Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

לפני8 שעות , המכבייה said:

אני לא נגד החתמת איביץ. אנחנו גם יודעים שברק בכר מאמן מעולה. ערן ואיביץ הם אגדות מועדון. יכול להבין את החשש מפחד משיברון לב ענקי. הם באמת אגדות. שלא ישכחו את העתיד. רעב זה מרכיב חשוב בקבוצת כדורגל. 

עדיף כישלון מפואר, מחלומות במגירה

(בטח בכדורגל)

12 דקות לפני, Davidna said:

אל תשכחו שאם ערן יחזור לפה הוא עדיין לא יהיה כזה רעב כמו שאתם עושים ממנו...

כשיחזור לפה זאת תהיה חותמת לזה שזה סוף הקריירה, ועם זה גם הרעב יורד והתשוקה, זה טבעי וזה קורה לכולם.

אין לו מה להוכיח לנו ולליגה הזאת, היתרון היחיד או אולי הגדול ביותר שלו זה הדרבון והחינוך שלו את הצעירים בסגל ובחדר הלבשה.

לא חושב שיבקיע פה למעלה מ-20 שערים בעונה כמו שכולם חותמים פה.  

חותם עכשיו על איזור ה 17 שערים, היום יש גם את יובאנוביץ שישלים אותו ויכל מאוק להיות שגם יבקיע יותר ממנו. זהבי זה גם יתרון מקצועי גדול למשחק השוטף, בחכמת משחק ובתנועה שלא שייכים לרמה של הליגה, בנוסך לאופי ולאיך שהוא יכל להיות מודל לצעירים

חחחח האמת הנושא הזה משעשע אותי,

ממש כמו בחורה שחמה על האקס שלה בטירוף,

מרגישה שהנה הוא חוזר ומתרגשת כולה.

ואז שהוא לוקח צעד אחורה מטנפת עליו ואומרת: "מי צריך אותו בכלל?! אני אסתדר גם בלעדיו"

17 דקות לפני, המכבייה said:

באיזור ה80. זה לא ריאלי לדעתי. 

בעונה הראשונה הוא יכבוש 30 שערים, זה יתן לו רעב עם 25 בעונה השנייה ואז הוא ישאר פה עד שיעקוף את האווירון

39 דקות לפני, המכבייה said:

באיזור ה80. זה לא ריאלי לדעתי. 

זה מינימום 4 עונות בכושר שיא, זה גולים רק בליגה לא בכל המסגרות

Just now, Keano said:

זה מינימום 4 עונות בכושר שיא, זה גולים רק בליגה לא בכל המסגרות

הוא עשה 35 גולים בעונה בכושר שיא. אם הוא היה נשאר זה היה לוקח לו הרבה פחות מ4 עונות.

בכל מקרה זה טיפשי להתייחס רק לליגה כי זהבי שיחק בחו״ל ברוב הקריירה. הוא כבר הוכיח שהוא לא רואה את מזרחי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא עשה 35 גולים בעונה בכושר שיא. אם הוא היה נשאר זה היה לוקח לו הרבה פחות מ4 עונות.

בכל מקרה זה טיפשי להתייחס רק לליגה כי זהבי שיחק בחו״ל ברוב הקריירה. הוא כבר הוכיח שהוא לא רואה את מזרחי.

עדיין שיא זה שיא, כמו שהוא שבר את שיא הגולים לעונה

כושר שיא שלו עכשיו לא שווה למה שהיה ב2016, הוא יצטרך לפחות 4 עונות כדי לעבור

13 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא יקרה והאמת שזה גם לא ממש חשוב. 

נכון, חסר לו 81 שערי ליגה.

ערן עוד חודשיים בן 35. אני מעריך שהוא ישחק עד גיל 37 בערך, הוא לא יתן 40 שערי ליגה בעונה.

לצערי, השיא (206) של אלון מזרחי בישראל כנראה לא ישבר.

46 דקות לפני, Keano said:

עדיין שיא זה שיא, כמו שהוא שבר את שיא הגולים לעונה

כושר שיא שלו עכשיו לא שווה למה שהיה ב2016, הוא יצטרך לפחות 4 עונות כדי לעבור

עכשיו ברור שלא

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אותי מעניין מה הממוצע שערים למשחק בקריירה בליגה של שניהם.

לדעתי הנתון הזה חשוב לא פחות.

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

אותי מעניין מה הממוצע שערים למשחק בקריירה בליגה של שניהם.

לדעתי הנתון הזה חשוב לא פחות.

טוב, סקרן אותי אז בדקתי.

הנעל כל 164 דקות שער

זהבי כל 127 דקות שער

מקווה שבדקתי נכון

אחרי הראיון שלו בספורט 5 אני באמת מקווה שהוא לא יחזור מרגיש לי כאילו האף שלו בשמיים והוא התחיל להתבלבל ולחשוב

שהוא עושה לנו טובה אם הוא יחזור לישראל מדבר יותר מידי מעל הגובה שלו,מכבי זה מועדון ענק שהיה לפניו וגם יהיה אחריו לא אהבתי

את ההתבטאות שלו לגבי דד-ליין 

שישאירו את פריצה ויובאנוביץ ואת הכסף שרצו לשלם לטמבל הזה שיביאו בו חיזוק אחר למקומות שבאמת צריך 

צטט

מה דעתך על ההחלטה של אמבפה?
"אני אהבתי אותה. בוא, הוא שיחק איתם במו"מ כמו אלוף. אני חושב שאם הוא היה עובר עכשיו לריאל מדריד, כמה שנים הוא היה משחק שם? לטעמי הוא לפני השיא. הצעד הבא שלו יהיה ריאל מדריד, ואם לא ריאל מדריד אז מנצ'סטר סיטי. מבחינתי פ.ס.ז' זה אחד המועדונים הגדולים בעולם, יש לו שחקנים גדולים לצידו, למה לעבור? הוא בעיר שלו, בקבוצה שלו, עם השפה שלו. הוא יכול לפתח את הפוטנציאל שלו בפריז הרבה יותר מאשר בריאל, במדריד הוא יתקל בקשיים שהוא לא יתקל בהם בפריז. שיחכו. הוא עשה מו"מ פנומנלי. ריאל יכולים להיות פגועים, אבל עוד שנתיים כשהוא יהיה מלך שערים וישבור שיאים - אף אחד לא יגיד לו לא. פ.ס.ז' מועדון ענק, לא פחות גדול מהאחרים".

נראה לי שזה די מסכם את הדברים.

24 דקות לפני, BRoi said:

אחרי הראיון שלו בספורט 5 אני באמת מקווה שהוא לא יחזור מרגיש לי כאילו האף שלו בשמיים והוא התחיל להתבלבל ולחשוב

שהוא עושה לנו טובה אם הוא יחזור לישראל מדבר יותר מידי מעל הגובה שלו,מכבי זה מועדון ענק שהיה לפניו וגם יהיה אחריו לא אהבתי

את ההתבטאות שלו לגבי דד-ליין 

שישאירו את פריצה ויובאנוביץ ואת הכסף שרצו לשלם לטמבל הזה שיביאו בו חיזוק אחר למקומות שבאמת צריך 

צודק. האף שלו יותר מדי למעלה - נראה שבמצב הזה אם יגיע ירגיש מעל המועדון יותר מדי. התחליף שלו לא רע בכלל ומקווה שישאר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.