Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

1 hour ago, הילד בן 30 said:

והאמת? הוא עשה טעות עם ההליכה לפסוו. עשה שם עונות נאות, לא יותר.

לא קבוצה גדולה או מספרים מטורפים שגרמו לו "להוכיח לכולנו"

מה?? הוא מקום ראשון בקבוצה בשנתיים האחרונות בשערים ביחס לדקות משחק. סגן מלך השערים העונה בקבוצה שלו, ערן 11 וקאגפו 12.

הוא כבש הכי הרבה שערים בפסוו בשנתיים האחרונות.

לפני12 שעות , הילד בן 30 said:

קצת מודעות תעזור.

הבן אדם לא מאריך חוזה בפ.ס.וו- איזה קבוצות גדולות באירופה יפנו אליו בגיל 35?

הוא ווינר ענק ואני מאחל לו לשחק עוד כמה שנים שירצה, אבל בוא- מכבי לא קטנה עליו עכשיו.

לא קבוצה גדולה או מספרים מטורפים שגרמו לו "להוכיח לכולנו", אם כבר הקמפיין בנבחרת חיזק את האיכות שלו בדעת הקהל.

היה צריך לחזור לפה כבר לפני שנתיים- לשבור את השיא של מזרחי ובאמת לשאיר פה חותם שהיה קשה למחוק שנים קדימה.

עכשיו זה באמת לא לכאן ולא לכאן.

לא הבנת אותי נכון. לא התכוונתי לקבוצות הגדולות באירופה. התכוונתי לקבוצות יותר גדולות מאיתנו באירופה.

הוא נתן עונות טובות בקבוצת צמרת בליגה ההולנדית. הליגה השישית בטיבה באירופה. (לא בלוזון, ברצינות)

יכול לשחק בכייף בקבוצות דרג ב' באירופה. 

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

קצת מודעות תעזור.

הבן אדם לא מאריך חוזה בפ.ס.וו- איזה קבוצות גדולות באירופה יפנו אליו בגיל 35?

הוא ווינר ענק ואני מאחל לו לשחק עוד כמה שנים שירצה, אבל בוא- מכבי לא קטנה עליו עכשיו.

לא קבוצה גדולה או מספרים מטורפים שגרמו לו "להוכיח לכולנו", אם כבר הקמפיין בנבחרת חיזק את האיכות שלו בדעת הקהל.

היה צריך לחזור לפה כבר לפני שנתיים- לשבור את השיא של מזרחי ובאמת לשאיר פה חותם שהיה קשה למחוק שנים קדימה.

עכשיו זה באמת לא לכאן ולא לכאן.

גם חוויות זה חלק מהמשחק. הוא העלה רמה וחווה שם מלא חוויות. אייאקס, פיינורד ליגה אירופאית. השנתיים האלה הוסיפו לו מאוד לקריירה, הגיע לו לשחק אותן.

לפני4 שעות , car.garsia said:

גם חוויות זה חלק מהמשחק. הוא העלה רמה וחווה שם מלא חוויות. אייאקס, פיינורד ליגה אירופאית. השנתיים האלה הוסיפו לו מאוד לקריירה, הגיע לו לשחק אותן.

בסדר. עניין שלו. לדעתי בעוד עשור לא ייחסו משקל רב לשנתיים האלה, אם הוא היה שובר פה שיא כיבושים (ועוד ב6-7 בלבד כשחקן התקפה), אני חושב שההישג הזה היה נחקק הרבה יותר זמן.

בכל אופן זה העבר, ככה הוא החליט ואחלה.

רק התווכחתי עם הטענה שמכבי קטנה עליו עכשיו.

7 דקות לפני, דקסטר said:

למה כ"כ איכפת לך מתי הוא יחתום באולימפיאקוס?

וואלה הוא פראייר אם הוא לא חותם שם, לא מבין איך בכלל אנשים חושבים שאנחנו בתחרות עליו. 

לא שזה אמור להגדיל את הציפיות, אבל בשבוע שעבר ערן נפגש עם ברק פעמיים (לפחות).

המקור שלי זה אח של חבר שעובד במסעדה בה הם ישבו.

קחו את המידע הזה לאן שבא לכם

7 דקות לפני, just saying said:

האם האח של החבר דתי והאם המסעדה כשרה בעוד 3...

55 דקות לפני, just saying said:

ברק בכר?

הידיעות מברזיל אומרות שהמו"מ עם זהבי על סף סגירה. לא יודע עד כמה זה אמין - https://www.fogaonet.com/noticias-do-botafogo/botafogo-otimismo-zahavi-espera-aval-positivo-esta-semana/

https://portalfutebolnews.com.br/2022/05/31/botafogo-se-aproxima-da-contratacao-de-zahavi-ex-psv/

צטט

על פי העיתונאי המקומי טיאגו פרנקלין, "ישנה אופטימיות גדולה בנוגע למשא ומתן והמועדון מקווה לקבל תשובה חיובית מזהבי כבר השבוע, אלא אם תצוץ מחלוקת ברגע האחרון. ממה ששמעתי מגורמים המקרובים לקבוצה ולשחקן, המשא ומתן מתקדם לעבר השלב האחרון, וזה דבר חיובי מאוד עבור בוטאפוגו".

יש לבוטאפגו חלוץ פסיכי בן 18 שכבר עכשיו שווה את ה10 מיליון אירו, הם באמת רוצים לתת לערן את הבמה על חשבון שחקן שיכניס להם מיליונים? לא יודע, נשמע לי הזוי ברמות.

אגב, יש לי גם תאוריה שהאחים קצב די שונאי מכבי ומאז פרשת הקטינות הם לגמרי נגדינו. הם יעשו הכל כדי שהוא לא יחתום אצלינו ואני מוכן לשים את הבית על זה.

הכי פחות מעניין אותי האמת היא, זה הצרה האחרונה שלו וברור שאני אשמח אם יחתום. אגב הימור שלי שהוא וניר ביטון כן ילבשו צהוב הקיץ והכל זה משחקי חוזה ותפקיד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.