Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

תרחיש: איביץ מיישר את קוואס שהופך לשחקן כנף הכי טוב בליגה

אם איביץ מוציא ממנו 3/4 קוואס של חיפה, אז יכול להיות פה בינגו.

1 דקה לפני, Armagedon said:

אם איביץ מוציא ממנו 3/4 קוואס של חיפה, אז יכול להיות פה בינגו.

קוואס זה מקרה אבוד, זה מסוג השחקנים שאם תלך איתם קשוח הם עוד יותר ישימו זין

זה היה כזה ברור מההתחלה שכל הכתבי זין האלה ממציאים ומבלבלים בשכל של כולנו בשביל קליק-בייט הכי זול שיש.

בפועל, הם לא באמת יודעים מה קורה, הם לא באמת יודעים מה הולך מאחורי הקלעים מסיבה מאוד פשוטה - ערן זהבי עדיין לא החליט עצמו לאן הוא הולך.

זה החוזה האחרון (כנראה) שלו בקריירה, מן הסתם שייקח את הזמן ויחליט. 

אני בטוח שההצעה ממכבי כבר הייתה מונחת על השולחן כבר בינואר-פברואר האחרון כשהוא הגיע לארץ, עכשיו ההצעה מברזיל קצת בלבלה אותו והוא עדיין מתלבט.

זה כל הסיפור. לא כסף, לא תנאים ולא נעליים. כל הכתבי זין האלה מבלבלים במוח כאילו הם יודעים משהו.

אף אחד לא יודע מה גולדהאר דיבר עם זהבי ומה הוא הציע לו. מה, טוכמן וצנציפר מדברים עם גולדהאר פעמיים בשבוע? כל מי שיש לו טיפת שכל מבין שכל מה שהם מפרסמים זה בולשיט.

צריך לחכות בסבלנות, אם יגיע - מצוין. אם לא יגיע - יש לנו 2 חלוצי על שיפרקו פה הגנות בליגה שלנו, רק צריך שחקן כנף לימין (גויאגון כנראה יהיה שמאל, רק שיחתום על החוזה כבר) צריך בלם זר גרזן ובלם ישראלי (ניר ביטון כנראה) ואפשר להביא עוד גרזן לקישור (כגיבוי לגזר או ביחד איתו).

לא יותר מדי, באמת שסתם אנחנו במתח גבוה על זהבי שבעמדה הזאת אנחנו סגורים כבר מינואר.

צריך לשחרר ומה שיהיה, יהיה. 

מה שבטוח - תפסיקו לעקוב אחרי הכתבים האלה שלא מבינים כלום. לא תראו, לא תילחצו.

נקודה אחת שאני לא מבין בהתלבטות הגדולה של ערן. הבן אדם ב55 הימים האחרונים היה על יותר טיסות מנשיא ארצות הברית, פעם אחת לטוס לראות בעיניים שלו את ברזיל לא היה לו זמן?

את השכונה שהוא יגור בה, האיצטדיון, מתחם האימונים, כל זה לא יותר חשוב מעוד חופשה לדובאי או מיקונוס?

22 דקות לפני, שורה said:

נקודה אחת שאני לא מבין בהתלבטות הגדולה של ערן. הבן אדם ב55 הימים האחרונים היה על יותר טיסות מנשיא ארצות הברית, פעם אחת לטוס לראות בעיניים שלו את ברזיל לא היה לו זמן?

את השכונה שהוא יגור בה, האיצטדיון, מתחם האימונים, כל זה לא יותר חשוב מעוד חופשה לדובאי או מיקונוס?

הוא שהוא פשוט לא רוצה ברזיל ולא רואה טעם בללכת לשם לראות את המקום

31 דקות לפני, שורה said:

אם אתה לא בעניין מלכתחילה מה הטעם לטוס? כל נושא ברזיל זה להוציא עוד כמה שקלים ממכבי.

40 דקות לפני, שורה said:

זה אומר אחת משתי אפשרויות

1.לא החליט עדיין - פחות סביר

2.החליט מכבי ומסיבה מסויימת לא יצאה הודעה עדיין

אם היה מחליט ברזיל כבר היה אמור לטוס לשם לראות את המקום ולחתום

אני חושב שנושא הנסיעה או לא נסיעה לברזיל לבדוק לא כזאת רלוונטית. גם לסין הוא טס ,ראה מה קורה שם וחתם באותו רגע. זה לא שהוא טס, חזר לארץ ואז חזר לחתום.

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי מה שנראה לי שהוא פוחד להיכשל פה, לסיים עונה עם 4 שערים ושנעיף אותו בסוף העונה

הוא גם נראה לי לא בכושר, זקן, איטי, שבע ולא חד

עונה שעברה

ליגה: 25 הופעות 11 שערים 7 בישולים (שער/בישול כל 85 דקות)

כל המסגרות: 46 הופעות 20 שערים 12 בישולים (שער/בישול כל 93 דקות)

המבקיע הבכיר של פסוו איינדובן בשנתיים האחרונות 

אכן לא בכושר, זקן, איטי, שבע ולא חד

51 דקות לפני, matis said:

עונה שעברה

ליגה: 25 הופעות 11 שערים 7 בישולים (שער/בישול כל 85 דקות)

כל המסגרות: 46 הופעות 20 שערים 12 בישולים (שער/בישול כל 93 דקות)

המבקיע הבכיר של פסוו איינדובן בשנתיים האחרונות 

אכן לא בכושר, זקן, איטי, שבע ולא חד

אז מאוד עצוב שהוא מפחד לחזור

וואלה היתי בטוח שנראה איזה התקדמות בשישי שבת שלא היתי

אבל ההפך, אני קורא שבוטאפוגו עדין מנסים לשכנע את ערן והוא בכלל לא החליט , יום חמישי היינו 2 צעדים לפני הסיום והלכנו 2 אחורה

וואלה אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אם זה נכון וערן באמת עדין מסתבלט על כולם היתי אומר לו ערן תודה כפרה, אם אתה אתה רוצה יש לך תטלפון שלנו, כל ההתעסקות הזאת מביכה .

אם הוא לא יבוא הוא גמר אצלנו את הקריירה. משחק כזה באוהדים לא ראיתי מעולם. ולכן אני לא רואה מצב שהוא לא מגיע. זה יותר מידי רדיקלי. הימור שלי שהוא סגור במכבי. ואם לא אנחנו הולכים לאנוס את הליגה איתו או בלעדיו.

מה הטעם של הרצון פה לשים לו דד ליין? נניח ששמו לו דד ליין והוא עבר, אם זהבי יבוא למכבי אחרי ויגיד שהוא רוצה להצטרף יגידו לו אל תבוא כי עבר הדד ליין?

ולמה אתם כועסים עליו שהוא לא מחליט? הוא שחקן חופשי וכמו כל שחקן חופשי הוא יכול לקחת את כל הזמן עד סוף החלון כדי להחליט.

לפני1 שעה , duss21 said:

ולמה אתם כועסים עליו שהוא לא מחליט? הוא שחקן חופשי וכמו כל שחקן חופשי הוא יכול לקחת את כל הזמן עד סוף החלון כדי להחליט.

הוא יכול לקחת את כל הזמן כן הוא שחקן חופשי

והקהל גם חופשי   הקהל יכול גם לכעוס עליו. זה לא עבירה פלילית. מותר לכעוס 

מותר גם לקהל להרגיש שהוא לא נוהג בהגינות כלפי אלפי אוהדים שהוציעו תגרון בשבילו

בו זה לא התנהגות נורמאלית!

32 דקות לפני, moshe426 said:

הוא יכול לקחת את כל הזמן כן הוא שחקן חופשי

והקהל גם חופשי   הקהל יכול גם לכעוס עליו. זה לא עבירה פלילית. מותר לכעוס 

מותר גם לקהל להרגיש שהוא לא נוהג בהגינות כלפי אלפי אוהדים שהוציעו תגרון בשבילו

בו זה לא התנהגות נורמאלית!

למה לא התנהגות נורמאלית?

לקחת את הזמן לחשוב מה תהיה הקבוצה האחרונה שלו בקריירה זאת לא התנהגות נורמאלית? גם ניר ביטון לדוגמא שחקן חופשי ועדיין לא בחר קבוצה אז מה?

בעיה שלכם שאתם חושבים שכל יום זה היום שבו הוא אמור להחליט רק כי בתקשורת מזיינים את השכל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.