Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

לפני3 שעות , Keano said:

זה לא הבית אבות שגורם לתלכיד כזה לקרוס אלא הציפיות הבלתי אפשריות, כל דבר פחות מטרבל ורבע גמר קונפרנס יחשב כשלון

איביץ׳ לא יגיע לכאן ללא התחייבות שישקיעו בבנייה של הסגל, כנ״ל זהבי.

זה לא דומה בכלל, גם לא מבחינת הציפיות שאתה מדבר עליהם. אי אפשר להשוות בין תפוח לבננה.

אין מניות יותר בטוחות מהם בכדורגל שלנו, זה די משעשע בכלל לקרוא את זה

נשאיר את קרסטאיץ׳ ופריצה ולא נביא את איביץ׳ וזהבי כדי לא לייצר ציפיות בלתי אפשריות ?

זה ההימור הכי מושכל שיהיה לך בעשור הקרוב.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

איביץ׳ לא יגיע לכאן ללא התחייבות שישקיעו בבנייה של הסגל, כנ״ל זהבי.

זה לא דומה בכלל, גם לא מבחינת הציפיות שאתה מדבר עליהם. אי אפשר להשוות בין תפוח לבננה.

אין מניות יותר בטוחות מהם בכדורגל שלנו, זה די משעשע בכלל לקרוא את זה

נשאיר את קרסטאיץ׳ ופריצה ולא נביא את איביץ׳ וזהבי כדי לא לייצר ציפיות בלתי אפשריות ?

זה ההימור הכי מושכל שיהיה לך בעשור הקרוב.

הייתי מביא את זהבי, מאמן חדש, בלם זר חדש

ברור לי שאיביץ' מאמן גדול אבל לדעתי מיצה פה ובא מחוסר ברירה וככה זה יראה

11 דקות לפני, Keano said:

איביץ׳ אחד המאמנים הכי גדולים שדרכו כאן.

אחרי שנתיים של דוניס-פטריק-יצחקי-מלאדן אני לוקח אותו בחיבוק עצום.

כמו שאמרתי, הטיעון שלך הוא ההימור הכי מושכל שהיית לוקח בעולם. 

והוא גם שגוי אגב אבל זה כנראה עניין של דעה, קצת הזויה אבל בכל זאת נכבד.

איביץ׳ יושב בבית כבר שנה וחצי.

כסף לא מגרד לו, מגרד לו לחזור לבמה המרכזית ולמנף את הקריירה שלו שוב, יש לו אתגר עצום להעפיל לשלבים מתקדמים באירופה כדי להרוויח את החשיפה הבינלאומית לצד ההצלחות שצבר בזירה המקומית. 

תזכור ששנתיים מוחצות של אליפות עם כשלונות באירופה סידרו לו חוזה יפה באנגליה. 

אגב, זה מה שהבחור אמר בזמנו.

9 דקות לפני, Keano said:

חחחח אתה כאילו בכוח מנסה להביא דעה הזויה? מחזיר את איביץ׳ לפני כל רכש ולפני כל דבר אחר. איביץ׳ זה הבן אדם האחרון שיזרוק זין. 

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

איביץ׳ אחד המאמנים הכי גדולים שדרכו כאן.

אחרי שנתיים של דוניס-פטריק-יצחקי-מלאדן אני לוקח אותו בחיבוק עצום.

כמו שאמרתי, הטיעון שלך הוא ההימור הכי מושכל שהיית לוקח בעולם. 

והוא גם שגוי אגב אבל זה כנראה עניין של דעה.

איביץ׳ יושב בבית כבר שנה וחצי.

כסף לא מגרד לו, מגרד לו לחזור לבמה המרכזית ולמנף את הקריירה שלו שוב, יש לו אתגר עצום להעפיל לשלבים מתקדמים באירופה כדי להרוויח את החשיפה הבינלאומית לצד ההצלחות שצבר בזירה המקומית. 

תזכור ששנתיים מוחצות של אליפות עם כשלונות באירופה סידרו לו חוזה יפה באנגליה. 

הדעה שלי היא ששילוב של כל הכוכבים בקיץ אחד לא יעבוד כמו שמצפים. 

תביא את איביץ' בלי רכש מפוצץ, שיבנה חבורה מגובשת של שחקנים רעבים כמו בקיץ 18

2 דקות לפני, Keano said:

לא הבנתי את ההיגיון. איביץ׳ יצליח בלי רכש רציני, אבל לא יצליח עם רכש רציני? איך זה עובד? 

8 דקות לפני, Keano said:

אתה שוב טועה בענק אני חייב לדייק אותך.

על מה אתה מדבר ?

לא זכור לי שהגיל השפיע על הרעב של שכטר או של שרן, ריקן וטיבי. אני מזכיר שבעונה שאתה מדבר עליה אלירן עטר כיכב בליגה על אדי דלק.

ערן זהבי זה השחקן הכי רעב בכדורגל הרדוד הזה והכי טוב בפער עצום.

זהבי הוא תוספת כח בלתי ניתן לתיאור במילים בכל האספקטים, גיבוש וכל הזיון מוח הזה. הוא אל יווני עבור כל שחקן ישראלי וכשזה מגיע עם איביץ׳ יש כאן שילוב היסטרי. 

אני מנסה להישאר הכי ענייני שיש אבל אתה לא מדויק בעליל. 

לא בטוח שאתה מבין מה שאתה רושם בכלל.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

אתה שוב טועה בענק אני חייב לדייק אותך.

על מה אתה מדבר ?

לא זכור לי שהגיל השפיע על הרעב של שכטר או של שרן, ריקן וטיבי. אני מזכיר שבעונה שאתה מדבר עליה אלירן עטר כיכב בליגה על אדי דלק.

ערן זהבי זה השחקן הכי רעב בכדורגל הרדוד הזה והכי טוב בפער עצום.

זהבי הוא תוספת כח בלתי ניתן לתיאור במילים בכל האספקטים, וכשזה מגיע עם איביץ׳ יש כאן שילוב היסטרי. 

אני מנסה להישאר הכי ענייני שיש אבל אתה לא מדויק בעליל.

נראה אתה בכח מחפש איפה שאין.

מה הקשר מדוייק? זה עניין של דעה

אני מסתכל על קבוצות שלקחו אליפויות בעבר, השחקנים שהזכרת לא קרובים בכלל לייצר את הציפיות שערן מייצר וביחד עם איביץ' זה יעלה את זה עוד יותר

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי את ההיגיון. איביץ׳ יצליח בלי רכש רציני, אבל לא יצליח עם רכש רציני? איך זה עובד? 

אמרתי שלא יהיה רכש רציני? 

2 דקות לפני, Keano said:

מה הקשר מדוייק? זה עניין של דעה

אני מסתכל על קבוצות שלקחו אליפויות בעבר, השחקנים שהזכרת לא קרובים בכלל לייצר את הציפיות שערן מייצר וביחד עם איביץ' זה יעלה את זה עוד יותר

חחחחחחחחח

אתה חתום על רצף של תגובות כל אחת יותר הזויה מהשניה.

אז עדיף להחתים שחקנים פחות מוכרים וטובים כדי לא לייצר יותר מדי ציפיות ? 

אתה מעלה נקודה מעניינת, היסטורית אפילו.

מעניין אם פלורנטינו יושב עם כל הגווארדיה בריאל ואומר, תגידו, אולי נחזיר את די מריה במקום להביא את אמבפה ? הוא יעלה כאן את רף הציפיות …

זה שזו בסה״כ הדעה שלך הבנתי כי אני רואה כמה היא מנותקת מהמציאות.

1 דקה לפני, Keano said:

אמרת בלי רכש מפוצץ. לא הבדל גדול. 

בכל מקרה, אם יש אפשרות להחזיר את איביץ׳ צריך לעשות את זה בלי לחשוב פעמיים ולא משנה אם זהבי בא או אם ביטון בא. ניסינו להביא אחרים וזה לא עבד.  איביץ׳ זה הסיכוי הכי טוב שלנו להצליח (ברור שגם איתו שום דבר לא מובטח וצריך לעבוד קשה מאוד).

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, זה מה שהבחור אמר בזמנו.

חחחח אתה כאילו בכוח מנסה להביא דעה הזויה? מחזיר את איביץ׳ לפני כל רכש ולפני כל דבר אחר. איביץ׳ זה הבן אדם האחרון שיזרוק זין. 

אני דמעתי כששמעתי את ההקלטה הזו עכשיו,אשכרה יצאה לי דמעה כמו ילד קטן שמתרגש.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

חחחחחחחחח

אתה חתום על רצף של תגובות כל אחת יותר הזויה מהשניה.

אז עדיף להחתים שחקנים פחות מוכרים וטובים כדי לא לייצר יותר מדי ציפיות ? 

אתה מעלה נקודה מעניינת, היסטורית אפילו.

מעניין אם פלורנטינו יושב עם כל הגווארדיה בריאל ואומר, תגידו, אולי נחזיר את די מריה במקום להביא את אמבפה ? הוא יעלה כאן את רף הציפיות …

זה שזו בסה״כ הדעה שלך הבנתי כי אני רואה כמה היא מנותקת מהמציאות.

בסדר שלי מנותקת, לך תשחק מנג'ר נראה שאתה טוב בזה

15 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני דמעתי כששמעתי את ההקלטה הזו עכשיו,אשכרה יצאה לי דמעה כמו ילד קטן שמתרגש.

מילה זו מילה!

27 דקות לפני, Keano said:

בסדר שלי מנותקת, לך תשחק מנג'ר נראה שאתה טוב בזה

אבל הטענה שלך לא מתחברת גם לפנטזיה הכי גדולה של הרכש, הרי גם במקרה הכי אופטימי יגיע זהבי, יגיע ביטון, יגיעו זרים לכנף ומגן/בלם. לא מבין מה הבעיה כאן? אתה מתאר כאילו בונים סגל לא מאוזן, כאילו מביאים 5 שחקנים לעמדה אחת אבל זה לא המצב ובטח שלא יקרה אם איש מקצוע כמו איביץ יהיה כאן. גם בקיץ הראשון של איביץ עשינו לא מעט רכש. אין ברירה ואי אפשר לשדרג קבוצה בצורה אחרת.

32 דקות לפני, snufkin said:

אבל הטענה שלך לא מתחברת גם לפנטזיה הכי גדולה של הרכש, הרי גם במקרה הכי אופטימי יגיע זהבי, יגיע ביטון, יגיעו זרים לכנף ומגן/בלם. לא מבין מה הבעיה כאן? אתה מתאר כאילו בונים סגל לא מאוזן, כאילו מביאים 5 שחקנים לעמדה אחת אבל זה לא המצב ובטח שלא יקרה אם איש מקצוע כמו איביץ יהיה כאן. גם בקיץ הראשון של איביץ עשינו לא מעט רכש. אין ברירה ואי אפשר לשדרג קבוצה בצורה אחרת.

אי אפשר להשוות, איביץ' לא היה מוכר, הרכש לא היה מוכר, באו הרבה מושאלים, אף אחד לא חשב על אליפות, באנו מלמטה.

אנשים מצפים לעוד עונה של זהבי כמו שהיתה בקדנציה הקודמת ומאיביץ' לעוד שחיטה של הליגה, זה לא עובד ככה בכדורגל, וזה משהו שיכול לפרק את הקבוצה ברגעים קשים.

1 hour ago, Keano said:

אי אפשר להשוות, איביץ' לא היה מוכר, הרכש לא היה מוכר, באו הרבה מושאלים, אף אחד לא חשב על אליפות, באנו מלמטה.

אנשים מצפים לעוד עונה של זהבי כמו שהיתה בקדנציה הקודמת ומאיביץ' לעוד שחיטה של הליגה, זה לא עובד ככה בכדורגל, וזה משהו שיכול לפרק את הקבוצה ברגעים קשים.

אף אחד לא חשב על אליפות? אין אחד שלא חשב על אליפות. מאז שג׳ורדי הגיע הקיץ האחרון הוא היחיד שלא באנו עם ציפיות לאליפות. לא באנו מלמטה ולא כלום.

אף אחד לא מצפה לשחיטה. זה ברור שזהבי בגיל 35 לא ישחזר את היכולת שלו מגיל 28, והוא גם לא צריך כי יהיה לו עוד חלוץ גדול שיעזור לו. 

זה גם ברור שאיביץ׳ לא יקח אליפות ב31 הפרש שוב כי הפעם היריבות שלנו יותר חזקות וכי הסגל שלנו נחלש מאז. 

באופן אישי גם אם איביץ׳ וזהבי חוזרים מחר בבוקר אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים. יש עוד לפחות חמישה שחקנים טובים שנצטרך לצרף לסגל בשביל להפוך לכאלה. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אף אחד לא חשב על אליפות? אין אחד שלא חשב על אליפות. מאז שג׳ורדי הגיע הקיץ האחרון הוא היחיד שלא באנו עם ציפיות לאליפות. לא באנו מלמטה ולא כלום.

אף אחד לא מצפה לשחיטה. זה ברור שזהבי בגיל 35 לא ישחזר את היכולת שלו מגיל 28, והוא גם לא צריך כי יהיה לו עוד חלוץ גדול שיעזור לו. 

זה גם ברור שאיביץ׳ לא יקח אליפות ב31 הפרש שוב כי הפעם היריבות שלנו יותר חזקות וכי הסגל שלנו נחלש מאז. 

באופן אישי גם אם איביץ׳ וזהבי חוזרים מחר בבוקר אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים. יש עוד לפחות חמישה שחקנים טובים שנצטרך לצרף לסגל בשביל להפוך לכאלה. 

תחזור לקיץ ההוא, אחרי 3 עונות ללא אליפות, פייר פליי ומושאלים עם מאמן לא מוכר הרבה לא ספרו אותנו, חשבו שבכר יטייל לעוד אליפות

3 דקות לפני, Keano said:

תחזור לקיץ ההוא, אחרי 3 עונות ללא אליפות, פייר פליי ומושאלים עם מאמן לא מוכר הרבה לא ספרו אותנו, חשבו שבכר יטייל לעוד אליפות

אחרי האליפות השלישית הצולעת והעזיבה של וואקמה הרבה צפו את הנפילה של ב״ש. אולי לא היינו פייבוריטים אז, אבל זה לא שלא ספרו אותנו.

אתה מזכיר את המושאלים כאילו זה היה חצי סגל, אבל מדובר בפיבן, גלזר, יונתן וחוזז. זה הכל. כל השאר היו זרים ברמה גבוהה וישראלים בכירים. 

חוץ מזה שבעונה אחרי באנו האמא של הפייבוריטים אחרי אליפות של 31 הפרש ועדיין לקחנו אליפות אז לא מבין את הטענה שלך.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחרי האליפות השלישית הצולעת והעזיבה של וואקמה הרבה צפו את הנפילה של ב״ש. אולי לא היינו פייבוריטים אז, אבל זה לא שלא ספרו אותנו.

אתה מזכיר את המושאלים כאילו זה היה חצי סגל, אבל מדובר בפיבן, גלזר, יונתן וחוזז. זה הכל. כל השאר היו זרים ברמה גבוהה וישראלים בכירים. 

חוץ מזה שבעונה אחרי באנו האמא של הפייבוריטים אחרי אליפות של 31 הפרש ועדיין לקחנו אליפות אז לא מבין את הטענה שלך.

עונה שניה אחרי שבנית נכון ולקחת אליפות הקבוצה כבר משייטת על אוטומט, העונה הבאה יותר דומה לעונה שאתה בונה אחרי שנים לא טובות

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל השאר היו זרים שלא ידענו מה יתנו ובטח לא ידענו כמה איביץ טוב. היה פה בפורום קיץ מלא נהי על סבע האסלביינק. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

כל השאר היו זרים שלא ידענו מה יתנו ובטח לא ידענו כמה איביץ טוב. היה פה בפורום קיץ מלא נהי על סבע האסלביינק. 

אוקיי, אבל עכשיו אנחנו כמה איביץ׳ טוב אז על מה אתה מדבר?

48 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוקיי, אבל עכשיו אנחנו כמה איביץ׳ טוב אז על מה אתה מדבר?

אני לא נגד החתמת איביץ. אנחנו גם יודעים שברק בכר מאמן מעולה. ערן ואיביץ הם אגדות מועדון. יכול להבין את החשש מפחד משיברון לב ענקי. הם באמת אגדות. שלא ישכחו את העתיד. רעב זה מרכיב חשוב בקבוצת כדורגל. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא נגד החתמת איביץ. אנחנו גם יודעים שברק בכר מאמן מעולה. ערן ואיביץ הם אגדות מועדון. יכול להבין את החשש מפחד משיברון לב ענקי. הם באמת אגדות. שלא ישכחו את העתיד. רעב זה מרכיב חשוב בקבוצת כדורגל. 

אתה מכיר את איביץ׳ ומכיר את זהבי. שניהם אולי האנשים הכי רעבים שהיו פה. 

אם איביץ׳ היה רואה ששחקן מזייף באימון חסר חשיבות הוא היה זורק אותו מהסגל ולא משנה מי זה. זהבי עשה הכל בקריירה ועדיין מגיע ראשון לכל אימון ולא מפסיק לעבוד על עצמו. 

אלה לא האנשים שיבואו ויתבטלו. הם ינסו רק יותר ויותר. יש לשניהם גם מה להפסיד. 

עם כל הכבוד לברק בכר הגאון, הוא מעולם לא ניצח את איביץ׳. למעשה בחמישה משחקים נגד איביץ׳ הוא הפסיד שלושה פעמים (8-0 בסיכום). זה בכלל לא היה כוחות. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה מכיר את איביץ׳ ומכיר את זהבי. שניהם אולי האנשים הכי רעבים שהיו פה. 

אם איביץ׳ היה רואה ששחקן מזייף באימון חסר חשיבות הוא היה זורק אותו מהסגל ולא משנה מי זה. זהבי עשה הכל בקריירה ועדיין מגיע ראשון לכל אימון ולא מפסיק לעבוד על עצמו. 

אלה לא האנשים שיבואו ויתבטלו. הם ינסו רק יותר ויותר. יש לשניהם גם מה להפסיד. 

עם כל הכבוד לברק בכר הגאון, הוא מעולם לא ניצח את איביץ׳. למעשה בחמישה משחקים נגד איביץ׳ הוא הפסיד שלושה פעמים (8-0 בסיכום). זה בכלל לא היה כוחות. 

אין לי ספק שהם לא יתבטלו אבל ראיתי כמעט הכל בכדורגל. לא נכנס כאן לבכר מול איביץ כי זה לא העניין. לא בכר ולא איביץ גאונים. יש מולנו יריבה עדיפה כרגע וככה אני מתייחס לזה.  

אל תשכחו שאם ערן יחזור לפה הוא עדיין לא יהיה כזה רעב כמו שאתם עושים ממנו...

כשיחזור לפה זאת תהיה חותמת לזה שזה סוף הקריירה, ועם זה גם הרעב יורד והתשוקה, זה טבעי וזה קורה לכולם.

אין לו מה להוכיח לנו ולליגה הזאת, היתרון היחיד או אולי הגדול ביותר שלו זה הדרבון והחינוך שלו את הצעירים בסגל ובחדר הלבשה.

לא חושב שיבקיע פה למעלה מ-20 שערים בעונה כמו שכולם חותמים פה.  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.