Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

1 hour ago, דקסטר said:

הוא אמר לא פעם שהוא לא מתכוון למשוך את זה יותר מדי, לא יודע כשאני קורא בין השורות בראיונות האחרונים זו ההרגשה שאני מקבל.

הוא תמיד מדבר על רונאלדו וזלטאן כדוגמא, רואה אותו ממשיך כמוהם

אומנם פתח, אבל חטף חמישייה ומן הסתם שבתקשורת שם יחפשו להאשים אותו. לא יודע לאן ילך בעונה הבאה, אבל קשה לי להאמין שישאר שם.

מתקרב מתקרב … מתחמם… תקראו לי משוגע אבל לדעתי שוב בינואר נקבל חיזוק בשם זהבי… שמידט עד ינואר בבית בגרמניה , אייאקס עם אליפות בכיס שרים הבה נגילה ובאיינדהובן מחליטים לבנות מחדש … הדבק היחיד שיכול להרוס זה שאנחנו עד ינואר כבר לא בתמונת אליפות…אבל אני מאמין שהכוכבים יסתדרו לנו 

55 דקות לפני, avi.br said:

מתקרב מתקרב … מתחמם… תקראו לי משוגע אבל לדעתי שוב בינואר נקבל חיזוק בשם זהבי… שמידט עד ינואר בבית בגרמניה , אייאקס עם אליפות בכיס שרים הבה נגילה ובאיינדהובן מחליטים לבנות מחדש … הדבק היחיד שיכול להרוס זה שאנחנו עד ינואר כבר לא בתמונת אליפות…אבל אני מאמין שהכוכבים יסתדרו לנו 

הלוואי שאתה צודק וזהבי יבוא להביא לנו אליפות ולפרוש בקלאס.

לפני2 שעות , Krishi said:

אני מת כבר שיגיע אלינו ויעזוב את פ.ס.ו כדי שסוף סוף אוכל להמשיך לעודד את אייאקס בלי רגשות אשם. 

מדוייק

ושיביא גם על הדרך את שמידט על תקן פריצה

לפני13 שעות , avi.br said:

הוא לא יחזור הנה בינואר ולא עונה הבאה.

אכתוב את זה שוב, אם יש סיכוי קל שבקלים להביא את זהבי זה בינואר הנוכחי, כש PSV מחפשת להיפטר מהחוזה שלו ותהיה מוכנה להשתתף בשכר שלו.

אם הם ישמעו שיש התעניינות מצידנו הם אולי ישתתפו בשכר שלו עד לסיום העונה, במידה והוא ישאר שם עד לסיום העונה זה שוב להתחרות עם קבוצות בינוניות מ MLS ואירופה(אבל גדולות עלינו) לדעתי כשהוא כנראה יבחר הצעה אחרת.

1 דקה לפני, ebibo said:

אכתוב את זה שוב, אם יש סיכוי קל שבקלים להביא את זהבי זה בינואר הנוכחי, כש PSV מחפשת להיפטר מהחוזה שלו ותהיה מוכנה להשתתף בשכר שלו.

אם הם ישמעו שיש התעניינות מצידנו הם אולי ישתתפו בשכר שלו עד לסיום העונה, במידה והוא ישאר שם עד לסיום העונה זה שוב להתחרות עם קבוצות בינוניות מ MLS ואירופה(אבל גדולות עלינו) לדעתי כשהוא כנראה יבחר הצעה אחרת.

הוא שחקן הרכב שם, למה שהם ישחררו אותו ועוד ישתתפו בשכר שלו?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הוא שחקן הרכב שם, למה שהם ישחררו אותו ועוד ישתתפו בשכר שלו?

אתה ער לרחשים משם? אפילו החוזה שלו הודלף בשבוע שעבר לדעתי לצורך התנערות של PSV ממנו, התקשורת רק מדברת עליו, הקהל כבר לא חושב שהוא האיש הנכון וPSV לדעתי תביא לו מחליף בקרוב, היא לא יכולה לעשות את זה בלי להשתחרר מחוזה ה 3 מיליון יורו לעונה שלו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.