Jump to content

שיפוט

YoniC

Recommended Posts

לפני18 שעות , מכביסט לעד said:

עזבו את ז'סוואה השרמוטה. כל המשחק פפיר מדבר, עוצר התקפות, שוב מדבר, עוצר קרנות כדי שוב פעם לדבר, עושה פרצופים של מפגר, עוד קצת מדבר, פרץ מוציא פאול מהר אז הוא מחזיר אותו אחורה כי זה מהר מדי. 

בן זונה גדול. הפנים של השיפוט המסריח בארץ.

הוא כאילו כבר בדקות הראשונות מנסה להבהיר "קצב מהיר לא יהיה פה". קשה לצפייה.

המשחק התחיל בצורה קיצבית, מתח גבוה, פתאום הוא שרק על איזה ליטוף שהרס את כל המומנטום של המשחק ואז כבר לקח לשחקן חצי דקה לאתחל את ההתקפה.

ככה הורסים משחק, ככה הורסים ענף.

ואת מי קיבלנו היישר מליגת האלופות בנחיתה רכה לליגה שלנו נגד חיפה? כן, ניחשתם נכון, אוראל "אני שופט בינלאומי בליגת האלופות וכולכם על הזין שלי עכשיו תשתחוו" גרינפלד. 

53 דקות לפני, itanar said:

איפה תובע ההתאחדות? מרפק מכוון לא שווה שימוש בטלויזיה? או רק שהשדרנים עושים רעש הוא מתערב?

יש למישהו סרטון של המרפק?

לפני2 שעות , Krishi said:

ואת מי קיבלנו היישר מליגת האלופות בנחיתה רכה לליגה שלנו נגד חיפה? כן, ניחשתם נכון, אוראל "אני שופט בינלאומי בליגת האלופות וכולכם על הזין שלי עכשיו תשתחוו" גרינפלד. 

כמה נפוח הוא יבוא

ואיזה סימפוזיון היה אם היינו אומרים לשחקן פצוע מחוץ למגרש להתגלגל לתוך המגרש על מנת שהמשחק ייעצר? וואה וואה איך היינו מקבלים בראש

18 דקות לפני, אביאל 5 said:

אני בטוח שבדינה מתוקנת הוא היה מורחק לכמה משחקים

אל תהייה בטוח הכדורגל רקוב משחיתות ואינטרסים בכל העולם.

באנגליה פיקפורד חיסל את ואן דייק בפאול שמתאים יותר לUFC הרחיק את הבלם הטוב בעולם ל6-7 חודשים, פגע בנבחרת הולנד, בסיכויי האליפות של ליברפול ויותר מהכל בואן דייק, כל זה קורה במדינה שבה יש שימוש במצלמות טלוויזיה בשביל לעשות הרחקה בדיעבד ובאומת הכדורגל העולמית.

כמו ש @nirnir20 ציין מעלי אין בי שום כעס, כי אני באמת כבר לא מצפה לשום דבר מהוועדה הזאת, הם לא יודו בטעות גם אם החיים שלהם תלויים בזה בטח ובטח כשמכבי מוערבים, ז׳וסאווה שחקן אלים וזאת לא הפעם הראשונה אפילו העונה שהוא מתחמק מהרחקה ברורה, תקשורת הספורט מחבקת אותו כאילו הוא עושה לנו טובה שהוא משחק כאן ומקבלת בצביעות את הפאולים והדוחים שלו, הוא יצטרך לעבוד קשה מאוד בשביל להיות מורחק עם כל ההייפ והכבוד שהוא מקבל.

מעניין אותי מאוד מה היו התגובות אם המצב היה הפוך ודור פרץ היה שולח מרפק לחזה של ז׳וסאווה ומונע ממנו לשחק במשחק הקרוב בצרפת, האם זה היה מתקבל ב״בסדר דור פרץ שחקן מדהים, אם הוא היה 100% בסדר הוא לא היה פה, זה מחיר קטן לשלם בשביל לזכות לראות את החצים שלו על חצי מגרש, רגע אני צריך להחליף תחתון״ או שהוא היה מוכרז רשמית כאויב האנושות מספר 1?

אני אוהב את הפודיום אבל לשמוע אותם מדברים על הפאול הזה הוציא לי עשן מהאוזניים.

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

https://sports.walla.co.il/item/3395302
לא יאמן פשוט

הזדקן המוח. לפני 4 שנים אחרי כניסה כזו ג'וסוואה היה מוצא את עצמו מרחף באוויר ומתפלל שהפיקה עדיין מחוברת.

כשטב"ח הכניס את הכדור בסכנין בזמן שעותמאן שכב על הדשא, היה כאן קרקס בתקשורת במשך שבועיים לפחות. ואני אפילו לא מדבר על זה שהם שמו לנו גול כמה דקות קודם בנבדל של 3 מטר ואף אחד לא צייץ על זה.

כנ"ל עם אוגו שהיה שובר רגליים לשחקנים ולא כתבו על זה אף פעם.

רקובים מהיסוד

3 דקות לפני, תמיר8 said:

יש סרטון או גיף שמראים את הכניסה שלו בטב"ח?

מדובר בשחקן אלים מאוד. עם טב"ח זה לא פעם ראשונה שהוא משחק באלימות. פצע את אלמוג כהן באותה צורה

כנס כאן

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3385927331463279&id=128260703896641

לפני13 שעות , Krishi said:

זה שהוא שופט סמרטוט כמו כל השופטים המקומיים זה אני מסכים, אבל דווקא בהחלטה הספציפית הזו יש הגיון כי אם הוא השופט הישראלי הבכיר שמקבל את ההסמכה לכך גם ממוסדות אירופיים ושופט באלופות ,אז זה לא כזה מופרך שדווקא הוא ישובץ במשחק החשוב בליגה..

זה באמת מצחיק שיש אשכרה דיונים שלמים על השיפוט בארץ. תבינו, כלום לא ישתנה פה, עם ואר או בלי ואר. עם טלוויזיה או בלי טלוויזיה, הכל פה מכור מראש. ככה תמיד היה ותמיד יהיה. נהיה חייבים לדעת להתמודד גם עם זה. 

לפני16 שעות , שמש צהובה said:

מדובר בשחקן אלים מאוד. עם טב"ח זה לא פעם ראשונה שהוא משחק באלימות. פצע את אלמוג כהן באותה צורה

כנס כאן

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3385927331463279&id=128260703896641

מאוד משונה שאחרי שהמרפק לאלמוג כהן עבר ללא תגובה מהשופט, מאיגוד השופטים ומתובע ההתאחדות, שהוא המשיך ועשה את זה שוב לשחקן אחר...

סך הכל המוסדות דואגים לבריאות הכדורגלן הישראלי

לפני2 שעות , ravid said:

מאוד משונה שאחרי שהמרפק לאלמוג כהן עבר ללא תגובה מהשופט, מאיגוד השופטים ומתובע ההתאחדות, שהוא המשיך ועשה את זה שוב לשחקן אחר...

סך הכל המוסדות דואגים לבריאות הכדורגלן הישראלי

המקרה של אלמוג כהן מעט שונה בגלל התקנון המטופש של ההתאחדות. ברגע שליאני הלך לוואר והחליט שזה צהוב, התובע לא יכול להעמידו לדין (השאלה איך ליאני חוזר לשפוט כדורגל אחרי החלטה כזאת). 

במקרה שלנו, פעמיים עבר אירוע ללא התייחסות שופט ולכן הוא היה חייב לעמוד לדין, הזוי שאין עדיין התייחסות רשמית של התובע המושחת בתולדות ההתאחדות. 

לפני23 שעות , אליהו_הנביא said:

https://sports.walla.co.il/item/3395302
לא יאמן פשוט

כמו כן, צפויה הוועדה להודיע: "אימא שלנו זונה, ירוק עולה!"