Jump to content

רשמים מהניצחון על קרבאח בבלומפילד | ניצחון סופר חשוב בפתיחת הבתים!

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Sawyer said:

אכזבה מסויימת מהמהירות של טב"ח, מהשחקן המהיר בליגה הוא נראה כמו עוד שחקן ממוצע במכבי מבחינת מהירות.

כנראה שעדיין מוקדם לשפוט אותו ולנתח את הדריבל והחוכמה והחזרה מ3 עונות מאוד קשות כמעט ללא כדורגל

אני עדיין מאמין בו, יכול וצריך לתת בשנתיים שלוש הקרובות מה שעטר נתן אחרי שחזר, לפחות. בתפקיד שלו ברוטציה זאת תיהיה תוצאה נאה.

בסדר גם לבייל הורידו את המהירות בפיפא, לאט לאט אולי הוא יזכיר נשכחות

יש מאמן במכבי וזה ניכר, נראה שדוניס יודע מעולה מה הוא רוצה מהקבוצה ומודע למגבלות שלה, זה קריטי. 

חייבים להכשיר את החלוץ, אנחנו אשכרה משחקים בלי חלוץ, איום ונורא. 

גם הבלם שיכנס לכושר שנוכל לשחרר את סאבוריט לעמדת המגן, זה יהיה שיפור רציני על פני דוידזאדה. 

ניצחון של קבוצה אירופאית, מרגש. 

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

תמיד עושה טוב לדעתי.

פשוט יש כמה חבר'ה כאן שהם דיי חרדתיים, כל הזמן חושבים על פציעות.

או ש... עוד אימונים ועוד משחקים מעלים את הסיכון ששחקנים יפצעו?

רק בעונה שעברה דור פרץ נפצע ל3 חודשים באימון נבחרת 

לפני5 שעות , Brandon Roy said:

ברור לי שבסוף, התוצאה הסופית יכולה לגרום לרושם מהמשחק להשתנות ב- 180 מעלות, אבל אני חושב שזה היה משחק מאוד לא טוב של מכבי ת"א.

עוד לא כל כך הצלחתי לעכל את דוניס, שכן, ניכר שהוא מנסה לשחק כדורגל ולהגיע תוך צירופי מסירות לאזורים המסוכנים ולא בכדורים ארוכים ומסורבלים - כל הכדורים של טננבאום היו קצרים, לרגל. אבל הגישה הזאת לא מתכתבת עם הדרך שבה הוא מציב את השחקנים, לרבות גם הזהות שלהם בתוך המערך. נתקלנו אתמול במשחק לחץ דיי עלוב, צריך לומר את האמת ועדיין בכל פעם שהכדור הגיע למגן שנמצא עם רגל על הקו, איבדנו את הכדור. מכבי ת"א השלימה 320 מסירות מוצלחות מתוך 421 - 76%. כשהרוב המוחלט הזה של המסירות היה בין החמישייה האחורית, זה נתון שצריך להתייחס אליו במלוא הרצינות וכובד הראש. כן צריך לומר שבניגוד למשחקים קודמים, השחקנים היו ממושמעים, מרוכזים(!) ועשו את כל מה שצריך בכדי לא לתת לקארבאג את האפשרות לבעוט מתוך הרחבה אבל בסוף, בהיכרותנו עם הסגל והאיכויות שיש לנו, אף אחד מאיתנו לא באמת בונה על כך שמשני מצבים במחצית, נצא עם שער, מה שהפך את המשחק לנוח בהרבה עבורינו. 

אין לי ספק שאתה מבין כדורגל טוב ממני

עם זאת יש לי בעיה עם הקביעה שזה משחק מאוד לא טוב ( לא שאני חושב שהיינו טובים). 

זאת קבוצה שלא התאמנה מעולם יחד, לא שיחקה משחק אחד במשך 5 שבועות מעולם בכמעט 50 שנה שאני רואה כדורגל לא ראיתי קבוצה שהגיע למשחק במצב כזה. 

אפילו משחקי האימון של תרום העונה הם תמיד אחרי שהקבוצה התאמנה יחד, ובאימון תרום עונה אתה לא פוגש קבוצה שרצה יחד כבר 3 חודשים. 

לגבי השחקנים חצי קבוצה חזרה מקורונה (עם כל ההשפעות של החרא הזה) עוד 4 שחקנים היו בנבחרת ונשחקו שם קשה והזרים עוד לא בכושר משחק. 

חידת המאמן : נראה שהוא מגשש, מחנך ומנסה תוך כדי תנועה, חשוב לזכור שהוא בא לפה באיחור של חודש לא זכה לאמן את כל הקבוצה אפילו פעם אחת לא קיבל את הזרים שהוא רצה והשניים שהוא כן קיבל ( מתוך ארבעה ) עוד לא כשירים לשחק. 

כל זה כמובן לפני הנעליים, את ההשוואה אתה ואני לא עושים לקבוצות שאימנו ניר לוין או נימני אלה לזאת של איביץ
דוניס נכנס לנעליים הכי גדולות של הקבוצה הכי גדולה שהייתה בארץ אחרי שלקחו לו ממנה את שני הישראלים הבכירים ||

סה"כ אני אומנם לחוץ ( בעיקר בגלל 5 הנקודות האבודות ) אבל אופטימי

2 דקות לפני, דקסטר said:

או ש... עוד אימונים ועוד משחקים מעלים את הסיכון ששחקנים יפצעו?

רק בעונה שעברה דור פרץ נפצע ל3 חודשים באימון נבחרת 

אם רוצים לעבוד עם מודל של השבחה ומכירת שחקנים זה המחיר שצריך לשלם מדי פעם לחשיפה שהם מקבלים, בנוסף הם צוברים עוד ניסיון בינלאומי.

ספרטה קנו את טב"ח בעיקר בגלל המשחקים בנבחרת.

בהתאם לנסיבות שזה משחק ראשון אחרי 3 שבועות והקורונה, ובעיקר ביחס להרכב שפתח שעדיין חסרים שחקנים שצריכים להיות מאוד חשובים לנו (דן ביטון, הרננדז ופשיץ') אני חושב שהמטרה היחידה מהמשחק הזה הייתה להוציא 3 נקודות, פחות היכולת.

5 דקות לפני, Keano said:

אם רוצים לעבוד עם מודל של השבחה ומכירת שחקנים זה המחיר שצריך לשלם מדי פעם לחשיפה שהם מקבלים, בנוסף הם צוברים עוד ניסיון בינלאומי.

ספרטה קנו את טב"ח בעיקר בגלל המשחקים בנבחרת.

לא הבעתי שום דעה בנושא, רק הגבתי לבחור שחושב שיש פה אנשים "חרדתיים לגבי פציעות". 

ואם כבר לגבי מה שכתבת, אז גלזר קארצב אילון ויוני בנבחרת פחות "יפריע" לי משחיקה של טיבי ושרן.

51 דקות לפני, דקסטר said:

לא הבעתי שום דעה בנושא, רק הגבתי לבחור שחושב שיש פה אנשים "חרדתיים לגבי פציעות". 

ואם כבר לגבי מה שכתבת, אז גלזר קארצב אילון ויוני בנבחרת פחות "יפריע" לי משחיקה של טיבי ושרן.

מסכים עם הצעירים, אבל לגבי השאר יש גם צד שני של ביטחון שנבנה אם הם נותנים משחק טוב.

On 23.10.2020 at 14:04, הצבר said:

זאת קבוצה שלא התאמנה מעולם יחד

מה? 10 מתוך ה-11 פתחו ביחד גם נגד ברסט, והשחקן הנוסף הוא יונתן כהן שכבר העביר פה שנתיים. למעשה, כל מי שפתח שיחק והתאמן ביחד לאורך השנתיים האחרונות. 

בנוגע לשאר ההקלות שנתת (קורונה, פגרה, נבחרת, מאמן שבא מאוחר) אני מסכים, אבל לשחקנים שכן עלו אמור להיות תיאום עיוור. 

On 23.10.2020 at 07:13, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אבי ריקן הוא סוג של ארז מסיקה מודרני 

מהשחקנים שישימו לך גול פה או שם אבל פשוט לראות אותם עם הכדור תוך כדי משחק או מהלכים של משחק זה פשוט סבל צרוף 

אני מת שנעשה את העוד צעד אחד קדימה ושחקנים כאלה לא ידרכו פה , לעומת למשל שחקנים כמו דן ביטון

כנראה מאוד מודרני