Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

צטט

בלעדי | גולדהאר התקשר לזהבי: בוא למכבי ת"א עד הפרישה

השיחה המפתיעה: הבעלים הקנדי, שלא נוהג לדבר עם שחקנים, פנה בעצמו לחלוץ איינדהובן לגבי העונה הבאה. ההצעה: כמיליון דולר בעונה על פי הערכות, כולל הסכם שיווקי ותפקיד בכיר במועדון. ההתלבטות: זהבי מחזיק בהצעות נוספות, אבל המשפחה לוחצת עליו לחזור לארץ

צנציפר, אז קחו בעירבון מוגבל.

נושא "החזרה" של זהבי זה הנושא הכי מאוס שהיה בהסטוריה של מכבי

את האמת שזה בכלל כבר לא ירגש אותי מצטער

הניתוק שיש במכבי בשנתים האחרונות גרמו להרבה בלאגנים וחוסר אמונה במערכת גם אם מסי ורונאלדו יחתמו פה מחר

עכשיו ברור לי שזה כתבה מזומנת להראות ש"עובדים בקדחתנות" מעניין מי המדליף על שיחה של מיץ' וזהבי ובטח זה לא משהו שקרה בימים האחרונים

זה היה כתבה שברור שהוציאו בזמן מי שרוצה להראות שיש במכבי עבודה וזה, זה ברור שזהבי לא יגיע לפה , ברור שגם לא החלון הזה לא צריך להיות חכם בשביל להבין את זה.

אני דווקא ציפיתי לכתבות מזומנות על זריקת זרים 

1 hour ago, erantheking21 said:

נושא "החזרה" של זהבי זה הנושא הכי מאוס שהיה בהסטוריה של מכבי

את האמת שזה בכלל כבר לא ירגש אותי מצטער

הניתוק שיש במכבי בשנתים האחרונות גרמו להרבה בלאגנים וחוסר אמונה במערכת גם אם מסי ורונאלדו יחתמו פה מחר

עכשיו ברור לי שזה כתבה מזומנת להראות ש"עובדים בקדחתנות" מעניין מי המדליף על שיחה של מיץ' וזהבי ובטח זה לא משהו שקרה בימים האחרונים

זה היה כתבה שברור שהוציאו בזמן מי שרוצה להראות שיש במכבי עבודה וזה, זה ברור שזהבי לא יגיע לפה , ברור שגם לא החלון הזה לא צריך להיות חכם בשביל להבין את זה.

אני דווקא ציפיתי לכתבות מזומנות על זריקת זרים 

בגדול מסכים איתך, אבל במקרה של צנציפר הוא לא יעלה כתבה מוזמנת. להפך הוא רק ינסה לסכסך יותר.

עכשיו השאלה אם הוא חלם על זה בלילה והחליט לכתוב על זה או שזה באמת קרה והוא יודע על זה דרך זהבי (הם בקשר טוב והוא מראיין אותו כל חודשיים בערך).

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בגדול מסכים איתך, אבל במקרה של צנציפר הוא לא יעלה כתבה מוזמנת. להפך הוא רק ינסה לסכסך יותר.

עכשיו השאלה אם הוא חלם על זה בלילה והחליט לכתוב על זה או שזה באמת קרה והוא יודע על זה דרך זהבי (הם בקשר טוב והוא מראיין אותו כל חודשיים בערך).

אותי יותר מדאיג העובדה שבאמת חשבו שאם באמת היתה פניה כזאת וזהבי יחתום פה כל הצרות יעלמו בהרף עין.

מכבי ת"א מועדון חולה, לא חולה קשה ..אבל חולה . יש הצרכה של טיפול שורש וניקוי דלקות מסביב, זהבי גם ככה לא היה מעלים את הבעיות לדעתי האישית.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אותי יותר מדאיג העובדה שבאמת חשבו שאם באמת היתה פניה כזאת וזהבי יחתום פה כל הצרות יעלמו בהרף עין.

מכבי ת"א מועדון חולה, לא חולה קשה ..אבל חולה . יש הצרכה של טיפול שורש וניקוי דלקות מסביב, זהבי גם ככה לא היה מעלים את הבעיות לדעתי האישית.

לגמרי. אם יחתימו את זהבי ויחשבו שהכל טוב אנחנו נמשיך לגמגם. 

זהבי שחקן ענק, אבל גם הוא צריך שחקנים סביבו. מקווה שאם הוא יבוא הוא יוציא הבטחה ממיטש שהוא דואג לחזק את הקבוצה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לגמרי. אם יחתימו את זהבי ויחשבו שהכל טוב אנחנו נמשיך לגמגם. 

זהבי שחקן ענק, אבל גם הוא צריך שחקנים סביבו. מקווה שאם הוא יבוא הוא יוציא הבטחה ממיטש שהוא דואג לחזק את הקבוצה.

מכבי יורה באפילה לכל הכיוונים הטובים של פעם, מנסים להחזיר את כל מה שעבד וחושבים שיש קסמים , פעם זה איביץ' ופעם זה זהבי..שניהם לא מטומטמים ולא יחזרו לכאן במצב הנוכחי של המועדון, המועדון מצריך סדרת טיפולים ושינוים והחלון הזה היה אמור להיות ההתחלה, כמובן שפספסנו את החלון הזה לתקן, אז ברור שאיביץ' כבר קלט שאין לו למה לחזור ואת ההבטחות שלו הוא לא יקבל, גם זהבי..כמו שאמרתי אם היתה שיחה כזאת היא בטח לא היתה בזמן האחרון. 

On 28.1.2022 at 13:37, BODIROGA10 said:

2 מיליון יורו ל-2 העונות הבאות + כל ההכנסות מהמרצ'נדייז של ערן זהבי EZ7 וכו' - אליו ישירות + בונוסים על תארים ועלייה לשלבים באירופה. 

(ותפקיד ניהולי לאחר פרישה) ..  

עכשיו, לפני שתגיבו לי על אם זה שווה או לא  את הכסף - אזכיר לכם שרק עלייה לאירופית/קונפרנס (ומכבי מדורגת טוב יחסית) - זה הכנסה שמכסה לזהבי חוזה לעונה אחת ויש עודף.

תוסיפו 3-4 ניצחונות בשלב הבתים באירופה = מכסה כבר את העונה השניה שלו ....  שיחשבו יצירתי- והריגוש יחזור בגדול .

אעממ

יאללה בע״ה .. רק שיחזור  ! 

אני די אמביוולנטי, מצד אחד רק לראות אותו שוב לובש את החולצה הצהובה אני מתרגש כמו ילד.

מצד שני, הוא יהיה בן 35 הקיץ, אנחנו נראים כמו זוהמה, יש בי פחד שיכתים את הזכרון המתוק שיש לנו ממנו.

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

מיטש לא היה מדבר עם זהבי לפני המשחק בינינו. זה לא הקלאס של האיש. 

ערן שחקן חופשי ויכול לסגור איפה שהוא רוצה, אם גולדהאר רוצה אותו במכבי הוא צריך לסגור איתו עכשיו. 

זה לא שהייתה למיץ' ברירה. 

וכמה שעשו ממיץ' איזה מרשמלו שמפחד "להתלכלך" הוא עדיין מיליארדר בזכות עצמו וכנראה איש עסקים ממולח מאוד, אני יכול להאמין שבאמת הייתה שיחה בניהם על הגעה של זהבי בקיץ. 

כלכלית ואפילו מקצועית זה שוב, No brainer. 

רק אסור לבנות עליו את הקבוצה, צריך להיות פה כשחקן משלים בלי להתבייש לתת לו זמן ספסל מדי פעם. 

• 4 weeks later...

אני לא רוצה לחגוג מוקדם מידי אבל בגיל 35 איזה עוד אופציות הגיוניות יש?

אולימפיקוס זה לא באמת שדרוג, לעבור לארה״ב בשלב הזה של החיים זה סרט למשפחה ובשום מקום אחר הוא לא יקבל את האהבה והסטטוס שהוא מקבל פה.

מרגש מאוד לחשוב על האופציה שהוא יחזור אבל יחד עם זאת מפחיד שההילה סביבו תפגע בגלל עונה פחות טובה

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זהבי זה כמו זלאטן, הוא יפרק כאן את הליגה עד גיל 40.

הוא נראה פחות טוב כרגע הוא חזר מפציעה של כמה חודשים.

אחי הוא בכוונה מכר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.