Jump to content

אלכסנדר פשיץ' חתם לעונה במכבי

Gabay10

Recommended Posts

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

קצת מוזר, כי בדרך כלל באימונים של כמעט חודש מקבלים כושר משחק לפחות לאיזה חצי שעה.

הוא מתאמן סה"כ שבועיים פחות או יותר אחרי תקופה ארוכה. 

יקח לו זמן להכנס לקצב.

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

גם חושב שהוא לא נכלל בסגל כי גם חצי שעה כנראה הוא לא יכול לתת

בתגובה הראשונה שלי כתבתי שזה די מוזר (לא שהוא לא בסגל אלה שאין לו עדיין כושר לאיזה חצי שעה), כי בדרך כלל כמעט חודש של אימונים אמורים לקבל כושר משחק לאיזה חצי שעה

יש גם את העניין שאם אתה לא פיט, אתה חשוף הרבה יותר לפציעות. כנראה שמצבו הגופני לא היה מזהיר כשהגיע. זה הגיוני. סרגל המאמצים הוא הדרגתי גם כשאתה חוזר מפגרה של שלושה שבועות. 

מעבר לזה שיתכן שהוא לא בכושר משחק אפילו לחצי שעה, ושיש סכנה לפציעות במצב כזה, סביר גם להניח שהוא חלוד, ויכול להיות שאין לו מה לתרום כרגע בדקות קריטיות במשחקים חשובים. אם הוא יתחיל לשחק כשהוא עוד לא בשל ויראה רע ויפתח ברגל שמאל זה עלול להשפיע על התקופה שלו פה.. יש מי שרואה אותו ונקווה שמקבל החלטות מושכלות שלא נובעות מחרמנות וחוסר סבלנות...

לפני10 שעות , מכביזם זה בדם said:

צריך אותו מול חיפה בעוד 10 ימים, אם הוא לא ישחק שם זה יהיה מוזר ומאכזב. 

תתכונן להתאכזב. מוזר זה לא יהיה. 

לפני12 שעות , המכבייה said:

תתכונן להתאכזב. מוזר זה לא יהיה. 

אוקיי. מקווה שהוא ישחק עד אפריל, כדי שנוכל להבטיח את המקום השלישי. 

1 hour ago, InIvicWeTrust said:

אני כ"כ בטראומה שאני רק מקווה שלא קיבלנו עוד ניקוליץ'..

מה הקשר ביניהם? זה לא הזר הראשון שמגיע מאז ניקוליץ'.

הקשר ששניהם לא שיחקו בשנה האחרונה, הם חברים, וניקוליץ המליץ לו להגיע לכאן...

אולי ניקו מחפש חבר, שלא יהיה לו משעמם בעיסויים כל היום... מאז שגולסה החלים הוא לבד שם

4 דקות לפני, dvirtop said:

הקשר ששניהם לא שיחקו בשנה האחרונה, הם חברים, וניקוליץ המליץ לו להגיע לכאן...

אולי ניקו מחפש חבר, שלא יהיה לו משעמם בעיסויים כל היום... מאז שגולסה החלים הוא לבד שם

ניקוליץ' הגיע לפה בריא לגמרי בלי אף פציעה. פשיץ' הוא כמו רוב שחקני הכדורגל בעולם עבר פציעה די קשוחה. זה הופך אותו לניקוליץ'?

ותרשה לי לא להתייחס לשאר המשפט שהוא לא פחות מטיפשות. אולי גם דוניס לא מבין בכדורגל כי הוא יווני?

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הקשר ביניהם? זה לא הזר הראשון שמגיע מאז ניקוליץ'.

הקשר מבחינתי זה שחקן עם אופי התקפי שאני מצפה לראות ובינתיים מעכבים את זה בטענות של חוסר כשירות.

1 דקה לפני, InIvicWeTrust said:

הקשר מבחינתי זה שחקן עם אופי התקפי שאני מצפה לראות ובינתיים מעכבים את זה בטענות של חוסר כשירות.

לא הבנתי ציפית לראות שחקן שלא שיחק שנה פותח ישר בהרכב? זאת הדרך הבטוחה לגרום לו להפוך לניקוליץ'. 

15 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

ניקוליץ' הגיע בכושר מצוין, לפני פתיחת החלון, התאמן עם מכבי ואמרו שהיה טוב.

נםצע באימון ומאז ז"ל.

זה בדיוק הפוך מהמקרה של פשיץ אם כבר, שהגיע בדקה ה90 ללא כושר משחק.

53 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

הוא הגיע לא כשיר, אף אחד לא מעכב את חזרתו, ההפך, מתקדמים לקראת שיתופו. 

Just now, המכבייה said:

הוא הגיע לא כשיר, אף אחד לא מעכב את חזרתו, ההפך, מתקדמים לקראת שיתופו. 

הבנתי שזה לא שהוא לא כשיר, הוא פשוט לא בכושר משחק מלא. 

היה צריך להיות בסגל לפחות ולעלות לפחות ל-10-15 דקות. 

בטח כשזאת העמדה היחידה שבה אין לנו שחקן ברמה אפילו קרוב לגבוהה. 

שכטר עושה המון עבודה טובה רק שהיא לא מתקשרת ברובה להבקעת שערים.

בלקמן גם את העבודה הטובה ששכטר עושה לא עושה כל כך. 

זהו אין לך חלוצים אחרים. תנו לפשיץ' לשחק!

מכביסט לעד אני די בטוח שהמשפט נאמר בבדיחות הדעת..

לא כל דבר צריך לקחת רציני ולעשות דיון עומק

8 דקות לפני, Krishi said:

הבנתי שזה לא שהוא לא כשיר, הוא פשוט לא בכושר משחק מלא. 

היה צריך להיות בסגל לפחות ולעלות לפחות ל-10-15 דקות. 

בטח כשזאת העמדה היחידה שבה אין לנו שחקן ברמה אפילו קרוב לגבוהה. 

שכטר עושה המון עבודה טובה רק שהיא לא מתקשרת ברובה להבקעת שערים.

בלקמן גם את העבודה הטובה ששכטר עושה לא עושה כל כך. 

זהו אין לך חלוצים אחרים. תנו לפשיץ' לשחק!

לא בכושר הגופני ולא בכושר המשחק הנדרש(לא פחות חשוב אם לא יותר). זה בדרך כלל תהליך הדרגתי וזהיר שמלווה בניטור המדדים הרלבנטים שלו. אני בטוח שדוניס הוא הראשון שרוצה אותו על המגרש. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא בכושר הגופני ולא בכושר המשחק הנדרש(לא פחות חשוב אם לא יותר). זה בדרך כלל תהליך הדרגתי וזהיר שמלווה בניטור המדדים הרלבנטים שלו. אני בטוח שדוניס הוא הראשון שרוצה אותו על המגרש. 

כושר משחק נרכש גם... בעזרת משחק. 

ואם כושר גופני לא מספיק טוב אז כמו שאמרתי שיעלה ל-10-15 דקות. 

צריך להפסיק לשמור אותם בצמר גפן כאילו היו בובות חרסינה. 

קנית שחקן - תן לו לשחק. מן הסתם דוניס רוצה אותו על המגרש ודוניס הוא זה שמחליט בסופו של דבר. אז שיחליט שהוא מעלה אותו חחח 

רק אצלנו שומרים שחקנים עם צמר גפן ונייר פצפצים, כמו שנאמר פה אם הוא בריא יכול לשחק עשר דקות פה רבע שעה שם ולהתחיל לצבור כושר והכירות עם השחקנים אבל אי אפשר כל פעם לקחת את הזמן באיזי ראבק הוא פה כבר חודש, אם וכאשר השחקן סתם לא כשיר לדקות משחק ואין קשר לפציעה לא רואה סיבה למה לא להתחיל להריץ אותו.

אם הוא לא יתחיל לשחק אז בשביל מה הבאת אותו אם עד כדי כך הוא לא כשיר? גם טב"ח לא שיחק שנתיים ומקבל דקות פה ושם בשביל לחזור לעניינים.

22 דקות לפני, הנדון said:

רק אצלנו שומרים שחקנים עם צמר גפן ונייר פצפצים, כמו שנאמר פה אם הוא בריא יכול לשחק עשר דקות פה רבע שעה שם ולהתחיל לצבור כושר והכירות עם השחקנים אבל אי אפשר כל פעם לקחת את הזמן באיזי ראבק הוא פה כבר חודש, אם וכאשר השחקן סתם לא כשיר לדקות משחק ואין קשר לפציעה לא רואה סיבה למה לא להתחיל להריץ אותו.

אם הוא לא יתחיל לשחק אז בשביל מה הבאת אותו אם עד כדי כך הוא לא כשיר? גם טב"ח לא שיחק שנתיים ומקבלים דקות פה ושם בשביל לחזור לעניינים.

אני לא חושב שהוא יכול. זה בדיוק העניין. לא כרגע. 

החלטות מהסוג הזה נקבעות לא פעם על פי מדדים רפואיים/מדעים. זה לא כושר של לרוץ עשרים דקות. השרירים עצמם כנראה עדיין לא חזקים מספיק, התנועה, שינוי כיוון, לשחק בעצימות גבוהה. הרננדס למשל, במקום אחר לגמרי פיזית, בזכות הכנה שעשה לעונה. פשיץ פשוט בטרום עונה.

לפני1 שעה , חרישי הוא הלילה ואפל said:

מכביסט לעד אני די בטוח שהמשפט נאמר בבדיחות הדעת..

לא כל דבר צריך לקחת רציני ולעשות דיון עומק

תתפלא. אנשים מאמינים שאסור להביא יוונים מאז יאניוטיס רק כי הוא היה יווני. שמעתי הרבה שחושבים את זה על פשיץ' כי גם ניקוליץ' סרבי.

1 hour ago, הנדון said:

אם הוא לא יתחיל לשחק אז בשביל מה הבאת אותו אם עד כדי כך הוא לא כשיר? גם טב"ח לא שיחק שנתיים ומקבלים דקות פה ושם בשביל לחזור לעניינים.

מה זה רק אצלנו? תראה לי עוד קבוצה שהחתימה שחקן שלא שיחק שנה + וישר נתנה לו לשחק.

לתת לו לשחק כמה דקות לא יעזור לאף אחד חוץ מלחרמנות רכש שלנו. 

כל משחק עכשיו הוא כמו גמר בשבילנו וזה לא הזמן לעלות אותו להוריד חלודה. זה רק יסכן אותו.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה רק אצלנו? תראה לי עוד קבוצה שהחתימה שחקן שלא שיחק שנה + וישר נתנה לו לשחק.

לתת לו לשחק כמה דקות לא יעזור לאף אחד חוץ מלחרמנות רכש שלנו. 

כל משחק עכשיו הוא כמו גמר בשבילנו וזה לא הזמן לעלות אותו להוריד חלודה. זה רק יסכן אותו.

אמת