Jump to content

מכבי קרבאח (בית) בשלב הבתים של האירופית | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , Ambition said:

שחקנים כאלה שיש תקווה שיהפכו למשהו גדול מאשר שחקנים אפורים שהתקרה שלהם נמוכה.

“It is better to aim high and miss than to aim low and hit”

לא יודע מה ראיתם, בעיניי משחק (התקפה) זוועה של מכבי. הגנתית עמדנו טוב, צופפנו מעולה וגלזר אחד מעל כולם, אבל התקפית? היה נוראי...

אני לא חושב שעשינו יותר מ5 פעמים במשחק מהלך של 4-5 מסירות ברצף.. הכל ניסיונות מתפרצת עם שחקן אחד או שניים, אין משחק מסודר, מתבססים נטו על הברקות ויכולת אישית. אני מבין שיש יריבה וצריך להתאים את עצמך אליה, אבל בחייאת רבאק שחקו כדורגל, תפסיקו עם הדוידזאדה או בן ביטון כשחקן על כל כנף שמאל ואז מתפלאים למה לא תוקפים משמאל בכלל, תפסיקו כל כדור לבעוט לחלוץ שאולי יסחוט פאול או בדרך קסם יסתדר לבד לבד לבד עם כל ההגנה ויצליח לשמור על הכדור עד שיצטרפו עוד שחקנים.

שלא תבינו לא נכון, אני מאוד שמח על הניצחון הזה ואם אפשר אני חותם מעכשיו 1:0 עד סוף העונה בכל משחק שנשחק, אבל לפחות שנהיה מודעים לאיך אנחנו נראים ולא נתלהב שהגענו ל3 מצבים כל המשחק ונחשוב שהיינו צריכים לתת פה 3...

לדעתי, בשביל משחק ראשון אחרי סגר אימונים, היה יחסית בסדר.

אבל בהחלט לא נעים להתגונן ככה בבית מול יריבה נחותה. אנחנו שווים 3-0 מולם לפחות.

יריבה נחותה? זה רק מוכיח שתוכנית המשחק הייתה מעולה ושיתקה לגמרי קבוצה שעל הנייר טובה מאיתנו גם כספית.

קבוצה שמשחקת במהלך העונה כרגע, שהעיפה את שריף ואת לגיה ורשה בפליאוף 3-0 בפולין נחותה מאיתנו? עם זר 1 בלבד בהרכב?

כשצריך לפרגן, כדי שפשוט תפרגנו כי אני נהנתי אתמול מכל רגע.

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

יש לי תחושה דווקא שהרננדס ייכנס במקום ייני ונמשיך להתבאס על דוידזאדה באירופה כמגן שמאלי. 

מסכים מאוד לגבי החלק הראשון, לא זוכר מתי ראיתי את מכבי כ"כ אירופאית בגישה שלה, יודעת בדיוק מה היא רוצה ברמה הטקטית, מרוכזת 90 דקות, חכמה ולוחמת. שאפו גדול לצוות על ההכנה. 

בנוגע לשחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי, יש לנו אחד כזה מצויין שקוראים לו דן ביטון. השאלה אם הוא ייכנס במקום גולסה או במקום פרץ.

זה ויתור כואב, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לשחק עם שני שחקנים שיכולים לעשות בלאגן בחלק הקדמי, ולא רק 1 + ביטון. 

אנחנו נמשיך לראות את דוידזאדה, כי חייבים בלם שמאלי במערך הזה ודוניס כנראה לא סומך על בלטסקה.

באירופה אני לא חושב שנראה את ביטון במקום פרץ/גולסה.

ייני נתן אתמול משחק מעולה,דווקא אחרי כל ההשמצות שהיו עליו מהמשחקים הלא כלכך טובים בנבחרת. כנל טיבי שהיה בסדר גמור.

סבוריט לצד כמה פעולות הגנה מעולות וניסיונות יפים לדחוף קדימה עשה גם כמה טעויות לא אופייניות שהן כנראה תוצאה של עייפות והעדר כושר משחק.

פרץ גלזר וגולסה היו מעולים אתמול כשפרץ בלט מעט מעל כולם- מזכירים לנו שהקישור הזה הוא ברמה אחת מעל הליגה .

יוני לא היה במשחק היסטרי אבל נתן הגול ששווה 3 נקודות אז אי אפשר לבוא אליו בטענות. 

מחליפים:

קיבלנו מגררו מה שידענו שיש לו-טכניקה טובה ומהירות לא רעה שיכולה לסייע בהתקפות מעבר. ההחמצות והפעולות הלא כלכך טובות בסיום הן לדעתי תוצאה של חוסר ביטחון וגם חלודה (אל תשכחו שהוא שיחק 45 דק' נגד ריגה לפני יותר מחודשיים ומאז כלום).

טב"ח- אני דווקא די מבסוט ממה שראיתי מטבח אתמול. עשה כמה פעולות טובות באגף כולל המסירה לריקן אבל מצד שני גם הוא עם כמה פעולות שמראות שהוא עדיין חלוד וצריך דקות משחק כדי להשתפר. 

בסך הכל אני מרוצה ממה שראיתי בהתאם לנסיבות, דוניס כנראה מבין שהכח של הקבוצה הזאת הוא במשמעת ההגנתית מהקישור ומטה (השרידים של תקופת איביץ)והוא החליט לעבוד בשיטה הזאת נגד קבוצה עדיפה (כן,לפחות בתקופה כזאת ובהעדר הכנה ראויה קרבאח קבוצה עדיפה) וזה היה שווה לנו ניצחון ו3 נק. 

נקווה לראות בהמשך יכולת התקפית טובה יותר כשגם פשיץ,דן ביטון,ואיילון יראו דשא

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

מסכים מאוד לגבי החלק הראשון, לא זוכר מתי ראיתי את מכבי כ"כ אירופאית בגישה שלה, יודעת בדיוק מה היא רוצה ברמה הטקטית, מרוכזת 90 דקות, חכמה ולוחמת. שאפו גדול לצוות על ההכנה. 

בנוגע לשחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי, יש לנו אחד כזה מצויין שקוראים לו דן ביטון. השאלה אם הוא ייכנס במקום גולסה או במקום פרץ.

זה ויתור כואב, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לשחק עם שני שחקנים שיכולים לעשות בלאגן בחלק הקדמי, ולא רק 1 + ביטון. 

זה בדיוק מה שכתבתי

אני בכלל הייתי מעדיף שנוותר על שחקן הגנה ונכניס עוד שחקן יצירתי. בסופו של יום רוב הקבוצות בליגה יעמידו 11 שחקנים מאחורי החצי 

5 דקות לפני, tomer958 said:

זה בדיוק מה שכתבתי

אני בכלל הייתי מעדיף שנוותר על שחקן הגנה ונכניס עוד שחקן יצירתי. בסופו של יום רוב הקבוצות בליגה יעמידו 11 שחקנים מאחורי החצי 

בליגה אני מאמין שהמערך וההרכב יהיו שונים.

לפני13 שעות , קובי השועל said:

יריבה נחותה? זה רק מוכיח שתוכנית המשחק הייתה מעולה ושיתקה לגמרי קבוצה שעל הנייר טובה מאיתנו גם כספית.

קבוצה שמשחקת במהלך העונה כרגע, שהעיפה את שריף ואת לגיה ורשה בפליאוף 3-0 בפולין נחותה מאיתנו? עם זר 1 בלבד בהרכב?

כשצריך לפרגן, כדי שפשוט תפרגנו כי אני נהנתי אתמול מכל רגע.

מסכים לגבי קראבח, אל תשכחו שהם הגיעו בפעם השביעית ברצף לדעתי לשלב בתים אירופי. 

לפני13 שעות , מכביסט לעד said:

באירופה אני לא חושב שנראה את ביטון במקום פרץ/גולסה.

חבל, כי לדעתי דן ביטון אפקטיבי יותר בתפקיד של גולסה אתמול, ומתחת לשני שחקני התקפה אנחנו יכולים להביך את הטורקים. 

On 22.10.2020 at 23:57, ravid said:

מתי הפעם האחרונה שניצחנו משחק בית בשלב בתים?

זו גם הפעם הראשונה שמנצחים בבית בסיבוב הראשון.

הנצחונות הקודמים על אייאקס בצ'מפיונס של 2005, פרנקפורט ובורדו ב- 2014 ודונדאלק היו כולם בסיבוב השני.

לעומתם, הניצחונות היחידים בסיבוב הראשון היו בחוץ (בורדו ב- 2014 ואלקמאר ב- 2017)...עד אתמול.

אגב,

מעולם לא ניצחנו משחק במחזור ה- 5 (הפעם קרבאח בחוץ).

הפעם היחידה "שניצחנו" במחזור ה- 5, היתה כשרצינו לשחק על תיקו בניקוסיה והצלחנו- והעפלנו.