Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

צטט

ערן זהבי אמר לאתר הרשמי: “אני נרגש להצטרף שוב למכבי ת״א ורוצה להגיד תודה למיץ׳ גולדהאר, ג’ק אנגלידיס וברק יצחקי שגרמו לזה לקרות. אני רוצה לומר תודה גם לקהל האוהדים של מכבי אותו לא יכולתי לאכזב והלב לא נתן לי לבחור משהו אחר. יש לי הזדמנות להחזיר לכם על האהבה לאורך כל הדרך. במהלך הקריירה שלי תמיד הצבתי לעצמי אתגרים לא פשוטים, אתגרים התואמים את אלה של המועדון – שאיפה למצוינות והישגים קבוצתיים ואישיים. אני מתכוון לתת את הכל על מנת לעזור לחבריי לקבוצה ולכל מי שקשור במועדון להשיג את המטרות וההצלחה לה כולנו מייחלים!”.

לא הבנתי למה הסרטון וולקאם לא היה כניסה של ערן לפורום של השחקן ותגובה בנושא הזה : " חתמתי, אפשר לנעול "

22 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא הבנתי למה הסרטון וולקאם לא היה כניסה של ערן לפורום של השחקן ותגובה בנושא הזה : " חתמתי, אפשר לנעול "

ענק 

On 24.2.2022 at 21:59, ת"א שלנו said:

ואווו איזה ראיון הוא נתן. הסגיר מלא

בדיבור, בשפת גוף, ברמזים שהוא מפזר - יש עוד דרך במו"מ אבל אני מהמר שהוא אצלנו בשנה הבאה. 

מלך

לסגור את הנושא ולפני זה אני חייב להגיד שלמרות הסאגה המאוד ארוכה זה רגע מרגש. אני מאלו שמהרגע שהוא עזב השתדל להמשיך לעקוב אחריו, הייתי מחפש לינקים לשידורים של הליגה הסינית באמצע היום ואנשים היו מסתכלים עליי מאוד מוזר, מתלהב מכל גול שלו, מפנטז על רנאטיניו ומתבאס על ההגנה בושה שהייתה להם. וכל זה שדני דבורין גומר אותך ומשדר את כמו ליגת האלופות. אחר כך הלכתי אחריו להולנד ובין לבין הנבחרת המעוררת אנטיגוניזם שלנו שרציתי שתצליח רק בשבילו. אין מה לעשות, אולי זה אובססיה אבל כאוהדי כדורגל, בטח ישראליים, יש מעט מאוד שחקנים שתלך אחריהם תמיד וירגשו אותך על אף שאתה כבר לא ילד, הוא אחד מהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.