Jump to content

ישראל-סקוטלנד פלייאוף ליגת האומות

הנדון

Recommended Posts

2 דקות לפני, YoC said:

אחי קראתי 3 פעמים ולא הצלחתי להבין,אולי מחר בבוקר אני אקרא אחרי קפה ואצליח.
בגדול אז המשחק מול צ'כוסלובקיה ביום ראשון זה גומלין של המשחק הקודם מולם?

איזה גומלין אחי. יש בית עם 4 נבחרות. סלובקיה, צכיה, סקוטלנד ואנחנו. זהו.

היום , משחק דחוי ממרץ של פלייאוף עליה ליורו.

ץ

4 דקות לפני, YoC said:

אחי קראתי 3 פעמים ולא הצלחתי להבין,אולי מחר בבוקר אני אקרא אחרי קפה ואצליח.
בגדול אז המשחק מול צ'כוסלובקיה ביום ראשון זה גומלין של המשחק הקודם מולם?

אתה כרגע בשלב הבתים של טורניר ליגת האומות 20-21 בבית עם צ'כיה, סקוטלנד וסלובקיה. 

שם אתה פוגש כל נבחרת פעמיים (פעם בבית ופעם בחוץ). חודש שעבר פגשת את סקוטלנד וסלובקיה, שבוע הבא אתה פוגש את צ'כיה ואת המשחק השני נגד סלובקיה.

מה ששיחקת היום זה טורניר פלייאוף עליה ליורו שהיית אמור לשחק בכלל במרץ (שבמקרה לגמרי היריבה שלך בחצי הגמר הייתה גם סקוטלנד). ובגלל הקורונה זה נדחה לעכשיו.

3 דקות לפני, avi atias said:

מה עם הקמפיין הרגיל, לא ליגת האומות.

יש עדיין כזה דבר?

הקמפיין הרגיל נשאר

Just now, פשוט צהוב said:

היו צריכים לשים שוב פעם סקוטלנד ביום ראשון.

5 דקות לפני, פשוט צהוב said:

ץ

5 דקות לפני, Krishi said:

אתה כרגע בשלב הבתים של טורניר ליגת האומות 20-21 בבית עם צ'כיה, סקוטלנד וסלובקיה. 

שם אתה פוגש כל נבחרת פעמיים (פעם בבית ופעם בחוץ). חודש שעבר פגשת את סקוטלנד וסלובקיה, שבוע הבא אתה פוגש את צ'כיה ואת המשחק השני נגד סלובקיה.

מה ששיחקת היום זה טורניר פלייאוף עליה ליורו שהיית אמור לשחק בכלל במרץ (שבמקרה לגמרי היריבה שלך בחצי הגמר הייתה גם סקוטלנד). ובגלל הקורונה זה נדחה לעכשיו.

הקמפיין הרגיל נשאר

אז אם אני מבין נכון מה שאתם אומרים: 

11v52k.jpg?a444936

היום שיחקנו בפלייאוף ליגת האומות (שזה החליף משחקי ידידות קלאסיים) של 19-20 שהיו יכולים להוביל אותנו ליורו 21 (מה שהיה אמור להיות יורו 20), 
אבל כבר שיחקנו לפני כן משחקים של ליגת האומות החדשה 20-21, ואנחנו ממשיכים את הבית הזה,פוגשים שם שוב את הסקוטים המאוסים, ותיאורטית משם לאן מגיעים? יורו 25? 
ואם ליגת האומות החדשה שאנחנו עכשיו משחקים בה מובילה ליורו, זה במקביל לטורניר הקלאסי שמוביל ליורו? כבר הודחנו משם או שעוד לא?

וצ'כוסלוביקה נפרדה ל2 מדינות שונות צ'כיה וסלובקיה ואנחנו בבית עם שתיהן? 
(הסוף בצחוק, אבל כל השאר ברצינות חח)

3 דקות לפני, YoC said:

11v52k.jpg?a444936

היום שיחקנו בפלייאוף ליגת האומות (שזה החליף משחקי ידידות קלאסיים) של 19-20 שהיו יכולים להוביל אותנו ליורו 21 (מה שהיה אמור להיות יורו 20), 
אבל כבר שיחקנו לפני כן משחקים של ליגת האומות החדשה 20-21, ואנחנו ממשיכים את הבית הזה,פוגשים שם שוב את הסקוטים המאוסים, ותיאורטית משם לאן מגיעים? יורו 25? 

בדיוק.

הדבר היחיד שאני לא יודע לענות זה לאן מובילה ליגת האומות העכשווית.

Just now, פשוט צהוב said:

בדיוק.

הדבר היחיד שאני לא יודע לענות זה לאן מובילה ליגת האומות העכשווית.

תודה רבה אחי :flowers:
אולי היא לא מובילה לשום מקום אם עדיין יש את הטורניר הרגיל,

6 דקות לפני, פשוט צהוב said:

יכול להיות כשאין יורו זה לא מוביל לכלום למעט עליה/ירידה של בדירוג לליגת האומות הבאה.

שמישהו אחר יגיד.

אם זה לא מוביל לשום מקום. אז הליגה הזאת תהיה ליגת מילואי האומות.

20 דקות לפני, YoC said:

11v52k.jpg?a444936

ואם ליגת האומות החדשה שאנחנו עכשיו משחקים בה מובילה ליורו, זה במקביל לטורניר הקלאסי שמוביל ליורו? כבר הודחנו משם או שעוד לא?

טורניר ליגת האומות של עכשיו 20-21 יכול לעזור לעלות למונדיאל. 

אבל זה יהיה הרבה יותר קשה להגיע לפלייאוף עליה למונדיאל מאשר לפלייאוף עליה ליורו כמו שהגענו עכשיו. 

בגדול אחרי שטורניר ליגת האומות שרץ עכשיו יסתיים, יתחילו משחקי המוקדמות למונדיאל. 

הזוכה בכל בית במשחקי המוקדמות למונדיאל עולה אוטומטית. 

כל הנבחרות שיסיימו במקום השני (יהיו 10 כאלה) ישחקו בפלייאוף. אליהן יצטרפו רק עוד 2 נבחרות הכי טובות שזכו בבתים שלהן בטורניר ליגת האומות (מן הסתם אם נבחרת שזכתה במקום ראשון בבית שלה בליגת האומות כבר עלתה דרך המוקדמות הרגילות אז יעברו לנבחרת הבאה). סה"כ יהיו 12 נבחרות בפלייאוף. שיחולק ל-3 פליי-אופים (4 קבוצות בכל אחד, סה"כ יהיו עוד 3 נבחרות שיעלו למונדיאל). 
כלומר אם רוצים לעלות מהפלייאוף ולא מסיימים באחד מ-2 המקומות הראשונים במוקדמות מונדיאל הרגילות, צריך קודם כל לסיים מקום ראשון בבית שלך בליגת האומות, ואז לקוות שאתה תהיה המקום ראשון הכי טוב או השני הכי טוב מבין כל המקומות הראשונים שיהיו בבתים בדרג שלך או מעליך (בתקווה כמובן שכל אותם מקומות ראשונים בדרג שמעליך לפחות לא יחשבו בספירה כי הם יעלו אוטומטית מהמוקדמות הרגילות).

9 דקות לפני, Krishi said:

אבל זה יהיה הרבה יותר קשה להגיע לפלייאוף עליה למונדיאל מאשר לפלייאוף עליה ליורו כמו שהגענו עכשיו. 

בגדול אחרי שטורניר ליגת האומות שרץ עכשיו יסתיים, יתחילו משחקי המוקדמות למונדיאל. 

כל הנבחרות שיסיימו במקום השני (יהיו 10 כאלה) ישחקו בפלייאוף. אליהן יצטרפו רק עוד 2 נבחרות הכי טובות שזכו בבתים שלהן בטורניר ליגת האומות (מן הסתם אם נבחרת שזכתה במקום ראשון בבית שלה בליגת האומות כבר עלתה דרך המוקדמות הרגילות אז יעברו לנבחרת הבאה). סה"כ יהיו 12 נבחרות בפלייאוף. שיחולק ל-3 פליי-אופים (4 קבוצות בכל אחד, סה"כ יהיו עוד 3 נבחרות שיעלו למונדיאל). 
כלומר אם רוצים לעלות מהפלייאוף ולא מסיימים באחד מ-2 המקומות הראשונים במוקדמות מונדיאל הרגילות, צריך קודם כל לסיים מקום ראשון בבית שלך בליגת האומות, ואז לקוות שאתה תהיה המקום ראשון הכי טוב או השני הכי טוב מבין כל המקומות הראשונים שיהיו בבתים בדרג שלך או מעליך (בתקווה כמובן שכל אותם מקומות ראשונים בדרג שמעליך לפחות לא יחשבו בספירה כי הם יעלו אוטומטית מהמוקדמות הרגילות).

איבדת אותי... אבל תודה על הניסיון אחי חחח
בקיצור נזרום ונראה מה יהיה

5 דקות לפני, YoC said:

איבדת אותי... אבל תודה על הניסיון אחי חחח
בקיצור נזרום ונראה מה יהיה

בקיצור תסיים מקום ראשון בבית שלך בליגת האומות. אחר כך עושים את החישובים. לא סיימת מקום ראשון בבית - אין לך מה לבנות על עליה לפלייאוף מונדיאל דרך ליגת האומות. רק דרך המוקדמות הרגילות. 

2 דקות לפני, Krishi said:

בקיצור תסיים מקום ראשון בבית שלך בליגת האומות. אחר כך עושים את החישובים. לא סיימת מקום ראשון בבית - אין לך מה לבנות על עליה לפלייאוף מונדיאל דרך ליגת האומות. רק דרך המוקדמות הרגילות. 

אנחנו אמורים לסיים מקום בבית עם הסקוטים, צ'כים וסלובקים? אוקיי, אז כל החישובים האלו באלו הכי לא משנים
העיקר שיפסיקו להפצע שחקני מכבי

3 דקות לפני, YoC said:

אנחנו אמורים לסיים מקום בבית עם הסקוטים, צ'כים וסלובקים? אוקיי, אז כל החישובים האלו באלו הכי לא משנים
העיקר שיפסיקו להפצע שחקני מכבי

כן. ועדיף גם עם כמה שיותר נקודות. אחר כך יהיה טורניר המוקדמות הרגיל של המונדיאל, ואם לא נסיים באחד משני המקומות הראשונים שם אז נכנס לחישובים. 

Just now, Krishi said:

כן. ועדיף גם עם כמה שיותר נקודות. אחר כך יהיה טורניר המוקדמות הרגיל של המונדיאל, ואם לא נסיים באחד משני המוקמות הראשונים שם אז נכנס לחישובים. 

ואז מספרים לנו שכדורגל זה המשחק הכי פופולרי בעולם בגלל שהוא פשוט...פחות מ-5 יחידות במתמטיקה אין לך מושג אם אתה עובר שלב

14 דקות לפני, YoC said:

ואז מספרים לנו שכדורגל זה המשחק הכי פופולרי בעולם בגלל שהוא פשוט...פחות מ-5 יחידות במתמטיקה אין לך מושג אם אתה עובר שלב

זה רק אופ"א שכל פעם מנסה לסבך את העניינים. הם משום מה מרגישים צורך עז להמציא בכח שיטות חדשות לשגע לנו את השכל. 

1 דקה לפני, Krishi said:

זה רק אופ"א שכל פעם מנסה לסבך את העניינים. הם משום מה מרגישים צורך עז להמציא בכח שיטות חדשות לשגע לנו את השכל. 

יש לי תיאוריה שכרגע חשבתי עלייה, שהם מסבכים את הכל בכוונה כדי שיהיה קל יותר להחליק שחיתות בלי שזה יהיה בפנים שלנו,אם אף אחד לא באמת מבין מה הולך שם יותר קל "לסדר" עניינים,
לכאורה כמובן

לפני5 שעות , Krishi said:

עד כמה שאני יודע פיפא עדיין לא אישרו שליגת האומות תוביל למונדיאל, אבל הם בדיונים עם אופא

לפני2 שעות , duduha said:

עד כמה שאני יודע פיפא עדיין לא אישרו שליגת האומות תוביל למונדיאל, אבל הם בדיונים עם אופא

איך זה אפשרי? יצטרכו להגדיל את כמות הנבחרות האירופיות המשתתפות במונדיאל

לפני9 שעות , כהן said:

מפתיע שהמאמן שהוא איש מנוסה בעולם הכדורגל, לא מכיר את החוק הבלתי כתוב של בעיטות ההכרעה "אל תיתן לשחקן הטוב ביותר שלך לבעוט, הוא יחטיא".

חוץ מזה המשחק היום מראה כמה חשוב שיהיה לך קישור התקפי ברמה, ההגנה היום היתה טובה בסך הכל, על הנייר יש לך חלוצים מעולים, אבל אין מי שיכניס להם כדורים. בהסתכלות עלינו זו גם הנקודה הבעייתית בסגל שלנו (מכבי), מקווה שהלוזריות הזו לא תדבק גם בנו.

אני כבר שנים אומר את זה.

גם נמאס מהגניבת דעת הזאת שנאתכו מוסר טוב כי הוא לא.

פתחנו עם שחקן אחד שיודע לעשות דריבל וזה סולמון. וזהבי ודאבור שיודעים למסור אבל הם צריכים להיות אלה שימסרו להם לא ההפך.

עד שלא יבינו שצריך לפתוח אם קשר שיודע למסור נמשיך להבקיע רק בזכות זהבי

52 דקות לפני, ravid said:

איך זה אפשרי? יצטרכו להגדיל את כמות הנבחרות האירופיות המשתתפות במונדיאל

על זה כנראה הדיונים, אני לא יושב שם ולא בקיא בפרטים, אבל זה מה שפרסמו. אני לא יודע אם כבר במונדיאל הקרוב זה יקרה אבל זה התכנון העתידי (לפחות)

8 דקות לפני, הנדון said:

כבר יודעים מה עם גולסה?

טפו טפו עד כה אין איזה דיווח על פציעה מסויימת . מקווה שהיה מדובר על מתיחה/התכווצות של עייפות ולא יותר מזה