Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

מה אמר

קודם כל כרגיל "עוד לא החליט"

דיבר הרבה על ברזיל וכמה שרוצים אותו שם ואם ינחת שם יחכו לו בשדה תעופה לא פחות משיחכו לו פה

והוסיף ואמר שאם קבוצה כלשהי תתן לו דד ליין ותגיד לו משהו כמו "יש לך שבועיים להחליט" הוא לא יגיע אליה.

בקיצור לא הייתי מתחנן שיבוא

26 דקות לפני, Davidna said:

קודם כל כרגיל "עוד לא החליט"

דיבר הרבה על ברזיל וכמה שרוצים אותו שם ואם ינחת שם יחכו לו בשדה תעופה לא פחות משיחכו לו פה

והוסיף ואמר שאם קבוצה כלשהי תתן לו דד ליין ותגיד לו משהו כמו "יש לך שבועיים להחליט" הוא לא יגיע אליה.

בקיצור לא הייתי מתחנן שיבוא

אם הוא מתכוון למרוח אותנו שיצא גבר ויגיד עכשיו מקסימום שבוע נותן לזה.

זה הבנאדם לטוב ולרע,

הוא לא עף על עצמו עכשיו יותר ממה שהוא עף על עצמו בעבר, ככה שזה די מצחיק שאנשים כאן עדיין מתעצבנים מהמשחקים האלה שלו.

הוא זרק את סרט הקפטן של הנבחרת, עשה פיו פיו על הראש של שער 5 בלי לחשוב פעמיים, ותמיד משך אליו את האש.

אז אם מישהו חושב שהראיון הזה הוא איזו נקודת מפנה שלילית ביחסים איתו - לדעתי סתם מאכיל את עצמו סרטים.

יש לנו קפטן וסמל צהוב אמיתי בכל רמ"ח איבריו ואני גאה שהוא שלנו - קוראים לו שרן ייני ואני תמיד ארצה שיהיה לי אחד כזה בקבוצה.

והיה לנו את ערן שהוא בן זונה גדול, כוכב על מלא, ווינר חולני, אבל גם אחד כזה שתמיד יראה קודם כל את טובתו האישית (גם אם במגרש הוא יודע לפרגן לאחרים). ערן לעד יהיה סמל של עצמו, אבל בתכלס כשמדובר בכזה ווינר, גם אחד כזה אני תמיד ארצה שיהיה לי בקבוצה.

אז מבחינתי גם אחרי הראיון הזה הייתי רוצה שערן יגיע לכאן. לא בכל מחיר מקצועי וכלכלי , אבל חד משמעית אם הוא מגיע אני דופק גליץ' בסלון

2 דקות לפני, Dorian said:

אז אם מישהו חושב שהראיון הזה הוא איזו נקודת מפנה שלילית ביחסים איתו - לדעתי סתם מאכיל את עצמו סרטים.

אין שום דבר לשלילי אבל זה באמת כבר נהיה מאוס כל המשחקים האלה אם הוא באמת רוצה מחר כבר מוצג פה, בטח גם יש לו את הטלפון של מיץ' אפילו לא צריך את יצחקי.

Just now, הנדון said:

אין שום דבר שלילי אבל זה באמת כבר נהיה מאוס כל המשחקים האלה אם הוא באמת רוצה מחר כבר מוצג פה, בטח גם יש לו את הטלפון של מיץ' אפילו לא צריך את יצחקי.

ברור, אבל עזוב זה חלק מהמו"מ וזה הטיפוס.

אם הוא היה איזה שחקן באמצע הקריירה בן 25 עוד הייתי מתעצבן, אבל הוא לא ישתנה.

כמובן שאם התעסקות עם ערן תיפגע בבנייה של הקבוצה, אני מסכים שזה כבר באמת תוקע אותנו ומתחיל להיות מלוכלך.

אבל כרגע לפחות אנחנו בקושי יום וחצי אחרי סיום העונה ועדיין אין לנו מאמן שיקבל החלטות, ככה שמבחינתי כל הדיבורים האלו עם ועל זהבי הם סתם קוריוז. 

מה זאת אומרת קבוצה שתתן לי דד ליין לא אגיע אליה??

קבוצה צריכה לדעת עד זמן מסויים אם אתה מגיע או לא.

צריכה לפי זה לתכנן דברים, לדעת איזה סגל לבנות.

לדעת אם יש צורך להשאיר או לשחרר שחקנים מסויימים.

גם החוזה שלו אמור להיות כבד מאוד, גם צריך פיננסית לתכנן את עניין הכסף.

צריכים לדעת אם בכסף שאמורים להשקיע בו יהיה שימוש עליו או על שחקנים אחרים.

צטט

אני חצוי מאוד לגבי הדברים האלה - כל אופציה היא טובה. מבחינתי זה בלתי נתפס בכלל ששחקן מישראל בגיל 35 רוצים אותו בברזיל ומציעים מה שמציעים, ואוהדים בטירוף. אתה מבין שאם אני אנחת בברזיל, עשרת אלפים יחכו לי בשדה התעופה. זה חשוב לי מאוד לייצג את ישראל, בטח בתקופה הזאת של מה שחושבים עלינו בעולם. זה משהו שמאוד חשוב לי. יחד עם זאת, גם מישראל אפשר לייצג בצורה נפלאה. אני עדיין לא החלטתי".

זה יהיה ממש מצחיק אם אחרי השוד הכפול הוא יחתום בברזיל. לדעתי ילך בסוף לארצות הברית או יוון. 

בכל מקרה זה לא שאין לנו שחקנים על העמדה שלו ככה שאין בעיה עם לחכות לו. כרגע יש לנו דברים אחרים לעשות עד שהוא יקבל החלטה. נתחיל מלהביא מאמן ומשם נתקדם…

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה יהיה ממש מצחיק אם אחרי השוד הכפול הוא יחתום בברזיל. לדעתי ילך בסוף לארצות הברית או יוון. 

בכל מקרה זה לא שאין לנו שחקנים על העמדה שלו ככה שאין בעיה עם לחכות לו. כרגע יש לנו דברים אחרים לעשות עד שהוא יקבל החלטה. נתחיל מלהביא מאמן ומשם נתקדם…

מבחינה מקצועית אולי אפשר להמתין.

אבל כלכלית לא - צריך לדעת אם לשריין כסף עבור ההגעה שלו, או להשתמש בו לצרכים אחרים ולשחקנים חדשם אחרים.

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מבחינה מקצועית אולי אפשר להמתין.

אבל כלכלית לא - צריך לדעת אם לשריין כסף עבור ההגעה שלו, או להשתמש בו לצרכים אחרים ולשחקנים חדשם אחרים.

לא חושב שזה עובד ככה. 

מיטש יהיה מוכן לתת מיליון יורו בשביל ערן, אבל לא בטוח שעל שחקנים אחרים הוא יהיה מוכן. 

להביא בלם זר ושחקני אגף למשל אתה חייב ככה או ככה.  

בכל מקרה, כרגע אפילו לא הודיעו מי מהשחקנים נשאר ומי עוזב וגם לא מי המאמן. עד שכל זה יקרה אנחנו גם ככה תקועים.

2 דקות לפני, רן יעקובי said:

זה ממש יעצבן אותי אם מחכים לתשובה שלו בכדי לבנות את הסגל.

ואם זה מה שידפוק אותנו באיזשהי צורה לא אסלח לשרמיט הזה.

יכול להיות שזה יהיה התירוץ של יצחקי לכישלון בעונה הבאה, אבל זה תירוץ עלוב. אין שום קשר בין זהבי לרכש אחר.

בינתיים מה שמעכב את בניית הסגל זה העובדה שלא יודעים מי יהיה המאמן, שלא יודעים למי מאריכים חוזה ואת מי משחררים ושלא יודעים איזה מושאל מצרפים לסגל ואיזה משאילים שוב. 

אחרי שנעשה את כל זה יהיה אפשר לדבר כל רכש או על זהבי. 

מדהים באיזה קלות אנשים מקללים את אחד השחקנים הכי גדולים בתולדות המועדון. חשבתי שאנחנו לא חיפה ושלא יהיה פה בניון 2.0 אם זהבי לא יצליח, אבל פתאום אני חושש שכן. 

אין מצב בעולם שאם זהבי לא מצליח פה לא מתחילים לקלל אותו ביציע, אנחנו קהל פח בדיוק כמו שאר הקהלים בארץ. 

אני פשוט מקווה שאם יגיע הוא לא יכשל. 

מכבי לא צריכה לתת לו דד ליין אבל כן להגיד לו במפורש שזה או עכשיו או לעולם לא.

המו"מ איתו לא אמור לבוא על חשבון שיחרור כל הבינוניים,והחתמה של שחקנים איכותיים.

אז יאללה תנו לנו פושים!! 

4 דקות לפני, hen34 said:

מכבי לא צריכה לתת לו דד ליין אבל כן להגיד לו במפורש שזה או עכשיו או לעולם לא.

המו"מ איתו לא אמור לבוא על חשבון שיחרור כל הבינוניים,והחתמה של שחקנים איכותיים.

אז יאללה תנו לנו פושים!! 

אבל בראיון היה עם חולצה צהובה, רמז?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.