Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

לפני4 שעות , Keano said:

מאמין שברגע שהוא ירגיש שבפסוו מתחילים לבנות על חלוץ אחר זה הרגע שיחליט לחזור, בלי קשר לאיכות הסגל פה וגם לא לכסף

מקווה שהחלוץ שהם הביאו בהשאלה יפציץ ובא עם אופציית רכישה.

1 hour ago, Adir12 said:

פ.ס.ו הביאו חלוץ ברזילאי מעולה מבנפיקה

זהבי צריך להיות בשיאו כדי שלא יקחו לו את המקום בהרכב

מצאו למי להביא תחרות,לישראלי הכי תחרותי שיש בעשור האחרון ואפילו למעלה מכך.

1 hour ago, Keano said:

מרגש לקרוא את מה שג'ורדי אמר עליו בכתבה בוואן

צטט

"אני לא מופתע לראות שערן זהבי שובר את כל השיאים", אמר ג'ורדי קרויף, שעבד איתו בעבר במכבי תל אביב וכיום נמצא בברצלונה. "יש לו שתי תכונות מרשימות. הראשונה שבהן היא חוש ריח לשערים ואינטואיציה מדהימה ששמה אותו בדיוק במקום הנכון בתוך הרחבה. הוא לא הכי גבוה והוא מבקיע הרבה שערים בנגיחה. הוא לא הכי מהיר ולא אחד שצריך לרוץ הרבה, והכדורים מגיעים אליו בכל זאת. הוא לא צריך יותר מידי מרחב או הרבה מסירות או הרבה זמן, והוא כבר ישחרר בעיטה חזקה מתוך הרחבה לשער. וכשהוא בועט זה תמיד למסגרת, כמעט אף פעם זה לא הולך מחוץ למסגרת. בגלל שהוא לאו דווקא תלוי בתכונות הפיזיות שלו, זה נותן לו אפשרות לשחק עוד הרבה שנים ברמה טובה. ובזכות החוש השישי שלו לשערים, כל עוד הוא ימשיך לשחק, הוא גם יבקיע הרבה שערים עוד הרבה שנים".

ג'ורדי המשיך והוסיף כי "הדבר השני שהופך את ערן זהבי לשחקן איכותי היא מנטליות של ווינר. הוא אף פעם לא מרוצה, תמיד הוא ירצה להשיג עוד, תמיד הוא דוחף את עצמו להשיג עוד. בדרך כלל שחקנים עם כישרון כמו שלו צריכים שידחפו אותם קדימה ויכניסו בהם מוטיבציה, אבל דווקא אותו לפעמים צריך לעצור כי אתה רוצה שהוא יישאר רענן לקראת המשחק הבא וישמור על המומנטום שלו. זה האופי שלו שהופך אותו לכזה כוכב".

ג'ורדי קרויף טוען כי הוא עוקב אחרי זהבי גם כיום. "העבודה שלי עכשיו היא גם לראות הרבה משחקי כדורגל, ומה שלא אעשה, אני תמיד אני שם עין עליו, משתדל לעקוב אחרי המשחקים שלו בטלוויזיה או באייפד ואני מאוד שמח בשבילו, על כל ההישגים שהוא מגיע אליהם, כשחקן וכאדם", הוא ציין.

לפעם הבאה שים ציטוטים ותעזור לנו לא לתת קליקים לאתר הנאלח הזה

4 דקות לפני, yuri said:

מי שמעוניין לשמוע לגבי אפשרות חזרה למכבי החל מ 1:20 בראיון

פרק מעניין מאוד כולל הודעה קולית מסוזה אבל לגבי מכבי לא חידש כלום

מי אח ומתמלל את הקטע הרלוונטי ?(מחרים את הפודיום על פודקאסטיו השונים בגלל המלבינים יוסיפוביץ' וגוזן והBias שלהם כנגד מכבי אז בגלל זה אני לא אתן את ידי לקליקים וצפיות בתכנים שלהם).

1 hour ago, Raumdeuter said:

מי אח ומתמלל את הקטע הרלוונטי ?(מחרים את הפודיום על פודקאסטיו השונים בגלל המלבינים יוסיפוביץ' וגוזן והBias שלהם כנגד מכבי אז בגלל זה אני לא אתן את ידי לקליקים וצפיות בתכנים שלהם).

תהנה במלחמה שלך כן, אבל אתה מבין שביקשת שמישהו יתמלל עבורך אז למעשה הוא יכנס ויתן את "הקליק" שניסית למנוע מהם?

אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו

3 דקות לפני, Omer said:

אתם מצליחים לדמיין התקפה של זהבי, פריצה, חלאילה, קוואס, קניקובסקי וביטון?

כל משחק ישימו לנו את ריינשייבר.

6 דקות לפני, Omer said:

אתם מצליחים לדמיין התקפה של זהבי, פריצה, חלאילה, קוואס, קניקובסקי וביטון?

גלזר, קניקובסקי, ביטון, קוואס, זהבי ופריצה

בנוסף מביא את דוניס מאמן ויש פוטנציאל ל-10 גולים במשחק לא משנה החלוקה

1 hour ago, פנחס שוף said:

גלזר, קניקובסקי, ביטון, קוואס, זהבי ופריצה

בנוסף מביא את דוניס  איביץ' מאמן ויש פוטנציאל ל-10 גולים במשחק לא משנה החלוקה על האפס

לפני4 שעות , ebibo said:

אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו

זהבי + בלם חדש + זרגרי (אם הוא באמת טוב כמו שמקשקשים)/ קשר 50-50 אכזר 

ואנחנו חיות אדם

לפני3 שעות , snufkin said:

אם זהבי מגיע, פריצה יבלה בספסל:)

לא אם דוניס חוזר. הוא יגיד שגם ככה יש שוער טוב והרננדס לא טוב, אז עדיף להוריד אותו לספסל ולשים את זהבי חלוץ.

לפני5 שעות , ebibo said:

גם אני חושב ככה.

אנחנו צריכים לרצות.

מה שכן, הוא פחות חד והגיל משפיע בלי ספק, לליגה שלנו הוא אש.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.