Jump to content

אלכסנדר פשיץ' חתם לעונה במכבי

Gabay10

Recommended Posts

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

בסדר זה לא שפשיץ׳ חתם על עונה אחת והעונה האירופית כבר התחילה ושבוע הבא היא מגיעה לשיאה

אה רגע...

זה עדיין לא מצדיק לתת לשחקן לא כשיר לשחק. 

לא מבין את ההפתעה הגדולה(לא אתה ספציפית). לי זה היה ברור מהרגע שקראתי קצת עליו. ועדיין שמח שהוחתם ומצפה ממנו לתרום לנו עוד מעט. 

לפני2 שעות , הנדון said:

רק אצלנו שומרים שחקנים עם צמר גפן ונייר פצפצים, כמו שנאמר פה אם הוא בריא יכול לשחק עשר דקות פה רבע שעה שם ולהתחיל לצבור כושר והכירות עם השחקנים אבל אי אפשר כל פעם לקחת את הזמן באיזי ראבק הוא פה כבר חודש, אם וכאשר השחקן סתם לא כשיר לדקות משחק ואין קשר לפציעה לא רואה סיבה למה לא להתחיל להריץ אותו.

אם הוא לא יתחיל לשחק אז בשביל מה הבאת אותו אם עד כדי כך הוא לא כשיר? גם טב"ח לא שיחק שנתיים ומקבלים דקות פה ושם בשביל לחזור לעניינים.

רק אצלינו כל אוהד הוא בעצם אורטופד

21 דקות לפני, המכבייה said:

זה עדיין לא מצדיק לתת לשחקן לא כשיר לשחק. 

לא מבין את ההפתעה הגדולה(לא אתה ספציפית). לי זה היה ברור מהרגע שקראתי קצת עליו. ועדיין שמח שהוחתם ומצפה ממנו לתרום לנו עוד מעט. 

לא מזמן כל שחקן שחתם ישר זכה לVoice over שציין על רקע שעריו ש״עקבנו אחריו זמן רב״. בהתחלה זה היה נחמד והעניק תחושה שלמכבי יש סוכני כישרונות מתחת לכל עמוד תאורה של איצטדיון. אחר כך הבנו שזו בסך הכל רטוריקה שמתלווה לסטטיסטיקת העבר המקצועית שלו ולפעמים באה ככסות ל אי ההצלחה בהחתמת השחקן שאליו באמת כיוונו. קורה, מה לעשות.

ההחתמה של פשיץ׳ מרגישה לי קצת כזו, אחת שלא מסמלת את הצימאון האדיר של מכבי לחלוץ אלא שברגע שאתה כבר ממש ממש יבש גם תשתה קולה בלי גזים. כי זה מה יש. אז נסיים בברכה הרגילה והמתבקשת ש הלוואי ויצליח אבל צריך להיות כנה.

אנחנו צריכים את פשיץ עכשיו לא אחרי שההפרש יהיה 8 והוא יעזור לנו להבטיח את המקום השני שמוביל לאינטרטוטו ואפילו לא לליגה האירופית.

מבאס הקטע הזה כי הא נראה שחקן טוב שהיה מוסיף לנו המון.

16 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

לא מזמן כל שחקן שחתם ישר זכה לVoice over שציין על רקע שעריו ש״עקבנו אחריו זמן רב״. בהתחלה זה היה נחמד והעניק תחושה שלמכבי יש סוכני כישרונות מתחת לכל עמוד תאורה של איצטדיון. אחר כך הבנו שזו בסך הכל רטוריקה שמתלווה לסטטיסטיקת העבר המקצועית שלו ולפעמים באה ככסות ל אי ההצלחה בהחתמת השחקן שאליו באמת כיוונו. קורה, מה לעשות.

ההחתמה של פשיץ׳ מרגישה לי קצת כזו, אחת שלא מסמלת את הצימאון האדיר של מכבי לחלוץ אלא שברגע שאתה כבר ממש ממש יבש גם תשתה קולה בלי גזים. כי זה מה יש. אז נסיים בברכה הרגילה והמתבקשת ש הלוואי ויצליח אבל צריך להיות כנה.

לכן זה לא דרמטי בעיני. מוזר קצת להיתפס על שחקן שאני לא יודע מה אקבל ממנו. למרות שיש לי הרגשה טובה בקשר אליו. אם הוא לא כשיר, אז הוא לא כשיר. לא מבין כל כך את הדיון שהתפתח. אף אחד לא עושה לנו בכוונה.

ועוד משהו, קצת משונה שקבוצה אלופה בק טו בק אמורה להיות תלויה בשחקן שהקהל כלל לא ראה. בעיני כרגע, היא לא תלויה.  

זה כמו כל דבר בעסקים, סיכון/סיכוי. אז לא סיכנו הרבה ( חינמית + לעונה אחת) חוזית.

וגם ברור שאתה לא יודע מה תקבל ממנו, ומתי, גם חושב שראש הפירמידה המקצועית שלנו הרבה יותר אניגמטי מהצוואר של הסרבי. עדיין כאוהדים נטו שיווענו לחלוץ כזה שהויכוח עליו הוא במקסימום האם התספורת שלו מספיק מגוחכת בכדי שיהפוך לאגדה, ולא הימורים האם יהיה כשיר להדלקת נר.

לסיכום מבחינתי , אם היה מגיע חלוץ סטייל דלמאו, אחד כזה בכושר עם המון ציפיות הייתי מרגיש אחרת לגמרי לגבי הרבה דברים העונה. מה לעשות שגם ככה הכל מוזר כבר תקופה ופשיץ הוא הוא די סמל לכמה שאסור לפתח ציפיות=לא תתאכזב 

הזוי שיש לנו שבועיים כאלה קריטיים להמשך העונה ואנחנו עושים אותם עם זר וחצי. 

אחרי שראיתי שהביאו 2 שחקנים על הנייר ברמה גבוהה מודה שקצת נרגעתי, חשבתי שהנה עכשיו נראה קבוצה שלמה יותר לפחות ב11.

קיץ ביזיוני אין מה להגיד. 

איך יוצאים למלחמה שיש לנו עכשיו עם בור של 5 נקודות פיגור עם שכטר ובלקמן כחלוצים? ביזיון שאין דברים כאלה. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

מה זה רק אצלנו? תראה לי עוד קבוצה שהחתימה שחקן שלא שיחק שנה + וישר נתנה לו לשחק.

לתת לו לשחק כמה דקות לא יעזור לאף אחד חוץ מלחרמנות רכש שלנו. 

כל משחק עכשיו הוא כמו גמר בשבילנו וזה לא הזמן לעלות אותו להוריד חלודה. זה רק יסכן אותו.

אף אחד לא אמר שהוא צריך לשחק עכשיו תשעים דקות על ההתחלה אבל לפחות שיהיה בסגל.

54 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

לסיכום מבחינתי , אם היה מגיע חלוץ סטייל דלמאו, אחד כזה בכושר עם המון ציפיות הייתי מרגיש אחרת לגמרי לגבי הרבה דברים העונה. מה לעשות שגם ככה הכל מוזר כבר תקופה ופשיץ הוא הוא די סמל לכמה שאסור לפתח ציפיות=לא תתאכזב 

יש לי הרגשה טובה לגביו. 

9 דקות לפני, הנדון said:

אף אחד לא אמר שהוא צריך לשחק עכשיו תשעים דקות על ההתחלה אבל לפחות שיהיה בסגל.

מה זה יעזור שהוא יהיה בסגל? אם הוא ישב בספסל זה יגרום לו לחזור יותר מהר? 

לדעת דוניס, כרגע גררו למשל יכול לתרום יותר ממנו מהספסל ובגלל זה הוא בסגל ופשיץ' לא.

אם הוא יהיה טוב אני מקווה שהוא ישאר מעבר לעונה הנוכחית, אותי יותר מדאיג שהוא חתום רק לעונה אחת

לפחות שנהנה ממנו קצת כי הוא נדד לא מעט עד עכשיו

8 דקות לפני, המכבייה said:

יש לי הרגשה טובה לגביו. 

שמע אני בא לרשום לך יאללה איתך ואז שמו פה את הגול של ארואחו ושוב נפלה רוחי, למרות שבטח לא היינו באיזור שלו כספית 

20 דקות לפני, המכבייה said:

יש לי הרגשה טובה לגביו. 

גם לי, אבל השאלה אם זה לא יהיה מאוחר מידי, הפסד נק' נוסף ב-2 משחקים הקרובים ואנחנו בים

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

שמע אני בא לרשום לך יאללה איתך ואז שמו פה את הגול של ארואחו ושוב נפלה רוחי, למרות שבטח לא היינו באיזור שלו כספית 

לא חושב שהיינו. אבל אני מפרגן למכבי על מה שהביאו תוך כדי בור כלכלי לא פשוט. 

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

ואם ננצח את חיפה שבוע אחרי שוב הפער יהיה 5 

ככה שלא הייתי ממהר לסגור כלום, יש להם עוד הרבה להוכיח

זה בדיוק למה צריך להעלות עם ההרכב הכי חזק וזה מעצבן שפשיץ' לא חלק מזה ואין לנו חלוץ כי יש עכשיו 2 משחקי ליגה רצופים של להיות או לחדול,כל העונה על 2 המשחקים האלו, אתה יכול לצלול סופית להפרש בלתי סגר ולא משנה כמה נק' עוד יש בקופה אתה לא תסגור 8+ הפרש, ומצד שני אתה יכול למחוק את ההפרש או לצמצם אותו ולצאת לדרך חדשה.
זאת נק' מפנה.

מי ישמע שכטר כשיר לשחק 90 דקות.

בכל מקרה כמו שאמרו פה (וניסו להשתיק) הבנאדם לא שיחק ב2020 ויקח לו זמן עד שישחק, אף אחד לא עושה לנו דווקא

לפני7 שעות , המכבייה said:

אני לא חושב שהוא יכול. זה בדיוק העניין. לא כרגע. 

החלטות מהסוג הזה נקבעות לא פעם על פי מדדים רפואיים/מדעים. זה לא כושר של לרוץ עשרים דקות. השרירים עצמם כנראה עדיין לא חזקים מספיק, התנועה, שינוי כיוון, לשחק בעצימות גבוהה. הרננדס למשל, במקום אחר לגמרי פיזית, בזכות הכנה שעשה לעונה. פשיץ פשוט בטרום עונה.

אתה מתייחס אליו כאילו הוא שכב בשנה האחרונה במחלקת טראומה עם מכשיר אקמו לב. בוא... 

אתה מדבר על טרום עונה, אבל גם בטרום עונה, לאחר חודש של אימונים, שחקנים עולים ל-90 דקות במשחק מוקדמות ליגת אלופות קריטי. 

חודש זה מספיק זמן כדי להיות מוכן לכל הפחות לשחק מחצית, ואם במקרה שלו הוא צריך חודשיים - אז זו טעות ענקית שהביאו אותו, כי עם כל הכבוד לרקורד עוד חודשיים העונה יכולה להיגמר.

חוץ מזה, אם זה בגדר 'לקחת סיכון' כרגע אז כן - קחו סיכון. כי אם הפער יהיה 10 הפרש בעוד שבועיים, אז מאוד יעזור באמת שהוא יוכל להתחיל לשחק. 

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

מה זה רק אצלנו? תראה לי עוד קבוצה שהחתימה שחקן שלא שיחק שנה + וישר נתנה לו לשחק.

לתת לו לשחק כמה דקות לא יעזור לאף אחד חוץ מלחרמנות רכש שלנו. 

כל משחק עכשיו הוא כמו גמר בשבילנו וזה לא הזמן לעלות אותו להוריד חלודה. זה רק יסכן אותו.

גם אצל פשיץ' זה לא 'ישר'. הוא כבר מתאמן חודש. לתת לו לשחק כמה דקות זה מה שיחזיר אותו לכושר משחק. והנה המצב של גולסה לפני שנה בדיוק: 

חזר לרבע שעה מול ב"ש, אחרי שנה של היעדרות + חודש אימונים, ובמשחק לאחר מכן מול רעננה פתח בהרכב ולא יצא ממנו עד סיום העונה. 

מציע לאנשים כאן להפסיק לחשוב כמו דוקטורים על שחקנים, כאילו הם מגיעים אלינו ממחלקת טראומה בשיבא. הבנאדם לא ישב רגל על רגל בשנה האחרונה, הוא התאמן.