Jump to content

מתגייסים למען מכבי - מוותרים על הזיכוי!

Sawyer

Recommended Posts

12 דקות לפני, Sawyer said:

כן אני אשמח. 

מחלקת הנוער יכולה לקבל תרומות מחוץ לתקציב ככה שהתרומה שאתה נותן לנוער מגיעה לנוער זה בסדר.

אבל המצב הטוב ביותר הוא להעביר את הסכום למכבי שתקצה אותו למקום הנכון, הרי כולנו יודעים שהנוער שלנו מתוקצב בצורה יוצאת דופן לישראל ברמה שטרם הייתה פה, התוצרת בהתאם. לכן אין מה לדאוג במיוחד לנוער ולהכריח את מכבי להעביר כסף שנמצא תחת הפיירפליי לשם המקום לאפשר לה את ההתנהלות הנכונה לצאת מהמצב. 

סויר כל הכבוד על הנושא, כבר רציתי לבחור באופציה 2 כי באמת ראיתי חשיבות בלתת לנוער, אבל במחשבה שנייה אני גם אבחר באופציה 1.

רק מדגיש שמלכתחילה רציתי לוותר,והיום כשניתנה האופציה לנוער אז חשבתי בכיוון.

בקיצור בחרתי באופציה 1.

14 דקות לפני, Sawyer said:

כן אני אשמח. 

מחלקת הנוער יכולה לקבל תרומות מחוץ לתקציב ככה שהתרומה שאתה נותן לנוער מגיעה לנוער זה בסדר.

אבל המצב הטוב ביותר הוא להעביר את הסכום למכבי שתקצה אותו למקום הנכון, הרי כולנו יודעים שהנוער שלנו מתוקצב בצורה יוצאת דופן לישראל ברמה שטרם הייתה פה, התוצרת בהתאם. לכן אין מה לדאוג במיוחד לנוער ולהכריח את מכבי להעביר כסף שנמצא תחת הפיירפליי לשם המקום לאפשר לה את ההתנהלות הנכונה לצאת מהמצב. 

תודה 

לא ידעתי שמחלקת הנוער יכולה לקבל תקציב מבחוץ.

בחרתי 1.

ראיון יפה של שרון תמם שמסביר את המצוקה. מזל שיש אירופה השנה כי אם לא, הבור היה עצום ובלתי ניתן לכיסוי בלי לעבור על חוקי הפייר פליי. ומיטש שוב ישכיב עשרות מיליונים, רק כדי לסדר את הספרים. אליפות היא תמיד היעד הנכסף אבל ההתנהלות הכלכלית והיציבות חשובה השנה יותר.  הקורונה שחטה את מכבי העונה. מכניס את כל עניין הרכש לפורפורציות. אני מאושר שאנשים שקולים מנהלים אותנו. 

ממה שאני הבנתי חיפה וכל השאר יכולות לרכוש כמות גדולה של שחקנים למרות המצב בגלל שהן לא השתתפו בשלב בתים לאחרונה ובעיקרון מותר להם לחרוג הרבה יותר משמותר לנו

20 דקות לפני, Dan eran said:

ממה שאני הבנתי חיפה וכל השאר יכולות לרכוש כמות גדולה של שחקנים למרות המצב בגלל שהן לא השתתפו בשלב בתים לאחרונה ובעיקרון מותר להם לחרוג הרבה יותר משמותר לנו

בגדול זה נכון רק שמבחינתם זה יהיה מטופש כי אם עונה הבאה הם יעפילו לבתים יבדקו להם 3 עונות אחורה

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

הרשת ביטחון מהמדינה לא אמורה לפצות על ההפסדים מההכנסות הקהל?

זה כסף ציבורי שתקוע בכל מיני ועדות, הנחת העבודה היא שלא מתייחסים אליו עד שהוא לא מגיע. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

זה כסף ציבורי שתקוע בכל מיני ועדות, הנחת העבודה היא שלא מתייחסים אליו עד שהוא לא מגיע. 

הייתי בטוח שהכסף כבר הגיע, לפחות זה של העונה הקודמת.

תקופה לא פשוטה למועדון, מקווה שרוב האוהדים יוותרו על הזיכוי.

Just now, הישראלי היפה said:

הייתי בטוח שהכסף כבר הגיע, לפחות זה של העונה הקודמת.

תקופה לא פשוטה למועדון, מקווה שרוב האוהדים יוותרו על הזיכוי.

בתכלס? כמעט כל מועדון היה מוכר את גלזר ויוני, אפילו בפחות כסף ממה שהם שווים. הרצון לצמצם ועדיין להישאר תחרותי, ראוי להערכה. אני חושב שנהי חלון העברות לא כל כך הבין את המציאות. הכסף מאירופה(שיכול לרדת בהתאם להכנסות של אופא) לא כיסה את כל בור ההכנסות ממנויים, תאים, כרטיסים ו מזכרות ממאצ' דיי. כמו שזה נראה, מכבי תלך על קיצוץ נוסף לשחקנים כי הפייר פליי מאד מאיים עלינו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

כמו שזה נראה, מכבי תלך על קיצוץ נוסף לשחקנים כי הפייר פליי מאד מאיים עלינו. 

בצדק. בכל הליגה כבר עשו וגם בהרבה מקומות באירופה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שלטובת מכבי ועל הדרך לקנות איזה מרצ'נייס עוד לא החלטתי מה

תוותר על הפיצוי וגם תקנה מהחנות בלי קשר ;)

רק עכשיו הספקתי לבצע את הפרוצדורה ולגלות את הסיסמה ללאן (פאק עבר זמן..) ולהצליח לבחור באופציה הברורה - תמיכה בקבוצה.

אז עכשיו באופן רשמי

#אני_ויתרתי

1 hour ago, Keano said:

בגדול זה נכון רק שמבחינתם זה יהיה מטופש כי אם עונה הבאה הם יעפילו לבתים יבדקו להם 3 עונות אחורה

מבחינת חיפה זה באמת יהיה טיפשי כי קיים סיכוי קטן שהם יהיו בשלב בתים בשנים הקרובות

אבל תכלס אין משהו שמונע מחוגג לדוגמא לשפוך כסף