Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

51 דקות לפני, סלבה said:

תגיד שטיילת בדרום אמריקה ופגשת יהודים מקומיים, לא צריך להפוך את עצמך לשליח הפורום בברזיל.

ה"גטאות" יותר רלוונטיים לסאו פאולו, מה שהופכים אותה לקצת יותר בטוחה, אגב. ריו בנויה אחרת לגמרי, והתנועה הרבה יותר חופשית, ובין שכונות שונות יש הפרדה משמעותית, בעיקר בטופוגרפיה, כאשר הפאבלות הן למעשה גטאות בשעות הלילה, יש סגר.

להגיד לך שזו עיר בטוחה באופן כללי? ממש לא, ואכן לא עוצרים שם באדום בלילה (מעוגן בחוק), אבל צריך להבין שזהבי הוא מולטי מיליונר, ואם יחיה שם הוא יחיה בסביבת מולטי מיליונרים אחרים בשכונה בגודל עצום שיש בה כל מה שצריך ואחוזי הפשיעה בה ספציפית נמוכים (מניח שלבלון). גם בוטאפוגו עצמה זו שכונה יחסית בטוחה עם אוכלוסיה ממעמד הביניים הגבוה והפאבלה הסמוכה היא לא ממש מסוכנת, אפילו צילמו בה סרטים הוליוודיים.

עיר האלוהים?

לפני3 שעות , סלבה said:

הליגה הברזילאית טופ 10 בעולם, אולי בשנים האחרונות טופ 15, היא באמת עדיפה על ישראל משמעותית וזה גם משהו שמעט אירופאים עשו בהיסטוריה באופן כללי, בטח שישראלים לא עשו.

אני לא יודע אם באמת החליט כי המקור הזה לא נראה מאוד אמין, אבל זה קצת מגוחך כל היציאה על בן אדם שבסך הכל התלבט בבחירת קבוצה מכיוונים שונים.

אם השתמע מהתגובה שלי שהליגת פח שלנו טובה יותר אז כמובן שלא, הכוונה שלי הייתה היא שבסופו של יום זו קבוצת תחתית בליגה, מילא אם היה מדובר בקורינתינאס או פלמייארס + שכר גבוה + אפשרות לשחק בליברטודרס הייתי מפרגן בענק.

12 דקות לפני, yuri said:

עיר האלוהים?

לא סרט הוליוודי :)

גם לא צולם שם אלא בפאבלה שנקראת עיר האלוהים, גם היא לא מאוד מסוכנת היום (כן בעבר, אפילו מאוד).

11 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם השתמע מהתגובה שלי שהליגת פח שלנו טובה יותר אז כמובן שלא, הכוונה שלי הייתה היא שבסופו של יום זו קבוצת תחתית בליגה, מילא אם היה מדובר בקורינתינאס או פלמייארס + שכר גבוה + אפשרות לשחק בליברטודרס הייתי מפרגן בענק.

זו קבוצת תחתית עם בעלים עשיר שרוצה להביא אותם לצמרת, וזה ממש לא מופרך. להגביל אותו רק לשתי הקבוצות המובילות כיום זה די דבילי (נראה לי שסתם הסתכלת על הטבלה. מה עם פלאמנגו? סאו פאולו? סנטוס? פלומיננזה? אינטרנאסיונל? גם הן אופציות גרועות?), צריך לדעת את מקומנו בעולם.

אני גם לא חושב שאי פעם שיחק בקורינתיאנס או פאלמייראס שחקן אירופאי, גם לגבי בוטאפוגו היחיד שעולה לי הוא סיידורף שזה לא אירופאי קלאסי. בכלל, הקבוצה היחידה שעולה לי לראש עם "מסורת אירופית" היא פלומיננזה שלפני איזה 15 שנה החתימה איזה שלושה סרבים (נראה לי שהיה עוד 1-2 בליגה, גל סרבי בברזיל, משהו מוזר). אם זהבי באמת ישחק שם זה חתיכת דבר יוצא דופן וצריך להבין את זה.

16 דקות לפני, סלבה said:

לא סרט הוליוודי :)

גם לא צולם שם אלא בפאבלה שנקראת עיר האלוהים, גם היא לא מאוד מסוכנת היום (כן בעבר, אפילו מאוד).

זו קבוצת תחתית עם בעלים עשיר שרוצה להביא אותם לצמרת, וזה ממש לא מופרך. להגביל אותו רק לשתי הקבוצות המובילות כיום זה די דבילי (נראה לי שסתם הסתכלת על הטבלה. מה עם פלאמנגו? סאו פאולו? סנטוס? פלומיננזה? אינטרנאסיונל? גם הן אופציות גרועות?), צריך לדעת את מקומנו בעולם.

אני גם לא חושב שאי פעם שיחק בקורינתיאנס או פאלמייראס שחקן אירופאי, גם לגבי בוטאפוגו היחיד שעולה לי הוא סיידורף שזה לא אירופאי קלאסי. בכלל, הקבוצה היחידה שעולה לי לראש עם "מסורת אירופית" היא פלומיננזה שלפני איזה 15 שנה החתימה איזה שלושה סרבים (נראה לי שהיה עוד 1-2 בליגה, גל סרבי בברזיל, משהו מוזר). אם זהבי באמת ישחק שם זה חתיכת דבר יוצא דופן וצריך להבין את זה.

מעניין את הסבתא שלנו הליגה הברזילאית. מצידי לנעול את הנושא המאוס הזה.

9 דקות לפני, yuri said:

מעניין את הסבתא שלנו הליגה הברזילאית. מצידי לנעול את הנושא המאוס הזה.

אולי דווקא נעילה של הנושא תחזיר אותו למכבי.

צטט

זהבי שב לארץ מחופשה בדובאי, אותה ניצל גם כדי לערוך אימונים אישיים ולחזק את המקום בו נותח בברך. בזמן שכולם ממתינים לשמוע היכן הוא יבחר לשחק, נודע היום (שבת) כי זהבי יצטרך לעבור בעוד כשבועיים בדיקה רפואית שתאשר כי הפציעה מאחוריו וכי הניתוח טיפל לגמרי בבעיה שהייתה לו. הבדיקה הזו הכרחית לביטוח אותו הוא צריך להפעיל מהרגע שהוא חותם על חוזה ומצטרף לאחת הקבוצות שרוצות אותו. 

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא יודע אם מגיע לו לחזור לכאן

רכב על דרבי פריצה ועשה מזה קריירה די במזל

עדיף להחזיר את מיכה לפחות אכפת לו מהמועדון

מה?

מקריאת התגובות פה הייתי בטוח שחתם, הפעם באמת הגזמתם, בסך הכל כתבה אחת מברזיל, זה יכול להיות המצאה כמו שהכתבים פה ממציאים כותרות כל שני וחמישי

הרצוי: זהבי ואיביץ' חותמים במכבי ויוצא פרסום משותף.

המצוי: נשארים עם חלייאלה כחלוץ מרכזי והדובר של קרסטאיץ' מקבל את תפקיד המאמן במכבי.

Just now, קובי השועל said:

מגרש אימונים בוטאפגו

לא עדיף להם לשים את הסכום שרוצים לשים עליו לתחזוקת דשא וחדר הלבשה נורמלי?

Screenshot_20220611-172228_Instagram.jpg

לא חושב שהקלף שלנו זה מתחם אימונים עם כל הכבוד למכולות בקרית שלום 

7 דקות לפני, matis said:

לא חושב שהקלף שלנו זה מתחם אימונים עם כל הכבוד למכולות בקרית שלום 

אין למיטש הרבה דברים שאני אקרא להם חוסר הצלחה משווע אבל נושא שיפוץ קריית שלום למתחם אימונים ראוי אחרי כל כך הרבה שנים תחת חסותו די עונה להגדרה הזו(אפילו את בלומפילד הוא הצליח לגרום לעירייה לשפץ).

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

אין למיטש הרבה דברים שאני אקרא להם חוסר הצלחה משווע אבל נושא שיפוץ קריית שלום למתחם אימונים ראוי אחרי כל כך הרבה שנים תחת חסותו די עונה להגדרה הזו(אפילו את בלומפילד הוא הצליח לגרום לעירייה לשפץ).

אני לא בטוח שניתן חוקית לבנות שם מבני קבע. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא בטוח שניתן חוקית לבנות שם מבני קבע. 

במידה ואין אפשרות חוקית לבנות מבני קבע,האם האיסור הוא ברמת החקיקה העירונית או חוק מדינה?(כי רמת היכולת לפעול למען שינוי חקיקה עירונית היא הרבה יותר ריאלית מאשר האופציה הבלתי אפשרית של חקיקה ארצית).

לפני6 שעות , galacticos said:

נכון, מסכים איתך לגמרי. 

אבל נקודתית בעניין זהבי, אין לי מילה רעה אחת להגיד על מכבי והעובדים בה. 

אני בטוח (לא מידיעה) שמכבי הציעה הכי הרבה שהיא יכולה עבור זהבי, שהיה שחקן המפתח שלה מבחינת רכש בחלון הנוכחי (זה לא סוד). וההתנהלות שלו היא אחד הגורמים לחלום הנוכחי. 

בלי קשר למה שכתבתי, היה חייב לנחות כאן מאמן בשלב הזה של החלון. 

זה בדיוק העניין.. שאין לך מה להיות בטוח. לחלופין יכול גם להיות שזהבי חיכה למכבי שמתנהלת כהרגלה לאחרונה בחובבניות, וההתנהלות שלה זה אחד הגורמים להתמהמהות שלו. לי זה אפילו יותר הגיוני שזה נוטה לשם אבל הכל ספקולציות. 

אנחנו לא תקועים רק איתו, אנחנו תקועים עם כולם כמעט על הכל, כל הזמן. הוא רואה את זה. זה לא מפתה.

1 hour ago, Raumdeuter said:

רצה כמה וכמה פעמים אבל שהנכס יעבור אליו העירייה סירבה ולא מוכנה ובגלל זה לא שופץ עד היום

9 דקות לפני, אלעד בניטח said:

רצה כמה וכמה פעמים אבל שהנכס יעבור אליו העירייה סירבה ולא מוכנה ובגלל זה לא שופץ עד היום

מוזר בעיניי האמת,על פניו כל עירייה(במיוחד עם ראש עיר חובב כסף כמו חולדאי) אמורה לעוף על האפשרות שאדם רוצה להשביח את השטח על חשבונו באפס הוצאה מצידם וגם אינטרסים כלכליים עקיפים של העירייה.

15 דקות לפני, Raumdeuter said:

מוזר בעיניי האמת,על פניו כל עירייה(במיוחד עם ראש עיר חובב כסף כמו חולדאי) אמורה לעוף על האפשרות שאדם רוצה להשביח את השטח על חשבונו באפס הוצאה מצידם וגם אינטרסים כלכליים עקיפים של העירייה.

עזוב נו החולדה כבר הראה מי הוא. אתה בונה על זה שהוא יתן למיץ' לעשות דברים בשטח שלו? האגו שלו לא יתן כמו שהוא לא יתן לו לרדת מהעץ של יומיים גשם בשנה.

אצטדיון הוא לא נתן לו לבנות אז לשדרג את מתחם האימונים בקריית שלום? הצחקת אותו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.