Jump to content

מכבי ביורוליג 2020/21

דקסטר

Recommended Posts

יאניס אהוב מאוד, אבל לא מאמן ברמה של מכבי תל אביב. זאת האמת הכואבת. 

כל משחק אני סופר לפחות 10 טעויות קריטיות בניהול ובהחלטות שלו. 

הפסד לז׳לגיריס דיי יסיים לנו את הסיכויים לדעתי. אחר כך יש את ולנסיה וריאל בחוץ ומילאנו בסוף החודש. כיף חיים. 

לפני3 שעות , ravid said:

זה בגלל שיש לו 3 שחקנים פצועים. קשה לנהל את המשחק ככה

התבדחתי על זה, אבל הנה יאניס שוב מתרץ את ההפסד בחיסרון של 3 שחקנים.

מעניין שבעונה שעברה כשהיו חסרים 5-6 שחקנים עוד יותר מרכזיים זה לא מנע מאיתנו לתת הצגות

לצערי הוא איבד את זה והפך לספאחיה

On 7.11.2020 at 15:21, פנחס שוף said:

אתם קוטלים את יאניס מהר מידי...

לא רואה מאמן אחר שפנוי בשוק שאפשר להביא

הולך עם יאניס עד הסוף גם אם העונה תיהיה פחות טובה

שום סיכוי שהייתי מפטר אותו

צטט

צסק"א מוסקבה: מייק ג'יימס התעמת עם איטודיס, שעלול לשחרר אותו מהקבוצה
אחרי שצסק"א הודיעה שג'יימס לא בסגל למשחק מול באסקוניה ולא הסבירה מדוע, ביוון חושפים: ג'יימס התעמת עם המאמן באימון וענה בצורה חריפה, ועלול להיזרק

מביא.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני מאוד מקווה שאם ים מדר לא יבחר בדראפט יהיה אצלנו עונה הבאה

יש לו חוזה בצד השני של הכביש לעוד שנתיים. זה לא אומר שהוא לא יכול לעבור אלינו, פשוט זה יעלה לנו. 

Just now, ravid said:

יש לו חוזה בצד השני של הכביש לעוד שנתיים. זה לא אומר שהוא לא יכול לעבור אלינו, פשוט זה יעלה לנו. 

אני לא רואה אותו מבזבז שם שנתיים, די ברור שהוא מכוון ליורוליג/NBA

אם יעלה אז יעלה, סומך על שמעון

1 hour ago, פנחס שוף said:

אני לא רואה אותו מבזבז שם שנתיים, די ברור שהוא מכוון ליורוליג/NBA

אם יעלה אז יעלה, סומך על שמעון

תראה

לא חולק עליך על כך שמדובר בגארד העתיד של הכדורסל הישראלי ושאם הוא באירופה הוא חייב להיות אצלנו

עם זאת, קודם כל צריך לראות איזו עונה הוא נותן השנה. אם הוא נותן קפיצת מדרגה ובאמת הופך להיות כוכב בליגה הישראלית- לבדוק אם אפשר להביא אלינו. אבל אם הוא עדיין שחקן חמישיה נחמד מבין רבים, עדיף לו לדעתי להשתפשף עוד עונה בקבוצה אירופית קטנה שהיא כמו חממה. 

במידה וכן נראה שהוא חייב להיות אצלנו בשנה הבאה- לפי מה שפורסם היו לו בקיץ הצעות מקבוצות יורוליג טובות ואם הוא ימשיך וישתפר גם העונה לא מן הנמנע שתהיה תחרות. מבחינת שכר אני מאמין שמכבי תהיה סופר תחרותית על שחקן ישראלי שהוא כזה פרוספקט, לכן נשאר עניין השחרור שלו מהחוזה בהפועל. להשאיר שחקן בניגוד לרצונו ולמנוע ממנו להתקדם זה לא הקטע שלהם מה גם שהם יודעים שאם הוא נשאר שם עוד שנה הם לא מקבלים עליו כלום. לכן אני מאמין שניתן יהיה להגיע להסכמה על פיצוי תמורת רכישת הכרטיס שלו, אם וכאשר. 

איפה יכולה להיות בעיה? אם קבוצה בסדר הגודל שלנו (נניח פנאתינייקוס) רוצה אותו בשכר דומה ומוכנה לשלם עליו אותו ביי-אאוט הפועל יכולים לומר לו שלא משחררים אותו למכבי ושילך ליוון. בגלל שכל שחקן ישראלי בכיר הוא נכס הרבה יותר משמעותי למכבי מאשר לקבוצה אירופית אחרת אני מניח שההנהלה לא תיתן למצב כזה לקרות. 

גם אם לא יביא עונה טובה אני מביא אותו, בכדורסל יותר קל לבלוט כיחיד לעומת כדורסל אבל עדין הוא משחק עם נגרים

וגם כדי שלא יברח לנו

55 דקות לפני, itanar said:

ריינולדס פספוס גדול שלנו, עושה עבודה נהדרת בבאיירן.

הוא יותר טוב מהאנטר.

אני לא יודע אם צפית במשחק אבל במצב של 67-70 לטורקים 2 דקות לסיום הוא קלע 7 נקודות רצופות לניצחון 74-71