Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

יהיה נחמד מאוד וסגירת מעגל יפה אם הוא יהיה פה 

לא סוף העולם אם לא 

לדעתי אם הוא באמת היה רוצה הוא כבר היה פה רק בגלל זה אני מאוכזב ממנו

לפני2 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא עליו תקום ותיפול העונה.

אתם מרמים את עצמכם.

אם הוא מגיע לפה לפני שנתיים במקום לאיינדהובן סביר שאנחנו עם שתי אליפויות נוספות בארון.

אני בד"כ לא מתבטא בנחרצות, אבל בעונה הקודמת עם חלוץ 9 קצת יותר כשיר מפשיץ אנחנו לוקחים קל.

אני מסכים שבגילו ולאור מצבת החלוצים שלנו אנחנו זקוקים לשחקן כמו זהבי קצת פחות, אבל הוא ווינר על וגם זה חסר לנו.

וכן, בעונות שלפעמים זהות האלופה נקבעת במשחק אחד בפלייאוך העליון, להגיד "לא נקום וניפול עליו" זאת שגיאה.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתם מרמים את עצמכם.

אם הוא מגיע לפה לפני שנתיים במקום לאיינדהובן סביר שאנחנו עם שתי אליפויות נוספות בארון.

אני בד"כ לא מתבטא בנחרצות, אבל בעונה הקודמת עם חלוץ 9 קצת יותר כשיר מפשיץ אנחנו לוקחים קל.

אני מסכים שבגילו ולאור מצבת החלוצים שלנו אנחנו זקוקים לשחקן כמו זהבי קצת פחות, אבל הוא ווינר על וגם זה חסר לנו.

וכן, בעונות שמסתיימות שלפעמים נקבעות במשחק אחד בפלייאוך העליון, להגיד "לא נקום וניפול עליו" זאת שגיאה.

גם יהיה לו אפקט משיכה של לגיונרים ושחקנים שמתלבטים להגיע לישראל במצב שאנחנו האופציה האחרונה/לפני אחרונה שלהם ששתי האליפויות האחרונות של חיפה החלישו.

לפני7 שעות , הילד בן 30 said:

אתם מרמים את עצמכם.

וכן, בעונות שלפעמים זהות האלופה נקבעת במשחק אחד בפלייאוך העליון, להגיד "לא נקום וניפול עליו" זאת שגיאה.

לפני שנתיים?

כמעט בכיתי מהמחשבה,אני מדבר על היום שהוא כבר בן 35 ולא הכי בטירוף.

לדעתי,יש ישראלים שיותר חשוב שנחתים.

מקצועית זהבי ישדרג אותנו אין לי ספק בזה בכלל, מעבר לזה שהוא יודע לשים את הכדור ברשת כנראה יותר טוב מכל הליגה, הוא גם ווינר מטורף שסוחף אחריו קבוצה שלמה, משהו שקצת חסר לנו ב2 העונות האחרונות. 

ברור שעליו כנראה לא תקום ותיפול העונה, ושתכלס אנחנו מסודרים מבחינת חלוצים, אבל מי שאומר שהוא לא שדרוג מקצועי שכח מזה ערן זהבי, הבנאדם תופעה. 

23 דקות לפני, nirnir20 said:

מקצועית זהבי ישדרג אותנו אין לי ספק בזה בכלל, מעבר לזה שהוא יודע לשים את הכדור ברשת כנראה יותר טוב מכל הליגה, הוא גם ווינר מטורף שסוחף אחריו קבוצה שלמה, משהו שקצת חסר לנו ב2 העונות האחרונות. 

ברור שעליו כנראה לא תקום ותיפול העונה, ושתכלס אנחנו מסודרים מבחינת חלוצים, אבל מי שאומר שהוא לא שדרוג מקצועי שכח מזה ערן זהבי, הבנאדם תופעה. 

מסכים, אבל יש בי קצת חשש שיהיה כמו ווילבקין בכדורסל , סופר שחקן שעושה הכל לבד והשאר מעודדים, התוצאה שאין השגים.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מסכים, אבל יש בי קצת חשש שיהיה כמו ווילבקין בכדורסל , סופר שחקן שעושה הכל לבד והשאר מעודדים, התוצאה שאין השגים.

הבעיה עם וילביקין שיש סביבו נגרים

ווילבקין בקבוצה טובה הוא שחקן חמישייה טופ יורוליג. בקבוצה עלובה כמו שמכבי מעמידה כל שנה הוא הכוכב וזה גדול עליו. לא משליך כלום על זהבי שהראה כמה פעמים שהוא יכול לשחק קבוצתי ליד שחקנים טובים.

30 דקות לפני, המכבייה said:

ירוויח אחרים מהקבוצה שיעבור אליה. 

זה נכון, אבל הקרקס שהוא עושה חייב להיפסק. מפבואר הוא מבטיח החלטה במרץ, אח''כ באפריל, מאי יוני, עוד שבוע, עוד יומיים ,חלאס, אם היית רוצה לחזור מזמן היית אומר רק מכבי ,אז למה כל המשחקים האלה.

Just now, אליהו_הנביא said:

זה נכון, אבל הקרקס שהוא עושה חייב להיפסק. מפבואר הוא מבטיח החלטה במרץ, אח''כ באפריל, מאי יוני, עוד שבוע, עוד יומיים ,חלאס, אם היית רוצה לחזור מזמן היית אומר רק מכבי ,אז למה כל המשחקים האלה.

זה ערן. טווס ומוחצן וסוחט את הלימון עד הסוף. 

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה יכול להראות לנו שהוא אמר שהוא מקבל החלטה במרץ, אפריל ועוד?

אבל בבקשה משהו שיצא מהפה שלו ולא כתבות רייטינג של כתבים הזויים.

לפני5 שעות , פשוט צהוב said:

אתה יכול להראות לנו שהוא אמר שהוא מקבל החלטה במרץ, אפריל ועוד?

אבל בבקשה משהו שיצא מהפה שלו ולא כתבות רייטינג של כתבים הזויים.

אמר אחי, מאיפה אני אוציא לך ציטוטים עכשיו? הוא כבר שלושה חודשים משחק עם זה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.