Jump to content

מכבי קרבאח (בית) בשלב הבתים של האירופית | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Ambition said:

הופעה טובה בהרבה דקות במשחק. ניצחון סופר-חשוב. לא יודע על מה רמי וויץ דיבר, באופן אישי מבסוט על גררו.

רואים שיש שם פצצת כישרון שרק מחכה לפרוץ, הוא מאוד בוסרי, ולפעמים חסר ת'כלס, אבל מעדיף פי אלף

שחקנים כאלה שיש תקווה שיהפכו למשהו גדול מאשר שחקנים אפורים שהתקרה שלהם נמוכה.

שמע, נתת פה חתיכת משפט מפגר. אני גם מעדיף את גררו על אבנר טוויטו

55 דקות לפני, קובי השועל said:

בן ביטון יבן של זונה שיחזירו את האשפה הזה עוד היום לבדוהים תפייייי ימניאקקק תסגור מה אתה עוצררר יזין

שמע יש להעביר ביקורת על שחקן שלך אבל זה כבר גועל נפש.

אולי כדאי גם לך וגם לכל שאר המלכלכים פה לעכל כבר שהוא שחקן שלנו שמשחק למען הסמל של מכבי ולהירגע עם ההתבטאויות האלה. הוא לא עושה בכוונה לאף אחד

ולעניינינו, ניצחון קשה אבל סופר חשוב. האמת הופתעתי מהרמה היחסית נמוכה של קרבאח, מצד שני הצגנו משחק פיסי קשוח וטקטי מאוד שפשוט ניטרל אותם כמעט בכל מקום במגרש. 

וכמו תמיד, ההתקפה סבלה. 

מקווה שעכשיו שחזרו לאימונים מלאים וגם החלוץ החדש יכנס לקצב נחרוש את הרחבות של היריב עם מבול של שערים. 

ניצחון חשוב ביותר! נראינו טוב מאוד חצי ראשון והיינו צריכים לרדת עם 2-0 לפחות למחצית.

לא אהבתי את החילופים ההגנתיים במחצית השנייה ויחד עם זאת 2-3 מסירות עומק יותר מדויקות ואנחנו עושים פה ניצחון קל של שלוש וארבע אפס.

למשחק ראשון אחרי התקופה בלי כדורגל נראינו טוב, דור פרץ שימח אותי לראות שחזר חד.

9 דקות לפני, gilgil28 said:

שמע, נתת פה חתיכת משפט מפגר. אני גם מעדיף את גררו על אבנר טוויטו

מי שרצה להבין הבין.

יש שחקנים שנותנים לך יותר תפוקה בטווח העכשוי אבל התקרה שלהם נמוכה, ויש את הסוג ההפוך כמו גררו.

שחקן צעיר ומאוד בוסרי אבל עם הרבה פוטנציאל ותקרה גבוהה. וויץ כבר שלח אותו לקבוצת המילואים. באופן אישי הסוג הזה של צעירים עם תקרה גבוהה תמיד ירגש אותי יותר.

משחק טקטי מצוין של מכבי, ואחלה ניצחון בהתחשב בכל מה שעבר על הקבוצה בשבועות האחרונים.

שיפוט ממש חלש.

לפרקים היה אפשר לקרוא לזה אפילו שיפוט ביתי אם רק קרבאח היו המארחים...

טקטית זה היה ספוט און. מוכנים ליריבה, עושים לה טראפים במקומות הנכונים, לא נחשפים. יודעים בפנים שהגול יגיע, וגם הגול השני. אבל רמת הביצוע כצפוי בנסיבות, היתה לא טובה והפכה את המשחק לקשה יותר ממה שהוא היה באמת. אבל זה היה מקצועי ובוגר. אני חושב שזאת רק הוורסיה הראשונה של הקבוצה. אני לא בטוח כמה דוניס יודע מה הוא יקבל ביום נתון. יותר מידי משתנים. לוקח את הנקודות בשמחה רבה.

ועוד משהו בהקשר לזרים של בש- אין להם סגל ישראלי, בינלאומי, יקר ומוצלח כזה, גם לא קרוב. אז הם מביאים זרים זולים ולעיתים פוגעים איתם. יש להם צרכים אחרים ואנחנו במקום אחר כארגונים.

‏ כי כשמאריכים לשרן(נהדר), שכטר, גולסה וריקן חוזים ולא מוכרים את יוני, פרץ או גלזר(כמה היו עולים לנו זרים כאלה), יש לזה מחיר כלכלי. וזה לא עובד כל כך רע. לא כל אחת יכולה לגדל קבוצה אלופה הום מייד. תיהיה רכבת הרים רגשית בשבועיים הקרובים. יהיה מוזר, מעייף, מלא ברוטציה. ניקח את השלוש נקודות ונמשיך הלאה.

פרץ גלזר גולסה זה מרכז שדה מטורף.

פיזי מאוד שמשתק קבוצות. זה החלק החזק שלנו בקבוצה הלוואי שישמרו בלי פציעות.

משחק חזק ולוחמני עם מתפרצות טובות רק חבל על המסירה האחרונה, היו לא מעט מצבים להעמיד שחקנים מול שוער.

סהכ נהניתי מהקבוצה ומאמין שיכולה להיות טובה יותר.

לדעתי היה מיותר לפתוח עם 5 מאחור

היינו צריכים לפתוח עם קרצח במקום זאדה ולשחק 4-4-2 

להחזיק המון בכדור עם 4 קשרים ש3 מהם יכולים לתרון המון התקפית 

9 דקות לפני, דקסטר said:

ניצחון חשוב מאוד, איזה כיף לנצח בבתים באירופית.

יאללה אין שניה לנוח, עם הפנים ליום ראשון.

ממש כיף. כיף אחר. 

11 דקות לפני, דרור שווץ said:

לדעתי היה מיותר לפתוח עם 5 מאחור

היינו צריכים לפתוח עם קרצח במקום זאדה ולשחק 4-4-2 

להחזיק המון בכדור עם 4 קשרים ש3 מהם יכולים לתרון המון התקפית 

5 מאחור זה אפקטיבי התקפית כשהמגינים שלך הם שחקני התקפה סבירים עד ראויים. יש לך רק את קדניל. וזה מסרס. אבל זה גרם לשקט מוחלט מאחורה ללא שום סיכון. ונראה לי שדוניס רצה לפתוח סוליד. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

5 מאחור זה אפקטיבי התקפית כשהמגינים שלך הם שחקני התקפה סבירים עד ראויים. יש לך רק את קדניל. וזה מסרס. אבל זה גרם לשקט מוחלט מאחורה ללא שום סיכון. ונראה לי שדוניס רצה לפתוח סוליד. 

הכי חשוב שכשהרננדס ייכנס לקצב זה יפנה את סאבוריט לשמאל במקום דוידזאדה או ביטון.

9 דקות לפני, סלבה said:

גררו פצצה והציג יכולות טכניות מעולות. רמי וייץ שחט אותו לשווא.

תשמע הוא כן הראה שיש לו פוטנציאל גדול, אבל גם לא לגמרי מצא את עצמו ועשה כמה שטויות. 

הוא חייב להפסיק לחטוף צהובים מטופשים כי זה יכול לעלות לנו ביוקר.

אגב, אם הוא באמת לא יושאל הוא יהיה הזר הראשון שמכבי מביאה לנוער והוא אשכרה מתקדם לבוגרים לא?

מכבי שיחקה היום כמו קבוצה אירופית לכל דבר.

קשוחה מאוד במרכז הקישור. לא מאפשרים ליריבה לרוץ קדימה(כל ניסיון נגמר בעבירה).

הרבה משחקים כאלה ראינו בעבר כאשר המצב היה הפוך. מה שכן עדין רואים שחסר לנו שחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי. חבל שלא הבאנו עוד שחקן רכש ממלאגה כאשר הייתה הזדמנות 

6 דקות לפני, tomer958 said:

הרבה משחקים כאלה ראינו בעבר כאשר המצב היה הפוך. מה שכן עדין רואים שחסר לנו שחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי. חבל שלא הבאנו עוד שחקן רכש ממלאגה כאשר הייתה הזדמנות 

מאמין שנראה ככה גם בליגה לאור רצף המשחקים הקשים והעובדה שאנחנו בפיגור 5 שבשנייה הופך לפיגור 8 ומשם כבר יש שאטלים לים ועוד לא נובמבר, 
יותר משחשוב להוריד את הפער מתחת ל-5 חשוב לשמור שלא יעלה על -5, צריכים לבוא לרצוח משחקים כמו שדוניס עושה באירופה, לנצח 1:0 קשוח ואפור לפחות עד שנצא מהמצב הזה.

Just now, YoC said:

מאמין שנראה ככה גם בליגה לאור רצף המשחקים הקשים והעובדה שאנחנו בפיגור 5 שבשנייה הופך לפיגור 8 ומשם כבר יש שאטלים לים ועוד לא נובמבר, 
יותר משחשוב להוריד את הפער מתחת ל-5 חשוב לשמור שלא יעלה על -5, צריכים לבוא לרצוח משחקים כמו שדוניס עושה באירופה, לנצח 1:0 קשוח ואפור לפחות עד שנצא מהמצב הזה.

השאלה אם נמשיך לשחק עם 5 בהגנה או לא.

בליגה יהיה לנו קשה עם המערך הזה.

לפני1 שעה , gilgil28 said:

היה יותר חלוד מאח"י דקר

חלוד, אבל עשה פעולות יפות, נראה טוב פיזית.

דקות משחק יקדמו את הקאמבק שלו, בתקווה נגד באר שבע.

לפני4 שעות , אקיטה said:

הכי חשוב שכשהרננדס ייכנס לקצב זה יפנה את סאבוריט לשמאל במקום דוידזאדה או ביטון.

יש לי תחושה דווקא שהרננדס ייכנס במקום ייני ונמשיך להתבאס על דוידזאדה באירופה כמגן שמאלי. 

לפני4 שעות , tomer958 said:

מסכים מאוד לגבי החלק הראשון, לא זוכר מתי ראיתי את מכבי כ"כ אירופאית בגישה שלה, יודעת בדיוק מה היא רוצה ברמה הטקטית, מרוכזת 90 דקות, חכמה ולוחמת. שאפו גדול לצוות על ההכנה. 

בנוגע לשחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי, יש לנו אחד כזה מצויין שקוראים לו דן ביטון. השאלה אם הוא ייכנס במקום גולסה או במקום פרץ.

זה ויתור כואב, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לשחק עם שני שחקנים שיכולים לעשות בלאגן בחלק הקדמי, ולא רק 1 + ביטון. 

גררו השתפר פיזית וכמו מישהו שמגיע מיבשת אמריקה שלא בחלק הצפוני, מציג טכניקה טובה.

כמו שאמרו מאוד בוסרי.

שחקן קלאסי להשאלה עם השאיפות שלנו, אבל בהחלט מסקרן לראות את ההתפתחות שלו.