Jump to content

מפעלים אירופים ומכבי

gilgil28

Recommended Posts

נושא חשוב.
 לדירוג המדיני אנחנו, ב"ש ואפילו חיפה הבאנו אחלה של נקודות שיכולות לקדם אותנו מקום או שניים לקראת עונה הבאה- כרגע אנחנו מקום 21 ורק ממקום 15 יש קפיצה גדולה- 2 נציגות במוקדמות צמפיונס ועוד אחד באירופית ו2 באיזורית. אולי אני מגזים אבל אם נסתכל על הליגות שעומדות בינינו לבין המקום ה15 אפשר ברצף טוב (פלוס קמפיינים רעים שלהן) להשתחל שמה עוד שנתיים שלוש.

On 11.12.2020 at 17:30, just saying said:

נושא חשוב.
 לדירוג המדיני אנחנו, ב"ש ואפילו חיפה הבאנו אחלה של נקודות שיכולות לקדם אותנו מקום או שניים לקראת עונה הבאה- כרגע אנחנו מקום 21 ורק ממקום 15 יש קפיצה גדולה- 2 נציגות במוקדמות צמפיונס ועוד אחד באירופית ו2 באיזורית. אולי אני מגזים אבל אם נסתכל על הליגות שעומדות בינינו לבין המקום ה15 אפשר ברצף טוב (פלוס קמפיינים רעים שלהן) להשתחל שמה עוד שנתיים שלוש.

בינתיים העונה ישראל צברה 7 נקודות דירוג, הכי הרבה מאז עונת 2009/2010 (7.250 נקודות) כאשר השיא היה בעונת 2001/2002 עם 8.333 נקודות.

• 2 weeks later...

כי ביתר כל שנה מגיעים ל״אירופה״, במקרה הטוב עוברים סיבוב מוקדמות או שניים ביחד עם לכבוש שער פה ולנצח משחק שם (ואז עפים) וכל גול, ניצחון או תיקו מצטבר והפועל כמעט 8 שנים לא באיזור חיוג של אירופה בכלל. הם גם לא עקפו אותם בהרבה בכלל רק במקומות ספורים...

1 דקה לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

כי ביתר כל שנה מגיעים ל״אירופה״, במקרה הטוב עוברים סיבוב מוקדמות או שניים ואז עפים והפועל כמעט 8 שנים לא באיזור חיוג של אירופה בכלל

זו סטטיסטיקה רק של הצ'מפיונס, לדעתי בית"ר מעל הפועל כי היו במוקדמות האלופות 4 פעמים לעומת פעמיים של הפועל שבפעם הראשונה לא עברו סיבוב.

1 hour ago, Keano said:

זו סטטיסטיקה רק של הצ'מפיונס, לדעתי בית"ר מעל הפועל כי היו במוקדמות האלופות 4 פעמים לעומת פעמיים של הפועל שבפעם הראשונה לא עברו סיבוב.

והפועל עשו בתים + 5 נקודות 

לפני3 שעות , תגידי רק שעה ויום said:

יש כבר מידע לגבי ליגת הקונפדרציה בעונת 2021/22? כמה ניקוד היא תקנה? מהם סכומי המענקים?

עוד לא מצאתי על זה מידע

אני חושב שיהיה ניקוד קרוב לזה של האירופית כי עדיין יש שם קבוצות יחסית גדולות שלא יכולות לעבור עונה עם דירוג נמוך מאד

לדעתי זה יהיה 0.5 לתיקו 1.5 לניצחון ואין נקודות מובטחות (באירופית יש 3)

*זה השערה שלי 

לפני6 שעות , תגידי רק שעה ויום said:

יש כבר מידע לגבי ליגת הקונפדרציה בעונת 2021/22? כמה ניקוד היא תקנה? מהם סכומי המענקים?

נראה לי קונפדרציות זה טורניר נבחרות אחר.

זו ליגת הקונפרנס (קורנפלקס).

• 4 weeks later...