Jump to content

שיפוט

YoniC

Recommended Posts

זאת לא הייתה עבירה גסה אחרי המהלך עצמו שהצריכה שריקה, זאת הייתה נגיעה קלה בטעות שלוש שניות אחרי הבעיטה, משהו שלא השפיע בכלל על המשחק.

זה לא פנדל בחיים, לא משנה לי מה אתם אומרים

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

השפיעה השפיעה, וטכנית גם אם שחקן מכה ללא כדור ברחבה שלנו כשהכדור בצד השני זה לדעתי פנדל 

אתה יודע מה היה שם עם דוניס? הוא גם דביל, בסדר הבהרת את הנקודה וממשיך לקלל אותו או לא יודע מה. 

יש הבדל בין מכה לבין נגיעה

ואיך השפיעה על המהלך? הוא בעט ואחרי שנייה הוא נגע בו

1 דקה לפני, zeudemort said:

זאת לא הייתה עבירה גסה אחרי המהלך עצמו שהצריכה שריקה, זאת הייתה נגיעה קלה בטעות שלוש שניות אחרי הבעיטה, משהו שלא השפיע בכלל על המשחק.

מידת החשיבות של העבירה לא רלוונטית, אם יש עבירה ברחבה זה פנדל, לא משנה אם זה "בטעות"או "אחרי המהלך".

אם שחקן רץ לכיוון דגל הקרן ועושים עליו עבירה ברחבה זה פנדל.

זה מעצבן, אבל זה המצב.

2 דקות לפני, zeudemort said:

בדיוק

5 דקות לפני, zeudemort said:

נכון שלא היתה השפעה על המהלך, ונכון שהכדור כבר התעופף משם, אבל זה אפילו גרוע יותר כי ככה זה נהפך שכאילו בלטקסה בעט ברגל של שחקן ללא קשר לכלום, אם זה הפוך האם השופט שורק? אין לי מושג, אבל האם הוא היה אמור לשרוק? התשובה היא כן..

פנדל ברור, ואני שונא את הכיביכול אובייקטיבים שמגיבים אחרי החלטות מפוקפקות.

מה שכן לא סובל שופטים שמשחקים אותה כאילו הם מלכי המגרש. אתם כולה שופטים. זדיינו.

עכשיו אני מבין מאיפה גרינפלד לשאר הנבלות בליגה למדו את זה.

אין מה לעשות לצערי היה פנדל.

ספק אדום לשחקן של זלצבורג, יכל גם להוסיף להם עוד קצת כרטיסים ופחות לשלוף לנו (בטח על התיקול הנקי של קארצב). 

כך או אחרת במשחק הזה השופט לא זה שהשפיע על המשחק. לעומת המשחק הקודם שהוא חירב לנו הכל עם הפנדל המומצא הזה בבלומפילד. הייתה הרגשה גם עוד שנתיים הם לא יכבשו שם אם לא היו מכניסים את הראשון. 

היום היה פנדל

שבוע שעבר לא היה פנדל

האדום לדוניס מיותר, החלטה ביזיונית של השופט

ובכלל אני שמתי לב לזה בשנתיים האחרונות והיום עוד אנשים שמים לב לזה שגם השופטים הבכירים באירופה מרבים לטעות ולא רק בליגה שלנו, אני חושב שהסיבה לזה היא שצמח פה דור של שופטים עם אגו גבוהה שחשובים שהם ההצגה ובאים לגנוב את כל הפוקוס עם שריקות הזויות והחלטות מביכות. 

• 4 weeks later...

עדיין לא נרגעתי מהעבירה של הזבל שלהם ומהשופטים הפחי אשפה שלא הוציאו לו אדם (במיוחד שזה פעם שניה העונה, לא ראיתי אבל לפי הפורום כן) גם על הדריכה המכווונת על קנדיל

השיפוט בארץ גרוע נקודה. לא יהיה הבדל מהמשחק היום למשחק שבוע הבא ולכל שאר המשחקים. הם באים נטו שיראו אותם. לא מעניין אותם בכלל מהעובדות. 

עזבו את ז'סוואה השרמוטה. כל המשחק פפיר מדבר, עוצר התקפות, שוב מדבר, עוצר קרנות כדי שוב פעם לדבר, עושה פרצופים של מפגר, עוד קצת מדבר, פרץ מוציא פאול מהר אז הוא מחזיר אותו אחורה כי זה מהר מדי. 

בן זונה גדול. הפנים של השיפוט המסריח בארץ.

50 דקות לפני, Dan eran said:

שמתי לב שיש חוק בארץ 

לא משנה כמה זמן יעבירו ויבזבזו

לא מוסיפים יותר מ 5 דקות

ולמחצית הראשונה מוסיפים בין אפס דקות לדקה אחת.

אם היו ממש הרבה בזבוזי זמן ובא לשופט להתפרע יש מצב שיוסיפו 2.