Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

4 דקות לפני, קמאנן said:

בסוף יחתום בחיפה

"שמח לחתום במכבי,לא יכול לחכות לשתף פעולה עם עומר ודולב ולשמח את הנשיא והקהל".

ככה עושים?

Just now, Raumdeuter said:

ככה עושים?

שכחת להוסיף שהוא חלם מהילדות לשחק בסמי עופר

12 דקות לפני, Raumdeuter said:

ככה עושים?

*המועדון הגדול בישראל עם הקהל הגדול בישראל. ואז אחרי חצי שנה עוד ראיון, מראיין סמרטוט סטייל יגאל גולדשטיין בשאלה: "ספר קצת איך קיבל אותך הקהל? לא ציפית לגל אהדה כזה נכון?". תשובה: "הקהל מדהים, הם מלווים אותנו לכל משחק בכמויות, בכל מגרש בארץ אנחנו מרגישים אותם. גם במכבי תל אביב היו הרבה שתמכו בי אבל פה זה פשוט מטורף, לפני משחקים גדולים לכל מקום שאתה הולך בעיר עוצרים אותך, שולחים אין ספור הודעות בטלפון, פשוט מטורף התמיכה שלהם". קלאסי חיפה.

גלוך פוטנציאל להפוך לזהבי, יש את כל היסודות - רק מאמן מתאים וראש על הקרקע.

היה יכול להיות מדהים אם זהבי יהיה החונך ומנטור שלו.

האמת שלהביא את זהבי, איביץ', ביטון כולם ביחד מריח כמו גלאקטיקוס2, בדרכ לקחנו אליפות בעשור האחרון כשבנו מלמטה עם בניה שקטה או בעונה אחרי אליפות כשכבר היתה קבוצה שרצה. 

5 דקות לפני, Keano said:

האמת שלהביא את זהבי, איביץ', ביטון כולם ביחד מריח כמו גלאקטיקוס2, בדרכ לקחנו אליפות בעשור האחרון כשבנו מלמטה עם בניה שקטה או בעונה אחרי אליפות כשכבר היתה קבוצה שרצה. 

שאומרים גלאקטיקוס ישר אוהדי מכבי מביאים את הטראומות מהעבר (טבעי לגמריי גם לי יש) אבל לא כל פעם שמחזירים איזה 2 ליגיונרים זה גלאטיקוס ובית אבות. במיוחד שאת איביץ וביטון אנחנו מאוד צריכים כרגע. על ערן הבטחתי לעצמי שאני לא ידבר עד שהוא לא יחתום אבל אין פה שאלה בכלל.

45 דקות לפני, Double said:

2531050-F-A6-A7-4-D65-BD4-D-7707-D224-A8

רשם באנגלית זה אומר שהוא סגור בחו״ל :crazy:

33 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז ניתוח ברך שני בתוך חצי שנה... מתחיל להיות פציע ובמקרה כזה גם אם הוא בא אני לא משחרר את פריצה

הוא לא יבוא, אבל סתם לצורך הדיון, נראה לך הגיוני להחזיק בסגל את פריצה בתור חלוץ שלישי ולהישאר עם הזבל שיש לנו בהגנה ובאגף?

2 דקות לפני, car.garsia said:

שאומרים גלאקטיקוס ישר אוהדי מכבי מביאים את הטראומות מהעבר (טבעי לגמריי גם לי יש) אבל לא כל פעם שמחזירים איזה 2 ליגיונרים זה גלאטיקוס ובית אבות. במיוחד שאת איביץ וביטון אנחנו מאוד צריכים כרגע. על ערן הבטחתי לעצמי שאני לא ידבר עד שהוא לא יחתום אבל אין פה שאלה בכלל.

זה לא הבית אבות שגורם לתלכיד כזה לקרוס אלא הציפיות הבלתי אפשריות, כל דבר פחות מטרבל ורבע גמר קונפרנס יחשב כשלון

Just now, Keano said:

זה לא הבית אבות שגורם לתלכיד כזה לקרוס אלא הציפיות הבלתי אפשריות, כל דבר פחות מטרבל ורבע גמר קונפרנס יחשב כשלון

לא יודע לגבי שאר הקהל אני אסתפק בעונה מכובדת באירופה עם שלב בתים וריצה לכל התארים עד הסוף ולא לפתוח את העונה אם הגב של חיפה. אני חושב שהגלאקטיקוסים הקודמים נפלו גם מבנייה לא נכונה וגם משחקנים שהגיעו מעבר לשיא וזה לא המקרה.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רשם באנגלית זה אומר שהוא סגור בחו״ל :crazy:

הוא לא יבוא, אבל סתם לצורך הדיון, נראה לך הגיוני להחזיק בסגל את פריצה בתור חלוץ שלישי ולהישאר עם הזבל שיש לנו בהגנה ובאגף?

שאלת השאלות

1 hour ago, Keano said:

זה ממש לא גלאקטיקוס 2.

זהבי לא סוס מת כמו השלישייה שהכתירו אותה לגלאקטיקוס. 

אין בטוחה בשום דבר ואין נוסחה אחת לבנות קבוצה.

הנוסחא שבדר״כ תעבוד היא לדאוג שכל הישראלים הטובים בשוק ישחקו אצלך ככל הניתן ולפגוע בזרים.

כתבתי בנושא אחר שבו ליגלגו על דקות המשחק של ביטון. יש ישראלים פנויים בשוק טובים ממנו ?

על זהבי אני בכלל לא שואל כי כולנו יודעים את התשובה. 

שונא את המשחקים האלה.

לכן אני ממש לא עוסק בזה ברמה היומית, לא בודק כל כמה שעות אם יש חדש, לא ממש מתייחס לכל מיני שמועות או כתבות.

אבל המשחקים מיותרים.

אם יש לך החלטה (מאמין שיש לו כבר מזמן), פשוט תודיע ונגמור את הסיפור הזה כבר.

הא כן זה לא רז אמיר מזיין במוח זה ערן המניאק מריץ עלינו דאחקות.

כאילו פתאום החליט שהוא נפצע ועובר ניתוח כדי לא לתת החלטה אתמול.

רק אני דואג שאין לנו בלמים ברמה, שחקני כנף ברמה וקשר 50-50 ברמה?

בחייאת רבאק, זהבי יהיה אחלה חיזוק להתקפה ולאופי הכללי של הקבוצה, אבל יש לנו כל כך הרבה בעיות לתקן לפני שמחתימים עוד חלוץ  

לפני3 שעות , Keano said:

הבעיה של הגלאקטיקוס היתה אגו ושחקנים מובילים באותה עמדה שדרכו על האצבעות אחד של השני, וגם מאמן חסר יכולת שליטה בהם. ברקו דווקא הגיע בכושר לא רע בכלל, אני עוד זוכר משחק ראשון שלו בגביע הטוטו שהוא היה מדהים. בשלב מסויים נגמר לו החשק והוא נסע לדבר עם התנינים. רוסו גם היה אחלה ואפילו נתן תחת בהגנה. 

אין מה להשוות לזהבי שבא בכושר מצויין ושמוסר העבודה שלו שונה לגמרי מכל מה שישראלי, וביטון שלא דורך לאף כוכב על ההצבעות אלא חיזוק של ניסיון להגנה  ואיביץ? הוא בדיוק הפוך מגאלקטיקוס, אצלו מי שטוב משחק ולא משנה איך קוראים לו, שום כוכב לא יהיה מעליו.

18 דקות לפני, snufkin said:

הבעיה של הגלאקטיקוס היתה אגו ושחקנים מובילים באותה עמדה שדרכו על האצבעות אחד של השני, וגם מאמן חסר יכולת שליטה בהם. ברקו דווקא הגיע בכושר לא רע בכלל, אני עוד זוכר משחק ראשון שלו בגביע הטוטו שהוא היה מדהים. בשלב מסויים נגמר לו החשק והוא נסע לדבר עם התנינים. רוסו גם היה אחלה ואפילו נתן תחת בהגנה. 

אין מה להשוות לזהבי שבא בכושר מצויין ושמוסר העבודה שלו שונה לגמרי מכל מה שישראלי, וביטון שלא דורך לאף כוכב על ההצבעות אלא חיזוק של ניסיון להגנה  ואיביץ? הוא בדיוק הפוך מגאלקטיקוס, אצלו מי שטוב משחק ולא משנה איך קוראים לו, שום כוכב לא יהיה מעליו.

בוא נראה, ההרגשה שלי לא טובה לגבי זה

לפני2 שעות , Elirandani said:

כל יום יש מקורב אחר, שמועה אחרת, הצעה מפה ומה לא...

מה יש להתעצבן פה... תפסיקו להתייחס.

אנשים לא לומדים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.