Jump to content

מתגייסים למען מכבי - מוותרים על הזיכוי!

Sawyer

Recommended Posts

אני חושב שכץ עשה את זה בהפועל חיפה, הוציא מנויים למכירה תוך כדי הבהרה שכרגע מדובר בתרומה למועדון ואם וכאשר יאפשרו כניסת קהל אז הם יהיו בתוקף למשחקים שיישארו

איך גם בזה הם רוצים להיות כמונו, מביכים...

קרא כתבה מעניינת ב-ONE:

"אין מניעה משפטית ממכבי חיפה לפצות מנויים"

https://sites.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,4,39375/368945.html

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איך גם בזה הם רוצים להיות כמונו, מביכים...

קרא כתבה מעניינת ב-ONE:

"אין מניעה משפטית ממכבי חיפה לפצות מנויים"

https://sites.one.co.il/Mobile/Article/20-21/1,1,4,39375/368945.html

קהל זבל, זה משהו מדהים.

אבל שימו לב שארגון מכבי חיפה שיקר לאוהדים שלו באופן ברור ובמשך תקופה ארוכה.

אפילו שהאוהדים הזבל נתנו להם הזדמנויות לחזור בהם ולנסות להגיע להדברות מסויימת ולהפסיק לשקר המועדון המשיך לשקר למרות שידע שיתפס.

זה בלתי נתפס בעיניי אפילו יותר גרוע מהאוהדים הזבל שלהם. התנהלות הזויה.

למרות שבחרתי באופציה הראשונה, דווקא חשבתי שזיכוי בחנות יכול להיות דבר טוב בשביל המועדון, זה יעודד צריכה בחנות, במיוחד כשיש תאריכי מבצעים מיוחדים באופק (בלאק פריידי, יום הרווקים וכד'), יגדיל הכנסה ממרצ'י והכסף הרי נשאר אצל המועדון, פשוט נטו יגדיל את ההכנסות מהחנות ויכול לחזק את הזהות של המועדון עם הקהל הצעיר (מניח שילד יוכל לקבל חולצה של מכבי, ירגיש חיבור עז יותר מאשר הידיעה שאבא נתן כסף למועדון, כי חולצה זה משהו שנשאר איתו).

אבל אולי זה רק אני, מקווה שיחזירו את המשחקים ואת הקהל במהרה, כדי שגם המצב הפיננסי הזה ייגמר

On 12.10.2020 at 00:45, שמש צהובה said:

שרון תמם

לכל מי שחושב שמכבי "הרויחו" באירופה.

בעיקר תשובה לכל נושא המלפפונים והחיים בסרט הקיץ

לפני8 שעות , turgi said:

בעיקר תשובה לכל נושא המלפפונים והחיים בסרט הקיץ

המצב הפיננסי אשם בזה שהביאו 2 שחקנים דקה לפני סוף חלון העברות ולא לפני הפלייאוף באלופות?

המצב הפיננסי אשם בזה שגראלדש שוחרר בחינם מספורטינג ולא לקחנו אותו אלא את בן ביטון?

המצב הפיננסי אשם בזה שהחתמנו מאמן מאוחר מאוד מה שגרם אולי לאיבוד כמה נקודות ליגה חשובות?

5 דקות לפני, BRoi said:

המצב הפיננסי אשם בזה שהביאו 2 שחקנים דקה לפני סוף חלון העברות ולא לפני הפלייאוף באלופות?

המצב הפיננסי אשם בזה שגראלדש שוחרר בחינם מספורטינג ולא לקחנו אותו אלא את בן ביטון?

המצב הפיננסי אשם בזה שהחתמנו מאמן מאוחר מאוד מה שגרם אולי לאיבוד כמה נקודות ליגה חשובות?

מה ציפית שהיא תגיד? עבדנו בקיץ כמו חובבנים?

לפני2 שעות , BRoi said:

המצב הפיננסי קצת אשם. כן. 

בגלל אי הבהירות....בכלל בכל התחומים והמצב במדינה ובכללי בעולם, לפעמים לוקחים סיכונים קטנים.

הגיע הזמן לשחרר מההכנה הלקויה בקיץ ולהתקדם הלאה. אין ספק שהיה יכול להיות קיץ טוב בהרבה אבל זאת הסיטואציה ויאללה נקסט.

אני בטוח שכל בעלי התפקידים במכבי היו מעדיפים קיץ טוב יותר. 

לפני2 שעות , BRoi said:

1-  ג'ראלדס מרוויח כפול 2 מביטון. רצוי להתמודד עם המציאות.

2- דוניס הגיע שבועיים אחרי משחקו האחרון. הלוז של כולם היה לחוץ.

3- השאירו את יוני וגלזר(ניתן היה למכור ואף מתבקש למכור) והחתימו זרים. מנסים להיות תחרותים גם עם הקשיים הפיננסים. 

34 דקות לפני, המכבייה said:

1-  ג'ראלדס מרוויח כפול 2 מביטון. רצוי להתמודד עם המציאות.

2- דוניס הגיע שבועיים אחרי משחקו האחרון. הלוז של כולם היה לחוץ.

3- השאירו את יוני וגלזר(ניתן היה למכור ואף מתבקש למכור) והחתימו זרים. מנסים להיות תחרותים גם עם הקשיים הפיננסים. 

אני באמת לא מכיר את הסכומים (ולדעתי הם גם לא מפורסמים) אבל עלות המעביד של ג׳ארלדש היא כפולה משל בן ביטון? כי המיסוי של שחקנים ישראלים הוא משמעותית גבוה מאשר על זרים, זה אומר שההבדלים בינהם בנטו הם באזור הפי3-4.

בהנחה שג׳ארלדש מרוויח באזור ה350-500k$, בשביל שבן ביטון יעלה למועדון חצי ממנו הוא צריך לקבל שכר בערך של 100k$ לעונה, זה נשמע לי שכר די נמוך לשחקן במעמד הזה, אבל לא בלתי סביר בתקופת הקורונה ובמצב הביקוש שלו בשוק.

בכל מקרה, מניח שמכבי עשו את שיקולי העלות תועלת שלהם, אני בעיקר מתבאס מזה שלא זכינו לקצת יותר ג׳ארלדש, אבל האמת לקבל באותה קבוצה ישראלית 2 מגנים כאלו זה באמת לוקסס שמעולם לא דמיינתי, אז לפחות לשנה אחת ראינו איך נראת קבוצה עם 2 מגנים ברמה הזאת.

4 דקות לפני, kutomer said:

אני באמת לא מכיר את הסכומים (ולדעתי הם גם לא מפורסמים) אבל עלות המעביד של ג׳ארלדש היא כפולה משל בן ביטון? כי המיסוי של שחקנים ישראלים הוא משמעותית גבוה מאשר על זרים, זה אומר שההבדלים בינהם בנטו הם באזור הפי3-4.

בהנחה שג׳ארלדש מרוויח באזור ה350-500k$, בשביל שבן ביטון יעלה למועדון חצי ממנו הוא צריך לקבל שכר בערך של 100k$ לעונה, זה נשמע לי שכר די נמוך לשחקן במעמד הזה, אבל לא בלתי סביר בתקופת הקורונה ובמצב הביקוש שלו בשוק.

בכל מקרה, מניח שמכבי עשו את שיקולי העלות תועלת שלהם, אני בעיקר מתבאס מזה שלא זכינו לקצת יותר ג׳ארלדש, אבל האמת לקבל באותה קבוצה ישראלית 2 מגנים כאלו זה באמת לוקסס שמעולם לא דמיינתי, אז לפחות לשנה אחת ראינו איך נראת קבוצה עם 2 מגנים ברמה הזאת.

על פי פרסומים, בן ביטון מרוויח באיזור ה170 180 אלף יורו. כל הפרש קטן עושה הבדל. מכבי, גם בימים רגילים, היא מועדון גרעוני. כדי להיות מיטבית בהכנסות שלה היא צריכה- אירופה, הכנסה מקהל ומנויים ומכירה של שחקנים. התנאי היחיד שמתקיים כאן זה  כספים מאירופה. כל האוהדים רוצים סגל מושלם והשקעות וזה מובן- אנחנו אוהדים. אבל אני קצת נדהם כאשר אני מבין ששום דבר מהמציאות המדכאת של הזמן הזה(מהבחינה הכלכלית) לא מחלחל פנימה. כמו ילדים שלא קיבלו את הצעצוע שלהם ועכשיו רוקעים ברגליים. אין למכבי שוליים מספיק רחבים. מכבי חיה מקהל והשקעת בעלים(שמוגבלת על ידי החוק בשנים האחרונות). זהו. אין כסף. מתי זה כבר יופנם כאן? 

13 דקות לפני, המכבייה said:

על פי פרסומים, בן ביטון מרוויח באיזור ה170 180 אלף יורו. כל הפרש קטן עושה הבדל. מכבי, גם בימים רגילים, היא מועדון גרעוני. כדי להיות מיטבית בהכנסות שלה היא צריכה- אירופה, הכנסה מקהל ומנויים ומכירה של שחקנים. התנאי היחיד שמתקיים כאן זה  כספים מאירופה. כל האוהדים רוצים סגל מושלם והשקעות וזה מובן- אנחנו אוהדים. אבל אני קצת נדהם כאשר אני מבין ששום דבר מהמציאות המדכאת של הזמן הזה(מהבחינה הכלכלית) לא מחלחל פנימה. כמו ילדים שלא קיבלו את הצעצוע שלהם ועכשיו רוקעים ברגליים. אין למכבי שוליים מספיק רחבים. מכבי חיה מקהל והשקעת בעלים(שמוגבלת על ידי החוק בשנים האחרונות). זהו. אין כסף. מתי זה כבר יופנם כאן? 

אנלוגיה מצויינת.

הבעיה היא שבדיוק כמו אותו ילד קטן, לא משנה כמה תסביר לאנשים הם לא יבינו או יקבלו את זה.

11 דקות לפני, modz0r said:

אנלוגיה מצויינת.

הבעיה היא שבדיוק כמו אותו ילד קטן, לא משנה כמה תסביר לאנשים הם לא יבינו או יקבלו את זה.

וזה לא שיש לילד אבא מרושע. יש לילד את האבא הכי טוב ונדיב שהוא יכול היה לחלום עליו. אז עכשיו, אוכלים בשר פעם בשבוע ולא כל יום, כי אין. פשוט אין. 

30 דקות לפני, המכבייה said:

1. טענת שג׳ראלדש מרוויח פי 2 מבן ביטון, כל מה שאמרתי זה שאני חושב שאולי הוא מרוויח כפול אבל העלות שלו למעודון היא לא כפולה, לפי ההודעה האחרונה שלך נראה שאתה מסכים איתי, כי עלות מעביד של שחקן ישראלי שמרוויח קרוב ל200k יורו לעונה היא בטוח לא חצי מהעלות של ג׳ארלדש, נראה שהחסכון הוא בכמה עשרות אלפי דולרים ולא מאות.

2. אני מבין שמכבי היא מועדון גרעוני, מבין את תנאי השוק החדשים וההשפעות של הפייר פלי והקורונה עלינו, לא באתי בטענות בהודעה שלי אלא פשוט עררתי על מה שהגדרת כ״רצוי להתמודד עם המציאות.״.

20 דקות לפני, המכבייה said:

וזה לא שיש לילד אבא מרושע. יש לילד את האבא הכי טוב ונדיב שהוא יכול היה לחלום עליו. אז עכשיו, אוכלים בשר פעם בשבוע ולא כל יום, כי אין. פשוט אין. 

מסכים איתך באלף אחוז כמו תמיד. 
רק שהמעבר בין ג'ראלדש לבן ביטון הוא לא בין אכילת בשר יום יומיות לפעם בשבוע, הוא מאכילת בשר ככל יכולתך במסעדה בארגנטינה לבין צום רמדאן. 

11 דקות לפני, YoC said:

רק שהמעבר בין ג'ראלדש לבן ביטון הוא לא בין אכילת בשר יום יומיות לפעם בשבוע, הוא מאכילת בשר ככל יכולתך במסעדה בארגנטינה לבין צום רמדאן. 

אבל יש לך את קנדיל אז זה כמו פסטרמה ולחם שאפשר לאלתר משהו 

צטט

כ-48 שעות מאז שהודיעו כי הם מעניקים אפשרות לזיכוי על המשחקים ששוחקו ללא קהל, במכבי תל אביב סופרים כבר למעלה מ-5,000 מימושי אופציה על ידי האוהדים הצהובים. מדובר בסך הכל בהיענות טובה בשלב כה קצר, שכן לאוהדים ניתנה האפשרות להחליט עד ה-11.12 מה הם בוחרים לעשות בכספי הזיכוי. המשמעות הנוספת היא שכמות נכבדה של קהל לא מחכה לפסיקת בית המשפט אלא נענית לפנייה של המועדון. 

מדובר בכ-25% מסך המנויים הכללי של מכבי ת”א אשר כבר בחרו אחת מבין האופציות ובמועדון מציינים כי כמות משביעת רצון מבין ה-5,000 בחרה או לוותר על הזיכוי לגמרי או להעבירו לטובת מחלקת הנוער. יש לציין כי לאוהדים יש עוד כחודשיים להחליט, ולאחר מכן אם לא תתקבל החלטה, יהיה להם עד אפריל לבחור מבין שלוש האופציות שהן ויתור, העברה לנוער או זיכוי ברכישת המנוי הבא. 

41 דקות לפני, YoC said:

שמע, ראיתי כבר טרגדיות גדולות מזה(: ג'ראלדש הפך ממש לסלע קיומנו. קנדיל יכול להתפתח למגן נהדר. התקפית אגב, הוא לא נופל מג'ראלדש. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

שמע, ראיתי כבר טרגדיות גדולות מזה(: ג'ראלדש הפך ממש לסלע קיומנו. קנדיל יכול להתפתח למגן נהדר. התקפית אגב, הוא לא נופל מג'ראלדש. 

קנדיל שעשה רוטציה בגלל פציעות של דסה היה נפלא,  מקווה שיוכל לעשות כמעשה טיבי איתן ולחזור ליכולת מקסימום, אם כן, זה בסדר.