Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

הוא יסע לארהב

אין לו מה לחפש בארץ

במטרה הבאה

כדורגל לא יהיה הכסף המרכזי שלו

הוא כבר עשה את שלו

רק

עסקים 

ילדים בבתי ספר טובים

מה יש לו לעשות פה בחיאת

זה שהוא אמר לפני 3-4 שנים שהוא יחזור לארץ בסוף הקריירה וישחק במכבי וכסף זה לא שיקול עבר מאז הרבה מים בנהר בוא נגיד

המחשבות השתנו 

בשביל זהבי - אם אתה לא מתכוון להגיע בשנה הבאה, אל תבוא.

לא בגלל שאני לא רוצה, אלא בגלל שקהל שלנו שוכח את העבר,  תקופה לא טובה ויחפשו שעיר לעזאזל ביחד עם התקשורת והשם שלך יהיה על הגריל.

1 hour ago, זיפו said:

בשביל זהבי - אם אתה לא מתכוון להגיע בשנה הבאה, אל תבוא.

לא בגלל שאני לא רוצה, אלא בגלל שקהל שלנו שוכח את העבר,  תקופה לא טובה ויחפשו שעיר לעזאזל ביחד עם התקשורת והשם שלך יהיה על הגריל.

כמובן אח יקר

אם ערן לא יחזור בקיץ הנוכחי אז שלא יחזור בכלל,לא נצטרך אותו שבע בסוף הקריירה בכושר ירוד אחרי טיול בארה''ב,

רק נזקים זה יגרום לקבוצה .

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני בעד להתפתח ולייצר גיבורים חדשים. עדיף לא להיות דייויד פדרמן. 

יש מצבים שצריך להחזיר שחקן ותיק עם אופי ווינריות שיעיר את העסק, סטייל ההבאה של ברדה לב"ש בזמנו (וכמובן שאני רואה גם את הערך המקצועי הענק שיש בלהביא אותו). אם יש היתכנות להביא אותו (כלומר אם הוא מעוניין) חייבים ללכת על זה.

א. הוא לא יגיע למכבי אם תהיה לו אפשרות לשחקן בארה"ב. מציע להתעורר מהפנטזיות.

ב. אם כבר אז הייתי לוקח אותו למודל של עונת פרישה + עוזר מנהל מקצועי. שישתפשף עונה ואז יקח את המשוכות. יש לו ראש פוליטי מעולה והוא ביזניס מאן. הוא פוטנציאל להיות ג'ורדי קרויף הבא שלנו אם וכאשר.. 

18 דקות לפני, snufkin said:

יש מצבים שצריך להחזיר שחקן ותיק עם אופי ווינריות שיעיר את העסק, סטייל ההבאה של ברדה לב"ש בזמנו (וכמובן שאני רואה גם את הערך המקצועי הענק שיש בלהביא אותו). אם יש היתכנות להביא אותו (כלומר אם הוא מעוניין) חייבים ללכת על זה.

אני לא אתאבל כן? זה הרציו מול הרגש. 

הוא לא ישחק בחו"ל יותר, הוא גם קרוב לאימא שלו.

הוא לא מחפש חיים חדשים עכשיו בארצות הברית, רק מכבי, קדימה יצחקי, תציל את התחת שלך.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא לא מחפש חיים חדשים עכשיו בארצות הברית, רק מכבי, קדימה יצחקי, תציל את התחת שלך.

גם חיפה ובאר שבע זה בארץ

לפני5 שעות , המכבייה said:

אני אישית גם לא כזה בעד חזרתו. מהלך גלקטיקו לגמרי(שמגיע עם מעמד משתק). צריכים לייצר לעצמנו גיבורים חדשים. 

אתה על אוטומט.

לא רק שמקצועית הוא משתלב פה בקלות, תמיד שחקנים פרחו לצידו, הוא מנהיג, עם כל הבעיות יש פה קבוצה בריאה מהגלקטיקוס.

עכשיו מילא היינו מייצרים סטארים בקצב קבוע, אבל אם ערן מגיע הוא לוקח את הדקות של חלאיילה/חוזז/בן חיים. 

זה באמת נו בריינר מבחינתנו. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

אני בעד להתפתח ולייצר גיבורים חדשים. עדיף לא להיות דייויד פדרמן. 

יש יוצאים מהכלל, ערן הוא כזה

לא חסרות דוגמאות שהצליחו מברדה ועד טבס, מאמין שיכול להחזיר לנו חלק מהאופי שאבד לקבוצה

1 hour ago, thunderbolt said:

גם חיפה ובאר שבע זה בארץ

מה יש לו לעשות שם? נראה לך שהוא ישבור לנו את הלב?

לתת הצעה טובה ולהחזיר אותו, פלוס תפקיד במועדון אם כאשר וירצה כשיפרוש.

כאות הערכה כמובן, לא כי הוא צריך את זה באמת, בכל זאת, מסודר לכל החיים, כולל השקעות ועסקים שהוא מעורב בהם.

52 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה על אוטומט.

לא רק שמקצועית הוא משתלב פה בקלות, תמיד שחקנים פרחו לצידו, הוא מנהיג, עם כל הבעיות יש פה קבוצה בריאה מהגלקטיקוס.

עכשיו מילא היינו מייצרים סטארים בקצב קבוע, אבל אם ערן מגיע הוא לוקח את הדקות של חלאיילה/חוזז/בן חיים. 

זה באמת נו בריינר מבחינתנו. 

ממש לא אוטומט. אחרי מחשבה רבה והתלבטות בין הרציו לרגש. זה לשים את הפוקוס על שחקן בגיל הזה, שחקן עם נוכחות מאד חזקה. הכל ימוקד אליו. פוחד מהסיכוי שהוא יהיה יותר רונאלדו ופרוייקט הגלקטיקוס מאשר ברדה לבש. לא אתאבל כמובן. 

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

זה לא מה שהוא אמר בראיון איתו לפני כחודש…

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא מה שהוא אמר בראיון איתו לפני כחודש…

דברים השתנו מאז, פריצה שנייה זה כבר חוסר ביטחון מוחלט, הולנד או ארצות הברית, זה לא משנה.

אם אישתו רוצה לחזור לארץ, הוא יעשה את זה בשביל המשפחה שלו, אני בטוח בזה, כמו שהוא היה מוכן לחתום כאן בקיץ, הוא ירצה לחזור בחורף.

האישה היא המפתח, זו דעתי.

10 דקות לפני, המכבייה said:

ממש לא אוטומט. אחרי מחשבה רבה והתלבטות בין הרציו לרגש. זה לשים את הפוקוס על שחקן בגיל הזה, שחקן עם נוכחות מאד חזקה. הכל ימוקד אליו. פוחד מהסיכוי שהוא יהיה יותר רונאלדו ופרוייקט הגלקטיקוס מאשר ברדה לבש. לא אתאבל כמובן. 

בגלקטיקוס בנינו קבוצה רעה. 

יונייטד לא מצליחה למרות התרומה של כריסטיאנו, אני לא חושב שהיא היתה מצליחה יותר בלעדיו. 

חסרים לנו מספרים, חסר לנו מנהיג, חסרה לנו ווינריות.  ערן מביא את כל זה. שיבוא אתמול.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

דברים השתנו מאז, פריצה שנייה זה כבר חוסר ביטחון מוחלט, הולנד או ארצות הברית, זה לא משנה.

אם אישתו רוצה לחזור לארץ, הוא יעשה את זה בשביל המשפחה שלו, אני בטוח בזה, כמו שהוא היה מוכן לחתום כאן בקיץ, הוא ירצה לחזור בחורף.

האישה היא המפתח, זו דעתי.

הראיון היה אחרי הפריצה השנייה…

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.