Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הראיון היה אחרי הפריצה השנייה…

אני יודע, עזוב את הדעה שלו, כמו שאמרתי, האישה היא המפתח.

תן לזהבי הצעה, הוא ידבר איתה על זה נכון? תאמין לי שהיא תרצה לחזור, תיהיה אופטימי, מה כבר נשאר לנו? הפנטזיה.

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בגלקטיקוס בנינו קבוצה רעה. 

יונייטד לא מצליחה למרות התרומה של כריסטיאנו, אני לא חושב שהיא היתה מצליחה יותר בלעדיו. 

חסרים לנו מספרים, חסר לנו מנהיג, חסרה לנו ווינריות.  ערן מביא את כל זה. שיבוא אתמול.

הלוואי ויתממש ככה. אני סקפטי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הלוואי ויתממש ככה. אני סקפטי. 

אי אפשר לדעת, אני לא חושב שצריך להסתמך עליו אבל אני חושב שתסריט בו אנחנו מפקששים בגלל ערן הוא לא סביר.

אתה רואה את מה שריקן הביא למגרש לפני יומיים ומבין שצריך עוד ומבין כמה זה היה חסר לך נגד חיפה.

במשקפי האוהד אני בעד קל, במשקפי השחקן זה הימור כמובן, במשקפי המועדון כל עוד זה מתאפשר במספרים אין שאלה בכלל...

21 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני יודע, עזוב את הדעה שלו, כמו שאמרתי, האישה היא המפתח.

תן לזהבי הצעה, הוא ידבר איתה על זה נכון? תאמין לי שהיא תרצה לחזור, תיהיה אופטימי, מה כבר נשאר לנו? הפנטזיה.

לא חושב שתהיה לה בעיה לעבור לארצות הברית. הם גרו בדובאי בזמן הפציעה שלו.

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שתהיה לה בעיה לעבור לארצות הברית. הם גרו בדובאי בזמן הפציעה שלו.

ביאסת אותי, רציתי להיות אופטימי, עכשיו אני פסימי חח

לפני1 שעה , antonio_margheriti2 said:

מה יש לו לעשות שם? נראה לך שהוא ישבור לנו את הלב?

לתת הצעה טובה ולהחזיר אותו, פלוס תפקיד במועדון אם כאשר וירצה כשיפרוש.

כאות הערכה כמובן, לא כי הוא צריך את זה באמת, בכל זאת, מסודר לכל החיים, כולל השקעות ועסקים שהוא מעורב בהם.

אם מיץ' יציע לו מיליון יורו לעונה, ואלונה 2 מיליון, לאן הוא יילך? או למשל אם הצרפתי הזה שקונה את בית''ר עכשיו יהיה טחון בכסף וייתן לו משכורת יותר גבוהה ממה שיש לו בפסוו, מה הוא יעשה?

24 דקות לפני, thunderbolt said:

אם מיץ' יציע לו מיליון יורו לעונה, ואלונה 2 מיליון, לאן הוא יילך? או למשל אם הצרפתי הזה שקונה את בית''ר עכשיו יהיה טחון בכסף וייתן לו משכורת יותר גבוהה ממה שיש לו בפסוו, מה הוא יעשה?

מי יציע לו פה 2 מיליון ולמה שמישהו יציע לו יותר ממיטש? צריכים לאסוף את כל הבעלים בליגה פלוס "הטחון" של ביתר כדי להיות עשיר כמו מיטש(בהגזמה אבל שלא רחוקה מהמציאות). אתה מוחזק על ידי אחד מה1500 האנשים העשירים בתבל.

9 דקות לפני, המכבייה said:

מי יציע לו פה 2 מיליון ולמה שמישהו יציע לו יותר ממיטש? צריכים לאסוף את כל הבעלים בליגה פלוס "הטחון" של ביתר כדי להיות עשיר כמו מיטש(בהגזמה אבל שלא רחוקה מהמציאות). אתה מוחזק על ידי אחד מה1500 האנשים העשירים בתבל.

מה הבעיה להציע יותר ממיץ'? הוא אף פעם לא הסכים להשתולל עם כסף, בגלל זה גם זהבי עזב לסין מלכתחילה.

38 דקות לפני, thunderbolt said:

ל'ה הגזמת

הוא רק עכשיו סגר לבית"ר חובות, רשום איש עסקים, לא מליארדר.

6 דקות לפני, thunderbolt said:

מה הבעיה להציע יותר ממיץ'? הוא אף פעם לא הסכים להשתולל עם כסף, בגלל זה גם זהבי עזב לסין מלכתחילה.

זהבי הרוויח אצל מיטש סכומים שלא נשברו עד היום בליגה(5 שנים עברו, כמעט שש). פתח לו את החוזה כמעט כל קיץ- בסוף זה היה יותר ממיליון יורו. הוא לא יכול היה להציע מה שהסינים מציעים. זה מעבר לגודל של קבוצה ישראלית.  מיטש הביא את עטר ויצחקי בשבועיים בסכום העברה של קרוב ל4 מיליון יורו. לא הקטע הכלכלי יתן לקבוצה ישראלית אחרת אדג' עליו. יתכן גם שזהבי יהיה יקר עבור הכדורגל הישראלי בלי קשר. עניין של ביקוש, רצון שלו ומשפחתו, יש לא מעט משתנים.  

3 דקות לפני, המכבייה said:

זהבי הרוויח אצל מיטש סכומים שלא נשברו עד היום בליגה(5 שנים עברו, כמעט שש). פתח לו את החוזה כמעט כל קיץ- בסוף זה היה יותר ממיליון יורו. הוא לא יכול היה להציע מה שהסינים מציעים. זה מעבר לגודל של קבוצה ישראלית.  מיטש הביא את עטר ויצחקי בשבועיים בסכום העברה של קרוב ל4 מיליון יורו. לא הקטע הכלכלי יתן לקבוצה ישראלית אחרת אדג' עליו. יתכן גם שזהבי יהיה יקר עבור הכדורגל הישראלי בלי קשר. עניין של ביקוש, רצון שלו ומשפחתו, יש לא מעט משתנים.  

שכחת את סקריונה.

לא משנה המציאות היא ברורה

שחר לא יכול לרכוש שחקנים כרגע בלי לשחרר ובטח לא יכול להחתים שחקן במליון יורו(בגלל רשת הבטחון)

אלונה לא יודע מה הקומבינות שלה אבל אף פעם היא לא שילמה משכורת מעל 400 אלף 

האיש העסקים הצרפתי הזה הוא בכלל לא בלבל של מיץ' לא יודע בכלל על מה חשבתם .

ועל רשת הבטחון הכלכלי כבר דיברתי.

15 דקות לפני, erantheking21 said:

שכחת את סקריונה.

לא משנה המציאות היא ברורה

שחר לא יכול לרכוש שחקנים כרגע בלי לשחרר ובטח לא יכול להחתים שחקן במליון יורו(בגלל רשת הבטחון)

אלונה לא יודע מה הקומבינות שלה אבל אף פעם היא לא שילמה משכורת מעל 400 אלף 

האיש העסקים הצרפתי הזה הוא בכלל לא בלבל של מיץ' לא יודע בכלל על מה חשבתם .

ועל רשת הבטחון הכלכלי כבר דיברתי.

בטוויטר מדברים על הצרפתי עם חברה ששווה 15 מיליון יורו. לא יודע אם נכון, לא יודע מה נזיל, לא יודע מי זה אבל זה לא אדם שרחוק מאד משירצקי. 

צריך להיות קצת "סתומים" "ובוקים" ועם איזה רגש לא ממוצה עם הישראליות והיהדות כדי שאדם כמו מיטש יתעניין בכלל במוצר הזה שנקרא כדורגל ישראלי. לא יהיה פה עוד אחד כזה בעתיד הקרוב וחבל שלא יתממש לו ולנו להשאיר אותנו עם תשתיות אמיתיות(והוא רצה, הבירוקרטיה הורגת אותו). 

47 דקות לפני, המכבייה said:

בטוויטר מדברים על הצרפתי עם חברה ששווה 15 מיליון יורו. לא יודע אם נכון, לא יודע מה נזיל, לא יודע מי זה אבל זה לא אדם שרחוק מאד משירצקי. 

צריך להיות קצת "סתומים" "ובוקים" ועם איזה רגש לא ממוצה עם הישראליות והיהדות כדי שאדם כמו מיטש יתעניין בכלל במוצר הזה שנקרא כדורגל ישראלי. לא יהיה פה עוד אחד כזה בעתיד הקרוב וחבל שלא יתממש לו ולנו להשאיר אותנו עם תשתיות אמיתיות(והוא רצה, הבירוקרטיה הורגת אותו). 

כמעט בטוח שמדובר בעוד נוכל.

12 דקות לפני, המכבייה said:

או קוף. לא מישהו שאמור לשנות הרבה ברמה הפיננסית בליגת העל. על פניו.  

אני בספק אם יש לו כסף להוציא 

זה נשמע כמו תרגיל של ניקוי חובות

ככה הפועל היתה עושה

יש חוב-מחליפה בעלים-מתנקה החוב עם הבטחות-מגיע הזמן לשלם-בעלים בורח וכן הלאה.

צטט

היום (שישי) דיבר מאמנו של זהבי בפ.ס.וו, רוג'ר שמידט, וכשנשאל על מצבו של הישראלי אמר: "שוחחתי איתו והוא אמר לי שמשפחתו תסכים להישאר עד סוף העונה. אני חושב שהוא יישאר בחודשים הקרובים, אבל אני מבין את הקושי שעובר עליו ועל משפחתו אחרי השוד האלים והפריצות".

אחרי הרבה זמן שמיטש לא היה כאן

אני מצפה ממנו לטוס במטוסו הפרטי לאמסטרדם, ולהביא איתו על הדרך לישראל  את ערן ומשפחתו.

וואלה מגיע לנו פיצוי קטן אחרי השנתיים האחרונות..

1 hour ago, hen34 said:

אחרי הרבה זמן שמיטש לא היה כאן

אני מצפה ממנו לטוס במטוסו הפרטי לאמסטרדם, ולהביא איתו על הדרך לישראל  את ערן ומשפחתו.

וואלה מגיע לנו פיצוי קטן אחרי השנתיים האחרונות..

כן ממש מיטש יטוס להביא את ערן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.