Jump to content

מכבי ביורוליג 2020/21

דקסטר

Recommended Posts

לא הכי יפה אבל נצחון חשוב להתחלה.

ווילבקין לא בא היום לעבוד וזיזיץ נראה אבוד אבל סך הכל משחק ראשון.

ג'ונס הפתיע אותי לטובה בניהול המשחק 7 אסיסטים על איבוד אחד

טוב. סיכום זריז:

לא משחק טוב. קיבלנו יריבה נאיבית מאוד. זיזיץ נראה כאילו נפל מהירח. הוא צריך להכנס לקצב. 

ג'ונס- עד כמה שניתן לקבוע אחרי משחק אחד- לא איזה כוכב. יש לו יכולת מסירה עילאית והגנה אישית טובה אבל קבלת החלטות טעונה שיפור וזריקה מחרידה. 

אני לוקח מהמשחק הזה 2 דברים: ההגנה של ווילבקין ב-2 הדקות האחרונות, והתוצאה. יש כבר 2 ניצחונות חוץ מפתיעים וטוב שעברנו את זה עם v. 

מה שכן אני חושב שבסגל מלא אנחנו מתמודדים רציניים על פיינל פור. הקבוצה לדעתי יותר טובה ממה שהיתה בחצי השני של העונה הקודמת. 

אגב למישהו יש מושג למה לא אישרו שלשה של בראיינט ואת השלשה הפוקסית של קלויארו? היו צריכים לפחות ללכת למוניטור.

4 דקות לפני, ravid said:

אגב למישהו יש מושג למה לא אישרו שלשה של בראיינט ואת השלשה הפוקסית של קלויארו? היו צריכים לפחות ללכת למוניטור.

של בראיינט חושב ששרקו לעבירה לפני הזריקה ושל קלואירו לדעתי בגלל שהאנטר נגע בטבעת

1 hour ago, ravid said:

טוב. סיכום זריז:

לא משחק טוב. קיבלנו יריבה נאיבית מאוד. זיזיץ נראה כאילו נפל מהירח. הוא צריך להכנס לקצב. 

ג'ונס- עד כמה שניתן לקבוע אחרי משחק אחד- לא איזה כוכב. יש לו יכולת מסירה עילאית והגנה אישית טובה אבל קבלת החלטות טעונה שיפור וזריקה מחרידה. 

אני לוקח מהמשחק הזה 2 דברים: ההגנה של ווילבקין ב-2 הדקות האחרונות, והתוצאה. יש כבר 2 ניצחונות חוץ מפתיעים וטוב שעברנו את זה עם v. 

מה שכן אני חושב שבסגל מלא אנחנו מתמודדים רציניים על פיינל פור. הקבוצה לדעתי יותר טובה ממה שהיתה בחצי השני של העונה הקודמת. 

אני בעיקר מבסוט מזה ששמרו את השלד המרכזי של שנה שעברה - ווילבקין, דורסי, האנטר, בראיינט, קלאוירו.

מהחדשים אני באמת לא מצפה לכמעט כלום בעקבות ההכנה הלקויה, אבל טוב שאספנו את הנקודות ויש לקבוצה עוד זמן להתחבר ולהיכנס לכושר.

קח בחשבון שמכבי אולי הנפגעת העיקרית מעונה ללא קהל, ההיכל הוא אחד האולמות הביתיים באירופה ושנה שעברה הצלחנו לקחת שם כמה משחקים שאני בכלל לא בטוח שאנחנו לוקחים ללא קהל.

מקווה שבהמשך יוכלו להכניס קהל אפילו במספרים קטנים כי זה מאוד משמעותי.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב מה עם סטודמייאר ויתרנו עליו?

ראיתי השבוע פרסומים על זה שהוא כנראה יחזור, הוא גם העלה תמונה שלו מתאמן עם קפוצון של מכבי. לדעתי יש השפעה לכך שהליגה כרגע לא מתחילה.

נצחון חשוב מאוד. עד שנכנס לקצב, חודש בערך, גם המשחקים הקים הם מוקשים.

התרשמתי מאוד מכריס ג'ונס כי גם מעבר לנקודות ולאסיסטים, הוא שיחק עם המון בטחון ומודעות. היה נראה כאילו הוא רץ איתנו כבר תקופה וזה היה מרשים. זה משאיר בי מקום לאופטימיות כי זה עניין של אופי.

5 ימים לפני המשחק מול מכבי ת''א: שלושה שחקני צסק''א מוסקבה נמצאו חיוביים לקורונה  שלושה שחקנים מצסק"א מוסקבה חיוביים - יאניס סטרלינקס, ניקולה מילוטינוב וסמן אנטונוב. סטרלינקס ומילוטינוב לא טסו עם צסק"א לברצלונה, אנטונוב היה בסגל ולא שיחק. האם יש קשר בין החיוביים ברוסיה לבין שאראס? שאלה טובה. בכל מקרה - צסק"א שבוע הבא מול מכבי בסגל חסר, אם בכלל.

מכבי משיקה מין חברות מועדון בתשלום - ובמהלך העונה הקבוצה תעלה לשחק עם גופיה עליה שמות כל האוהדים הרשומים.

העונה עדיין אין מנויים ואין כרטיסים. אבל לראשונה בישראל - דרך מהפכנית לתמוך במכבי ולהיות איתנו
הצטרפו ליוזמה החדשה תמורת 39 שקלים בחודש למשך שנה.

שמם של כל האוהדים שיצטרפו ל-איתנו יוטבע יחד על חולצת משחק רשמית במהדורה מוגבלת איתה יעלו השחקנים לשחק. בנוסף, שמם יוטבע גם על האוטובוס הרשמי של הקבוצה. 

ההצטרפות בעלות של 39 ש"ח לחודש ב-12 תשלומים שווים, בסך הכל 468 ש"ח לשנה כולל מע"מ. הרשמה לאיתנו פתוחה עד ה-30 בנובמבר, כאשר אז תיסגר ההרשמה ושמות חברי איתנו יועברו לייצור החולצות, הדפסת הצעיפים והכנת מיתוג האוטובוס הרשמי. 

המצטרפים גם יקבלו צעיף בהתאמה אישית עליו רקום שמם. הצעיף והחולצה יגיעו אל כל חבר וחברה במארז מיוחד עד הבית. הפרויקט יכלול הטבות נוספות, וביניהן: מפגש עם המאמן יאניס ספרופולוס, הבעלים, חולצות חתומות, ברכות מצולמות מהשחקנים וטיסה עם השחקנים למשחק בחו"ל (כאשר הנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת, כמובן). ניתן גם לרשום חברים או בני משפחה לפרויקט ולצרף אותם כמתנה.

מעניין מה לגבי המשחק נגד צ׳סקא.

האמת מדאיג מאוד במיוחד לאור מה שקרה בקבוצת הכדורגל, שם ככול הנראה הדבקנו כמה משחקי זלצבורג וזה עוד במגרש פתוח ורחב, ולא במשחק צפוף כמו בכדורסל.

מקווה מאוד שישמרו על בריאות השחקנים, היורוליג חייב להיערך לזה אחרת גם העונה הזאת תלך.

צריך להיערך לכך שב2 המשחקים הקרובים יהיו לנו נעדרי קורונה זה משחק צפוף ובטח לא כל המודבקים בצסקא יתגלו עד למשחק.

בקיצור מול מי משחקים בשבועיים הקרובים?

48 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

צריך להיערך לכך שב2 המשחקים הקרובים יהיו לנו נעדרי קורונה זה משחק צפוף ובטח לא כל המודבקים בצסקא יתגלו עד למשחק.

בקיצור מול מי משחקים בשבועיים הקרובים?

חמישי צסק"א במוסקבה

רביעי באיירן מינכן בתל אביב

שישי אולימפיאקוס בפיראוס

לפני1 שעה , משה פרימו said:

לא מסרו שום הודעה לגבי הבדיקות של צסקא עד עכשיו, 

כנראה שיש שם עוד כמה חולים השאלה אם מספיק כדי שנקבל ניצחון טכני או לא.

נאיבי משהו