Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

שלחו פה לפני עמוד או שניים טוקבק מוואן של אוהד חיפה לחוץ.

אוהד הפועל לחוץ מנסה לשכנע את עצמו למה זה טוב שהוא חוזר

2 דקות לפני, Double said:

אוהד הפועל לחוץ מנסה לשכנע את עצמו למה זה טוב שהוא חוזר

אם סיימנו עם נמני יחסית בטונים צורמים ואין כמעט שונאים שלו בקהל למרות ההיסטוריה שלעיתים הכילה מקרים תמוהים בלשון המעטה אז אין סיבה שנסיים בכסאח עם זהבי גם אם הוא לא מה שהיה פעם(והוא לא יהיה כמו פעם אבל הוא עדיין יתן את המנה מה שנקרא).

אז אין לקומוניסט טיעון מבוסס.

4 דקות לפני, ג'ורדי said:

האמת הוא כזה אל שאין ספק שהוא ישבור את המעגל של הליגונרים שמתבזים בארץ.

ככה זה שחקן עם אופי שלו ווינר ולא של רכיכה

בול

איפה הוא ואיפה הגלקטיקוס/בניון..... כל אחד שזורק לי את ברקוביץ ורוסו או בניון כדוגמא בא לי לשגר לו בוקס לפנים

איפה ההשוואה בכלל

זהבי זה ווינר! מקצוען! כזה רעב להצלחה לא רואים כל יום, בטח לא בארץ שלנו....

תבוא כבר יראבק

2 דקות לפני, idanico said:

בול

איפה הוא ואיפה הגלקטיקוס/בניון..... כל אחד שזורק לי את ברקוביץ ורוסו או בניון כדוגמא בא לי לשגר לו בוקס לפנים

איפה ההשוואה בכלל

זהבי זה ווינר! מקצוען! כזה רעב להצלחה לא רואים כל יום, בטח לא בארץ שלנו....

תבוא כבר יראבק

+זהבי אשכרה הועיל לקבוצה שלו בעונה האחרונה שלו בחו"ל(בניון,ברקוביץ',רביבו לדוגמא באו גריאטריים וחבולים).

כמה ערן ווינר?

אני זוכר 2 משחקים לפחות ב-פסוו שהוא הוחלף בהם דקה 70 בערך כשהם הובילו. ובסוף המשחק הסתיים בתיקו.

ההפרש בין אייאקס האלופה לפסוו - 2 נקודות.

28 דקות לפני, הנדון said:

הוא חושב שמישהו מצפה מערן לתת עונה של 35 שערים? 

אני (כאילו לא 35 כי יש השנה סביבו יובאנוביץ וכו שגם אמורים לתת מספרים) אבל מתפתחת איזשהי דאגה כלפיי איך הוא יהיה ואתם תופתעו לדעת כמה הוא מפחיד גם בגילו.

11 דקות לפני, Double said:

הגמלים רועדים

90-B7-ADFC-2-E8-D-4-C92-8-C78-C788-DC142

חחחח להשוות את זהבי לבניון חסר העמוד שדרה זו בדיחה

פיקנטריה: שובו של המסטיק

1 דקה לפני, yellowcake said:

חחחח להשוות את זהבי לבניון חסר העמוד שדרה זו בדיחה

פיקנטריה: שובו של המסטיק

גם להשוות אותם בכושר משחק זה בדיחה. בניון בקושי שיחק לפני שבא לפה. בכלל שכל אוהדי הקבוצות מנסים לתרץ למה זה לא יעבוד, אני רגוע. הפחד מדבר מגרונם חזק.

1 hour ago, car.garsia said:

אני (כאילו לא 35 כי יש השנה סביבו יובאנוביץ וכו שגם אמורים לתת מספרים) אבל מתפתחת איזשהי דאגה כלפיי איך הוא יהיה ואתם תופתעו לדעת כמה הוא מפחיד גם בגילו.

זהבי מדהים גם עכשיו אבל ברור שהוא לא מה שהיה בקדנציה הראשונה ומי שמצפה לזה הזוי. הוא ווינר, מכביסט, חלוץ של כמה רמות מעל הליגה הישראלית ואם יהיו סביבו שחקני התקפה טובים (גלוך, יובה, פארפה, גבי ואולי עוד כנף זר), ההתקפה תהיה קטלנית כי זהבי היום הרבה יותר שחקן קבוצתי ושלם (גם אז הוא היה, היום יותר).

10 דקות לפני, snufkin said:

זהבי מדהים גם עכשיו אבל ברור שהוא לא מה שהיה בקדנציה הראשונה ומי שמצפה לזה הזוי. הוא ווינר, מכביסט, חלוץ של כמה רמות מעל הליגה הישראלית ואם יהיו סביבו שחקני התקפה טובים (גלוך, יובה, פארפה, גבי ואולי עוד כנף זר), ההתקפה תהיה קטלנית כי זהבי היום הרבה יותר שחקן קבוצתי ושלם (גם אז הוא היה, היום יותר).

נתן בהולנד 20 גולים פלוס מינוס לעונה בשתי העונות האחרונות. 

מאמין שפה יכול לתת יותר, אבל לא סביר שיגיע ל35 כמו בעונה האחרונה. 

24 דקות לפני, Keano said:

נתן בהולנד 20 גולים פלוס מינוס לעונה בשתי העונות האחרונות. 

מאמין שפה יכול לתת יותר, אבל לא סביר שיגיע ל35 כמו בעונה האחרונה. 

בדיוק, לא אמרתי 35 כי זה היה חריג גם בשעתו אבל אני אופתע אם הוא לא יתן איזה 20 לפחות בליגה. הוא בא בכושר משחק מעולה ואת התנועה שלו כבר בלמים גדולים מליגת הבורסה לא מצליחים לעצור. רק שיהיה כשיר ושישחקו איתו ועם יובא ביחד ובהיבט ההתקפי אני לא דואג בכלל, אין הגנה שתצליח להסתדר איתם.

8 דקות לפני, car.garsia said:

בדיוק, לא אמרתי 35 כי זה היה חריג גם בשעתו אבל אני אופתע אם הוא לא יתן איזה 20 לפחות בליגה. הוא בא בכושר משחק מעולה ואת התנועה שלו כבר בלמים גדולים מליגת הבורסה לא מצליחים לעצור. רק שיהיה כשיר ושישחקו איתו ועם יובא ביחד ובהיבט ההתקפי אני לא דואג בכלל, אין הגנה שתצליח להסתדר איתם.

אני עדיין לא יודע איך שניהם יהיו בהרכב ובאיזה מערך, זה אמור להיות דומה למה שהיה בעונה של בוס, סה חלוץ 9 וזהבי חופשי

6 דקות לפני, yuri said:

איזה פאדיחה זאת תהיה אם כשיגיע מלא אוהדים יהיו סביבו וישימו עליו צעיפים של מכבי ובסוף הוא חותם במקום אחר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.