Jump to content

ישראל-סקוטלנד פלייאוף ליגת האומות

הנדון

Recommended Posts

היתה לי הרגשה שהוא יבעט ראשון. הבועטים הבכירים בדרך כלל בועטים את הראשון(בשביל לתת את הביטחון לשאר) או את החמישי. פנדל זהה לפנדל שרונאלדו החמיץ בגמר ליגת האלופות ב2008. הופתעתי מאד לטובה משלושת שחקני מכבי ששיחקו היום ובעיני חסרות הציפיה לגמרי- הנבחרת היתה סולידית וטובה יותר מהממוצע שלה. הצחיק אותי שלפני שלוש שנים זה היה לגיטימי להשוות בין בן ביטון לדסה(שביטל את רוברטסון לגמרי היום). 

מפתיע שהמאמן שהוא איש מנוסה בעולם הכדורגל, לא מכיר את החוק הבלתי כתוב של בעיטות ההכרעה "אל תיתן לשחקן הטוב ביותר שלך לבעוט, הוא יחטיא".

חוץ מזה המשחק היום מראה כמה חשוב שיהיה לך קישור התקפי ברמה, ההגנה היום היתה טובה בסך הכל, על הנייר יש לך חלוצים מעולים, אבל אין מי שיכניס להם כדורים. בהסתכלות עלינו זו גם הנקודה הבעייתית בסגל שלנו (מכבי), מקווה שהלוזריות הזו לא תדבק גם בנו.

שמישהו לעזאזל יסביר לי למה כל הרשת מלאה בטינופים על שרן. לדעתי הוא אחת מהסיבות המרכזיות לזה שלא ספגנו במשך 120 דקות. זה לאו דווקא הוא כשרן, זה בעיקר התיאום עם טיבי והנסיון. אין לזה תחליף. פעם ראשונה מזה המון זמן שזה היה נראה כמו הגנה, ולא כמו אסופת שחקנים.

דסה היה מדהים, השתפר ממש. כשהוא היה במכבי תמיד התאכזבתי מהרמה ההגנתית שלו, גם כשהוא היה בפיקים התקפיים. תמיד אמרתי שבתור מגן הוא צריך קודם כל לדעת להגן ברמה גבוהה וזה היה חסר לו. היום הוא היה פשוט מדהים הגנתית והיה תענוג לראות את זה.

21 דקות לפני, Meron's said:

הכי טוב על המגרש. 

רק שמשום מה אלחמיד לידו משחק איטי, גומר התקפות. 

מגן אחר לידו שירוץ איתו פנימה והוא יתחיל לתת מספרים. 

קשה מאוד למגן לדחוף קדימה שהוא משחק עם הרגל ההפוכה (ימני באגף שמאל). זה גורם לו לחפש כל פעם מחדש את החיתוך פנימה ותוקע את המשחק.

לגבי זהבי, כואב הלב. האחריות עליו,לטוב או לרע. בלעדיו גם לא היינו מגיעים לסיטואציה הזו. גם רונאלדו החמיץ עם יונייטד ב2008 וגם בריאל נגד באיירן ב 2012, לא עצר אותו מלהביא 4 זכיות באלופות לאחר מכן. מקווה מאוד שזה גם לא יעצור את זה זהבי בהמשך העונה בהולנד.

הנבחרת מעניינת את הביצה, רק מכבי!

כרגע חשוב יותר מהכל לטפל בגולסה. אני אישית יודע שגולסה קיבל המלצה רפואית לכל משחק שהוא (וגם לאימונים) שכשהוא קצת מרגיש את השריר או עומס להפסיק מיידית את הפעילות ולדרוש חילוף, זה קורה גם במכבי. מאמין שזה המצב ונקווה שלא ישותף במשחקים הקרובים של הנבחרת. שישחקו עם הבררה של חיפה.

לא אגיד שנהנתי מהכדורגל.

אבל התגאתי לגמרי מהמנטליות.

שיחקו משחק קשוח של מאני טיים, נתנו פייט עד השנייה האחרונה בשביל לנצח.

תמיד מבכים פה על הטעות התורנית- וואללה 120 דק' מועדות לניפוץ, ולא בוצעה אף טעות.

רוצה לפרגן לשחקנים מסוימים, אבל מרגיש שכל הנבחרת עלתה להילחם כמקשה אחת מאוחדת.

היתה הופעה מאד קבוצתית.

צריך להזכיר שתת הקטגוריה שנקראת פלייאוף נבחרות, זה ענף ספורט אחר מאשר כדורגל, אלו קרבות ברוח לאומית שמעורבים

בהם המון אופי, מעט מאד כדורגל, ולראייה סטיסטית שנתוני הכיבושים בז'אנר הזה נמוכים בצורה קיצונית מהנורמה. (בדקו אותי).

**מרציאנו לא אשם, תפסיקו להיתפס, בעיטה ראשונה אמנם לא מהודק עד הסוף אבל בשאר הם בעטו מצוין וחזק.

**תצוגת שיפוט מהניילונים, פשוט קלאסה.

2 דקות לפני, lior30 said:

טורניר חדש של ליגת האומות..

בסמיכות כזאת? קטע מוזר, זה מתחיל להרגיש כבר כמו הליגות בדרום אמריקה שכל שבועיים יש אלופה אחרת, ליברטדורס, אלפחורס, אי אפשר להבין מה קורה שם

2 דקות לפני, YoC said:

בסמיכות כזאת? קטע מוזר, זה מתחיל להרגיש כבר כמו הליגות בדרום אמריקה שכל שבועיים יש אלופה אחרת, ליברטדורס, אלפחורס, אי אפשר להבין מה קורה שם

מה שהיה היום זה משחק שנדחה ממרץ

3 דקות לפני, YoC said:

חכה כשתגלה שהמשחק חודש שעבר נגד סקוטלנד לא היה בכלל באותו מפעל כמו המשחק היום.

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה שהיה היום זה משחק שנדחה ממרץ

5 דקות לפני, modz0r said:

larger.png

26 דקות לפני, modz0r said:

הייתי בטוח שזה היה גומלין היום.

עד כמה אנחנו מנותקים מהנבחרת.

זה לא באמת כזה מסובך.

בראשון ורביעי שבוע הבא משחקים נגד צכיה וסלובקיה כחלק מליגת האומות (שני המשחקים הקודמים שוחקו בחודש שעבר נגד סקוטלנד וסלובקיה).

היום שיחקנו נגד סקוטלנד פלייאוף עליה ליורו 2020 שהפך ליורו 2021, דרך ליגת האומות הקודמת, משחק שנדחה מחודש מרץ בגלל הקורונה ושוחק היום.

אם לא הקורונה, לא היה קיים כל הבלבול :-)

4 דקות לפני, avi atias said:

הייתי בטוח שזה היה גומלין היום.

עד כמה אנחנו מנותקים מהנבחרת.

גם מנותקים מהנבחרת (צפיתי היום בעיקר כדי לעקוב אחרי שחקנים שלנו, לצערי יש מצב שאיבדנו את ייני וגולסה, נחכה לשמוע את רוע הגזרה. עכשיו מסתבר שיש עוד משחק אז נקווה שלא נאבד גם את טיבי)
אבל גם אופ"א הפכה את זה לסולמות ונחשים, אתה מודח מטורניר אחד מגיע לטורניר אחר מנצח פעם אחת ואתה בחצי גמר מודח שם ואתה בגמר של טורניר אחר, מה לעזאזל קורה פה? 

2 דקות לפני, פשוט צהוב said:

זה לא באמת כזה מסובך.

בראשון ורביעי שבוע הבא משחקים נגד צכיה וסלובקיה כחלק מליגת האומות (שני המשחקים הקודמים שוחקו בחודש שעבר נגד סקוטלנד וסלובקיה).

היום שיחקנו נגד סקוטלנד פלייאוף עליה ליורו 2020 שהפך ליורו 2021, דרך ליגת האומות הקודמת, משחק שנדחה מחודש מרץ בגלל הקורונה ושוחק היום.

אם לא הקורונה, לא היה קיים כל הבלבול :-)

אחי קראתי 3 פעמים ולא הצלחתי להבין,אולי מחר בבוקר אני אקרא אחרי קפה ואצליח.
בגדול אז המשחק מול צ'כוסלובקיה ביום ראשון זה גומלין של המשחק הקודם מולם?

הרעיון של ליגת האומות בגדול הוא סבבה. זה בסך הכל בא להחליף משחקי ידידות. אבל השיטה שבה מכל דרג יכולים לעלות ליורו היא די מטומטמת. הייתי מבין אם לפלייאוף של היורו היו לוקחים רק את 8 הקבוצות הראשונות שנשארו בדירוג של ליגת האומות (אחרי שמורידים את כל הנבחרות שכבר עלו מהמוקדמות יורו הרגילות). בלי להתחשב בדרג כזה או אחר.