Jump to content

זלצבורג - מכבי גומלין פלייאוף האלופות | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

דניאל :wubyellow3:

שומע עליו מאיזה גיל 15 ועוקב אחריו מאז שעלה לנוער. מקווה שעם כל הבלאגן והטירוף שהיה פה לפחות נרוויח את עדן, זה הזמן שלו לפרוץ.

8 דקות לפני, המכבייה said:

‏היית אחלה מכבי, הרבה יותר מהציפיות שלי.  הרווחת:
קארצב, דוניס, בלטקסה, דן ביטון, דניאל(שוב), שלב בתים והכנה יפה לקראתם, כבוד מקצועי וידיעה ברורה יותר למה את צריכה כדי להשתפר ולהתקדם. זה לא מעט. 

מסכים חוץ מבלטקסה

5 דקות לפני, yuri said:

מדאיג מאד המצב עם מיטש, לא נראה שמכבי בפריוריטי שלו

אני מבין ששמעת את ברקוביץ באולפן מדבר על זה עכשיו, ברור שזה קשקוש, בסוף תהיה פה קבוצה טובה

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בלטקסה?

כן.  הרווחנו עוד שחקן לרוטציה. אני לא חושב ששני הפנדלים היו(הראשון בוודאי) אבל מבלי להתבכיין מידי על זה, הוא אופציה לכמה תפקידים וזה בסדר גמור. 

החבר׳ה עשו את המקסימום. אינספור קבוצות היו מתבזות (אגב יש קבוצות שאכן התבזו בפלייאוף הזה עם סגלים מלאים מול קבוצות חלשות מהן על הנייר) ומכבי באו לעבוד . מודעים לחסרונות , נתנו את הנשמה ומגיע שיפרגנו לשחקנים האלו שבמצב רגיל נמצאים כרגע בהשאלות למיניהן. כל עוד יש נקודות אור, ויש לא מעט - עדיף למכבי במיוחד אחרי ההפסקה הארוכה יחסית משלב בתים אירופאי לבוא ולהופיע למשחקים באירופית מאשר לשמש כתאפורה בצ׳מפיונס ליג. 2 המשחקים האלו מול זלצבורג ייתנו להם את הביטחון לבוא עם סגל מלא ולהסתכל לקבוצות בעיניים .(בהנחה שלא ניפול בבית מוות)

רוב השחקנים בקבוצה ללא ניסיון בשלב בתים באירופה, הכל טוב. אחלה קארצב שבעולם.

יאללה מכבי.

תביאו כבר רכש כוסאמק העולם

4 דקות לפני, turgi said:

מקווה שמתעוררים להארכת חוזה של טננבאום וקארצב

לאט לאט תורג'י. זאת תהיה הסאגה לשנה הבאה. 

הימור שלי שדניאל יעשה גולסה וקארצב יעשה דסה.

7 hours ago, מכביסט לעד said:

הבעיה שאין לך מספיק בלמים למערך הזה. טיבי הבלם היחיד שאני סומך עליו כרגע.

יכול להיות שבאירופה באמת עדיף לעלות ככה, אבל בליגה אני מאמין שזה ייראה טוב יותר.

דווקא בגלל שאין מישהו לסמוך עליו לצד טיבי אני חושבת שאין ברירה אלא להוסיף גם את ייני וגם את בלטקסה ולא רק אחד מהם. הם יאזנו אחד את השני. לליגה אני מאמינה שהם יספיקו קשה לי להאמין שלא. חייבים קודם לייצב את ההגנה עם איך שנראנו ב2 מחזורים הראשונים. 

לגבי אירופה זה כבר סיפור אחר לגמרי וחייב לבוא לפה בלם בדחיפות. אם לא אולי שווה לנסות לאלתר אפילו עם דור פרץ בתור בלם למשחקים האלו, הוא עדיף שם על בן ביטון בכל מצב. 

10 hours ago, המכבייה said:

כן.  הרווחנו עוד שחקן לרוטציה. אני לא חושב ששני הפנדלים היו(הראשון בוודאי) אבל מבלי להתבכיין מידי על זה, הוא אופציה לכמה תפקידים וזה בסדר גמור. 

אתה כרגע במצב ש"עוד שחקן לרוטציה" זו עדיפות מאוד נמוכה