Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

מי שחושב שערן ״החליט״ רק בימים האחרונים והוא לא ידע על זה כבר חודש. משקר לעצמו.

היה יכול לסגור סיפור להגיד לא בא למכבי וזהו אסל הוא מת על זה 

מקווה מאוד שלא יחזירו אותו לפה עוד עונה או שנתיים כי זה יראה שהקבוצה כלכך במצב גרוע שרודפים פה אחרי שחקן בפרישה

40 דקות לפני, סלבה said:

לזלזל בידיעה של זהבי על מקום שהוא (אולי) בוחר להעביר בו את השנתיים הקרובות, כמו לקבוע שמהתחלה הוא ידע מה הבחירה שלו ושיחק בכולם, זה לא רציני וקיים כנראה רק במוח של משתמשים פה.

סלבה היקר 

אותו הדבר אפשר להגיד עלייך ועל אחרים שבולעים את החארטות של ערן, שבמודע מנצל את מכבי כדאי לשדרג את החוזים שלו.

בשורה התחתונה לא אשנא אותו בחיים אבל צריך לדעת שאם זה נכון והוא חותם שם הוא שם חותמת על היותו זונה של כסף.. 

לפני1 שעה , תל-אביב_צהובה said:

אתה יודע כמה עוקבים יתווספו לו ברגע שהוא יעבור לשם ? האלף שיעזבו יבלעו כאילו לא עזבו

זה ברזיל לא סן מרינו

שיתווספו לו כל דיירי הפאבלות וכמה מאות יהודים מהאיזור. להרבה מאד מאוהדי מכבי הסיפור מוצה והוא פשוט יימחק, זאת הייתה ההזדמנות האחרונה שלו לחזור.

אגב, הוא חי על הסושיאל, זה סופר חשוב לו! מי שאומר שזה על הבייצה השמאלית שלו פשוט לא מבין.

5 דקות לפני, hen34 said:

סלבה היקר 

אותו הדבר אפשר להגיד עלייך ועל אחרים שבולעים את החארטות של ערן, שבמודע מנצל את מכבי כדאי לשדרג את החוזים שלו.

בשורה התחתונה לא אשנא אותו בחיים אבל צריך לדעת שאם זה נכון והוא חותם שם הוא שם חותמת על היותו זונה של כסף.. 

חחחח אבל לא תשנא אותו. חן אלי אם הוא לא בא הפעם, מבחינתי הוא מחוק, אני לא אעקוב אחריו, הוא לא מעניין אותי ואני גם לא מעוניין שיחזור לעונת פרישה, שלא יעשה טובה.

ואני גם אקשר את זה לאיביץ, השאלה למה איביץ מתעכב, האם בגלל מיץ' או שהוא לא סגור בראש? כי אם הוא לא סגור בראש אז הייתי מצפה לעבור לאופציה הבאה, שאף אחד לא יעשה טובה שהוא בא למכבי.

23 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

זאת מדינה עם שודים אלימים וירי ברחובות

ממש לא סטיגמה

כאחד שהסתובב הרבה עם יהודים בריו וסאו פאולו , הוא הולך לחיות בשכונה סגורה סוג של גטו ירגיש קצת יותר מוגן, לעולם לא ירגיש חופשי ובטוח. המקומיים לא עוצרים ברמזור אדום מלחץ שמישהו ינסה להיכנס לרכב…

12 דקות לפני, yuri said:

שיתווספו לו כל דיירי הפאבלות וכמה מאות יהודים מהאיזור. להרבה מאד מאוהדי מכבי הסיפור מוצה והוא פשוט יימחק, זאת הייתה ההזדמנות האחרונה שלו לחזור.

אגב, הוא חי על הסושיאל, זה סופר חשוב לו! מי שאומר שזה על הבייצה השמאלית שלו פשוט לא מבין.

על מה אתה מדבר

כנס לכל פוסט אינסטגרם שלו לאחרונה, אלפי תגובות של אוהדי בוטאפוגו

איזה היעלבויות של בחורה הולכות כאן חחחח 

אשמח גם אם יגיע "רק" לעונת פרישה, לא צריך להיות מביכים כמו חיפה או הפועל ולקחת קשה את זה שהעדיף אתגר מקצועי ותגמול כלכלי טובים יותר

15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

חחחח אבל לא תשנא אותו. חן אלי אם הוא לא בא הפעם, מבחינתי הוא מחוק, אני לא אעקוב אחריו, הוא לא מעניין אותי ואני גם לא מעוניין שיחזור לעונת פרישה, שלא יעשה טובה.

ואני גם אקשר את זה לאיביץ,השאלה למה איביץ מתעכב, האם בגלל מיץ' או שהוא לא סגור בראש? כי אם הוא לא סגור בראש אז הייתי מצפה לעבור לאופציה הבאה, שאף אחד לא יעשה טובה שהוא בא למכבי.

לא אשנא אותו אלא אם יעשה מעבר לפועל או חיפה.

ברור שזה עכשיו או לעולם לא!!

אני לא מיטש כדאי לדעת למה כל העיכובים..

9 דקות לפני, Ranen said:

איזה היעלבויות של בחורה הולכות כאן חחחח 

אשמח גם אם יגיע "רק" לעונת פרישה, לא צריך להיות מביכים כמו חיפה או הפועל ולקחת קשה את זה שהעדיף אתגר מקצועי ותגמול כלכלי טובים יותר

מסכים אבל ברגע שהוא לא חוזר הקיץ אז זהו. זו הייתה ההזדמנות האחרונה

6 דקות לפני, דקסטר said:

אז שלא יחזור.

האמת, לא כזה סיפור. המועדון גדול יותר מכל שחקן.

7 דקות לפני, דקסטר said:

אבל למה? אם יחזור עוד שנתיים לעונת פרישה אתה לא תעשה לו כבוד? לא תשיר לו את השיר? תשרוק לו בוז?

מנסה להבין את ההיגיון מלבד האמוציות של האכזבה שיש כרגע

אתם מתעצבנים על ערן כי הייתם בטוחים שהוא במכבי לפי רז הקיר וטוכמן לא ככה? כי לא ראיתי איזה טיזרים עשה ערן בדיוק שאתם אומרים שהוא חיפש תשומי.

12 דקות לפני, Ranen said:

אבל למה? אם יחזור עוד שנתיים לעונת פרישה אתה לא תעשה לו כבוד? לא תשיר לו את השיר? תשרוק לו בוז?

מנסה להבין את ההיגיון מלבד האמוציות של האכזבה שיש כרגע

לא אבל אני מקווה מאוד שהוא לא יחזור.

אמנם הוא שחקן ומנהיג ענק אבל הוא בן 35 *עכשיו* וכבר מתחילות לו פציעות פה ושם מה שלא קרה לו בקריירה. נכון שהוא שומר על עצמו מדהים אבל בגיל 37 אי אפשר לדעת באיזה מצב הוא יבוא, מה גם שהוא תמיד אמר שזה הגיל שהוא רוצה לפרוש בו.

לי אין שום אכזבה אמיתית כי מהרגע שעזב לסין אמרתי שהוא לא יחזור ויפרוש בחו"ל. לא היה רגע אחד ב6 השנים האחרונות שבאמת האמנתי שהוא חוזר.

1 hour ago, yuri said:

כאחד שהסתובב הרבה עם יהודים בריו וסאו פאולו , הוא הולך לחיות בשכונה סגורה סוג של גטו ירגיש קצת יותר מוגן, לעולם לא ירגיש חופשי ובטוח. המקומיים לא עוצרים ברמזור אדום מלחץ שמישהו ינסה להיכנס לרכב…

תגיד שטיילת בדרום אמריקה ופגשת יהודים מקומיים, לא צריך להפוך את עצמך לשליח הפורום בברזיל.

ה"גטאות" יותר רלוונטיים לסאו פאולו, מה שהופכים אותה לקצת יותר בטוחה, אגב. ריו בנויה אחרת לגמרי, והתנועה הרבה יותר חופשית, ובין שכונות שונות יש הפרדה משמעותית, בעיקר בטופוגרפיה, כאשר הפאבלות הן למעשה גטאות בשעות הלילה, יש סגר.

להגיד לך שזו עיר בטוחה באופן כללי? ממש לא, ואכן לא עוצרים שם באדום בלילה (מעוגן בחוק), אבל צריך להבין שזהבי הוא מולטי מיליונר, ואם יחיה שם הוא יחיה בסביבת מולטי מיליונרים אחרים בשכונה בגודל עצום שיש בה כל מה שצריך ואחוזי הפשיעה בה ספציפית נמוכים (מניח שלבלון). גם בוטאפוגו עצמה זו שכונה יחסית בטוחה עם אוכלוסיה ממעמד הביניים הגבוה והפאבלה הסמוכה היא לא ממש מסוכנת, אפילו צילמו בה סרטים הוליוודיים.

1 דקה לפני, סלבה said:

תגיד שטיילת בדרום אמריקה ופגשת יהודים מקומיים, לא צריך להפוך את עצמך לשליח הפורום בברזיל.

ה"גטאות" יותר רלוונטיים לסאו פאולו, מה שהופכים אותה לקצת יותר בטוחה, אגב. ריו בנויה אחרת לגמרי, והתנועה הרבה יותר חופשית, ובין שכונות שונות יש הפרדה משמעותית, בעיקר בטופוגרפיה, כאשר הפאבלות הן למעשה גטאות בשעות הלילה, יש סגר.

להגיד לך שזו עיר בטוחה באופן כללי? ממש לא, ואכן לא עוצרים שם באדום בלילה (מעוגן בחוק), אבל צריך להבין שזהבי הוא מולטי מיליונר, ואם יחיה שם הוא יחיה בסביבת מולטי מיליונרים אחרים בשכונה בגודל עצום שיש בה כל מה שצריך ואחוזי הפשיעה בה ספציפית נמוכים (מניח שלבלון). גם בוטאפוגו עצמה זו שכונה יחסית בטוחה עם אוכלוסיה ממעמד הביניים הגבוה והפאבלה הסמוכה היא לא ממש מסוכנת, אפילו צילמו בה סרטים הוליוודיים.

איזו בקיאות.. לא סתם בחרת את הכינוי

מחכה לכותרות "מכבי עובדת על אלטרנטיבות אחרי שזהבי בחר שלא להגיע".

זה הרי ברור שבזבזו את הזמן על מטרות לא ריאליות כמו תמיד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.