Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

“ מי שתציב לי דד ליין לא אחתום אצלה ״

״ בוטאגפו הציבה דד ליין לזהבי ״

״ זהבי אמר כן ״

בהצלחה.

אם אכן יחתום שם מבחינתי הוא גמר עם הכדורגל ורוצה להכניס כמה שיותר לפני שהלכה הקריירה. רק שלא יספר מעשיות כמה הליגה שם טובה חחחחחחח

הליגה הברזילאית טופ 10 בעולם, אולי בשנים האחרונות טופ 15, היא באמת עדיפה על ישראל משמעותית וזה גם משהו שמעט אירופאים עשו בהיסטוריה באופן כללי, בטח שישראלים לא עשו.

אני לא יודע אם באמת החליט כי המקור הזה לא נראה מאוד אמין, אבל זה קצת מגוחך כל היציאה על בן אדם שבסך הכל התלבט בבחירת קבוצה מכיוונים שונים.

1 דקה לפני, סלבה said:

הליגה הברזילאית טופ 10 בעולם, אולי בשנים האחרונות טופ 15, היא באמת עדיפה על ישראל משמעותית וזה גם משהו שמעט אירופאים עשו בהיסטוריה באופן כללי, בטח שישראלים לא עשו.

אני לא יודע אם באמת החליט כי המקור הזה לא נראה מאוד אמין, אבל זה קצת מגוחך כל היציאה על בן אדם שבסך הכל התלבט בבחירת קבוצה מכיוונים שונים.

הליגה הברזילאית בהחלט יותר טובה מליגת העל אבל בוטאפוגו קבוצת תחתית בשנים האחרונות (גם העונה) ובכללי לא מדובר על אחת מהאימפריות של ברזיל. לא רואה סיבה הגיונית לחתום שם חוץ מהכסף 

4 דקות לפני, סלבה said:

מסכים, זו זכותו להתלבט כמו כל שחקן אחר. זה אנחנו וההתקשורת שהעלו את רף הציפיות שיגיע ואז יש אכזבה. אנחנו צריכים להתעסק בעצמינו ולא במה יחליט זהבי.

יאללה מתפנה כסף לפרץ, דסה, ביטון, יוני, כנעאן - בואו נתרכז בזה ונשים את זהבי מאחור, לא רוצה לשמוע עליו יותר…

אני לעומת אחרים פה מקבל את ההחלטה שלו ללכת לברזיל אם וכאשר ביותר אמפטיה.

נניח לכסף בצד.

הם באמת רוצים אותו, הקהל שם מטורף, זאת מדינה של כדורגל. זאת אמורה להיות חוויה די יוצאת דופן לכדורגלן ישראלי. יכול להיות שיהיה לו שם בסוף מעפן אבל גם יש פוטנציאל לטירוף.

אצלינו לעומת זאת המועדון לא מראה סימני התנהלות בריאה בשנים האחרונות וכנראה שזה מתבטא גם במשא ומתן איתו וגם באופטימיות שלו לגבי איך הקבוצה תיראה. הוא השיג פה הרבה ועם הלך הרוח במועדון כרגע לא נראה שמישהו מהיושבים למעלה מתכנן להתעלות במקצוענות על מה שהיה בזמנו מה שלא אמור לגרום לו לאופטימיות בנוגע לאיזה חוויות יוצאות דופן או שבירת שיאים. מקסימום אליפות ואיזה קמפיין בינוני באירופה.. זאת דילמה לא פשוטה וגם אני הייתי מתקשה להחליט. 

אני לא חושב שאנשים כועסים על הבחירה המקצועית, כמו על הדרך שהוא עשה את הבחירה. 

הוא ידע שהוא לא חוזר למכבי מ-DAY 1 של פגרת הקיץ, ועדיין התנהל כמו טווס כלפי האוהדים והמועדון שהיו הגב שלו כאן. 

אני באמת מקווה שמכבי תזכור את מה שקרה כאן בחודש וחצי האחרונים ותסגור בפניו את הדלת לעתיד. 

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

הליגה הברזילאית בהחלט יותר טובה מליגת העל אבל בוטאפוגו קבוצת תחתית בשנים האחרונות (גם העונה) ובכללי לא מדובר על אחת מהאימפריות של ברזיל. לא רואה סיבה הגיונית לחתום שם חוץ מהכסף 

אחד המועדונים הגדולים והאהודים בברזיל, מיליוני אוהדים, אין לך מושג על מה אתה מדבר. בעבר היו חזקים ונחשבים יותר, אבל זה עדיין חתיכת מועדון פאר.

הכדורגל הברזילאי בנוי שונה, יש שם את הברזילראו ויש את האליפויות המחוזיות. בוטאפוגו אמנם באמת לא זכו בברזילראו יותר מידי אבל הם אימפריה בריו דה ז'ניירו, המחוז הכי חזק ותחרותי. האמת שגם שכונת בוטאפוגו היא יחסית טובה ובטוחה (לא שהוא יגור בה), אנשים פה חושבים שברזיל זו עיר פרועה ממשחקי מחשב, אמנם יש שם הרבה פשיעה ובלאגן, אבל מאות מיליונים של בני אדם חיים שם בסדר גמור.

3 דקות לפני, סלבה said:

אחד המועדונים הגדולים והאהודים בברזיל, מיליוני אוהדים, אין לך מושג על מה אתה מדבר. בעבר היו חזקים ונחשבים יותר, אבל זה עדיין חתיכת מועדון פאר.

הכדורגל הברזילאי בנוי שונה, יש שם את הברזילראו ויש את האליפויות המחוזיות. בוטאפוגו אמנם באמת לא זכו בברזילראו יותר מידי אבל הם אימפריה בריו דה ז'ניירו, המחוז הכי חזק ותחרותי. האמת שגם שכונת בוטאפוגו היא יחסית טובה ובטוחה (לא שהוא יגור בה), אנשים פה חושבים שברזיל זו עיר פרועה ממשחקי מחשב, אמנם יש שם הרבה פשיעה ובלאגן, אבל מאות מיליונים של בני אדם חיים שם בסדר גמור.

כל מה שאתה כותב זה הכל נכון ויפה. 

אבל בוא… ערן לא יחתום שם בשביל ליגת המחוזות או בשביל אליפות הברזילראו. 

הוא יחתום בשביל הארגז כסף שהוא יקבל. 

אני בספק אם עד לרגע זה ערן מודע שיש דבר כזה ליגת המחוזות (שהיא לא של אופ״א)

1 דקה לפני, galacticos said:

כל מה שאתה כותב זה הכל נכון ויפה. 

אבל בוא… ערן לא יחתום שם בשביל ליגת המחוזות או בשביל אליפות הברזילראו. 

הוא חתם בשביל הארגז כסף שהוא יקבל. 

אני בספק אם עד לרגע זה ערן מודע שיש דבר כזה ליגת המחוזות (שהיא לא של אופ״א)

לזלזל בידיעה של זהבי על מקום שהוא (אולי) בוחר להעביר בו את השנתיים הקרובות, כמו לקבוע שמהתחלה הוא ידע מה הבחירה שלו ושיחק בכולם, זה לא רציני וקיים כנראה רק במוח של משתמשים פה.

28 דקות לפני, galacticos said:

אני לא חושב שאנשים כועסים על הבחירה המקצועית, כמו על הדרך שהוא עשה את הבחירה. 

הוא ידע שהוא לא חוזר למכבי מ-DAY 1 של פגרת הקיץ, ועדיין התנהל כמו טווס כלפי האוהדים והמועדון שהיו הגב שלו כאן. 

אני באמת מקווה שמכבי תזכור את מה שקרה כאן בחודש וחצי האחרונים ותסגור בפניו את הדלת לעתיד. 

אני לא חושב שהוא ידע מלכתחילה שהוא לא יגיע. מאמין שהוא התלבט למוות בנוגע למה שאולי תהיה התחנה האחרונה בקריירה שלו. תראה איך אנחנו נראים.. כבר שנתיים שהניהול מזכיר לי את תקופת לוני. חורים במלא עמדות, אין מאמן ורכש בזמן, במקום ג'ורדי ואנגלידיס - תמם ויצחקי. קשה לבחור בנו. מה הוא כבר יעשה פה שעוד לא עשה?

הלוואי שהוא ואיביץ' ודסה ועוד יבואו ויביאו אליפות וקמפיין ליגת אלופות, זה פשוט לא נראה שהמועדון באמת מכוון לשם

החלטה מטופשת בעניי - כבר עדיף היה לשחק באולימפיאקוס. הוא יעלם לאט לאט שם הוא לא לליגה הזאת 

מה גם ברזיל? באמת? לפני חצי שנה בכית ששדדו את הבית שלך בהולנד אז אתה הולך לברזיל? 

לא משנה מה יעשה שם, בגיל 38 37 לא הייתי מחזיר אותו, יש גבול

5 דקות לפני, סלבה said:

לזלזל בידיעה של זהבי על מקום שהוא (אולי) בוחר להעביר בו את השנתיים הקרובות, כמו לקבוע שמהתחלה הוא ידע מה הבחירה שלו ושיחק בכולם, זה לא רציני וקיים כנראה רק במוח של משתמשים פה.

אף אחד לא טען פה לשנייה שמכבי מועדון גדול מבוטאפוגו (כולם כאן יודעים שלא). 

אבל אין כאן שבריר של מקצועיות במעבר הזה לליגה הברזילאית. 

לזהבי לא אכפת מהמחוזות, מהברזילראו או מרמת הפשיעה בשכונת בוטאפוגו. 

הוא בא לעשות עוד ארגז ולכן כל הטיעונים על איכות הליגה וטיב המחוז והשכונה, נראים לי קצת מיותרים

2 דקות לפני, elbanana said:

אני לא חושב שהוא ידע מלכתחילה שהוא לא יגיע. מאמין שהוא התלבט למוות בנוגע למה שאולי תהיה התחנה האחרונה בקריירה שלו. תראה איך אנחנו נראים.. כבר שנתיים שהניהול מזכיר לי את תקופת לוני. חורים במלא עמדות, אין מאמן ורכש בזמן, במקום ג'ורדי ואנגלידיס - תמם ויצחקי. קשה לבחור בנו. מה הוא כבר יעשה פה שעוד לא עשה.

הלוואי שהוא ואיביץ' ודסה ועוד יבואו ויביאו אליפות וקמפיין ליגת אלופות, זה פשוט לא נראה שהמועדון באמת מכוון לשם

מכבי תקועה בחלון הזה בין היתר בגללו. 

אם בזה אתה מאמין ולא חושב שלהן אדם אין עוד שיקולים חוץ מכסף (שגם הוא מאוד חשוב במקרים כאלה) - שיהיה לך בכיף.

1 דקה לפני, Davidna said:

החלטה מטופשת בעניי - כבר עדיף היה לשחק באולימפיאקוס. הוא יעלם לאט לאט שם הוא לא לליגה הזאת 

מה גם ברזיל? באמת? לפני חצי שנה בכית ששדדו את הבית שלך בהולנד אז אתה הולך לברזיל? 

לא משנה מה יעשה שם, בגיל 38 37 לא הייתי מחזיר אותו, יש גבול

האמת היא שלעשירים בברזיל, עם שכונות סגורות ושומרים ומה לא, יש חיים בטוחים ויפים. חוסר הביטחון שם רלוונטי למעמד הביניים ומטה.

לא חושב שזה רק כסף, נראה שיש שם פרוייקט מעניין להחזיר אותם לצמרת, הוא יכול לשחק גם בליברטאדורס

אם ייתן עונות של 20+ גולים הוא יהיה מלך בדרום אמריקה

7 דקות לפני, galacticos said:

מכבי תקועה בחלון הזה בין היתר בגללו. 

תקועה בגללו ובגלל איביץ' ודסה ואמאדור ושאר הנפצות. אולי הם תקועים בגלל מכבי? מכבי תקועה כבר כמה שנים בכל מה שקשור לרכש

3 דקות לפני, elbanana said:

תקועה בגללו ובגלל איביץ' ודסה ואמאדור ושאר הנפצות. אולי הם תקועים בגלל מכבי? מכבי תקועה כבר כמה שנים בכל מה שקשור לרכש

נכון, מסכים איתך לגמרי. 

אבל נקודתית בעניין זהבי, אין לי מילה רעה אחת להגיד על מכבי והעובדים בה. 

אני בטוח (לא מידיעה) שמכבי הציעה הכי הרבה שהיא יכולה עבור זהבי, שהיה שחקן המפתח שלה מבחינת רכש בחלון הנוכחי (זה לא סוד). וההתנהלות שלו היא אחד הגורמים לחלום הנוכחי. 

בלי קשר למה שכתבתי, היה חייב לנחות כאן מאמן בשלב הזה של החלון. 

12 דקות לפני, סלבה said:

האמת היא שלעשירים בברזיל, עם שכונות סגורות ושומרים ומה לא, יש חיים בטוחים ויפים. חוסר הביטחון שם רלוונטי למעמד הביניים ומטה.

מדהים איך סטיגמה משפיעה

"חחח אחרי מה שעבר בהולנד שיילך לברזיל?"

ציטוט של כמה מבכירי הפרשנים פה בתקשורת, אחרי ששמעו אולי על איזה כמה מקרים בפבאלות שם

7 דקות לפני, Keano said:

מדהים איך סטיגמה משפיעה

"חחח אחרי מה שעבר בהולנד שיילך לברזיל?"

ציטוט של כמה מבכירי הפרשנים פה בתקשורת, אחרי ששמעו אולי על איזה כמה מקרים בפבאלות שם

זאת מדינה עם שודים אלימים וירי ברחובות

ממש לא סטיגמה

4 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

זאת מדינה עם שודים אלימים וירי ברחובות

ממש לא סטיגמה

אתה מדבר על מדינה בגודל עצום, מן הסתם זה תלוי איזור

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.