Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי עד שיחזור למכבי

נושא מעקב אחרי זהבי עד שיחזור למכבי  

234 members have voted

1. 1. באיזה גיל הוא יפרוש?

• 35
      10
    • 36-37
      88
    • 38-39
      86
    • 40
      24
    • 45
      26

Recommended Posts

מאחל לערן רק להצליח כי באמת לא יכול לאחל לו רע, אבל יש תחושה באוויר שעוד חודש כזה עד ינואר אם הוא לא מרים את עצמו חזרה יש מצב שבינואר נגמר הסיפור שלו שם.

שיבוא עם גרלדש בינואר ונסגור פה את הליגה לשנתיים הקרובות.

הגיע כמה שנים מאוחר מדי, אבל אני מאמין שעדיין יש לו את היכולת לפחות בעונה הזאת לתת שם בראש. 

הבעיה שפ.ס.ו הפתיעו אותי מאוד בחולשה שלהם. הייתי בטוח שאני אראה קבוצה מאורגנת יותר, וחזקה יותר הגנתית. ההגנה שלהם שערורייה. ההתקפות שלהם מסורבלות. מקווה בשבילו שיצליח למרות כל הביקורות 

ראיתי את כל המשחקים שלו בפ.ס.וו., לא פספסתי אפילו אחד. יש איתו בהתקפה 3 אגוצנטרים בלקמנים שאם היו יודעים למסור לו כדור בשניה הנכונה הוא היה כבר עם 8 שערים עד היום.

שהמאמן שלו יתחיל להסביר לילדים שם שזה לא בריא ללכת ראש בקיר ושהם לא לבד על הדשא.

1 hour ago, שמש צהובה said:

ראיתי את כל המשחקים שלו בפ.ס.וו., לא פספסתי אפילו אחד. יש איתו בהתקפה 3 אגוצנטרים בלקמנים שאם היו יודעים למסור לו כדור בשניה הנכונה הוא היה כבר עם 8 שערים עד היום.

שהמאמן שלו יתחיל להסביר לילדים שם שזה לא בריא ללכת ראש בקיר ושהם לא לבד על הדשא.

אמת

לא הולך לו בכלל. יאללה שיחזור בינואר פשיץ' צריך חלוץ לידו.

דניאל

סאבוריט, הרננדס, טיבי, ג'ראדלש

גלזר

פרץ, גולסה

דן ביטון

זהבי פשיץ'

הרכב שמעלה אותנו לשמינית גמר האירופית לפחות.

לפני7 שעות , ravid said:

יש לו עונת הסתגלות. אם הוא ישאר שם עוד עונה הוא יהיה הרבה יותר טוב.

מצד שני, הוא כבר 33. הזמן לא לטובתו.

מבאס לגמרי המצב שלו שם. ראיתי את כל המשחקים שלו שלא היו בזמן משחקים שלנו, והוא לא מזכיר את עצמו שם כרגע מקווה שזה בגלל הקורונה ובקרוב הוא יחזור לעצמו, מצד שני גם הם לרוב לא קולטים את התנועה שלו וזה מתסכל לראות.

הגיל לא באמת משנה, הוא היה בכושר מפחיד. שחקן ששומר על עצמו ומתאמן כמו שהוא מתאמן, הגיל רק מספר.

כמו זלאטן רק עם פחות יכולות.

לא ראיתי את כל המשחקים שלו אבל זה שלא מוסרים לו פס לגול זה לא כזה וואו.

הוא כוכב ואני מת עליו, אבל הוא עדיין ערן זהבי מישראל שבא להולנד וצריך להרוויח את המקום שלו לבד, אף אחד לא יעשה לו כבוד מיותר שם אולי ההפך.

בתכלס ולפי הראיונות שלו בפודקאסטים השונים - הוא בחר את הקבוצה הזאת, עם המאמן שלה ועם הצעירים המבטיחים שלה שכרגע הם רק פרוספקטים אנוכיים.

הוא ידע שזה יכול לקרות וזה הזמן שלו להפוך את התמונה ולהיות הכי טוב בעולם, כמו שהוא יודע. אם לא...שיחזור למכבי להתמודד על ה-11 :P

זמן ההתאקלמות ייקח טיפה זמן, כי ערן צריך לשחק עם שחקנים שמכירים אותו. שמבינים את התנועה שהוא עושה, כמו שהיה עם מיכה למשל. 

בכל מקרה לגבי הטענות שיש נגדו כרגע. ערן צריך לקנות את מעמדו שם. זאת אומרת להראות מה הוא שווה ולהשתיק את כולם. ואז הוא יכול להיות אגואיסט לבקש כל הזמן את הכדור, לגעור בשחקנים שלא מוסרים לו. ולהתנהג כמו בעל הבית. כרגע הוא לא צבר שם מספיק כח בשביל להתנהג כאילו שהכל מגיע לו. 

ברור שאם הוא היה מגיע למכבי אז כל השחקנים היו מורידים את הראש וכולם היו משחקים תחת מרותו. המצב בהולנד הוא שמזלזלים בו כרגע. אבל כמו שכולנו מכירים את ערן זה עניין של זמן קצר עד שישתיק את כולם. לדעתי זה אפילו לטובתו כרגע, כי זה פשוט משהו שמטריף אותו וגורם לו לרצות עוד יותר...

On 30.11.2020 at 00:16, הילד בן 30 said:

לא כבש גם היום.

משחק רביעי ברציפות.

מבואס בשבילו, רציתי שיסתום לכולם את הפה על זה שהוא מצליח רק בליגות חלשות.

אל תדאג, ברגע שיחזור לכבוש הליגה הולנדית תהפוך לליגה חלשה

כששואלים אותי עד כמה הכדורגל מושחת אז אני עונה שרנשרייבר שופט משחק בליגה האירופאית.

מה השלב הבא? יוחנן צ'יבוטרו נשיא המדינה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.