Jump to content

מכבי קרבאח (בית) בשלב הבתים של האירופית | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

כל האופטימיות שהייתה לי בימים האחרונים פשוט נעלמה לה עם פרסום ההרכב והסגל.

דן ביטון השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה והוא אפילו לא בסגל. כנל לגבי פשיץ שהוא רכש בעמדה שכלכך היינו צמאים בה לרכש.

גם הרננדז שכבר קיבל כמה כתבות צבע על כמה שהוא מרשים באימונים ואפילו דוניס אמר שהוא מוכן מבחינה פיזית פותח רק על הספסל

ובכל מקרה מצפה ממי שכן ישחק היום לעלות ולטרוף את הדשא

יאללה מכבייי סוף סוף את כאן!

8 דקות לפני, Miki6846 said:

שיחק כמה פעמים כבלם.

הוא לוקה מאוד בחלק הטכני, לא יודע להשתלט על כדור תמיד מתבלבל ברגליים בנסיון דריבל, שיגע פחות בכדור זה עדיף.

מתי הוא שיחק כבלם? אם הוא מתבלבל ברגליים זה הגיוני לתת לו לשחק בתפקיד הכי חשוב? בשלושה בלמים הבלמים נוגעים המון בכדור. 

סאבוריט אחראי בהרבה וזה לא שהוא איזה סילון התקפי שבלעדיו ההתקפה לא קיימת.

12 דקות לפני, המכבייה said:

יש מספיק את מי להכניס. זה לא עניין של עוד שחקן, זה איך שדוניס בוחר לעלות היום. בלוק בקישור. זה לא היה משתנה כנראה גם אם מיכה או ניקוליץ היו נתונים לבחירה.

אתה לא יכול להיות בטוח. אין לנו עוד שחקן כזה היום. 

בכל מקרה נגיד שאתה צודק מה תגיד נגד ב"ש? ובהמשך העונה? 

אגב, זה מאוד מוזר שז'סוואה יכול לשחק כשהוא חיובי לקורונה (ועוד לתת בישול יפה), אבל דן ביטון עייף מדי בשביל לשבת על הספסל. 

לא מבינה למה הוא מעדיף את דווידזאדה על בלטקסה. אין לי ספק בכלל שעדיף אותו כבלם ואת סבוריט כמגן מהאופצייה הזאת. אפילו כמגן יכול להיות שהוא עדיף. לא ברור. 

במיוחד שבכל מקרה גם כשהרננדז יכנס להרכב, יכול להיות שיהיה עדיף לרוב לשים את בלטקסה גם במקום ייני אז בכלל... תריץ אותו כבר מעכשיו 

דרך אגב מה עם פיבן? נעלם 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מתי הוא שיחק כבלם? אם הוא מתבלבל ברגליים זה הגיוני לתת לו לשחק בתפקיד הכי חשוב? בשלושה בלמים הבלמים נוגעים המון בכדור. 

אגב, זה מאוד מוזר שז'סוואה יכול לשחק כשהוא חיובי לקורונה (ועוד לתת בישול יפה), אבל דן ביטון עייף מדי בשביל לשבת על הספסל. 

בש סיפור אחר לגמרי. גם ההרכב וגם הכיוון יהיה שונה, אני מאמין. אם פרץ היה כשיר בעונה הקודמת, היית רואה את זה לא מעט אצל איביץ.

לא יודע למה דן ביטון לא בסגל. אני לא באימונים לדעת מה מצבו. בטוח שדוניס יודע טוב מאיתנו. אין שום משמעות לזה שז'וסוואה יכול לשחק. הם אנשים שונים שאולי מגיבים שונה לקורונה. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא זוכר במדויק, אבל משוכנע שהיו משחקים שהוא הוסט לבלם השלישי(אולי גורדי?)

הוא מתבלבל ברגליים כשהוא מנסה לעשות את הדריבל שלו.

כבלם שלישי(ולא אחד משני בלמים) אני כן חושב שהוא יוכל להיות בלם, ברור שעדיף את בלטקסה.

12 דקות לפני, המכבייה said:

בש סיפור אחר לגמרי. גם ההרכב וגם הכיוון יהיה שונה, אני מאמין. אם פרץ היה כשיר בעונה הקודמת, היית רואה את זה לא מעט אצל איביץ.

לא יודע למה דן ביטון לא בסגל. אני לא באימונים לדעת מה מצבו. בטוח שדוניס יודע טוב מאיתנו. אין שום משמעות לזה שז'וסוואה יכול לשחק. הם אנשים שונים שאולי מגיבים שונה לקורונה. 

ההרכב נגד ב"ש יהיה שונה ועדיין לא יכלול שחקן יצירתי אלא אם כן דו ביטון יהיה כשיר פתאום.

זאת הבעיה שלי שאין לנו עוד שחקן יצירתי לאגף/לאמצע. לא מפריע לי לראות את דור פרץ.

7 דקות לפני, Miki6846 said:

לא זוכר במדויק, אבל משוכנע שהיו משחקים שהוא הוסט לבלם השלישי(אולי גורדי?)

הוא מתבלבל ברגליים כשהוא מנסה לעשות את הדריבל שלו.

כבלם שלישי(ולא אחד משני בלמים) אני כן חושב שהוא יוכל להיות בלם, ברור שעדיף את בלטקסה.

ראית את השמירה שלו נגד זלצבורג? אתה באמת רוצה לשים אותו בלם? לעומתו סאבוריט עם 0 טעויות כבלם.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההרכב נגד ב"ש יהיה שונה ועדיין לא יכלול שחקן יצירתי אלא אם כן דו ביטון יהיה כשיר פתאום.

זאת הבעיה שלי שאין לנו עוד שחקן יצירתי לאגף/לאמצע. לא מפריע לי לראות את דור פרץ.

ראית את השמירה שלו נגד זלצבורג? אתה באמת רוצה לשים אותו בלם? לעומתו סאבוריט עם 0 טעויות כבלם.

השמירה שלו באה מעמדת המגן השלישי רק מציין.

אם הוא יהיה בלם שלישי הוא לא יצא קדימה, ולא יצטרך לרוץ חזרה כדי להדביק את המגן.

אני לא אומר שהוא בלם טוב, אני אומר שנגד קרבאח עדיף לנו את סבוריט כמגן.

אסור לזלזל בהם, הם הוציאו תוצאות לא רעות בשנים האחרונות באירופה, לדעתי הם לא נופלים מאיתנו.

ביחס להרכב הזה, קונה עכשיו 3 נק בלי משחק גדול.

Just now, Naor23 said:

אסור לזלזל בהם, הם הוציאו תוצאות לא רעות בשנים האחרונות באירופה, לדעתי הם לא נופלים מאיתנו.

קונה עכשיו 3 נק בלי משחק גדול.

ברור שלא מזלזל

לדעתי יש פה שלוש קבוצות באותה רמה

אם רוצים לעלות צריך לנצח משחק בית