Jump to content

דוניס- סיכום צמד המשחקים מול זלצבורג

Ambition

Recommended Posts

אחלה דוניס הרשים אותי בצמד המשחקים נגד זלצבורג ובכלל בכל הקמפיין במוקדמות.

רק שיקבל את הרכש שהוא רוצה ואני חושב שהוא יבנה פה קבוצת התקפה מצוינת וגם ההגנה יכולה להיות טובה אם יביא בלם טוב

1 hour ago, itan17 said:

אצל איביץ׳ גם אתה היית מצטיין בהגנה, עוד לא הבנת את זה?

אנשים לא מבינים כמה הוא קפדן.

אתה מפחד לעשות טעות רק כדי לא לקבל מבט.

אפילו בווטפורד חלק מהשחקנים לא יודעים איך לעכל אותו עדיין.

5 דקות לפני, yuri said:

מוקדם לשפוט, המבחן שלו בליגה

את המשימה הראשונה החשובה שלו(מתוך שתיים) הוא השלים וכבר החזיר את ההשקעה בו ומעבר. המבחן שלו הוא בכל אימון ובכל משחק, כמו כל מאמן. 

בכל המשחקים העונה חוץ מהתיקו בליגה ראו שיש קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. 

רואים שהקבוצה מאומנת.

רק מדמיין מה יכול להיות עם סגל מלא וזרים טובים. 

למות יפה מול זלצבורג זאת לא חוכמה כל כך גדולה. גם האיבוד עשתונות אחרי שכבר קיבל כרטיס צהוב יכולה לעלות לנו ביוקר במשחק הראשון בבתים של האירופית.

היו לו 2 משחקים מזעזעים בליגה ואני לא הספקתי לשכוח מהם, הוא עדיין סימן שאלה מבחינתי

18 דקות לפני, תמיר8 said:

למות יפה מול זלצבורג זאת לא חוכמה כל כך גדולה. גם האיבוד עשתונות אחרי שכבר קיבל כרטיס צהוב יכולה לעלות לנו ביוקר במשחק הראשון בבתים של האירופית.

היו לו 2 משחקים מזעזעים בליגה ואני לא הספקתי לשכוח מהם, הוא עדיין סימן שאלה מבחינתי

עברו שניים וחצי משחקים, מתוכם שני משחקים עם סגל חסר. לא יודע איך לאכול אותו עדיין וגם לא רוצה לאכול אותו עדיין. יש לו עוד זמן...בינתיים הוא בסדר גמור.

מעבר לדוניס, תדברו קצת על הצוות שהביא איתו ש99 אחוז מאיתנו לא מכיר ולא יודע מי הם ומה הם ודווקא להם יש חשיבות עצומה בהתקדמות של הקבוצה. מעניין.

לגבי ההרחקה אתמול, אני מאמין שזה היה מכוון הצהוב השני (דוניס)

יכול להיות שהוא רצה לעשות קצת פרגוסון וידע שהמשחק אבוד כבר ואולי הגיע הזמן להראות לשחקנים שהוא פסיכופט לא קטן.

9 דקות לפני, Insigne said:

עברו שניים וחצי משחקים, מתוכם שני משחקים עם סגל חסר. לא יודע איך לאכול אותו עדיין וגם לא רוצה לאכול אותו עדיין. יש לו עוד זמן...בינתיים הוא בסדר גמור.

מעבר לדוניס, תדברו קצת על הצוות שהביא אותו ש99 אחוז מאיתנו לא מכיר ולא יודע מי הם ומה הם ודווקא להם יש חשיבות עצומה בהתקדמות של הקבוצה. מעניין.

לגבי ההרחקה אתמול, אני מאמין שזה היה מכוון הצהוב השני (דוניס)

יכול להיות שהוא רצה לעשות קצת פרגוסון וידע שהמשחק אבוד כבר ואולי הגיע הזמן להראות לשחקנים שהוא פסיכופט לא קטן.

מלא זמן התלוננו נגד מכבי שהם "ג'נטלמנים מידי" ולא מגיבים לזה שהשופטים רוצחים אותנו על ימין ועל שמאל, סוף סוף הגיע מאמן שמגיב ועכשיו אנחנו כועסים עליו שהוא לא הצליח להתאפק וסתם הורחק...
אחלה דוניס, לפחות ברמת האישיות ובהכנה המנטלית שלו למשחקי נוק אאווט, 
בליגה הוא פתח מזעזע, מינוס 5 זה לא מעט בכלל, המזל היחיד שזה בשלב הכי מוקדם שיכול להיות והוא עוד לא הכיר את הקבוצה + לא קיבל חיזוק + התרכז באירופה, מקווה שברגע שהליגה תחזור הוא יתחיל לנגוס בפער הזה.

3 דקות לפני, YoC said:

מלא זמן התלוננו נגד מכבי שהם "ג'נטלמנים מידי" ולא מגיבים לזה שהשופטים רוצחים אותנו על ימין ועל שמאל, סוף סוף הגיע מאמן שמגיב ועכשיו אנחנו כועסים עליו שהוא לא הצליח להתאפק וסתם הורחק...
אחלה דוניס, לפחות ברמת האישיות ובהכנה המנטלית שלו למשחקי נוק אאווט, 
בליגה הוא פתח מזעזע, מינוס 5 זה לא מעט בכלל, המזל היחיד שזה בשלב הכי מוקדם שיכול להיות והוא עוד לא הכיר את הקבוצה + לא קיבל חיזוק + התרכז באירופה, מקווה שברגע שהליגה תחזור הוא יתחיל לנגוס בפער הזה.

כל עוד אין לו הגנה והוא לא מקבל חיזוק משמעותי אני לא בא אליו בטענות.

5 דקות לפני, הנדון said:

כל עוד אין לו הגנה והוא לא מקבל חיזוק משמעותי אני לא בא אליו בטענות.

ברור, אני לא מצפה ממנו לקחת אליפות עם החומר הקיים ועדיין נקודה אחת מהמשחקים מול בני יהודה ומכבי פ"ת? 
אבל יכול להיות שהוא בשלב הזה עוד לא הכיר את הקבוצה כי הגיע מאוחר ועיקר הפוקוס היה על אירופה מאחר ואת הליגה אפשר לתקן והדחה מאירופה לא, 
שיביאו לו במינימום בלם + מגן ימני + חלוץ (אם רוצים לפנק גם קשר התקפי נוסף) ואז נתחיל לצפות ממנו לתוצאות..

Just now, YoC said:

ברור, אני לא מצפה ממנו לקחת אליפות עם החומר הקיים ועדיין נקודה אחת מהמשחקים מול בני יהודה ומכבי פ"ת? 
אבל יכול להיות שהוא בשלב הזה עוד לא הכיר את הקבוצה כי הגיע מאוחר ועיקר הפוקוס היה על אירופה מאחר ואת הליגה אפשר לתקן והדחה מאירופה לא, 
שיביאו לו במינימום בלם + מגן ימני + חלוץ (אם רוצים לפנק גם קשר התקפי נוסף) ואז נתחיל לצפות ממנו לתוצאות..

כל הפוקוס היה על אירופה. גם אצלי כאוהד. ואם היית שואל אותי מראש- בתים ונקודה או 6 נקודות ללא בתים, בוחר באופציה הראשונה בלי היסוס. 

מאד מוקדם לשפוט. ברור לי שהוא איש מקצוע טוב ומנוסה ובחירה טובה על הנייר(גם שוטא אגב היה בחירה סבבה על הנייר אבל זניט רצחה לו את העונה לדעתי). אבל יש כל כך הרבה פרמטרים שיכולים לעבוד בעד או נגד בעונת כדורגל, כך שקשה לנבא הצלחה או כישלון גם לטובים ביותר.  

39 דקות לפני, תמיר8 said:

מה זה למות יפה? עמד נהדר נגד קבוצה ברמה פי כמה יותר גבוהה מאיתנו כששיחקנו עם הרכב שלישי בערך. 

הביא לך שלב בתים כשאיביץ' שנחשב לאחד המאמנים הטובים שהיו בישראל לא הצליח בזה. גם סוזה ואוסקר לא הצליחו להגיע לפלייאוף של האלופות.

כל זה אגב בלי חיזוק כמעט ועם איבוד של המון שחקני הרכב.

59 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה למות יפה? עמד נהדר נגד קבוצה ברמה פי כמה יותר גבוהה מאיתנו כששיחקנו עם הרכב שלישי בערך. 

הביא לך שלב בתים כשאיביץ' שנחשב לאחד המאמנים הטובים שהיו בישראל לא הצליח בזה. גם סוזה ואוסקר לא הצליחו להגיע לפלייאוף של האלופות.

כל זה אגב בלי חיזוק כמעט ועם איבוד של המון שחקני הרכב.

גם איווניר הגיע לבתים זה לא אומר שום דבר על טיב המאמן או רמת הסגל

Just now, תמיר8 said:

זה רק אומר שעמד במשימה החשובה הראשונה איתה הוא התמודד. לוקח בתים ו1 מ6 בכל יום. 

18 דקות לפני, תמיר8 said:

גם גוטמן לקח אליפות. היית רוצה אותו במכבי?

תמיד יש יוצאים מן הכלל.

חוץ מזה שלא כל כך הבנתי למה בן ביטון משחק את הקידמי אם בלטקסה משחק איתו ביחד על אותו הקו. במשחק השני. מאוד בעניינים, הרבה תשוקה. ימים יגידו.