Jump to content

ישראל-סקוטלנד פלייאוף ליגת האומות

הנדון

Recommended Posts

חדשות הספורט מעלים כל דקה את השיקוף: "הסקוטים השיגו 4 ניצחונות ותיקו ב5 המשחקים האחרונים מול ישראל".

שכחו את הניצחון 2-1 של ישראל בסמי עופר?

אם היום לא מנצחים, באמת שלא יודע מתי כן. הכל הסתדר לטובתנו לקראת המשחק הזה.

נבחרת זה תמיד כיף, בעיקר שיש על מה לשחק. אני זוכר את הנסיעות באוטובוסים לרמת גן עם עוד אוהדים (״אל אל אבא הלל״) רק כדי לקבל 4 מרוסיה או מקרואטיה או להעריץ את בניון ועומר גולן כי אחד שם צמד נגד שוויץ והשני ניצח את הרוסים...

באופן אישי אני לא אנטי נבחרת ותמיד ארצה בהצלחתה.

אני חושב שלאוהד הישראלי קשה להתחבר לנבחרת שהשחקנים שלה לא משחקים בארץ (בכל זאת אתה מעריץ בעיקר את השחקנים שאתה רואה כל שבוע) ובנוסף כל סוגיית שירת ההמנון משפיעה גם מאוד לרעה. לאוהד הממוצע קשה להתחבר לשחקנים שהוא מרגיש שלא נלחמים בשבילו, והאוהד הישראלי קשה ותובעני הרבה יותר אז בכלל. בנוסף תוסיפו כל פארסת המאמן בחודשים האחרונים לא עשתה שירות טוב בכלל לנבחרת ותקבלו את כל הסיבות ללמה האוהד הישראלי לא מתחבר לנבחרת.

ועדיין אני בעד הנבחרת, הנסיבות ממש לטובתנו היום, ואני בהחלט מאמין שאפשר לנצח ניצחון בהפרש של שער.

אבל לשנוא כמו שכתבו פה את הנבחרת בגלל אוהדי חיפה ששרקו בוז לזהבי? באמאש׳ך?

אתה לא יודע מה זה אוהדי חיפה? עוד לא הבנת שהם מנותקים כל כך והחיבור שלהם למציאות הוא יותר נמוך משל אדם בן 90 עם אלצהיימר?

2 דקות לפני, DeepSpace said:

לא יודע אם אנשים כאן מודעים לזה, אבל גם אם נעלה ליורו אנחנו הולכים להיות בבית עם אנגליה, קרואטיה וצ'כיה.

ו...?

זה כמו שכולם פה רוצים להגיע לליגת האלופות בלי קשר לעובדה שנקבל שם שישיות על ימין ועל שמאל.

4 דקות לפני, DeepSpace said:

לא יודע אם אנשים כאן מודעים לזה, אבל גם אם נעלה ליורו אנחנו הולכים להיות בבית עם אנגליה, קרואטיה וצ'כיה.

לא נראה לי שמישהו מצפה פה שנעשה משהו משמעותי חחח

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ממתי הוא מגן שמאלי? הוא בלם או מגן ימני.

שיחק מגן שמאלי בסלטיק מדי פעם, גם מול סלובניה היו לו דקות מצויינות בעמדה הזו.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נו בדיוק מגן ימני. לא שמאלי.

שמאלי. כתבתי בטעות ימני. העמדה הזו לא זרה לו.

מול סלובניה אם זכור לך כל הפורום פה הילל את המשחק שלו כששיחק כמגן שמאלי.

כל פעם שאני רואה הרכבים של הנבחרת אני נדהמת מההבדלים בין שחקני ההתקפה שגדלים פה לשחקני ההגנה. זה עולמות אחרים לגמרי. חייבים להתחיל להתעורר, לאתר כישרונות וללמד אותם כמו שצריך כי אחרת כל הכישרון שלנו בהתקפה מתבזבז ואין לנו סיכוי להתקדם.