Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

21 דקות לפני, kaplaey2 said:

בדיוק סוג המחשבה "שדופק" אותנו מלהתקדם, למה? הוא לבד ינצח כל קבוצה עם 11 שחקנים? 

אני ממש לא רועד מהמחשבה, סתם לדוגמא האם עבר בך רעד כשאצילי חתם בחיפה? (ולא שאני מחפש להשוות, סליחה מראש) 

בינתיים בשנתיים האחרונות אנחנו יכולים ללמוד טוב טוב מהסבא בחיפה שבנה אחלה קבוצה

ולא משחק בכאילו, ואולי, ונדמה לי... ופשוט מחתים וקונה כל מה שזז ושנראה לו. 

זהבי הוא לא אצילי, אם בסיטואציה הזויה הוא היה חותם בקבוצה אחרת בארץ הביצים היו משקשקות כל היום וכל הלילה.

21 דקות לפני, car.garsia said:

מצטער לבאס אתכם, החולצה אמנם צהובה אבל המכנס שחור, הוא רוצה רק נתניה. הכדורגל הסקצי של בני לם וטוב הלב והערכים של אייל סגל קנו גם אותו.

בא להציל את בית״ר

52 דקות לפני, MTA For Ever said:

קצר וקולע לעומת עמודים שלמים של הבל פה.

תשמע, מדהים איך הצליחו להנדס את התודעה לגביו. 

רק לפני חודש וחצי הבן אדם מרשית בהולנד ונאבק על אליפות מול אייאקס, כובש שערים מכריעים במסגרות אירופאיות, והיום? פתאום הוא זקן, לא אותו ערן זהבי של פעם. ״ישים גג 12 שערים וחלק מפנדלים״. 

אם ערן זהבי חוזר למכבי בכושר שהיה בו שנה שעברה בפ.ס.וו, הוא שוחט את הליגה ומסיים עם 20 פלוס. 

אז דיי לזיין את המוח, תתפללו שיחזור וזהו. 

1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

רק לפני חודש וחצי הבן אדם מרשית בהולנד ונאבק על אליפות מול אייאקס, כובש שערים מכריעים במסגרות אירופאיות, והיום? פתאום הוא זקן, לא אותו ערן זהבי של פעם. ״ישים גג 12 שערים וחלק מפנדלים״. 

אם ערן זהבי חוזר למכבי בכושר שהיה בו שנה שעברה בפ.ס.וו, הוא שוחט את הליגה ומסיים עם 20 פלוס. 

אלו יוזרים פיקטיביים במקרה הטוב, ואנשים טיפשים במקרה הרע. 

לפני1 שעה , kaplaey2 said:

בדיוק סוג המחשבה "שדופק" אותנו מלהתקדם, למה? הוא לבד ינצח כל קבוצה עם 11 שחקנים? 

אני ממש לא רועד מהמחשבה, סתם לדוגמא האם עבר בך רעד כשאצילי חתם בחיפה? (ולא שאני מחפש להשוות, סליחה מראש) 

איזה שטויות.

זהבי מגיע להיות חלק מקבוצה. 

כרגע יש 2 סקוררים בסגל בנוסף אליו ויגיע לכאן עוד לפחות שחקן התקפה אחד לכנף. לא כל הקבוצה נשענת עליו ולא תישען עליו.

ניסיתי באמת למצוא היגיון בבלבולי מוח שרשמת כאן הבנתי את התכלית בסוף. ללמוד מהסבא בחיפה ? חחחחחחחחחחח

הסבא בחיפה בזבז עשרות מיליוני יורו לאורך השנים והושפל פעם אחר פעם כמו שאף קבוצה אחרת לא הושפלה. אם אתה לא אוהד חיפה זה הדבר הכי עלוב שקראתי.

עדיף שהיית רושם את זה בהתחלה, ככה הייתי לפחןת נמנע מלקרוא את המגילות השבורות האלו. ד״ש לאצילי.

אם זהבי בא

אני מניח שחלוקת השערים תיהיה

יובה - 20 שערים

ערן - 20 שערים

פריצה - 15

גלוך - 10

אלמוג - 2

ריקן - 5 (הכל בדרבי)

ההולנדי - (5)

עדין חסר לנו תפוקה מהכנפיים

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

איזה שטויות.

זהבי מגיע להיות חלק מקבוצה. 

כרגע יש 2 סקוררים בסגל בנוסף אליו ויגיע לכאן עוד לפחות שחקן התקפה אחד לכנף. לא כל הקבוצה נשענת עליו ולא תישען עליו.

ניסיתי באמת למצוא היגיון בבלבולי מוח שרשמת כאן הבנתי את התכלית בסוף. ללמוד מהסבא בחיפה ? חחחחחחחחחחח

הסגרת את עצמך יופי

יאללה סלאמת, ד״ש לאונס קטינות

הגזמת איש! פיקטיבי? אני לא! אוהד מכבי אני כן! כבר עשרות שנים, מאז שאני ילד! 

פשוט מעלה על הכתב את החששות שלי מה "הייפ" של חגיגות זהבי הממשמשות ובאות...

אבל לנהל דיון אי אפשר כי אני מואשם שאני שוטף לאנשים את המוח? בסדר What Ever 

כמוני כמוך רוצה בהצלחה של הקבוצה, אז אני נחשד כאוהד של הקופים אם אני לא "מתיישר" לפי הנורמות שלך? 

ודרך אגב אני מאלו שתמכו בזה שהעיפו גם את האנס-קטינות וגם את מיכה! שניהם בושה על מה שעשו, וחצילי עוד יותר בגלל שהיה נשוי.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אם זהבי בא

אני מניח שחלוקת השערים תיהיה

יובה - 20 שערים

ערן - 20 שערים

פריצה - 15

גלוך - 10

אלמוג - 2

ריקן - 5 (הכל בדרבי)

ההולנדי - (5)

עדין חסר לנו תפוקה מהכנפיים

איך פריצה יכבוש 15 בתור חלוץ שלישי אם העונה הוא עשה את זה כחלוץ ראשון? 

4 דקות לפני, kaplaey2 said:

הגזמת איש! פיקטיבי? אני לא! אוהד מכבי אני כן! כבר עשרות שנים, מאז שאני ילד! 

פשוט מעלה על הכתב את החששות שלי מה "הייפ" של חגיגות זהבי הממשמשות ובאות...

אבל לנהל דיון אי אפשר כי אני מואשם שאני שוטף לאנשים את המוח? בסדר What Ever 

כמוני כמוך רוצה בהצלחה של הקבוצה, אז אני נחשד כאוהד של הקופים אם אני לא "מתיישר" לפי הנורמות שלך? 

חס וחלילה, אם נתת את הסבא מחיפה כרפרנס להצלחה אחרי שהוא השכיב כאן הכי הרבה כסף בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי על רכש וספג מהלומות והשפלות שנה אחר שנה פי 4 יותר מלוני הרציקוביץ׳ ומכבי בתקופתו, אז לפחות עבורי הדיון מתייתר לחלוטין.

18 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אתה מגזים לגבי הפן המקצועי. זהבי שחקן מצויין שידע להתמודד עם כל הגנה בעולם, העונה האחרונה שלא היתה טובה אבל הוא לא הפציץ. להבדיל, בלי להשוות, כבר היו בארץ שחקנים שעשו עונה טובה בהולנד.

בהחלט ראו שהמהירות והזריזות זה לא מה שהיה פעם (זה טבעי והוא מחפה על זה בתנועה חכמה שבזה הוא תמיד היה חזק). יחד עם זאת, אין ספק שבליגה הישראלית הוא אמור להפציץ

Just now, MTA For Ever said:

חס וחלילה, אם נתת את הסבא מחיפה כרפרנס להצלחה אחרי שהוא השכיב כאן הכי הרבה כסף בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי על רכש וספג מהלומות והשפלות שנה אחר שנה פי 4 יותר מלוני הרציקוביץ׳ ומכבי בתקופתו, אז לפחות עבורי הדיון מתייתר לחלוטין.

הסבא ניתן כדוגמא לאחד שרוכש כמו משוגע לא כמדד להצלחה! ביום שהסבא יהפוך להיות מדד להצלחה אנחנו צריכים לסגור את הכדורגל ולעזוב את המדינה! 

אבל אנחנו היינו שנתיים בבצורת של רכש (זה שהשכיבו 2 מליון אירו על חלוץ? סבבה! איפה שאר הכסף ה 32 מליון שקל שעשינו מהקמפיין באירופה? והכסף שנכנס מהמכירות?) 

ושלא יספרו לי על ה FairPlay זה נגמר מזמן!

לעניין זהבי... סבבה לחלוטין, יש לי את הספקות שלי אבל מעולם לא הכחשתי שהוא שחקן מוכח (תלך אחורה במה שכתבתי), מכפיל כוח אין ספק, אם ישתלב? לא יודע... 

1 דקה לפני, kaplaey2 said:

הסבא ניתן כדוגמא לאחד שרוכש כמו משוגע לא כמדד להצלחה! ביום שהסבא יהפוך להיות מדד להצלחה אנחנו צריכים לסגור את הכדורגל ולעזוב את המדינה! 

אבל אנחנו היינו שנתיים בבצורת של רכש (זה שהשכיבו 2 מליון אירו על חלוץ? סבבה! איפה שאר הכסף ה 32 מליון שקל שעשינו מהקמפיין באירופה? והכסף שנכנס מהמכירות?) 

לעניין זהבי... סבבה לחלוטין, יש לי את הספקות שלי אבל מעולם לא הכחשתי שהוא שחקן מוכח (תלך אחורה במה שכתבתי), מכפיל כוח אין ספק, אם ישתלב? לא יודע... 

מיץ' מביא מהבית המון כסף כל שנה. בשניח של אירופה זה פחות אבל עדין הוא מביא מהבית מליונים

4 דקות לפני, yellowcake said:

מי שיש לו ספק שזהבי לא עובר את ה 20 שערי ליגה הוא לא פחות מהזוי 

יהיה לו קשה שם, הם קבוצת אמצע טבלה

1 דקה לפני, kaplaey2 said:

איפה שאר הכסף ה 32 מליון שקל שעשינו מהקמפיין באירופה? והכסף שנכנס מהמכירות?) 

חולה על תגובות כאלה, עלק איפה הכסף.

הפייר פליי לא נגמר ולא נעלם, זה הולך להתהדק יותר בתקופה הקרובה.

6 דקות לפני, Elirandani said:

צודק! כל הכסף אקסטרא הלך על זהבי! :rolleyes:

33 דקות לפני, Elirandani said:

זה גם לא משנה. ההכנסות מאירופה פלוס מיטש- משלם את התקציב שמסתובב סביב ה100. ללא ההכנסות מאירופה, מיטש פשוט היה מביא יותר. 

4 דקות לפני, kaplaey2 said:

צודק! כל הכסף אקסטרא הלך על זהבי! :rolleyes:

אין שום אקסטרה במכבי. היא גרעונית במהותה רק שאת הגרעון משלים מיטש. מפתח ההוצאות שלה מראש גבוה יותר מהכנסותיה. 

1 hour ago, kaplaey2 said:

שמע, ספקות יש כל הזמן, על כל דבר וכל החלטה היא הימור. אין גארנטי לכלום, גם לא להצלחה של איביץ׳ לצורך העניין.

לא הכחשת שזהבי שחקן מוכח ? 

מזל שיש נתונים אחרת היינו חושבים שזה חתול בשק …

אם אני צריך להמר על זהבי מאשר כל שחקן אחר שאפשר להביא בנקודת הזמן הזו, אני עושה את זה כולל התחתונים שלי. 

לפני3 שעות , kaplaey2 said:

אם אצילי לא היה דופק קטינות ה"סבא מחיפה" היה בונה קבוצה למקום 3 גג.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.