Jump to content

ישראל-סקוטלנד פלייאוף ליגת האומות

הנדון

Recommended Posts

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממתי הוא מגן שמאלי? הוא בלם או מגן ימני.

גם בנבחרת זכור לי שהייתה פעם אחת שהוא עבר לעמדת המגן השמאלי, והיה מצויין.

בכל מקרה כנראה ישאר יותר למטה כדי לאפשר לדסה לעלות.

20 דקות לפני, המכביסטית15 said:

כל פעם שאני רואה הרכבים של הנבחרת אני נדהמת מההבדלים בין שחקני ההתקפה שגדלים פה לשחקני ההגנה. זה עולמות אחרים לגמרי. חייבים להתחיל להתעורר, לאתר כישרונות וללמד אותם כמו שצריך כי אחרת כל הכישרון שלנו בהתקפה מתבזבז ואין לנו סיכוי להתקדם. 

לדעתי זה סתם צירוף מקרים שיש כמה שחקני התקפה טובים, בדרך כלל גם הם פחים כמו בהגנה...  מעבר לנטיה טבעית של שחקנים מוכשרים להיות שחקני התקפה בשביל תהילה שבדרך כלל לא מקבלים על עבודה אפורה בהגנה.

26 דקות לפני, YoC said:

לדעתי זה סתם צירוף מקרים שיש כמה שחקני התקפה טובים, בדרך כלל גם הם פחים כמו בהגנה...  מעבר לנטיה טבעית של שחקנים מוכשרים להיות שחקני התקפה בשביל תהילה שבדרך כלל לא מקבלים על עבודה אפורה בהגנה.

דווקא אני חושבת שגם בעבר היו הבדלים גדולים בין ההגנה להתקפה, תמיד היינו יותר חזקים שם. זה נכון אבל שזה דור הרבה יותר טוב עכשיו, יש יותר שחקנים ברמה גבוהה (וזהבי אחד). אבל אני חושבת שזה מעבר לקטע של התהילה וכל זה למרות שזה לגמרי פקטור. לדעתי רוב האנשים פשוט מבינים יותר התקפה ויותר קל ללמוד וללמד את זה, זה טיבעי יותר. אבל בגלל זה צריך פה אנשי מקצוע שילמדו וידעו לנתב נכון מגיל צעיר את מי שמתאים לזה. גם במכבי אפשר לראות שאנחנו כרגע במגמת השתפרות ענקית בכללי, אבל בעיקר מצליחים לגדל המון קשרים, ועם כמה כשרונות בהתקפה אבל בהגנה שממה. זה משהו שאפשר לשפר אם ישימו על זה יותר דגש. 

1 דקה לפני, קמאנן said:

הזוי שאין לנו בלמים, פשוט הזוי

גם לא גדל אחד באופק ממה שאני רואה

איך אתה מדבר על רך שלמה, ממשיך דרכו ומפיץ תורתו של האחד והיחיד דגדגני אוראל.