Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

7 דקות לפני, yellowcake said:

עזוב נו החולדה כבר הראה מי הוא. אתה בונה על זה שהוא יתן למיץ' לעשות דברים בשטח שלו? האגו שלו לא יתן כמו שהוא לא יתן לו לרדת מהעץ של יומיים גשם בשנה.

אצטדיון הוא לא נתן לו לבנות אז לשדרג את מתחם האימונים בקריית שלום? הצחקת אותו

האירועים שאתה מתאר מוכרים לכל אוהד של מכבי אבל זה עדיין לא מסתדר לי בראש למה הוא מפריע למיטש לקדם את תכניות הבנייה האלו אפילו מנקודת המבט הכי אגואיסטית,שטחית וצרה שניתן לדמיין(אין אפילו שום הגיון אבולוציוני ברמת אגו שכזו אלא אם אתה ילד בן שלוש שלא רוצה לתת למישהו אחר להיכנס לתוך ארגז החול שלו כדי שיעזור לך לסיים את בניית ארמון החול בלי לחלוק בצעצוע עצמו).

לדעתי הפתרון הוא כזה(נכתב בפשטנות למרות שברור שהנושא הרבה יותר מורכב מזה לצורך הנוחות בלבד):

א.למצוא דרך לשלב את המטרה של מכבי תוך שימוש באגואיזם והנרקסיסטיות שטמונות בחולדה כדי לרכך אותו לגבי הנושא(מוכן שחדר ההלבשה יהיה על שמו במתחם האימונים אם צריך)

ב.יצירת גישה וקשרים עם לוביסטים(בשכר או בהתנדבות) לטובת המטרה כדי שידחפו את הנושא לסדר היום וקידומו תוך הרמת קמפיין אוהדים במקביל

ג.אם צריך אז לרתום את מנהלת הליגה לנושא(שונא אותם שנאת מוות ומאחל להם היכחדות מהירה אבל לפעמים צריך לחרוק שיניים ולנסות לשתף פעולה איתם).

אבל חוץ מזה,אותי מעניין מה יקרה בתרחיש שקריית שלום תיהרס לגמרי,אולי נעבור לשטח מוניצפלי שבשליטת עיר סמוכה במטרופולין גוש דן שהיא ידידותית יותר לספורט באופן זמני?,כי זה יכול להיות איום לא רע/תכנית ב' שאני תוהה למה אף פעם לא הכנו.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

מגרש אימונים בוטאפגו

לא עדיף להם לשים את הסכום שרוצים לשים עליו לתחזוקת דשא וחדר הלבשה נורמלי?

Screenshot_20220611-172228_Instagram.jpg

חחחחחחחחחחח

זה לא בוטאפוגו האלה, קצת מצחיק שלך.

בוטאפוגו המדוברים הם עם סמל של מגן שחור עם כוכב לבן במרכז, ויש להם אחלה של מתחם אימונים (CT Joao Saldanha, אפשר לחפש בגוגל) וגם עוד קומפלקסים של בריכות, חדרי כושר וכו', בנוסף לפנימייה ואפילו מזח משלהם לקבוצת חתירה. זה מועדון עצום עם קבוצות טובות גם בענפים אחרים.

בוטאפוגו שאתה ראית זו קבוצה מסאו פאולו בכלל (אפשר לזהות מהצבעים) שמשחקת בליגה השלישית.

1 hour ago, Raumdeuter said:

האירועים שאתה מתאר מוכרים לכל אוהד של מכבי אבל זה עדיין לא מסתדר לי בראש למה הוא מפריע למיטש לקדם את תכניות הבנייה האלו אפילו מנקודת המבט הכי אגואיסטית,שטחית וצרה שניתן לדמיין(אין אפילו שום הגיון אבולוציוני ברמת אגו שכזו אלא אם אתה ילד בן שלוש שלא רוצה לתת למישהו אחר להיכנס לתוך ארגז החול שלו כדי שיעזור לך לסיים את בניית ארמון החול בלי לחלוק בצעצוע עצמו).

לדעתי הפתרון הוא כזה(נכתב בפשטנות למרות שברור שהנושא הרבה יותר מורכב מזה לצורך הנוחות בלבד):

א.למצוא דרך לשלב את המטרה של מכבי תוך שימוש באגואיזם והנרקסיסטיות שטמונות בחולדה כדי לרכך אותו לגבי הנושא(מוכן שחדר ההלבשה יהיה על שמו במתחם האימונים אם צריך)

ב.יצירת גישה וקשרים עם לוביסטים(בשכר או בהתנדבות) לטובת המטרה כדי שידחפו את הנושא לסדר היום וקידומו תוך הרמת קמפיין אוהדים במקביל

ג.אם צריך אז לרתום את מנהלת הליגה לנושא(שונא אותם שנאת מוות ומאחל להם היכחדות מהירה אבל לפעמים צריך לחרוק שיניים ולנסות לשתף פעולה איתם).

אבל חוץ מזה,אותי מעניין מה יקרה בתרחיש שקריית שלום תיהרס לגמרי,אולי נעבור לשטח מוניצפלי שבשליטת עיר סמוכה במטרופולין גוש דן שהיא ידידותית יותר לספורט באופן זמני?,כי זה יכול להיות איום לא רע/תכנית ב' שאני תוהה למה אף פעם לא הכנו.

לא הבנתי איך נושא על זהבי הפך לנושא על חולדאי וקריית שלום. תהיו בריאים החלון הזה גמר אתכם.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

שיחה פרטית

תשלחו לאבי זהבי צילום של האצטדיון של בוטאפוגו.

המגרש רחוק מאד מהיציעים (לפחות 20 מטרים!!) 

בדיוק כמו ר״ג / אצטדיונים בסין.   

אחרי שיענה - תשלחו לו את התמונה של בלומפילד מלא במשחק מול פסוו, כשכל היציעים,

כולל 4-5, מלאים בצהוב. 

לפני5 שעות , Raumdeuter said:

מוזר בעיניי האמת,על פניו כל עירייה(במיוחד עם ראש עיר חובב כסף כמו חולדאי) אמורה לעוף על האפשרות שאדם רוצה להשביח את השטח על חשבונו באפס הוצאה מצידם וגם אינטרסים כלכליים עקיפים של העירייה.

אחי, איזה להשביח

הם חולמים יום אחד להרים שם מגדלים וזה יהיה שווה פי 3000 ממתחם אימונים גם אם מיטש יבנה על חשבונו 

5 דקות לפני, matis said:

אחי, איזה להשביח

הם חולמים יום אחד להרים שם מגדלים וזה יהיה שווה פי 3000 ממתחם אימונים גם אם מיטש יבנה על חשבונו 

אני יודע שמה שאני אכתוב עכשיו ישמע הזייה לחלוטין והאמת שמאוד עצוב לי לחשוב על האפשרות הזו בכלל ,אבל למה לא שוקלים לעבור להתאמן בעיר סמוכה תוך איום שאם לא יתנו לנו לשפץ את קריית שלום לפי איך שמכבי רוצה נעבור באופן קבוע למתחם אחר בעיר שתאפשר חופש פעולה ואולי בטעות גם תמיכה בנושא?(אני בטוח שרמת גן או כל עיר אחרת במטרופולין תשמח לקבל את המועדון הגדול בישראל לשטחה באופן קבוע).

בכל מקרה,זה ביזוני מה שהרשויות בישראל עושות למיטש מבחינת חופש פעולה וחוסר התמיכה עד הענשה לעיתים על כל דרישה שלו בענייני מכבי ובנוסף גם הרגולציה ההזויה והעסקנים המחורבנים לא איפשרו למיטש לבנות את המועדון עליו הוא חלם(תעזוב שאני גם די מאמין בתיאוריית הדיפ ליג כנגד מכבי ובעד חיפה/ב"ש/הפועל).

30 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני יודע שמה שאני אכתוב עכשיו ישמע הזייה לחלוטין והאמת שמאוד עצוב לי לחשוב על האפשרות הזו בכלל ,אבל למה לא שוקלים לעבור להתאמן בעיר סמוכה תוך איום שאם לא יתנו לנו לשפץ את קריית שלום לפי איך שמכבי רוצה נעבור באופן קבוע למתחם אחר בעיר שתאפשר חופש פעולה ואולי בטעות גם תמיכה בנושא?(אני בטוח שרמת גן או כל עיר אחרת במטרופולין תשמח לקבל את המועדון הגדול בישראל לשטחה באופן קבוע).

בכל מקרה,זה ביזוני מה שהרשויות בישראל עושות למיטש מבחינת חופש פעולה וחוסר התמיכה עד הענשה לעיתים על כל דרישה שלו בענייני מכבי ובנוסף גם הרגולציה ההזויה והעסקנים המחורבנים לא איפשרו למיטש לבנות את המועדון עליו הוא חלם(תעזוב שאני גם די מאמין בתיאוריית הדיפ ליג כנגד מכבי ובעד חיפה/ב"ש/הפועל).

ולכן, מיץ׳ צריך לשלוח איש (עסקים) שלא מזוהה כאוהד מכבי, לשלם הרבה ולרכוש שטח ענק, ואז לקנות ממנו את המקום.

-מתי ערן נוחת? אולי הפעם נארגן לו קבלת פנים חמה בנתב"ג...

לפני5 שעות , Raumdeuter said:

קרית שלום זה בדמי מפתח כמדומני. לא נותנים לך להציב עובדות בשטח. גם אושיסקין והמכבייה היו כאלה והם נעלמו כשדמי המפתח הסתיימו(או משהו בסגנון). ומיטש חיפש שטחים מחוץ לתל אביב עבור המתקן. לא פשוט. 

לפני5 שעות , סלבה said:

חחחחחחחחחחח

זה לא בוטאפוגו האלה, קצת מצחיק שלך.

בוטאפוגו המדוברים הם עם סמל של מגן שחור עם כוכב לבן במרכז, ויש להם אחלה של מתחם אימונים (CT Joao Saldanha, אפשר לחפש בגוגל) וגם עוד קומפלקסים של בריכות, חדרי כושר וכו', בנוסף לפנימייה ואפילו מזח משלהם לקבוצת חתירה. זה מועדון עצום עם קבוצות טובות גם בענפים אחרים.

בוטאפוגו שאתה ראית זו קבוצה מסאו פאולו בכלל (אפשר לזהות מהצבעים) שמשחקת בליגה השלישית.

מה אתה הורס בניית תודעה רצינית מה סלבה בחיאתתת

"יש על ערן לחץ לחתום במכבי, בקרוב יחליט"

הצהובים, בוטאפוגו או אולימפיאקוס? הכוכב שומר את הקלפים קרוב לחזה. ההצעה מישראל נמוכה יותר מבחינה כלכלית מהשתיים האחרות, ובמועדון מקריית שלום מתקשים לאמוד את סיכויי העסקה

אוהדי מכבי ת"א מצפים בכיליון עיניים לכוכב הגדול שלהם של העשור הקודם. ערן זהבי שב לישראל לאחר מחנה אימון פרטי בדובאי ויצטרך לקבל החלטה: לחבור לצהובים, להצטרף לבוטאפוגו או לאולימפיאקוס.

בסביבתו של השחקן הכחישו את הדיווחים אמש (שבת) כי סיכם בבוטאפוגו וטענו כי טרם קיבל החלטה: "הוא שומר את הקלפים קרוב לחזה, הוא אף פעם לא מיהר לקבל החלטות. ברחוב וברשתות החברתיות לוחצים עליו לשוב למכבי ת"א, בקרוב יגבש החלטה".

זהבי עבר ניתוח קל עם סיום העונה, בשל כך נעדר ממשחקי הנבחרת. לסביבתו סיפר כי הוא מרגיש טוב ונראה כי הוא התגבר על הפציעה. במכבי ת"א מקווים כי לבסוף זהבי יעדיף לשוב לישראל, על אף שכלכלית ההצעה נמוכה יותר מההצעות שהוצעו לו מברזיל ויוון.

במועדון הצהוב בשלב הזה מתקשים לאמוד את הסיכויים שזהבי ילבש צהוב בעונה הקרובה, על אף שבחלון הנוכחי זה נראה קרוב מתמיד מאז עזב לסין.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=404375

לפני11 שעות , המכבייה said:

קרית שלום זה בדמי מפתח כמדומני. לא נותנים לך להציב עובדות בשטח. גם אושיסקין והמכבייה היו כאלה והם נעלמו כשדמי המפתח הסתיימו(או משהו בסגנון). ומיטש חיפש שטחים מחוץ לתל אביב עבור המתקן. לא פשוט. 

מה עשו עם במגרש ליד המכביה שהיו ברשות מכבי בזמנו ? בנו בניינים?

9 דקות לפני, המכבייה said:

לא ממש יודע. אולי זה שייך לסל בכלל. 

צפון מערב - 3700 | עיריית תל אביב-יפו (tel-aviv.gov.il)

זה השטחים המדוברים

קשורים דווקא למכבי רגל

עיריית תל אביב מתכננת הקמת אצטדיון חדש למכבי ת"א, שמתנגדת לרעיון (calcalist.co.il)

אני לא מבין את המאניה דיפרסיה הזאת בין הלוואי שיחזור לבין אם הוא לא חוזר אנחנו מסמנים עליו איקס ושלא יחזור לעולם ולא רוצים להזדהות איתו.

אני באופן אישי לא רוצה שיחזור רק בגלל שיש לנו כבר עכשיו שני חלוצי מטרה וממש אין צורך בעוד אחד, במיוחד שהוא כבר בגיל מתקדם. גם אם יחזור אני מקווה שזה לא יעשה בלאגן בחדר ההלבשה בין שלושתם, הרי בסוף שלושתם ירצו לשחק.

14 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

אני לא מבין את המאניה דיפרסיה הזאת בין הלוואי שיחזור לבין אם הוא לא חוזר אנחנו מסמנים עליו איקס ושלא יחזור לעולם ולא רוצים להזדהות איתו.

אני באופן אישי לא רוצה שיחזור רק בגלל שיש לנו כבר עכשיו שני חלוצי מטרה וממש אין צורך בעוד אחד, במיוחד שהוא כבר בגיל מתקדם. גם אם יחזור אני מקווה שזה לא יעשה בלאגן בחדר ההלבשה בין שלושתם, הרי בסוף שלושתם ירצו לשחק.

יש אולי כאלה שמסמנים איקס בכעס.

אבל לדעתי הרוב (כולל את אנוכי) פשוט אומרים שמבחינת גיל, זו ההזדמנות האחרונה.

לא הייתי רוצה לראות אותו מגיע לפה בגיל 37

לפני2 שעות , עמית ר said:

יש אולי כאלה שמסמנים איקס בכעס.

אבל לדעתי הרוב (כולל את אנוכי) פשוט אומרים שמבחינת גיל, זו ההזדמנות האחרונה.

לא הייתי רוצה לראות אותו מגיע לפה בגיל 37

שאלה רצינית. אם רונאלדו (ועוד טובים אחרים) יכול לשחק ברמות הכי גבוהות בגילו המופלג, למה זהבי לא? כמובן שלא משווה, אבל הכל באופן יחסי כן? אנחנו מדברים על ישראל.

אם זהבי ממשיך בכושרו הנוכחי ובאורח החיים והמחוייבות שאפיינה אותו כל הקריירה, אז למה לא בעצם?

חוץ מזה ששחקן כמוהו (ומה שנתן לנו בטווח זמן כ״כ קצר), אפשר גם לתת את הכבוד ל״עונה פרישה״.

20 דקות לפני, פשוט צהוב said:

שאלה רצינית. אם רונאלדו (ועוד טובים אחרים) יכול לשחק ברמות הכי גבוהות בגילו המופלג, למה זהבי לא? כמובן שלא משווה, אבל הכל באופן יחסי כן? אנחנו מדברים על ישראל.

אם זהבי ממשיך בכושרו הנוכחי ובאורח החיים והמחוייבות שאפיינה אותו כל הקריירה, אז למה לא בעצם?

חוץ מזה ששחקן כמוהו (ומה שנתן לנו בטווח זמן כ״כ קצר), אפשר גם לתת את הכבוד ל״עונה פרישה״.

ברור שהוא יכול, השאלה רק עד מתי הוא רוצה לשחק

גם בגיל 37 הוא יהיה טוב יותר מכל מה שאנחנו יכולים להביא

ערן מעבר לתרומה המקצועית חשוב לזהות הקהל שיהיה אלפא דוג בראש המערכה על הדשא.

בתקופה שייני וריקן כבר שחקני סגל משלימים - צריכים את ערן.

ערן צריך לשחק במכבי כבר בעונה הזו, לעשות עם מכבי עונה טובה גם בקונפרנס ולעלות בדירוג, וגם לעשות אליפות.

ובכך - בקיץ הבא עוד 2-3 חיזוקים ולהסתער על ליגת האלופות. שחקנים טובים - יהיו, בלומפילד מלא - יש, דירוג טוב - יהיה. 

אין מתנה יפה יותר של מכבי לערן ושל ערן למכבי - מעלייה לליגת האלופות רגע/עונה לפני הפרישה.

אתבאס אם לא יחזור מצד שני יוכל להמליץ לנו על זרים ברזילאים עם פחות סיכויי נפילה כמו בפעם הקודמת
לא טוען שההולנדי הוכר דרכו אבל לא מופרך שימצא לנו שם יהלומים

4 דקות לפני, tkui said:

אתבאס אם לא יחזור מצד שני יוכל להמליץ לנו על זרים ברזילאים עם פחות סיכויי נפילה כמו בפעם הקודמת
לא טוען שההולנדי הוכר דרכו אבל לא מופרך שימצא לנו שם יהלומים

אם זהבי מגיע - שיביא איתו את רנאטיניו 

שיחקו יחד בגוואנגז׳ו

(כיום משחק בברזיל, לפי הטר׳-מרקט שווה כ-400k €)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.