Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

33 דקות לפני, itanar said:

גם אני חושב ככה.

אנחנו צריכים לרצות.

מה שכן, הוא פחות חד והגיל משפיע בלי ספק, לליגה שלנו הוא אש.

זהבי? פחות חד? אין אצלו מושג כזה. אי אפשר להספיד אותו. אם הוא אצלנו הוא לועס את הבלמים בליגה

לפני5 שעות , ebibo said:

אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו

זהבי 10?!?! החלוץ הישראלי הכי טוב בהיסטוריה.  מגדולי הסקוררים בעולם ואתה שם אותו 10?!

1 hour ago, itanar said:

גם אני חושב ככה.

אנחנו צריכים לרצות.

מה שכן, הוא פחות חד והגיל משפיע בלי ספק, לליגה שלנו הוא אש.

תתבייש לדבר ככה על אל

לפני1 שעה , snufkin said:

זהבי 10?!?! החלוץ הישראלי הכי טוב בהיסטוריה.  מגדולי הסקוררים בעולם ואתה שם אותו 10?!

כמו קשר טוב שיורד להיות בלם(מתיאוס, בקנבאואר, זאמר, אבי'לה, באדיר). תן לו צאנס((((:

הוא בעונת חוזה והסיכוי שהוא ימשיך שם (בטח כחלוץ הלא בכיר) נמוך מאוד. אני מקווה שהכוכבים יסתדרו בסוף העונה ותהיה אופציה להחזיר אותו.

9 דקות לפני, המכבייה said:

כמו קשר טוב שיורד להיות בלם(מתיאוס, בקנבאואר, זאמר, אבי'לה, באדיר). תן לו צאנס((((:

הוא כל כך טוב שאתה כבר לא מבין מה ההגדרה שלו במגרש, יש לו הכל. הוא יכול 9 מזויף, סקנד, 10. מכל מקום הוא יודע לעשות את ההכי טוב.

האמת הוא די פורח בנבחרת כשמשחק לידו עוד מישהו.

שילוב שלו עם פרציה יכול להיות אדיר, כמובן שאומר לו תשחק חופשי בלי עמדה מוגדרת.

קניקובסקי באף אחד, קובאס באגף שני ואנחנו מסודרים.

אין מה לדאוג להגנה כי קניקובסקי עושה הגנה מעולה וגם יש את ייני/גולסה וגלזר מאחורה.

3 דקות לפני, קמאנן said:

הוא בעונת חוזה והסיכוי שהוא ימשיך שם (בטח כחלוץ הלא בכיר) נמוך מאוד. אני מקווה שהכוכבים יסתדרו בסוף העונה ותהיה אופציה להחזיר אותו.

נראה כאילו בינואר הם יתחזקו בעוד חלוץ.

בכללי, קבוצת צמרת מחזיקה בדרך כלל כמה חלוצים בסגל, המצב כרגע הוא לא כזה.

לפני7 שעות , ebibo said:

אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו

מקווה שיצחקי כבר שולח לו שליחים שישירו לו סרנדות מתחת לבית.

14 דקות לפני, קמאנן said:

השאלה אם בניגוד לפעם הקודמת נגיע מוכנים. מקווה שכן.

• 3 weeks later...

הוא לא יחזור בקרוב (לא בטוח שבכלל יחזור). לדעתי נוח לו שכולם אוהבים ומעריכים אותו, הוא לא ירצה להרוס את זה. ימשיך לשחק בחו״ל כל עוד זה אפשרי מבחינתו ואם עדיין יהיה לו כוח אולי יתן עונת פרישה.

On 17.10.2021 at 10:59, מכביסט לעד said:

הוא לא יחזור בקרוב (לא בטוח שבכלל יחזור). לדעתי נוח לו שכולם אוהבים ומעריכים אותו, הוא לא ירצה להרוס את זה. ימשיך לשחק בחו״ל כל עוד זה אפשרי מבחינתו ואם עדיין יהיה לו כוח אולי יתן עונת פרישה.

אני גם חשבתי על זה, היום הוא "נהנה" מאהבת הקהל הרחב

מקבל מחיאות כפיים בטרנר וסמי עופר

ברגע שהוא חוזר למכבי הוא שוב הופך לאיוב האומה ואולי הוא מעדיף לפרוש כקונצזוס 

מצד שני זה זהבי אז לא יודע כמה מזיז לו מה חושבים עליו

אם מכבי תבנה קבוצה ראויה לאליפות והוא ידע שהוא חוזר לקבוצה שיש לה סיכוי ממשי לקחת הוא היה חוזר

איזה שחקן בגיל 36/37 (לא יודע באמת באיזה גיל הוא יחזור) לא היה בא להתמודד על אליפות ולהיות בורג מרכזי בגיל כזה

מראיון לראיון אני אני יותר משוכנע ש"צדקתי" בהימור שלי ולמרות הכושר הפיזי שלו אני מאמין שעונה הבאה תהיה עונת הפרישה שלו. לא יודע אם בארה"ב או משהו בסגנון אבל לא רואה את זה קורה אצלנו.

האמת לא רואה אותו פורש בשנתיים הקרובות לפחות. הוא בכושר מעולה, מה יש לו למהר לפרוש?

בנוסף, לא רואה אותו חוזר למכבי לצערי הרב.

21 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

האמת לא רואה אותו פורש בשנתיים הקרובות לפחות. הוא בכושר מעולה, מה יש לו למהר לפרוש?

בנוסף, לא רואה אותו חוזר למכבי לצערי הרב.

הוא אמר לא פעם שהוא לא מתכוון למשוך את זה יותר מדי, לא יודע כשאני קורא בין השורות בראיונות האחרונים זו ההרגשה שאני מקבל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.