Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

חוץ מהתקופה שהיה אצלנו כל החיים שלו הוא נמצא בקבוצות של לוזרים, הפועל, r & f, נבחרת ישראל ועכשיו psv בוא הביתה תצא ווינר כמו שמגיע לך להיות

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

וואו

יחזור לפה רק בגיל 40

דווקא יש לי תאוריה שצריך שיילך לו טוב שם. כל עוד הוא ייכשל הוא ירצה להוכיח שהוא מסוגל וישאר לעוד עונה. אם הוא לוקח אליפות ומלכות שערים הוא חוזר בנחת. 

13 דקות לפני, zion8 said:

דווקא יש לי תאוריה שצריך שיילך לו טוב שם. כל עוד הוא ייכשל הוא ירצה להוכיח שהוא מסוגל וישאר לעוד עונה. אם הוא לוקח אליפות ומלכות שערים הוא חוזר בנחת. 

רוב הסיכויים שפ.ס.וו לא יקחו אליפות השנה, אם הוא ממשיך ביכולת הזאת לא רואה סיכוי שהוא לא נשאר שם לעוד עונה אחת לפחות לנסות להביא אליפות, ובמיוחד שהפעם הם מבינים שהוא הכוכב של הקבוצה ויתנו לו את המעמד שמגיע לו.

וברור שאם הם בטעות לוקחים והם משחקים באלופות אני לא רואה מצב שזהבי מוותר על זה. 

בכל מקרה אם הוא ממשיך ביכולת הזאת הוא נשאר שם שנה הבאה 99%, יש לו חוזה עתק במונחים של ליגה ישראלית שאנחנו בחיים לא נשלם לו בפיירפליי, אין סיבה שפסוו יוותרו עליו ואין סיבה שהוא יבחר לוותר על החוזה הזה. 

רק יכולת רעה שלו שתוביל לכך ששני הצדדים ירצו להיפרד יכולה בטעות להביא אותו לפה בקיץ, אבל זה לא נראה שלשם זה הולך. 

12 דקות לפני, nirnir20 said:

רוב הסיכויים שפ.ס.וו לא יקחו אליפות השנה, אם הוא ממשיך ביכולת הזאת לא רואה סיכוי שהוא לא נשאר שם לעוד עונה אחת לפחות לנסות להביא אליפות, ובמיוחד שהפעם הם מבינים שהוא הכוכב של הקבוצה ויתנו לו את המעמד שמגיע לו.

וברור שאם הם בטעות לוקחים והם משחקים באלופות אני לא רואה מצב שזהבי מוותר על זה. 

בכל מקרה אם הוא ממשיך ביכולת הזאת הוא נשאר שם שנה הבאה 99%, יש לו חוזה עתק במונחים של ליגה ישראלית שאנחנו בחיים לא נשלם לו בפיירפליי, אין סיבה שפסוו יוותרו עליו ואין סיבה שהוא יבחר לוותר על החוזה הזה. 

רק יכולת רעה שלו שתוביל לכך ששני הצדדים ירצו להיפרד יכולה בטעות להביא אותו לפה בקיץ, אבל זה לא נראה שלשם זה הולך. 

יש מצב שאם לא יקחו אליפות שמידט יעזוב ואז המאמן החדש אולי ישחק בשיטה אחרת ולא יבנה עליו. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.