Jump to content

דוניס- סיכום צמד המשחקים מול זלצבורג

Ambition

Recommended Posts

21 hours ago, מכביסט לעד said:

גם גוטמן לקח אליפות. היית רוצה אותו במכבי?

תמיד יש יוצאים מן הכלל

אנחנו אומרים את אותו הדבר. אף אחד לא יודע אם דוניס יהיה מאמן טוב למכבי או לא

22 hours ago, המכבייה said:

זה רק אומר שעמד במשימה החשובה הראשונה איתה הוא התמודד. לוקח בתים ו1 מ6 בכל יום. 

השאלה מה אתה מעדיף שנתיים כמו עם איביץ׳, אליפויות בלי אירופה או כמו השלוש שנים שקדמו לאיביץ׳, סגנות ושלב בתים?

4 דקות לפני, תמיר8 said:

השאלה מה אתה מעדיף שנתיים כמו עם איביץ׳, אליפויות בלי אירופה או כמו השלוש שנים שקדמו לאיביץ׳, סגנות ושלב בתים?

אני מכבי, אני מעדיף את שניהם ביחד ואם אפשר גם גביע והעפלה מהבתים

39 דקות לפני, תמיר8 said:

בתים והתמודדות על האליפות. אלו לוחות הזמנים שיש. 

On 1.10.2020 at 02:17, Sawyer said:

מרשים בנוקאאוט בתור אנדרדוג.

מקווה מאוד שיספק יכולת דומה בתור פייבוריט ברור בליגה ב90% מהמשחקים.

מסכים

ושילחץ על בלם,חלוץ ואם אפשר גם מגן ימני זרים!!

מקווה שהוא קלט שבלי חיזוק יהיה מאוד מאוד קשה לשמור על התואר.

• 3 weeks later...

הרבה משווים אל איביץ' שר ההגנה.

בנתיים דוניס חוץ מנד זלצבורג, לא ספג באירופה.

בשאר ארבעת המשחקים שהיו הכרעה ונוק-אאוט, הוא שמר על מאזן מושלם עם רשת נקייה, 4 מ-4 ו יחס שערים 0-7.

שיחקנו בעיקר בבית, אז בחמישי המבחן ההגנתי הגדול, אבל עד חמסה חמסה מכבי בקילינג אינסטינקט.

עצם זה שמתייחסים אליו ולא לאקס,

עצם זה שמכנים אותו בשם שלו רחמנא ליצלן ולא בכינויים גזעניים,

רק אלו, כבר אומרים משהו.

עד עכשיו דוניס היה צריך לאמן תוך כדי תנועה. המשחק נגד קרבאח היה בערך הראשון שאפשר לדבר על עבודת המאמן (וגם זה עם הסתייגות מובנת בגלל נבחרת וקורונה).

אני חושב שראו בצורה ברורה את טביעת האצבע שלו. ראו קבוצה מאומנת, עם סגנון משחק מובנה וזה מאוד משמח אותי.

הביקורת שלי (וגם היא מועטה) היא בעיקר על בחירת השחקנים. מרגיש שבניגוד למאמנים הקודמים הוא עדיין עושה "להוציא את ערן ולהכניס את מרגוליס".

קצת מרגיש שהוא עוד לא הצליח ללמוד את הסגל כאינדיבידואלים.

דוגמה- אני באמת חושב שהיו לפחות 3 חילופים טובים יותר מאשר בן ביטון לעמדת המגן השמאלי למשל. מעבר ללהזיז לשם שחקן שזו העמדה הטבעית שלו (סאבו), גם לבלטקסה וריקן יש קילומטראז יפה בצד שמאל של ההגנה ועם שלושה בלמים בפרט. עכשיו תתנתקו רגע ממה שאתם חושבים על בן ביטון, זה באמת לא העניין פה. אלא הבחירה לשבץ מגן ימני כמגן שמאלי שיש לך שתי אופציות טובות יותר על הספסל ועוד שני שחקנים על המגרש שעשו את זה הרבה יותר.

זו דוגמא אחת שבאמת צרמה לי, ואני מקווה שנתייצב.

אחרי כל זה, אחלה דוניס, באמת.

גם איביץ' בהתחלה עשה שטויות כמו להציב את ריקן באגף בכמה משחקים. לאט לאט הוא ילמד את השחקנים ואולי לחלקם הוא אפילו ימצא תפקיד טוב יותר.

אני לא חושב שהשאלה הנכונה היא אם דוניס מאמן טוב או לא. הוא הוחתם כי הוא מאמן טוב. השאלה היא אם יצליח במכבי. זאת שאלה אחרת לגמרי והפרמטרים שלה רבים ושונים. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שהשאלה הנכונה היא אם דוניס מאמן טוב או לא. הוא הוחתם כי הוא מאמן טוב. השאלה היא אם יצליח במכבי. זאת שאלה אחרת לגמרי והפרמטרים שלה רבים ושונים. 

לשמחתנו בעשור האחרון כמעט ולא חותמים פה מאמנים לא טובים.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

דוגמה- אני באמת חושב שהיו לפחות 3 חילופים טובים יותר מאשר בן ביטון לעמדת המגן השמאלי למשל. מעבר ללהזיז לשם שחקן שזו העמדה הטבעית שלו (סאבו), גם לבלטקסה וריקן יש קילומטראז יפה בצד שמאל של ההגנה ועם שלושה בלמים בפרט. עכשיו תתנתקו רגע ממה שאתם חושבים על בן ביטון, זה באמת לא העניין פה. אלא הבחירה לשבץ מגן ימני כמגן שמאלי שיש לך שתי אופציות טובות יותר על הספסל ועוד שני שחקנים על המגרש שעשו את זה הרבה יותר.

גם לשרן יש קילומטראז' לא מבוטל כמגן בשני הצדדים.

לפני1 שעה , Krishi said:

לא זוכר שראיתי את שרן יותר מדי (אם בכלל) בתור מגן שמאלי... 

אם אני זוכר נכון, כשהוא חזר מויטסה הוא נכנס מחליף בשלב מוקדם ב2-2 בסמי עופר לעמדת המגן השמאלי ואחכ המשיך בעמדה עוד כמה משחקים.

24 דקות לפני, דקסטר said:

אם אני זוכר נכון, כשהוא חזר מויטסה הוא נכנס מחליף בשלב מוקדם ב2-2 בסמי עופר לעמדת המגן השמאלי ואחכ המשיך בעמדה עוד כמה משחקים.

נכון.הנה עדות:

https://debuzzer.com/shely/77717/

ו... כבר ב2008:

On 24.10.2020 at 22:19, הילד בן 30 said:

עד עכשיו דוניס היה צריך לאמן תוך כדי תנועה. המשחק נגד קרבאח היה בערך הראשון שאפשר לדבר על עבודת המאמן (וגם זה עם הסתייגות מובנת בגלל נבחרת וקורונה).

אני חושב שראו בצורה ברורה את טביעת האצבע שלו. ראו קבוצה מאומנת, עם סגנון משחק מובנה וזה מאוד משמח אותי.

הביקורת שלי (וגם היא מועטה) היא בעיקר על בחירת השחקנים. מרגיש שבניגוד למאמנים הקודמים הוא עדיין עושה "להוציא את ערן ולהכניס את מרגוליס".

קצת מרגיש שהוא עוד לא הצליח ללמוד את הסגל כאינדיבידואלים.

לצערי האספקט הזה לא משתפר. שחקנים לא בעמדות שלהם ויתרה מכך בעמדות שמבטלות את התכונות החזקות שלהם