Jump to content

מתגייסים למען מכבי - מוותרים על הזיכוי!

Sawyer

Recommended Posts

30 דקות לפני, dvirtop said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא פייר להשוות את קנדיל לג'ראלדש.

ג'ראלדש חשוב כמו הכותל. לא ניתן להתאושש מזה.

מיטש סתם רשע. 

לפני12 שעות , המכבייה said:

1-  ג'ראלדס מרוויח כפול 2 מביטון. רצוי להתמודד עם המציאות.

2- דוניס הגיע שבועיים אחרי משחקו האחרון. הלוז של כולם היה לחוץ.

3- השאירו את יוני וגלזר(ניתן היה למכור ואף מתבקש למכור) והחתימו זרים. מנסים להיות תחרותים גם עם הקשיים הפיננסים. 

הייתי מחתים את גראלדש גם עם שכר של ×3 מביטון.

ביטון זה אחד הזוועות הכי גדולות שהבאנו לפה בשנים האחרונות ומי שהביא אותו במקום גראלדש צריך ללכת לבית סוהר על טעות כזאת.

בשאר אתה צודק..

לא הביאו את ביטון במקום ג'ראלדש.

ביטון הגיע במקום נועם כהן. בימים בהם אי אפשר היה להביא את ג'ראלדש כי ספורטינג רצו עליו כסף.

למה לאנשים כל כך קשה להכיר במציאות?

20 דקות לפני, turgi said:

ביטון הגיע במקום נועם כהן. בימים בהם אי אפשר היה להביא את ג'ראלדש כי ספורטינג רצו עליו כסף.

נכון. 

22 דקות לפני, turgi said:

בתכלס זה לא משנה במקום מי הביאו אותו, חיכו כל כך הרבה עם עמדות הרבה יותר קריטיות, יכלו לחכות עוד שבוע שבועיים ולהנחית פה את ג'ראלדש או אפילו סתם מגן זר בשכר נמוך, גם ככה אנחנו עם 3 זרים. 

להביא את בן ביטון זה לקחת את הדרך הכי קלה וזוועתית שאפשר. 

4 דקות לפני, nirnir20 said:

בתכלס זה לא משנה במקום מי הביאו אותו, חיכו כל כך הרבה עם עמדות הרבה יותר קריטיות, יכלו לחכות עוד שבוע שבועיים ולהנחית פה את ג'ראלדש או אפילו סתם מגן זר בשכר נמוך, גם ככה אנחנו עם 3 זרים. 

להביא את בן ביטון זה לקחת את הדרך הכי קלה וזוועתית שאפשר. 

נכון מאוד.

עדיף היה לאלתר עם שרן או פיבן כמחליפים,ולא להביא את הדבר הזה מבאר שבע

בחיי אני כבר מתחיל לרחם עליו

אני מקווה שהוא לא מהשחקנים האלה שקוראים טוקבקים על עצמם ברשתות חברתיות או פה בפורום. 

אני חושב שהגיע הזמן שאנשים פה (לאוהדי פייסבוק אין תקווה במילא) יעכלו את העובדה שהוא משחק אצלנו, ומהרגע הזה הוא משחק למעננו ולמען הסמל של מכבי, ויפסיקו עם כל הירידות האלה עליו והכמיהה שיעיפו אותו ולמה הוא הגיע וכל זה. 

מודה, מקצועית זה לגמרי ירידה ברמה, מצד שני גם קנדיל לעומת ג'ראלדס זה ירידה ברמה. צריך לקוות ששניהם יתעלו על עצמם ויוכיחו לנו ההיפך.

אני יודע ששחקנים אוהבים לשחק בשביל הקהל והכל וקהל לגמרי יכול להרים שחקנים ורמת משחק תוך כדי המשחק עצמו אבל לגבי שניהם וספציפית לגבי בן ביטון יש להם את הלוקסוס לשחק בלי הקהל המלחיץ שלנו שהיה שוחט אותם על כל טעות הכי קטנה. שינצלו את זה כדי לתקוע יתד בעמדה שלהם.

1 hour ago, Krishi said:

אני מקווה שהוא לא מהשחקנים האלה שקוראים טוקבקים על עצמם ברשתות חברתיות או פה בפורום. 

אני חושב שהגיע הזמן שאנשים פה (לאוהדי פייסבוק אין תקווה במילא) יעכלו את העובדה שהוא משחק אצלנו, ומהרגע הזה הוא משחק למעננו ולמען הסמל של מכבי, ויפסיקו עם כל הירידות האלה עליו והכמיהה שיעיפו אותו ולמה הוא הגיע וכל זה. 

מודה, מקצועית זה לגמרי ירידה ברמה, מצד שני גם קנדיל לעומת ג'ראלדס זה ירידה ברמה. צריך לקוות ששניהם יתעלו על עצמם ויוכיחו לנו ההיפך.

אני יודע ששחקנים אוהבים לשחק בשביל הקהל והכל וקהל לגמרי יכול להרים שחקנים ורמת משחק תוך כדי המשחק עצמו אבל לגבי שניהם וספציפית לגבי בן ביטון יש להם את הלוקסוס לשחק בלי הקהל המלחיץ שלנו שהיה שוחט אותם על כל טעות הכי קטנה. שינצלו את זה כדי לתקוע יתד בעמדה שלהם.

גועל נפש התגובות פה. שרפו אותו עוד הרבה לפני שנגע בכדור במדי מכבי.

מזל גדול שאין קהל העונה.

לא יכול לדבר בשם כולם אבל כשזה יגיע למגרש אני אעודד את בן ביטון בכל הכוח אם תהיה לי הזדמנות.

ועדיין, זה לא ישנה את העובדה שאני מרגיש שההגעה שלו אלינו זה הדבר הכי מיותר שקרה הקיץ בהתחשב בסיטואציה, האשמה לא מופנית אליו כמו שהיא מופנית למקבלי ההחלטות שהלכו על המהלך הזה.

בנוסף, הוא לא תרם לתחושות האלו עם הדריבלים המיותרים על 3 שחקנים של זלצבורג שניסה כמה פעמים ללא הצלחה.

מקצועית אני חושב שהוא יכול להיות שחקן סולידי להרכב שני במכבי אם לא ינסה שטויות וידע את המגבלות שלו, גם הקהל בסוף ילמד לחיות איתו.

אם ימשיך עם דריבלים מיותרים הוא ימשיך לקבל הרבה אש , לצערי.

כן אבל נסחפו פה עם הרעיון של פורום אוהדים שכל אחד הוא הג'נרל-מנג'ר.

תפקידנו קודם כל לאהוד את הקבוצה, אנחנו מונעים מאהבה ומרגיש פה שאנשים באים לאהבה שלהם עם חוזה.

תאהדו את השחקן- בלי תנאים! בלי סייגים!

אח"כ שהוא אהוד ומקבל גב, אז אפשר לפתח דיון בפורום על דעות, החתמות ורכש.

אבל הלחם והבסיס הוא קודם כל א-ה-דה!

במקרה הזה יש יחס עוין, כמו לאויב.

אמנם אין קהל ביציע, אבל היציע כיום עובר למדיות, והרוח הזו מחלחלת ומשתרשת.

בן ביטון אפילו לא צריך לעקוב אחרי טוקבקים בעצמו, אלא זו פשוט אווירה שנספגת.

קחו את זה בחשבון כשאתם נהיים בפורום ל"אנטי-אוהדים" של מישהו.

On 14.10.2020 at 00:53, Krishi said:

נלכלך עליו רק בבטיל