Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

8 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לפי ספורט 1 אמר "כן" לברזילאים, אם זה נכון זו עילה ליום אבל לאומי (ובעיני גם החלטה ממש מוזרה).

אבל אלה החיים......

ראיתי. תעבור בי הרגשה של ספיגת שער בגמר כשאראה את הוולקאם

מה שבטוח הוא שהאגו שלו יחייב אותו לסגור את הקרירה במכבי ולקבל את הכבוד של המלך אותו הוא רוצה, אני לא חושב שזה יגיע לו בגיל 38. מקווה שנזכור את זה.

28 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לפי ספורט 1 אמר "כן" לברזילאים, אם זה נכון זו עילה ליום אבל לאומי (ובעיני גם החלטה ממש מוזרה).

אבל אלה החיים......

לפחות זה על פניו אמור לאפשר להקצות את הכסף שהיה מיועד לו בין כמה רכשים אחרים.

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

לפחות זה על פניו אמור לאפשר להקצות את הכסף שהיה מיועד לו בין כמה רכשים אחרים.

זה קודם כל אומר שפריצה נשאר וזה עשה לי את השבת

בהינתן והוא באמת עובר לברזיל, ובלי להתייחס אם זה טוב לנו מקצועית או לא, אני רק מקווה שמכבי תזכור את כל הקרקס שהוא עשה בתקופה הזאת, וכשכל החוויה הברזילאית שלו תסתיים, אני מקווה שמכבי לא תתפתה להחזיר את הטווס. 

22 דקות לפני, Double said:

בגיל 36-37 טמטום יהיה להחזיר אותו. עכשיו זאת ההזדמנות האחרונה

לצערי הרב ועם כל האהבה הגדולה שלי כלפיו, זאת ההזדמנות האחרונה שלו לחזור לדעתי.

1 דקה לפני, kutomer said:

לצערי הרב ועם כל האהבה הגדולה שלי כלפיו, זאת ההזדמנות האחרונה שלו לחזור לדעתי.

הוא ינסה לחזור בכל דרך, אפילו בחינם.

מאחל לו בהצלחה בכל מקרה בברזיל ושישמור טוב טוב על הילדים והאישה(בלי צחוק עכשיו, מפחיד מאוד)

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אין לו מה להשיג שם. החלטה תמוהה 

גם מבחינת בוטאפגו זו נראית לי החלטה מוזרה על גבול ההזוייה לכוון לזהבי(זו ליגה עם הגבלת זרים קשיחה,מותר עד חמישה לא ברזילאיים אם אני זוכר נכון,אולי במקרה יש פה מישהו שכדורגל דרום אמריקאי זה משהו שהוא מכיר ממש לעומק כדי שיוכל לאמת אותי).

בכל מקרה,יש להם את הכסף והמוניטין להחתים שחקנים יותר בכירים מזהבי עם כל ההערכה והכבוד שיש לי אליו(אין בישראל קהילה משמעותית של ברזילאים והיו"ר לא יהודי ממה שאני יודע ואפילו כבר לא מחתימים בישראל שחקנים דרום אמריקאים כמעט ככה שאני באמת לא מוצא סיבה הגיונית לחתימה הצפויה שלו בבוטאפגו).

יש לי תחושה שידע והחליט כבר לפני זמן רב שלשם הוא הולך.

לפחות היה חוסך מאיתנו את כל הפסטיבל הזה (אני לא הייתי שותף לו).

החלטה מוזרה בעיניי.

גם הליגה שם בעיצומה, הוא כרגע גם פצוע ויחמיץ עוד כמה משחקים - אז מה עשה בזה??

הוא כנראה בונה על זה שבעוד שנה וחצי (כשהחוזה שלו שם יסתיים) יגיע לפה.

אני לא הייתי רוצה שבמצב כזה יגיע, שלא יעשה לנו טובה.

להגיע לכמה משחקים בגיל 37? לא תודה.

הקיץ הזה היה ההזדמנות האחרונה.

קצת מוזר שאחרי חודש של התלבטויות הוא בחר דווקא את המקום הכי מסוכן ואת הקבוצה שמדשדשת בליגה שלה. כנראה שאחרי הכל הרעב לעוד כסף לא נעלם גם שכבר יש לך לא מעט. 

מאכזב מאוד אבל שיהיה בהצלחה

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

קצת מוזר שאחרי חודש של התלבטויות הוא בחר דווקא את המקום הכי מסוכן ואת הקבוצה שמדשדשת בליגה שלה. כנראה שאחרי הכל הרעב לעוד כסף לא נעלם גם שכבר יש לך לא מעט. 

מאכזב מאוד אבל שיהיה בהצלחה

מסכים עם הרוב פה. שלא נופתע שיגיד אחרי החתימה שם , שלא קיבל הצעה רשמית ממכבי, לא אתפלא אם זה יקרה. על כל פנים את הסכומים שהיינו 

אמורים להשקיע בו, יש לנתב לרכש איכותי.

איך שראיתי את הציטוט הבא מהראיון שלו לפני שבועיים וחצי הבנתי שלשם הוא הולך

צטט

אני חצוי מאוד לגבי הדברים האלה - כל אופציה היא טובה. מבחינתי זה בלתי נתפס בכלל ששחקן מישראל בגיל 35 רוצים אותו בברזיל ומציעים מה שמציעים, ואוהדים בטירוף. אתה מבין שאם אני אנחת בברזיל, עשרת אלפים יחכו לי בשדה התעופה. זה חשוב לי מאוד לייצג את ישראל, בטח בתקופה הזאת של מה שחושבים עלינו בעולם. זה משהו שמאוד חשוב לי. יחד עם זאת, גם מישראל אפשר לייצג בצורה נפלאה. אני עדיין לא החלטתי".

לפני5 שעות , קובי השועל said:

הוא ינסה לחזור בכל דרך, אפילו בחינם.

מאחל לו בהצלחה בכל מקרה בברזיל ושישמור טוב טוב על הילדים והאישה(בלי צחוק עכשיו, מפחיד מאוד)

זה מה שלא ברור לי, אחרי מה שקרה לו בהולנד, הוא כנראה בוחר במקום הכי גרוע שאפשר, שם לא רק ישדדו אלא גם יחטפו או יהרגו, אין שם חוקים יותר מדי. 

הזיה.

4 דקות לפני, דקסטר said:

איך שראיתי את הציטוט הבא מהראיון שלו לפני שבועיים וחצי הבנתי שלשם הוא הולך

בדיוק, גם לי זה הרגיש ככה אחרי המשפטים האלה.

תכלס, אין לי אפילו באסה, הגיע הזמן שמכבי יתחילו להחתים שחקנים והכי חשוב מאמן. 

אמר כאן מישהו אתמול שלא אכפת לזהבי שירשו לו עוקבים, אבל אם אחרי שהוא חותם לפחות אלף אוהדי מכבי מעלים סטורי עם מחיקת העוקב ממנו, מתייגים אותו ואת מכבי, כותבים בהצלחה ואל תחזור אלינו, תאמינו לי שזה יעשה אפקט.

חלאס להיות שטיחים.

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אמר כאן מישהו אתמול שלא אכפת לזהבי שירשו לו עוקבים, אבל אם אחרי שהוא חותם לפחות אלף אוהדי מכבי מעלים סטורי עם מחיקת העוקב ממנו, מתייגים אותו ואת מכבי, כותבים בהצלחה ואל תחזור אלינו, תאמינו לי שזה יעשה אפקט.

חלאס להיות שטיחים.

אתה יודע כמה עוקבים יתווספו לו ברגע שהוא יעבור לשם ? האלף שיעזבו יבלעו כאילו לא עזבו

זה ברזיל לא סן מרינו

יאללה כבר לא מבין למה לא נועלים תנושא המנחוס הזה, הבנאדם מיצה את עצמו במכבי לא רוצה לחזור, חושב רק על כסף, תודה על מה שנתן לנו, ויאללה שחררו אותנו ממנו. 

הוא כנראה יחתום שם לשנתיים לא?

אם הוא מצפה לחזור לפה בגיל 37 עם חוזה של שחקן בכיר מקווה שמכבי לא יזרמו איתו על זה ויתנו לו חוזה בתנאים שלהם אם בכלל

עדיף להישאר עם הזכרונות שהוא נתן לנו במשך 3 וחצי שנים

היה לו הזדמנות נהדרת לחזור לכאן כשחקן מוביל ולשבור עוד כמה שיאים, הוא רוצה להאריך את הטיול אז שיהיה לו בכיף

עכשיו לברק אין שום תירוץ להעיף את פריצה

29 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אתה יודע כמה עוקבים יתווספו לו ברגע שהוא יעבור לשם ? האלף שיעזבו יבלעו כאילו לא עזבו

זה ברזיל לא סן מרינו

לא הבנת אותי נכון. ברור שמבחינת כמות הוא ירוויח. אני מתכוון שהפעם יוכח לו שהוא הגזים יותר מדי עם היחס אלינו והמשחקים שלו .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.