Jump to content

מכבי ביורוליג 2020/21

דקסטר

Recommended Posts

שוב הזניט האלה, קבוצה שאין בה כלום אבל מצליחה להמאיס איכשהו.

היה פשוט מביך לראות את החגיגה שלהם בצבע.

תחושה שהאנטר ייעדר להרבה זמן, מקווה שאני טועה ושהוא יחזור במהרה כי בלעדיו אין לנו נוכחות בצבע.

זה די מגוחך האמירות על זה שמאמינים בז'יז'יץ ובנדר. בפועל יאניס העדיף לשחק כל הרבע האחרון עם ארבעה גארדים וקלויארו, רק לא להכניס אחד מהשניים האלה. אפס אמונה יש ליאניס בהם, וזה בעייתי להמשיך את העונה ככה.

נראה שהארכת החוזה של בנדר היא נטו כדי להצדיק את זה שהוא חתם מלכתחילה.

1 דקה לפני, duss21 said:

זה די מגוחך האמירות על זה שמאמינים בז'יז'יץ ובנדר. בפועל יאניס העדיף לשחק כל הרבע האחרון עם ארבעה גארדים וקלויארו, רק לא להכניס אחד מהשניים האלה. אפס אמונה יש ליאניס בהם, וזה בעייתי להמשיך את העונה ככה.

נראה שהארכת החוזה של בנדר היא נטו כדי להצדיק את זה שהוא חתם מלכתחילה.

יאניס מאמין בהגנת חילופים ומשחק התקפה מאוד פשוט.

בניסון חזרה הוא ניסה להפתיע את זניט ועבר להרכב מאוד נמוך שכלל 5 שחקנים עם אחוזים טובים ל3 (4 גראדים וקליארו היה חלק שאפילו 5 גראדים ) ובהגנה לנסות ״לשגע אותם״ ,חילופים על הכל,  והמון דאבל אפים בסופו של דבר אולי עם כמה זריקות לא רעות של מכבי היו נכנסות הוא היה יוצא גדול.  אבל קשה לנצח ככה משחק שאתה כל כך יותר נמוך מהיריבה והאמת שהמשחק הזה הדגיש יותר מהכל את החשיבות של האנטר שבאופן מאוד ברור השחקן הכי חשוב של הקבוצה וכנראה שבאמת איתו זה היה נראה אחרת... 

משחק פשוט מביש. אני לא יכול לציין אפילו אחד שהיה טוב. זה נע בין יכולת בינונית לכל היותר לבושה וחרפה. קלויארו יושב על משכורת של 400 אלף אירו ולא יודע לשים לייאפ של חימום. ובנוסף על הכל הם מאומנים ב-2 דרגות מעלינו. 

בעוד שבוע יש 3 משחקים שהם מאסט-ווין. כל תוצאה שהיא לא 3 ניצחונות תפגע לנו אנושות בסיכוי לעלות לפלייאוף.

לפני15 שעות , ravid said:

משחק פשוט מביש. אני לא יכול לציין אפילו אחד שהיה טוב. זה נע בין יכולת בינונית לכל היותר לבושה וחרפה. קלויארו יושב על משכורת של 400 אלף אירו ולא יודע לשים לייאפ של חימום. ובנוסף על הכל הם מאומנים ב-2 דרגות מעלינו. 

בעוד שבוע יש 3 משחקים שהם מאסט-ווין. כל תוצאה שהיא לא 3 ניצחונות תפגע לנו אנושות בסיכוי לעלות לפלייאוף.

וואו. הלייאפ של קלויארו הרתיח אותי. אני לחלוטין מקבל מצבים שבהם מחטיאים לייאפ כזה, זה קורה לגדולים ביותר. מה שהרתיח זאת הטכניקה הדיי מביכה בה זרק. קשה לצפייה. בכללי, אני מאוד אוהב את הסגנון של קלויארו, האס החצוף שעושה הגנה ונמצא בכל מקום על המגרש, אבל החוסר שיש לו בכישרון פשוט בולט מידי ומשפיע מידי. בטח כאשר כספי לא פקטור כרגע. 

יאניס מוכיח בפעם המי יודע כמה העונה, שהוא לא מנהל משחק טוב. ברבע השלישי הם שיחקו על פיק אן רול על ז'יז'יץ' והעלו את הפער מהר מאוד ל10. יאניס לא יכל לראות שהם עושים אותו דבר בכל התקפה ולמצוא לזה פתרון? 

יש יותר מידי בעיות בסגל של מכבי. אין רכז טבעי (יש לי חיבה גדולה מאוד לג'ונס, אבל הוא לא פנגוס/הרטל/וולטרס וכו'), אין 4 איכותי שמשפיע על המשחק ואין עומק בעמדת הסנטר. 

כפי שזה נראה כרגע, הסיכויים להיות בטופ 8 מזעריים. 

ואגב, השופטים זה פשוט מבחיל. נמאס לקבל תצוגות שיפוט כל כך עלובות. שילמדו בחוקה מה זה אופנסיב. 

לפני9 שעות , ravid said:

האנטר יעדר 3 שבועות

רצו לחסוך על עוד גבוה ולהשאיר את בנדר ועכשיו נקבל את הצינור

ויש ירושלים ודרבי גביע. כיף חיים. 

1 hour ago, פנחס שוף said:

הבנו שמכבי רוצה לסחוט את הלימון של אבדיה אבל די כבר כמה אפשר 

"חוגגים" לדמות קרטון שלו יום הולדת ושמעון מביא לה עוגה חלאסס

מביך

לפני9 שעות , ravid said:

רגע, מה יקרה למשחקי היורוליג הבאים שלנו לאור הסגר?

זה לא משנה, הקבוצות באירופה ממשיכות לשחק..כולל הקבוצת ב"ליגה הבלקנית"