Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

לפני1 שעה , השני למאי תשעים ושמונה said:

מה אשמתו שמכבי איטיים?

הלחוצים פה שנמאס להם לחכות לו, מזכירים לי שהייתי מאוהב שנים במישהי, ואז כשהיא סופסוף הסתכלה עלי, ירד לי ממנה.. 

כולם ישמחו אם יבוא אף אחד לא יגיד אחרת אבל להתחיל לבנות את הקבוצה זה יותר חשוב משחקן כזה או אחר.

זהבי עם טלפון ישיר למיץ' הוא לא צריך לחכות לקצב של מכבי הוא חותם מתי שהוא רוצה.

לפני1 שעה , snufkin said:

לא נכון

שמדובר בכזאת עסקה תמיד נאמר שמיץ' מעורב עד הפרטים הקטנים בטח שמדובר בחוזה כל כך גדול באמת נראה למישהו שיצחקי ינהל את זה? 

אני אגיד למה, לדעתי ,הוא לא חוזר לישראל.

חזרה לישראל היא החלטה "אסטרטגית" שזהבי צריך לקבל ולהיות שלם עמה ב 1000 אחוז,ולבטח לא עניין של חוזה כזה או אחר או הצעות כאל ה ואחרות.

אם זהבי היה נחוש בדעתו לחזור ארצה, שום הצעה ממקום אחר כבר לא הייתה משנה ההחלטה הזו,

ולבטח לא אחת מן ההצעות שהוא קיבל והוא כבר היה סוגר במכבי.

עצם העובדה שהעניין עמו נמרח זמן רב כל כך ,למרות ששני הצדדים יודעים עד כמה משמעותי העניין הזה,

ושנכון למועד כתיבת שורות אלה, נראה כי הוא טרם סגר במכבי וממילא לא הודיע על שובו ארצה,

עושה לי הרושם שהוא לא "בשל" עדיין לחזרה לישראל ולא ישוב למכבי העונה(ולמעשה כבר לא ישוב בכלל).

27 דקות לפני, צהובעולה said:

אני אגיד למה, לדעתי ,הוא לא חוזר לישראל.

חזרה לישראל היא החלטה "אסטרטגית" שזהבי צריך לקבל ולהיות שלם עמה ב 1000 אחוז,ולבטח לא עניין של חוזה כזה או אחר או הצעות כאל ה ואחרות.

אם זהבי היה נחוש בדעתו לחזור ארצה, שום הצעה ממקום אחר כבר לא הייתה משנה ההחלטה הזו,

ולבטח לא אחת מן ההצעות שהוא קיבל והוא כבר היה סוגר במכבי.

עצם העובדה שהעניין עמו נמרח זמן רב כל כך ,למרות ששני הצדדים יודעים עד כמה משמעותי העניין הזה,

ושנכון למועד כתיבת שורות אלה, נראה כי הוא טרם סגר במכבי וממילא לא הודיע על שובו ארצה,

עושה לי הרושם שהוא לא "בשל" עדיין לחזרה לישראל ולא ישוב למכבי העונה(ולמעשה כבר לא ישוב בכלל).

בעיקרון יש משהו בזה, מצד שני יש מצב שאין באמת התלבטות מצידו אבל הוא נהנה למשוך ואולי גם מכבי רוצים למשוך ולחכות ואז לתת את זה בבום, אין ספק שאנחנו כאוהדים סולדים מהמצב הזה. אני מסכים בדבר אחד, גם לדעתי אם זה לא יקרה השנה זה לא יקרה בעתיד.

לפני8 שעות , הנדון said:

שמדובר בכזאת עסקה תמיד נאמר שמיץ' מעורב עד הפרטים הקטנים בטח שמדובר בחוזה כל כך גדול באמת נראה למישהו שיצחקי ינהל את זה? 

רק מיץ' מנהל את זה אבל זה לא נכון שיש לו קו ישיר למיץ' והוא לא צריך לחכות. מיץ' עובד בקצב שלו ולא משנה מי השחקן

1 דקה לפני, snufkin said:

רק מיץ' מנהל את זה אבל זה לא נכון שיש לו קו ישיר למיץ' והוא לא צריך לחכות. מיץ' עובד בקצב שלו ולא משנה מי השחקן

הוא דווקא אמר שהוא דיבר איתו הרבה לאורך השנים. גם מיטש חכם, הוא יודע עם מי לשמור על קשר קרוב.

36 דקות לפני, snufkin said:

להבנתי זה אפילו סוכם בין מיטש לזהבי מתי שהוא עזב לסין שאם יהיה מו"מ לחזרה של זהבי למכבי אז הוא יתנהל בין שניהם.

36 דקות לפני, Keano said:

הוא דווקא אמר שהוא דיבר איתו הרבה לאורך השנים. גם מיטש חכם, הוא יודע עם מי לשמור על קשר קרוב.

לא אמרתי שהוא לא מדבר איתו אלא שגם איתו מיץ' עובד בקצב שלו, ניהול העסקים שלו קודם למכבי מבחינת לוז

11 דקות לפני, snufkin said:

לא אמרתי שהוא לא מדבר איתו אלא שגם איתו מיץ' עובד בקצב שלו, ניהול העסקים שלו קודם למכבי מבחינת לוז

שזה הגיוני לחלוטין.

עם כל הכבוד לנו,מכבי היא כמו המוך שבכפתור של החולצה מבחינת חשיבות הצעצוע למיטש כי יש לו עסקים אמיתיים לנהל ועדיין אני לוקח אותו על פני בעלים ישראלי ב100% מהמקרים. 

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

שזה הגיוני לחלוטין.

עם כל הכבוד לנו,מכבי היא כמו המוך שבכפתור של החולצה מבחינת חשיבות הצעצוע למיטש כי יש לו עסקים אמיתיים לנהל ועדיין אני לוקח אותו על פני בעלים ישראלי ב100% מהמקרים. 

משמיעת אנשים שקרובים למיץ' אפשר להבין שהוא איש עסקים מאוד ייחודי בנוף המליארדרים. הוא אשכרה מנהל בפועל את העסקים השוטפים יום-יום, שעה-שעה. אנשי עסקים בקנה מידה שלו בדרך כלל לא מנהלים את השוטף אלא רק מלמעלה את המדיניות ומתעסקים רוב היום באיפה להשקיע את הכסף שלהם שיניב להם עוד ועוד כסף. הוא אשכרה מנהל בפועל. ולנהל אימפריה כזאת זה התעסקות מהבוקר עד הערב, לא פלא שאין לו זמן למכבי.

הנכון היה אם הוא היה ממנה סוג של מנספורד/אנגלידס באופן קבוע ונותן לו יד חופשית, הרי ההשקעה הכספית במכבי מבחינתו זה אפילו לא פיצוחים אבל כנראה שגם בעניין של מכבי הוא אוהב להיות מעורב ולאשר כל דבר, זה האדם וככה הוא הגיע לאן שהגיע. המינוס הוא שדברים במכבי כל הזמן בהולד כי האיש עסוק בטירוף. רז אמיר סיפר על עסקת טב"ח לפראג. הוא טס לשם עם טב"ח, פראג כבר הפעילה את סעיף השחרור שלו והעבירה את הכסף למכבי אבל היה חסר האישור הפורמלי ממכבי שהכסף התקבל והוא משוחרר. היו אמורים להציג אותו בבוקר כי זה פורמלי לגמרי, בסוף זה יתעכב 8 שעות כי מיץ' לא ענה ולאף אחד במכבי אין סמכות לעשות אפילו את הפעולה הפשוטה הזאת.... וזה היה לפני כמה שנים, אני חושב שהמצב היום פחות טוב מהבחינה הזאת.

7 דקות לפני, snufkin said:

משמיעת אנשים שקרובים למיץ' אפשר להבין שהוא איש עסקים מאוד ייחודי בנוף המליארדרים. הוא אשכרה מנהל בפועל את העסקים השוטפים יום-יום, שעה-שעה. אנשי עסקים בקנה מידה שלו בדרך כלל לא מנהלים את השוטף אלא רק מלמעלה את המדיניות ומתעסקים רוב היום באיפה להשקיע את הכסף שלהם שיניב להם עוד ועוד כסף. הוא אשכרה מנהל בפועל. ולנהל אימפריה כזאת זה התעסקות מהבוקר עד הערב, לא פלא שאין לו זמן למכבי.

הנכון היה אם הוא היה ממנה סוג של מנספורד/אנגלידס באופן קבוע ונותן לו יד חופשית, הרי ההשקעה הכספית במכבי מבחינתו זה אפילו לא פיצוחים אבל כנראה שגם בעניין של מכבי הוא אוהב להיות מעורב ולאשר כל דבר, זה האדם וככה הוא הגיע לאן שהגיע. המינוס הוא שדברים במכבי כל הזמן בהולד כי האיש עסוק בטירוף. רז אמיר סיפר על עסקת טב"ח לפראג. הוא טס לשם עם טב"ח, פראג כבר הפעילה את סעיף השחרור שלו והעבירה את הכסף למכבי אבל היה חסר האישור הפורמלי ממכבי שהכסף התקבל והוא משוחרר. היו אמורים להציג אותו בבוקר כי זה פורמלי לגמרי, בסוף זה יתעכב 8 שעות כי מיץ' לא ענה ולאף אחד במכבי אין סמכות לעשות אפילו את הפעולה הפשוטה הזאת.... וזה היה לפני כמה שנים, אני חושב שהמצב היום פחות טוב מהבחינה הזאת.

בעצם דייקת את המסר שניסיתי להעביר בנושא הזה.

31 דקות לפני, קמאנן said:

ראיתי את זהבי ובדש בטיילת

זרקתי לו ״יאללה ערן תחזור הביתה״

דפק חיוך

נקניק

בטח איזו באסה לבדש שכל מה שזוכרים מהקריירה שלו זאת רק מסירה אחת למישהו אחר. 

8 דקות לפני, הנדון said:

וואלה אני גם זוכר לו תתיקו עם רעננה

40 דקות לפני, הנדון said:

זוכר לו את השער עם הלב נגד באר שבע

לפני2 שעות , קמאנן said:

ראיתי את זהבי ובדש בטיילת

זרקתי לו ״יאללה ערן תחזור הביתה״

דפק חיוך

נקניק

הייתי בטוח זאת התחלה של בכיתי אין לי נעליים

הבעלים של בוטאפוגו לזהבי: ״האוהדים מחכים לך, קפוץ למים שלנו״.

לא יודע הוא מדבר ככה בפומבי כי זהבי מתרחק מהם או כי הם רוצים לסגור את זה, אבל הפסטיבל שם מוגזם עם כל הכבוד לזהבי (מזכיר קצת את פנר). עדיין ישראלי בן 35 מה אתם כאלה אובססיבים? ב4 מיליון יורו משכורות הם יכולים להביא שמות קצת יותר סקסים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הבעלים של בוטאפוגו לזהבי: ״האוהדים מחכים לך, קפוץ למים שלנו״.

לא יודע הוא מדבר ככה בפומבי כי זהבי מתרחק מהם או כי הם רוצים לסגור את זה, אבל הפסטיבל שם מוגזם עם כל הכבוד לזהבי (מזכיר קצת את פנר). עדיין ישראלי בן 35 מה אתם כאלה אובססיבים? ב4 מיליון יורו משכורות הם יכולים להביא שמות קצת יותר סקסים.

נשמע כמו מלכודת של איראן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.