Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

לפני2 שעות , duss21 said:

ילך בסוף השנה לארהב מה יש לכם

שנתיים בארה''ב

אחר כך שנתיים בדובאי

עוד שנתיים ביפן או אוסטרליה

בגיל 40 חוזר לארץ לפרוייקט גלקטיקוס של הפועל בני ערערה במימון מיליארדר סעודי.

לפני7 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

הזיה לחשוב ככה

הוא יחזור רק למכבי, על אחת כמה וכמה עם בן חיים ויצחקי במועדון.

אין לו חבר אחד במכבי חיפה. 

הוא חבר של הפדופיל הירוק.

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

הוא חבר של הפדופיל הירוק.

לפי מה הנחרצות? 

אני אומנם לא בקיא ברשתות החברתיות אבל יש לו בערך 10 דקות משחק משותפות איתו בקריירה 

3 דקות לפני, EranZeAvi said:

לפי מה הנחרצות? 

אני אומנם לא בקיא ברשתות החברתיות אבל יש לו בערך 10 דקות משחק משותפות איתו בקריירה 

לפי זה שאצילי היה(אולי עדיין) חבר של דור מיכה+הנחה מבוססת חיבור נקודות הגיוניות בהחלט(נבחרת+שניהם גדלו בראשל"צ+סוכן משותף ששניהם נחשבים לקוחות בכירים שלו+הגיבוי הציבורי שהוא נתן לצמד+נראה לי שהוא סבבה עם אלברמן ויש גם את החבר'ה של הפועל של הדאבל שינסו למנוע ממנו חזרה אלינו ואנשי תקשורת אנטי מכבי שיצטרפו למשימה(גוטמן,יוסיפוביץ',צנציפר,אפק ודומיהם)+בוא נצא מהנחה שבלילות אף אחד מהם לא שיחק טאקי+לזהבי יש רקע לכאורה בקשרים עם הסחלה של החברה הישראלית *אהמ אהמ נ.זגורי* ודומיו).

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

לפי זה שאצילי היה(אולי עדיין) חבר של דור מיכה+הנחה מבוססת חיבור נקודות הגיוניות בהחלט(נבחרת+שניהם גדלו בראשל"צ+סוכן משותף ששניהם נחשבים לקוחות בכירים שלו+הגיבוי הציבורי שהוא נתן לצמד+נראה לי שהוא סבבה עם אלברמן ויש גם את החבר'ה של הפועל של הדאבל שינסו למנוע ממנו חזרה אלינו ואנשי תקשורת אנטי מכבי שיצטרפו למשימה(גוטמן,יוסיפוביץ',צנציפר,אפק ודומיהם)+בוא נצא מהנחה שבלילות אף אחד מהם לא שיחק טאקי+לזהבי יש רקע לכאורה בקשרים עם הסחלה של החברה הישראלית *אהמ אהמ נ.זגורי* ודומיו).

המעמד שיש לערן במכבי הוא חסר תחליף, פלוס היכולת של מכבי לשלם יותר מכולן...

6 דקות לפני, המכבייה said:

המעמד שיש לערן במכבי הוא חסר תחליף, פלוס היכולת של מכבי לשלם יותר מכולן...

ברור שאת היכולת הכלכלית יש למיטש(אם לא היה פיירפליי בעולם ומיטש היה ברוח בזבוזים סטייל PSG לליגה הישראלית אז הוא בקלות יכול לשמן מספיק את עיריית ת"א כדי שיתנו לו לעבוד ולהקים את התכניות שהוא חלם עליהן בלי בעיות ולהחתים חצי ממכבי חיפה בחלון אחד ולשלם על כל זר 5 מיליון אירו ומשכורת של מעל מיליון וחצי אירו לכל אחד מהם וגם להחזיר את זהבי במשכורת שמשלמים באיינדהובן,אני מאמין שידוע לך שקיימים בעלי קבוצות פריימרליג שהשווי הנקי שלהם נמוך מזה של מיטש מלכנו)

צטט

יצחקי נשאל לאחר מכן האם בפברואר זהבי ילבש את המדים של פ.ס.וו או אולי את אלו הצהובים והשיב: “אני לא חושב שזה נכון לדבר על שחקן שנמצא תחת חוזה. זה לא יהיה פייר לא מבחינתו, מבחינתנו או מבחינת הקבוצה שלו שנפגוש בקרוב. אלוהים יודע מה יקרה בעתיד הרחוק. נחכה לזמן המתאים ונדבר על זה”. כרגע בכל אופן, נראה כי חזרה של זהבי למכבי ת”א היא נושא רחוק מאוד מביצוע וצריך שיקרו עוד הרבה דברים בדרך על מנת שמהלך כזה בכלל יבשיל. 

יצחקי לא סתם את הגולל על אופציה של זהבי לחזור לכאן בעתיד,

סיבה לאופטימיות?

5 דקות לפני, daniel1 said:

יצחקי לא סתם את הגולל על אופציה של זהבי לחזור לכאן בעתיד,

סיבה לאופטימיות?

מה ציפית שהוא יגיד? "זהבי לא יחזור לעולם למכבי" או "זהבי חוזר בינואר"?

לפני2 שעות , wddani said:

מה ציפית שהוא יגיד? "זהבי לא יחזור לעולם למכבי" או "זהבי חוזר בינואר"?

לא שאני חושב שיש סיכוי שהוא יבוא, אבל מסכים שהתשובה של יצחקי מבלבלת.

יכל לענות ב"זה לא על הפרק". 

• 2 weeks later...

הלך הזהבי: 

צטט

ריאיון שיפורסם מחר במוסף "7 ימים" רומז זהבי היכן הוא עשוי לסיים את הקריירה: "יש הרבה ערים טובות בארה"ב שניתן לגדל את הילדים כמו שצריך"

זה היום של "זורים למכבי מלח על הפצעים" בכל החזיתות...מכבי בכל החזיתות אחרי אתמול

התקדימון:שכטר לא מבין למה מכבי שחררו אותו

קבלת האורחים:

רז אמיר פותח בטור על ואן לויבן ויצחקי והחלטות הרכש ובנייה הלקויה של הקבוצה

במרכז:

איביץ' חושף על הקשר שלו עם ואן לויבן

ובסוף:

זהבי מחזיר את פרשת דור מיכה ואצילי לכותרות תוך כדאי הזדהות עם השחקנים(וטוען שזאת זכות של גולדהאר, הוא לא מבקר אותו בצורה ישירה) 

עוד:

דוניס משחז את הסכין לקראת ראיון מיוחד על מה קורה מאחורי הקלעים במכבי, ליטו וידיגל לומד עברית וחושב לעלות ארצה תוך עזרה ממכבי חיפה וחוסר תמיכה ממכבי וארבדזדלה יספר על הקלקול קיבה שקיבל מהחצ'אפורי שהוא אכל במסעדה גרוזינית באשדוד שבגללה איבד לשבועים את יכולת האימון שלו.

בשביל מה הוא היה צריך לדבר על אצילי ומיכה ולומר שהוא לא אהב את ההחלטה של מכבי לשחרר אותם ? יכול להיות שעל זה מיץ' לא ירצה להחזיר אותו .

10 דקות לפני, ron123 said:

בשביל מה הוא היה צריך לדבר על אצילי ומיכה ולומר שהוא לא אהב את ההחלטה של מכבי לשחרר אותם ? יכול להיות שעל זה מיץ' לא ירצה להחזיר אותו .

הוא אומר את זה בכל ראיון אפשרי. החברים שלו יותר חשובים ממכבי. הוא כבר לא יחזור ואולי זה לא דבר רע.

איזה בכיינים אתם, ערן תמיד אמר מה שהוא חושב גם בנושא אצילי ומיכה ואני לא רואה פה משהו שהשתנה

זה ידוע שארהב אופציה בשבילו ובטוח שיש לו הצעות משם

לקחתם ציטוט אחד וכבר הפכתם את ערן לאויב

אין לי ספק שהציטוט יצא מהקשרו, ערן לא צריך להוכיח שהוא רוצה לחזור למכבי, הוא אמר את זה בבירור המון פעמים

רק מראה כמה אסור לזהבי לחזור, זה רק יפגע בו. הקהל שלנו שוכח את העבר, כמה משחקים לא טובים אוהדים מסוגלים לשרוק לו בוז.

לגבי הראיון שלו, אחלה לא הבנתי מה הבעיה שהוא אמר את דעתם של חצי מאוהדי מכבי בפרשת אצילי ומיכה?

מיץ׳ טעה בגדול, אובר מוסריות שגרמה לנו להפסיד אליפות ועוד אחת שבדרך.

מה שעיצבן אותי מהראיון:

הם מאוד רוצים שאצליח, אם אבקיע נגדם אני חושב שגם הקהל של מכבי יעודד אותי".

אבוי לנו אם כקהל ישמח בגול של זהבי מולנו, זה יהיה נקודת שפל ללא ספק.

לא אומר לשרוק לו בוז חלילה, אבל לעודד? ממש לא.

לפני משחק לעודד פעם אחת וזהו, מרגע שהמשחק מתחיל הוא נגד מכבי.

מילה לערן, תגיע למשחק - תן את הכל, תכבוש או לא זה לא משנה, אל תחגוג מולנו.

אנחנו לא נאהב את זה, לא משנה מה עשית עבורנו.

רק המחשב הזאת גורמת לי לכאב בנשמה.

כמו שהקהל של ארסנל התנהג עם תיירי הנרי -

קבלת פנים חמה ואוהבת. שירים לפני תחילת המשחק. 

בזמן המשחק - בוז צורם.

זה מה שזהבי צריך לקבל. 

לגמור אותו ואת איינדובן

הוא מתחיל לבוא לי קצת ברע אני חייב להודות.

וכן, מסכים איתך, מכל הראיון באמת החלק הזה הצליח לעצבן אותי, מי הוא חושב שהוא? ׳אם אבקיע ואחגוג יאהבו אותו ויעודדו אותי׳ - אז לא, ממש לא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.