Jump to content

הגול של קארצב

Armagedon

Recommended Posts

עכשיו ברצינות ממש. 

מעבר לזה שהבעיטה השנייה נכנסה, 2 בעיטות למסגרת ברציפות מקשר אמצע? 

אם דן ביטון יתן קצת יותר אז שילוב עם 2 בועטים מרחוק שרוב הליגה מסתגרים מולנו זה יתרון שלא ממש היה לנו בשנה הקודמת. 

1 דקה לפני, Meron's said:

שפרץ ישאר קשר אחורי(מחליף), אבל מאז שהוא וגלזר בהרכב ומסיטים אותו קדימה זה לא עובד טוב, זה גם לא עבד טוב בעבר. 

הוא לא שם פשוט, אין מה לעשות. 

מסכים, ומסכים גם עם מי שכתב מעליך שלמכור רק אם זה בסכום יפה.

2 דקות לפני, duss21 said:

איזה פרץ להימכר, הבנאדם מסיים חוזה עוד חצי שנה. אף קבוצה לא תוציא עליו אגורה.

מהר להאריך גם לו, שלא יהיה עוד מחדל חלילה שיעזוב אותנו בחינם.

פגשתי אותו כשהושאל לחדרה ודיברנו קצת. אחלה גבר שבעולם והוא באמת באמת רוצה לשחק במכבי. היה מצויין היום לאורך כל המשחק

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פרץ לא צריך להימכר אם אין הצעה רצינית. 

גלזר ופרץ קשרים אחוריים, גולסה וקארצב 50-50, דן ביטון וריקן התקפיים. 

פשוט מאוד. יש העונה שני מפעלים ונצטרך את כולם. אולי גם את ברסקי אפילו.

זה הקיץ האחרון למכור אותו.

הגיעו קליברים לעמדה שלו. 

זה הזמן שלו ושלנו להתקדם

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זה הקיץ האחרון למכור אותו.

הגיעו קליברים לעמדה שלו. 

זה הזמן שלו ושלנו להתקדם

אבל אין הצעות. אין טעם למכור אותו לכל מי שמוכן לתת יותר מחצי מיליון. 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אין הצעות. אין טעם למכור אותו לכל מי שמוכן לתת יותר מחצי מיליון. 

אם מכבי לא מצליחה למכור שחקנן נבחרת, בשיא הקריירה, שהיא משביחה כבר חמש שנים במיליון יורו אז אנחנו בבעיה מסוג אחר 

קארצב היה הכי טוב היום במכבי מעבר לגול היה בכל מקום במגרש.

יש לו עוד הרבה להשתפר גם במשחק ההתפקה שלו וגם במשחק ההגנה, בכל מקרה הוא חייב להישאר ולקבל דקות. גולסה יוכל להיות אחלה מנטור בשבילו  

1 hour ago, הילד בן 30 said:

אם מכבי לא מצליחה למכור שחקנן נבחרת, בשיא הקריירה, שהיא משביחה כבר חמש שנים במיליון יורו אז אנחנו בבעיה מסוג אחר 

ממש. אבל זה גם המחיר למשכורות הגבוהות שלנו והרצון להנות מכל העולמות כל הזמן. 

29 דקות לפני, המכבייה said:

ממש. אבל זה גם המחיר למשכורות הגבוהות שלנו והרצון להנות מכל העולמות כל הזמן. 

מבין את החשש מהחלשות מקצועית אבל אם רוצים קצת, אפילו בצעדי תינוק, בכלל לנסות, להיות פחות פילנתרופיה נטו של איש אחד ויותר מועדון מקצועי שעומד בזכות עצמו, 
צריך למכור את היבול שלנו בשיא, 
השקעת המון וגידלת שחקן כמו דור פרץ - שילמת שכר לימוד על תקופה שהוא היה פחות טוב, הוא הגיע לשיא (לפני הפציעה) - תמכור ותתחיל להריץ את השחקן הצעיר הבא 
אבל אנחנו נקרעים בין העולם הזה לבין העולם שרוצים שמכבי תהיה חזקה שאפשר ולזלול תארים ולכן מתפים להגדיל משכורות כדי להשאיר אותם. אי אפשר להאשים אף אחד בזה כי זה באמת מושך אותך לכיוונים שונים, מי היה "רוצה" למכור שחקנים טובים ולא להנות מהם? אבל ייתכן מאוד שהדבר הנכון יותר הוא כן למכור, אולי במינון של שחקן אחד או שניים בעונה כדי לא לפרק את הקבוצה, אולי רק אם יש לך שחקן אחר בתור לעמדה הזאת ובעמדות בעייתיות יותר להשאיר את השחקן.

יש לפרץ המון איכויות, ויש לאנשים כאן זכרון קצר כרגיל. היה ענק ב18/19 עד לפציעה.

מה שכן חשוב להדגיש, הוא לא משמעותי למכבי כמו גלזר או גולסה ולכן, עם הצעה טובה עבור המועדון ועבורו יהיה נכון לבצע מעבר.

דור פרץ הוא בעיקר לא יציב. אנשים שזוכרים לו רק את התקופה שהוא היה ענק (והיתה תקופה כזאת אני מסכים) אז אמנם אין להם זיכרון קצר, אבל יש להם זיכרון סלקטיבי. כרגע הוא מזעזע מול השער ובאיומים מרחוק, ולא אגרסיבי ומדוייק מספיק. לא שווה הרכב גם אצלינו. מי שיעקוב אחרי הכושר הנוכחי שלו לא ימהר לקנות אותו ובטח שלא בסכומים שדיברו עליהם בעבר, והזמן רק יוריד את המניה שלו. זה נראה כמו משהו שקשור במוטיבציה על המגרש אבל אני מאמין שזו בעיקר בעיה מנטלית...

בגילו כבר לא קונים פוטנציאל אלא מחפשים יציבות, בעיקר בעמדה כזאת ובסכומים כאלה...

5 hours ago, YoC said:

מבין את החשש מהחלשות מקצועית אבל אם רוצים קצת, אפילו בצעדי תינוק, בכלל לנסות, להיות פחות פילנתרופיה נטו של איש אחד ויותר מועדון מקצועי שעומד בזכות עצמו, 
השקעת המון וגידלת שחקן כמו דור פרץ - שילמת שכר לימוד על תקופה שהוא היה פחות טוב, הוא הגיע לשיא (לפני הפציעה) - תמכור ותתחיל להריץ את השחקן הצעיר הבא 
אבל אנחנו נקרעים בין העולם הזה לבין העולם שרוצים שמכבי תהיה חזקה שאפשר ולזלול תארים ולכן מתפים להגדיל משכורות כדי להשאיר אותם. אי אפשר להאשים אף אחד בזה כי זה באמת מושך אותך לכיוונים שונים, מי היה "רוצה" למכור שחקנים טובים ולא להנות מהם? אבל ייתכן מאוד שהדבר הנכון יותר הוא כן למכור, אולי במינון של שחקן אחד או שניים בעונה כדי לא לפרק את הקבוצה, אולי רק אם יש לך שחקן אחר בתור לעמדה הזאת ובעמדות בעייתיות יותר להשאיר את השחקן.

לדעתי זאת הבעיה העיקרית במגבלת הזרים.

כדי להמשיך להיות תחרותי אתה חייב שלד ישראלי רחב וטוב.

השקת פרח כמו דור פרץ שלוש שנים ואז הוא נתן עונה חלומית. טבעי שתרצה לשמור אותו עונה נוספת. כי אתה מוגבל בדרך שלך לחזק מבחוץ.

אבל איבדת את המומנטום (בעיקר כי לא בחנת את גלזר בזמן).

אני חושב שלא צריכה להיות שאלה בכלל וכל חלון אתה צריך למכור את השחקן עם ההצעה הגבוהה ביותר שאתה מקבל.

8 hours ago, Keano said:

היו כבר אתמול צריכים להחתים על חוזה חדש, לא יודע למה מחכים

אולי הוא לא רוצה, כי לא רואה שבונים עליו כשחקן הרכב בעתיד הקרוב. 

8 hours ago, המכבייה said:

שחקן הרכב תוך זמן קצר. כתבתי את זה לפני שבוע. 

אולי בעוד שנה כשגלזר יעזוב, אם קארצב יחדש חוזה, וגם צריך להוכיח קצת יותר מ-2 משחקים. השנה עדיין לא.

עד לפני שבועיים הוא לא היה מתוכנן אפילו לשבת על הספסל. 

8 hours ago, מכביסט לעד said:

פרץ לא צריך להימכר אם אין הצעה רצינית. 

גלזר ופרץ קשרים אחוריים, גולסה וקארצב 50-50, דן ביטון וריקן התקפיים. 

פשוט מאוד. יש העונה שני מפעלים ונצטרך את כולם. אולי גם את ברסקי אפילו.

מסכים, אנחנו מאוד עמוקים בקישור, רק חבל שריקן לא ממש יצירתי והייתי רוצה זר נוסף טכני בתור המחליף של ביטון (מה שניקוליץ' היה אמור להיות)

5 hours ago, YoC said:

מסכים עם כל מה שכתבת, כולל עם זה שצריך למכור גג שחקן-שניים בעונה כדי לא לפרק את הקבוצה.

בדיוק בגלל זה הייתי עושה הכל כדי להאריך לו חוזה ושישאר השנה.

איבדנו יותר מדי שחקני מפתח (אצילי ומיכה בגדר אבידה מקצועית לא מתוכננת) ובנוסף לזה לא הבאת רכש. אנחנו עוד נצטרך אותו השנה.

8 hours ago, הילד בן 30 said:

אין מה להתפלא כשמכבי משחררת שחקנים מהטובים בליגה בחינם, כשיש להם אחלה ערך שוק. (מיכה, אצילי, אולי גם אמאדור)

עקרונית גם עם דסה וגולסה הגענו לנקודה שיכולנו לאבד בחינם במקום להאריך חוזה בזמן. 

נתן משחק מצויין בכל האספקטים. אני מאוד מקווה שימשיך לתת הופעות כאלה ובמיוחד בליגה.

בליגה משעממת כמו שלנו, בלי ניחוח אירופאי, עם המון שטיקים... אני מאוד מקווה שקארצב לא ייפול לבינוניות הזאת.

הלוואי שימשיך לתת הופעות כמו אתמול, זה תלוי רק בו. אני מאוד מקווה שאם נחליף את התפאורה של אוסטריה

וליגת האלופות במגרש בנתניה מול הפועל חדרה, הוא ימשיך לנשוך ולהיות בכל מקום על המגרש.

כל הדיבורים לגבי פרץ - אתם שוכחים שבעולם נורמלי בו יש לנו רכש, אין סיבה שפרץ ישחק כ"כ גבוה. ברור שכשהוא משחק כסוג של פליימקר הוא ימדד בתרומה ההתקפית שלו, שהיא אכן דלה. הוא אמור לעשות רוטציה עם גולסה או גלזר, ושם האיכויות שלו באות לידי ביטוי בצורה טובה. אגב, הוא לא היה טוב רק בעונה הראשונה של איביץ', גם בסוף העונה האחרונה הוא היה נהדר.

פרץ הגיע לתקרה שלו במכבי וישראל.

ראו את הקבוצה ששיחקנו מולה אתמול ואיך מתפתחת.

מכבי צריכה למכור, ולייצר, ושוב למכור.

הבשורה מהקמפיין הזה עד כה שלא צריך לחשוש ממכירה של פרץ או מצעירים מובילים גם כשיש לנו שאיפות אירופאיות.

כמובן כל הדיבורים האלה לאו דווקא נכונים לבית זונות הקיץ ובכללי כל התקופה, ממה שאני יודע אנחנו פתאום יכולים לקבל פוש שקארצב מאומת טפו טפו טפו

2 hours ago, Insigne said:

נתן משחק מצויין בכל האספקטים. אני מאוד מקווה שימשיך לתת הופעות כאלה ובמיוחד בליגה.

בליגה משעממת כמו שלנו, בלי ניחוח אירופאי, עם המון שטיקים... אני מאוד מקווה שקארצב לא ייפול לבינוניות הזאת.

הלוואי שימשיך לתת הופעות כמו אתמול, זה תלוי רק בו. אני מאוד מקווה שאם נחליף את התפאורה של אוסטריה

וליגת האלופות במגרש בנתניה מול הפועל חדרה, הוא ימשיך לנשוך ולהיות בכל מקום על המגרש.

אני גם מפחד מזה.