Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

אגב לא זוכר מי התווכח איתי כאן שזהבי לא אמר שיחליט עד סוף מרץ, אז נכון, לא זהבי עצמון אלא הסוכן שלו, סיים סיים.

https://sports.walla.co.il/item/3497850?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

19 דקות לפני, nirnir20 said:

שווה למכבי יותר רק בחולצות ומנויים/כרטיסים. 

אין הרבה שחקנים בארץ ששווים שכר כזה, ערן הוא בהחלט כזה.

אולי אבל מסתמן שאין לו באמת הצעות ואולי אפשר להביא אותו בפחות

1 hour ago, פנחס שוף said:

אולי אבל מסתמן שאין לו באמת הצעות ואולי אפשר להביא אותו בפחות

4 מיליון מברזיל זה אין לו הצעות?

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אגב לא זוכר מי התווכח איתי כאן שזהבי לא אמר שיחליט עד סוף מרץ, אז נכון, לא זהבי עצמון אלא הסוכן שלו, סיים סיים.

https://sports.walla.co.il/item/3497850?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

אז התחרט? הוא חייב לנו משהו?

זאת ההחלטה האחרונה שהוא צריך לעשות בקריירה שלו. אי אפשר להבין אותו אם הוא לוקח את הזמן? 

חוץ מזה שהאימונים לא התחילו אז למה הוא צריך למהר לחתום איפשהו (בברזיל החלון סגור אז הוא לא יכול לשחק). בינתיים הוא משתקם מהפציעה ולוקח את הזמן. לא רואה בעיה.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

שמע אתה צירפת את הכתבה וזה לא מה שהוא אמר.

הוא אומר שבינואר הוא חשב שזהבי יחליט עד סוף מרץ ובפועל הוא רחוק מלהחליט כי דברים השתנו.

בקיצור שטויות.

Just now, מכביסט לעד said:

4 מיליון מברזיל זה אין לו הצעות?

אז התחרט? הוא חייב לנו משהו?

זאת ההחלטה האחרונה שהוא צריך לעשות בקריירה שלו. אי אפשר להבין אותו אם הוא לוקח את הזמן? 

חוץ מזה שהאימונים לא התחילו אז למה הוא צריך למהר לחתום איפשהו (בברזיל החלון סגור אז הוא לא יכול לשחק). בינתיים הוא משתקם מהפציעה ולוקח את הזמן. לא רואה בעיה.

מלבד קבוצת התחתית בברזיל

לפני3 שעות , Elirandani said:

קשה לי להאמין שמדובר באמת ב-4 מיליון כמו שמדווחים

מעבר לזה, יש שם חלוץ בן 18 עם מרקט ואליו של 10 מיליון אירו. לא מבין איך הם רוצים לתפוס לו את המקום בערן. מביך עבורם. 

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

בקיצור, הוא לא רוצה להיות פה. 

אני מקווה מאוד שמתקדמים מזה ולא תוקעים את ההכנות על זה.

ברור, הרי ידוע שמה שמכבי הכי אוהבים לעשות זה להתקדם הלאה ולסיים עם ההכנות כמה שיותר מוקדם.

כמה אנשים שאני מחשיב כאמינים מאד טענו בפניי שערן סגר במכבי כבר לפני חודש 

וההודעה תצא קרוב לפתיחת מכירת המנויים

להאמין או לא? אני בעצמי לא יודע 

אבל זה האנשים הכי אמינים שיש :|

1 דקה לפני, YNWA said:

כמה אנשים שאני מחשיב כאמינים מאד טענו בפניי שערן סגר במכבי כבר לפני חודש 

וההודעה תצא קרוב לפתיחת מכירת המנויים

להאמין או לא? אני בעצמי לא יודע 

אבל זה האנשים הכי אמינים שיש :|

אם זה היה נכון אז כבר מזמן היו יוצאות ידיעות שבוטאפוגו ירדה ממנו

Just now, Keano said:

אם זה נכון אז כבר מזמן היו יוצאות ידיעות שבוטאפוגו ירדה ממנו

גם הוא לא בדיוק יורד מהם. רק היום פורסם שהוא "ביקש הבהרות לגבי הפריצה לחדרי ההלבשה".

אם זה היה מרתיע אותו, הוא לא היה מבקש הבהרות, הוא היה אומר "לא מתאים לי, תודה" וזהו.

בסוף מציעים לו יותר מאיתנו (4, 8, 2, מה שלא יהיה...) בליגה שהוא לא שיחק בה והאתגר קורץ לו.

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם הוא לא בדיוק יורד מהם. רק היום פורסם שהוא "ביקש הבהרות לגבי הפריצה לחדרי ההלבשה".

אם זה היה מרתיע אותו, הוא לא היה מבקש הבהרות, הוא היה אומר "לא מתאים לי, תודה" וזהו.

בסוף מציעים לו יותר מאיתנו (4, 8, 2, מה שלא יהיה...) בליגה שהוא לא שיחק בה והאתגר קורץ לו.

אני לא יודע כמה זה נכון הידיעות מהמקורבים שלו, אני רק יכול להתייחס למה שיוצא בברזיל כי זה נראה לי אמין יותר, הם לא ממש דיסקרטיים בעניין שלו

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

רק היום פורסם שהוא "ביקש הבהרות לגבי הפריצה לחדרי ההלבשה".

"פורסם על ידי מקורבים לזהבי" = הפורום. כל מה שאנחנו כותבים כאן זה "מקורבים אמרו"

5 דקות לפני, שמש צהובה said:

"פורסם על ידי מקורבים לזהבי" = הפורום. כל מה שאנחנו כותבים כאן זה "מקורבים אמרו"

הרבה פעמים זה באמת נכון.

21 דקות לפני, Keano said:

אני לא יודע כמה זה נכון הידיעות מהמקורבים שלו, אני רק יכול להתייחס למה שיוצא בברזיל כי זה נראה לי אמין יותר, הם לא ממש דיסקרטיים בעניין שלו

אני לא מאמין גם למה שפרסמים בברזיל. הרבה מהדיווחים שם נשמעים כמו חרטא. מנצלים את הפנטזיה של האוהדים שלהם בדיוק כמו שעושים העיתונאים כאן. בסוף זה אותו מקצוע…

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.