Jump to content

מתגייסים למען מכבי - מוותרים על הזיכוי!

Sawyer

Recommended Posts

11 דקות לפני, YNWA said:

חיכיתי המון זמן להודעה הזו

לא בגלל שהכסף יעשה אותי עשיר אלא עקרונית.

ציפיתי שזה יבוא מהמועדון, כי לעולם לא אתבע את מכבי.

אמשיל זאת לאמא/אבא שחייבים כמה שקלים לאחד הילדים, אם הם לא יחזירו על דעת עצמם, למי יש פרצוף לבקש?

ולכן עשו חכם, לפני שהתביעה הייצוגית תסתיים וזה יתן טעם מר.

אני אישית לוקח חולצה או משהו כזה, עדיין לא החלטתי

אם היה אפשר לעשות פורבר במחיר הזה כדי שאני לא אדפק באירופה חוץ, גם היה יכול להיות אופציה טובה.

בלה בלה בלה בלה 

אף פעם לא היית אוהד ולא הבנת מה זה לאהוד מכבי, האחרון בפורום שציפיתי ממנו למשהו

מחמם את הלב לראות חוץ ממך כל האחרים מבינים מה נמצא על כף המאזניים ולא חושבים רק על עצמם. 

11 דקות לפני, Sawyer said:

בלה בלה בלה בלה 

אף פעם לא היית אוהד ולא הבנת מה זה לאהוד מכבי, האחרון בפורום שציפיתי ממנו למשהו

מחמם את הלב לראות חוץ ממך כל האחרים מבינים מה נמצא על כף המאזניים ולא חושבים רק על עצמם. 

אני לא אגרר לרמה של x אוהד וy לא

וכל הכבוד למי שמוותר

אני אשמח לקבל חולצה

Just now, YNWA said:

אני לא אקרא לרמה של x אוהד וy לא

וכל הכבוד למי שמוותר

אני אשמח לקבל חולצה

ברור שאתה תשמח לחולצה כי אתה מספיק טיפש כדי לא להיות מסוגל להבין שהצלחת הקבוצה גדולה מהרצון שלך בחולצה. 

זה לא קשור כבר לאהדה אלא פשוט ליכולת הבנה של דברים בסיסיים. דבר שפשוט אין לך.

בדיוק נזכרתי בהודעות שלך בתחילת נושא הקורונה וזה הזכיר לי שאני לא צריך להתרגש ולהתייחס יותר מדי כי כולם פה כבר יודעים שאין מה להתייחס למה שאתה כותב, פשוט לא רלוונטי.

1 דקה לפני, Sawyer said:

ברור שאתה תשמח לחולצה כי אתה מספיק טיפש כדי לא להיות מסוגל להבין שהצלחת הקבוצה גדולה מהרצון שלך בחולצה. 

זה לא קשור כבר לאהדה אלא פשוט ליכולת הבנה של דברים בסיסיים. דבר שפשוט אין לך.

בדיוק נזכרתי בהודעות שלך בתחילת נושא הקורונה וזה הזכיר לי שאני לא צריך להתרגש ולהתייחס יותר מדי כי כולם פה כבר יודעים שאין מה להתייחס למה שאתה כותב, פשוט לא רלוונטי.

למה כמה עולה החולצה הזאת למכבי ?

50 שקל גג

אני חושב שאתה אמוציונלי ומגזים כהרגלך

כבר עשר שנים שאתה מגדיר כאן מי אוהד ומי לא

למזלי אני לא כזה רגיש

ומה הקשר בכלל לקורונה, שבהתחלה אכן טעיתי וחשבתי שזה בלוף, לזה , אין לי מושג

אבל בסדר זכותך

1 hour ago, modz0r said:

אופציה 1.

למרות שאופציה 2 נשמעת סקסית, מעדיף שהמועדון יבחר איפה ספציפית להשתמש בכסף.

יש מצה שאני טועה אבל כסף לנוער לא נחשב בפיירפליי. 

אז עדיף שאנחנו "נשקיע"  בקבוצה ומיטש ישקיע בנוער. 

בקיצור לוותר

28 דקות לפני, Sawyer said:

לא. ויתור מלא.

ותריצו בטוויטר ובשאר הרשתות

#אני_ויתרתי

אפשר עם האסמכתא גם.

מצידי שיסקלו אותי באבנים אבל לדעתי הכי חשוב להשקיע במחלקת נוער שהיא הנפגעת העיקרית מהסיפור, ילדים בגילאים 7-18 שלא משחקים היום באופן תקין כבר לא יצאו כוכבים גדולים, חשוב להשקיע שם לא פחות, עשיתי את זה דקה אחרי שקיבלתי את הפוש אז אני שלם עם זה 

2 דקות לפני, YNWA said:

50 שקל גג

למזלי אני לא כזה רגיש

אבל בסדר זכותך

אם המועדון שלך אומר בפירוש שהוא זקוק לכסף ואתה זורק לו זין בפנים אומר שאתה רוצה בכל זאת פיצוי זה לא להיות אוהד מכבי עם כל הכבוד. 

שנים שאני מחפש איך להחזיר לגולדהאר על השנים היפות האלה ועל כל ההשקעה האדירה וסוף סוף אפשר לעשות את זה על ידי ויתור על סכום כסף זניח. זה חשוב למועדון, אז מי שאכפת לו ממכבי יוותר על כל פיצוי.

1 דקה לפני, Dan eran said:

נדיר שהמועדון ממש מבקש מהקהל עזרה ולכן חשוב מאד להתגייס למען המועדון

הפועל עושים את זה כל פעם שהם רוצים להביא שחקן עבר.

15 דקות לפני, YNWA said:

50 שקל גג

למזלי אני לא כזה רגיש

אבל בסדר זכותך

זה לא קשור אליי, זה קשור אלייך. אתה פשוט באמת טיפש. אתה באמת לא מבין. אם היית מבין הייתי מנסה להסביר לך אבל אין טעם. אתה מקרה אבוד.

10 דקות לפני, idan12 said:

מצידי שיסקלו אותי באבנים אבל לדעתי הכי חשוב להשקיע במחלקת נוער שהיא הנפגעת העיקרית מהסיפור, ילדים בגילאים 7-18 שלא משחקים היום באופן תקין כבר לא יצאו כוכבים גדולים, חשוב להשקיע שם לא פחות, עשיתי את זה דקה אחרי שקיבלתי את הפוש אז אני שלם עם זה 

גבר, מחלקת הנוער שלך ב5 השנים האחרונות קיבלה יותר תקציב מכל שאר מחלקות הנוער בארץ ביחד. וההצלחה בהתאם אם תסתכל על מספר השחקנים שיצאו מהקבוצות לליגת העל וכמובן.. למכבי. 

תסמוך על מכבי שימשיכו להשקיע בנוער בדיוק כמה שצריך ותשחרר להם את הכסף שלהם לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן המתאים. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם המועדון שלך אומר בפירוש שהוא זקוק לכסף ואתה זורק לו זין בפנים אומר שאתה רוצה בכל זאת פיצוי זה לא להיות אוהד מכבי עם כל הכבוד. 

שנים שאני מחפש איך להחזיר לגולדהאר על השנים היפות האלה ועל כל ההשקעה האדירה וסוף סוף אפשר לעשות את זה על ידי ויתור על סכום כסף זניח. זה חשוב למועדון, אז מי שאכפת לו ממכבי יוותר על כל פיצוי.

בוא נגיד שהבעיה שלך היא לא איתי (מי שיקח איזה חולצה שעולה למועדון גג 50₪)

כי לפחות 50% ירצו כסף. והם לא מגיבים או קוראים כאן.

אם אני לא אוהד, אז מה כל אלה? שהם הרוב.

שזה כולם מסכימים הכי גרוע כלכלית למועדון.

כנראה שאני איפשהו באמצע ...

אני חושב שהאופציה של חולצה היא אופציית ביניים הגיונית. 

תסתכל על זה מחוץ לקופסה, רוב המנויים לא באים עם חולצה של מכבי, זה יהיה חידוש מעניין אם יבואו, ואז אפילו להיפך! לא רק שזה לא יפגע בקבוצה, זה יתרום לאווירה ואולי יעזור לשפר את ההישגיות.

מבאסת הגישה, כולה רשמתי שאני אשמח לקבל חולצה, מכאן ועד לקרוא לבן אדם לא אוהד, ניחא, אבל טיפש, בוא נעשה מבחן iq ראש בראש :/

3 דקות לפני, Sawyer said:

תסמוך על מכבי שימשיכו להשקיע בנוער בדיוק כמה שצריך ותשחרר להם את הכסף שלהם לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן המתאים. 

אגב, במחשבה נוספת - אין הבדל בין בחירה באופציה 1 לאופציה 2, מלבד ההרגשה של הבחירה.

תקציב הנוער של מכבי הרבה יותר גבוה מהסכום שהיה חוזר למכבי אם כל האוהדים היו בוחרים באופציה באופציה של מחלקת הנוער, ככה שזה לא רלוונטי.

בחרתי כבר 1, אבל תכלס..

5 דקות לפני, YNWA said:

בוא נגיד שהבעיה שלך היא לא איתי (מי שיקח איזה חולצה שעולה למועדון גג 50₪)

כי לפחות 50% ירצו כסף. והם לא מגיבים או קוראים כאן.

אם אני לא אוהד, אז מה כל אלה? שהם הרוב.

שזה כולם מסכימים הכי גרוע כלכלית למועדון.

כנראה שאני איפשהו באמצע ...

אני חושב שהאופציה של חולצה היא אופציית ביניים הגיונית. 

תסתכל על זה מחוץ לקופסה, רוב המנויים לא באים עם חולצה של מכבי, זה יהיה חידוש מעניין אם יבואו, ואז אפילו להיפך! לא רק שזה לא יפגע בקבוצה, זה יתרום לאווירה ואולי יעזור לשפר את ההישגיות.

מבאסת הגישה, כולה רשמתי שאני אשמח לקבל חולצה, מכאן ועד לקרוא לבן אדם לא אוהד, ניחא, אבל טיפש, בוא נעשה מבחן iq ראש בראש :/

זה שיש יותר גרועים אני יודע. זה לא כל כך משנה. גם יש כאלה שמקללים את גולדהאר.

ולא קראתי לך טיפש...

לא אכפת לי מהכסף או מחולצה, אז אשאל את הדבר המעניין ביותר:

יש מייל תודה מושקע?

2 דקות לפני, modz0r said:

אגב, במחשבה נוספת - אין הבדל בין בחירה באופציה 1 לאופציה 2, מלבד ההרגשה של הבחירה.

תקציב הנוער של מכבי הרבה יותר גבוה מהסכום שהיה חוזר למכבי אם כל האוהדים היו בוחרים באופציה באופציה של מחלקת הנוער, ככה שזה לא רלוונטי.

בחרתי כבר 1, אבל תכלס..

יש הבדל גדול מאוד.

הזרמת כסף לנוער לא נחשבת בפיירפליי. לכן חשוב שרוב הכסף שמיטש מזרים יעבור למחלקת הנוער בעוד שהבוגרים יהיו פחות תלויים בו.

הלוואי וכל אלה שבחרו בזיכוי מלא או זיכוי בחנות לפחות היו "מסומנים" על ידי מכבי במערכת שלהם ולא היו זוכים בשום הגרלת ניקוד של משחקי חוץ, סתם מחשבה רנדומלית. 

אני כמובן מוותר על הכסף ולא חשבתי על אופציה אחרת כאוהד בתקופה כזאת, וגם סתם כאדם שמעריך את מה שהוא מקבל לעומת מה שהוא יכול לתת.

16 דקות לפני, modz0r said:

בחרתי אופציה 1 וחיכיתי בהתרגשות למייל, וככה הוא נראה

image.thumb.png.6fd63c632f327d88841438b4ecdfb71c.png 

נפגעתי כמכביסט מלידה.

המייל שלי בלאן זה המייל של האאוטלוק בעבודה וגם אני קיבלתי את זה ככה, לא רואים את התמונה שהם צירפו :|

6 דקות לפני, Mtamir said:

הלוואי וכל אלה שבחרו בזיכוי מלא או זיכוי בחנות לפחות היו "מסומנים" על ידי מכבי במערכת שלהם ולא היו זוכים בשום "הגרלה" של משחקי חוץ, סתם מחשבה רנדומלית. 

אני בטוח שמכבי תעשה לעצמה אקסל מסודר של כל מנוי איזו אופציה בחר (וטוב שכך).

1 דקה לפני, Shlomix said:

יש הבדל גדול מאוד.

הזרמת כסף לנוער לא נחשבת בפיירפליי. לכן חשוב שרוב הכסף שמיטש מזרים יעבור למחלקת הנוער בעוד שהבוגרים יהיו פחות תלויים בו.

אם מכבי מתכוונת לתקצב את מחלקת הנוער ב-5 מליון שקל, וחצי מליון חזרו למחלקת הנוער בגלל האופציה הזאת, ובאמת הזרמה מגולדהאר למחלקה לא נחשב בספירה של הפייר פליי - אותם חצי מליון שחזרו ישארו במחלקה הבוגרת וגולדהאר יעביר 5 מליון במקום 4.5 מליון.

לא מדובר על חשבונות נפרדים בין מכבי ובין מחלקת הנוער, ככה שאפשר לשחק עם הרישום - בפועל זה יהיה זהה.